• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@janice_opice viď? Masakr jako..dnes 36+4....že už by mohl ven? :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2014 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl nechtěj to, Val šla v 36+5... ale je fakt, že už stagnovala v růstu, páč ji placenta nvyživovala, vydrž ještě týden a pak už by to šlo:slight_smile:
23. čer 2014 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice hmm...no tak ale poslední týden :grinning: :grinning: :grinning: Ve st jdem na kontrolu,tak jsem zvědavá....Myslim,že bobek už bude mít ty 3 kg..asi.. I když jsem cca na stejné váze.jako před dvěma týdny......jak jsem zvracela jednou a jedla víceméně suchy housky.... :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2014 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl boože holkaa ty máš ten žaludek vid roztodivnej už to máš za pár..já jsem měla rodit zítra .....
23. čer 2014 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: néé už to je dobrý....a je fakt..že od tý doby se tolik necpu..to jsem chytila nějakou tu virozu od toho syna kámošky....víš...Jo jo..to už dám....nějak se mi dnes ani nechce spát...se divim...No..už jsou Valče tři týdny..to letí..
23. čer 2014 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice já jsem ty housky jedla jen tři dny.. :grinning:
23. čer 2014 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dobrou noc děvčata my jdeme spinkat ...teda aspoň já ...Adámek se před hodinou vzbudil a vrtí se :wink:
v jednu chvíli jsme s manželem pozorovaly ty bouličky co mi běhaly po břiše....nevím co to bylo, ale tipla bych na kolínko nebo loket :grinning:
ráno musím vyžehlit a dát tu síť do okna, možná něco odžehlit a po obědě jedu do Prahy, musím vyřídit předoperační a ve středu zase na moonitor. To jsem zvědavá jestli se taky jednou Adámek sám vzbudí nebo ne, těch kapaček už mám plný zuby :angry:

pááá
23. čer 2014 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb dobrou noc kočko
23. čer 2014 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - jinak máš teda taky pěknej pupík :slight_smile:
já dneska fotila na porovnání s tím z 10.6 ...ale zatím jsem to nestáhla do poče takže ani nevím jeli vidět nějaký rozdíl.
23. čer 2014 ve 23:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb děkuju...velikánskej.....já fotim málo no....ale přijde mi,že furt roste.... :grinning: :grinning: :grinning: Pak dej obě fota...ať mrknem...
23. čer 2014 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl dobre ranko, drz nam dneska palecky.. :slight_smile:
24. čer 2014 v 06:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky...copak je dnes? Máš velký utz? :wink: Myslím.
24. čer 2014 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl no mam screening ve 30tt prvni velky uz mam za sebou.. jdu dnes na ultrazvuk poprve sama, tak jsem takova nesva..
24. čer 2014 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 však jo..tomu se říká i velký utz. :wink: Budu myslet...kdypak jdeš? Mně ho dělala má doc...a moc jsem se nedozvěděla...jen že vše vypadá o.k.a odhad váhy.Jéé tak u nás to bylo naopal...přítel byl třikrát...3D byl nadšenej..ale na 2D ve 21tt nic neviděl..tak jsem ho už pak nebrala..
24. čer 2014 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl to pritel byl zatim na kazdem.. od stimulace do ted :grinning: j tak uvidime co nam v podoli reknou.. :slight_smile:
24. čer 2014 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Hlavně se ptej na vše co chceš...to je hezký,že má zájem..to víš...bylo mě to líto....ale hlavně,že byl na nějakým :grinning: :grinning: :grinning: Oni všecchno zkontrolují..hlavničku,srdíčko..prostě vše...ale přišlo mi to nakonec docela rychlý no...V HK třeba ten prvotrimestriál byl dlouho....byla jsem tam třičtvrtě hodiny...
24. čer 2014 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jj horsi je ze me tam pak nic nenapada :grinning: no uvidime, tak drzte pesticky.. :slight_smile: jj zajem ma, strasne se tesi :slight_smile:
24. čer 2014 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 mně taky napadne často vše pozdě... :wink: Ale důležitý věci řeknou...tak se není čeho bát,ať je vše v pořádku :wink:
24. čer 2014 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 - ten v 30tt v Podolí je docela rychlej, záleží na koho teda natrefíš a počítej s tím, že pokud bdueš chtít fotku tak chtěj 100,- za jednu.
a obrň se trpělivostí, my tam seděli zase skoro hodinu.
24. čer 2014 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb jj jabudu stastna kdyz bude vse v poradku.. obrnena uz jsem..my jsme tam na ten ve 20tt cekali pres 2hodiny. akorat jsem si aspon mela s kym povidat.. ted tam budu sama no.. ale tak nejak to vydrzim .. to ze chtej 100uz taky vim , chteji ji ted vsude... ale moc dekuji..ty jdes zitra vid?? Tak drzim moc pesti... prosim te odkdy se chodi do poradny do porodnice?
24. čer 2014 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jj presne , hlavne at je vse v poradku :slight_smile:
24. čer 2014 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 - já mám pocit že od 37tt, ale jistá si nejsem ...já tam už chodím od 16tt.
jinak jen přeměří hlavičku, nožičku, bříško...kouknou kolik je vody a měli by udělat průtoky. Víc moc nečekej.
Myslím, že jsme byli vevnitř tak 5 minut.
Zítra jdu na další monitor a v pátek na klasickou kontrolu (takže zase monitor a dohodnout termín císaře s doktorem)
24. čer 2014 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - ahoj, jakej byl kurz včera (nebo jste už byli minulý týden)? nějaký zajímavosti?
24. čer 2014 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 já nevím jak u vás v Podolí..ale u nás se kolem 37tt chodí sepsat porodopis.Já chodím k soukromé doktorce a zítra budu 36+6 a jdu na monitor k ní.Pak má dovču,tak mě snad brzo odešle i na monitor do porodnice,Co slyším všude je to jinak..
24. čer 2014 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb ahoj kočko...kurz byl fajn...vedli ho paní,které máme na těhu cvíču.Moc nového jsem se nedozvěděla..Úlevové polohy jsou vyfocené na čekankách,tak to je fajn.Vyptávala jsem se,jestli se ta placenta může kontrakcemi posunout dolů..tak prý ne.No a taky na to,jestli se na mně saniťáci nebudou zlobit,když je zavolám radši dřív než pozdějc..tak se smály a že ne..že by neradi někoho rodili v autě.. :grinning: :grinning: :grinning: Jinak jsme dostali letáčky a nějaké papíry domů..dnes je pročtu a dám Ti vědět..Spala jsem asi pět hodin..tak pak ještě chvilku budu odpočívat a žehlit..odpo jdem s přítelem koupit nové baterie....huráááá..překecala jsem ho...a zítra se bude měnit kuchyň...juppí..takže zítra se dogruntuje a pak ať si mimís klidně vyleze..On se Ti tak uklidnil...
24. čer 2014 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb taky jsem se ptala na ten yel nebo jak se to jmenuje..místo klystýru a prý je stejně účinný....Je to ale jen na předpis...Zeptám se ještě na to své doktorky zítra,dkyž nezapomenu..Já nevim..asi přežiju ten klystýr...
24. čer 2014 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb teda my sli na ty UTZ asi po 15 minutach jak na ten prvni tak na ten druhej..ve 30 jsem byla uz u svyho...:slight_smile:
24. čer 2014 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak dávám fotky k porovnání, ale přijde mi, že m toho 10.6. měla větší příško než toho 23.6.
24. čer 2014 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb pěkný..no jsi jinak natočená na každé fotce a jinak daleko..tak si myslím,že Ti to jen přijde.. :wink: Na té vlevo jsi mnohem víc z boku :wink:
24. čer 2014 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem zkusila jednu dneska no ...snad podobný úhel....
24. čer 2014 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek