• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@janice_opice - hihi, ta mezera je dobrá a paragraf taky :slight_smile:
24. čer 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak poradna dopadla dobře a máme potvrzeného chlapečka, tak se uvidí odpo na tom ultrazvuku :slight_smile:, to bude v alejích nablito, až se to provalí, po x letech v rodině další kluk :slight_smile:. Jo jinak mám žádanku na cukrovku, už se moc těším :(
24. čer 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb To je právě to, co se mi líbí, ale nejsem si jistá, jestli to dělají v Pardubicích. Spíše bych řekla, že ne. Ale zase chtějí, aby si doprovod zakoupil to jejich "oblečení" :slight_smile: Tak se musím poptat. Porodopis jsou nějaké informace, které se zapisují předem (nebo při přijetí do porodnice).
24. čer 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice však jo Jani ...chlap u plánovanýho může být asi ve dvou porodnicích v Praze...
24. čer 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb To bych řekla, že tvoje výsledná váha bude ještě menší, než počáteční :slight_smile: Ale jestli je to žádoucí? :wink: Vždyť ty jsi celkem vysoká, ne? 170?
24. čer 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa velká gratulace..
24. čer 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb a to Ti nelezou žebra normálně..já při 63 kg a 170 cm...měla vidět žebra jako prase..tak jsem pak víc jedla sladký
24. čer 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa Moc gratuluji, další chlap :slight_smile: Ta cukrovka nebyla tak hrozná. Já se musím i přiznat, že vzhledem k tomu, že jsem zvyklá sladit (ne nějak přehnaně) a pít slazené šťávy, tak mi to nijak zlý nepřišlo. Dokonce to bylo i vcelku chutný :slight_smile: A navíc, i když skoro nepiju (přes den), tak se těch 300 ml dalo zvládnout. A nepociťovala jsem ani žádné další problémy (nevolnost apod.)
24. čer 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke no víš oni prostě tím jak to byl akut víš a malá byla nedonoššená tak s ní utíkali,aby byla v teple..pediatr jí čapl, ukázali mi jí a pak s ní běžel do té místnosti, kde bylo teplo, vrznul jí manželovi do ruky ještě umazanou z bříška, pak jí zabalili---pozor miminka nečistí od toho mázku ...prý je to ochranná vrstva a ono to z nich samo zmizí no a manžel tam u toho byl a fotil si jí tam jak jí popisovali a balili a pak mi jí přinesli zabalenou,ale říkám Valča byla nedonošená a měla špatnou termoregulaci tak jí museli hned zabalit..asi když není problém tak je to třeba možný,ale já měla akut no..
24. čer 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale já měřím jen 164 cm ....takže podle tabulek bych měla vážit asi 56kg ..což mám. Jako když mám 54 je to málo ...a když 58 tak už docela dost. Ale ono to dělá hlavně břicho ikdyž nejsem těhu, ale my to bohužel máme v rodině. Mamka je hubená, ale má velký břicho a bráchové jsou taky celkem hubení, ale bříško mají a to ani jeden nepije pivo.
Jako trochu mi jsou vidět ty boule u klíčních kostí jinak ne a žebra už vůbec ne.
24. čer 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke jinak manžela taky převlíkli vypadal jako pan porodník:grinning:
24. čer 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mno jo Vlača byla na prsu a pak měla škytku tak jsem jí znova přiložila prý to pomáhá a ono fakt joo:slight_smile:) akorát to jednou rukou se blbě píše:slight_smile:)
24. čer 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eevvaa - krása ...další kluk :slight_smile:
jinak cukrovka - teda test je v pohodě. Teda aspoň mě to nevadilo, já sladký ráda :sunglasses:
24. čer 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa mě bylo po vypití toho hrozně zle...asi hoďku ..nevěděla jsem,jestli to se mnou sekne nebo poletím na wc.....ale ustála jsem to...nechaly jsme si tam teda udělat průvan....a to sladký miluju...s čajem nebo citronem to bude určitě lepší...všechny to pijou na ex...ale já to pila na třikrát..a myslím,že je lepší si to rozložit...ale každá jsme jiná no..Po příchodu domů jsem se klepala jak starej norek..
24. čer 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - tak ono asi pak když jdou k mimču pak tatínek tak aby mondur měl.
Ale uvidíme max za týden jak to bude ve skutečnosti :wink:
24. čer 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb tak klíční kosti mám třeba vidět i teď... :grinning:
24. čer 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj kamarádka taky dokojovala když ji Kubík škytal a přestalo to.
24. čer 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak my to na ex pít nemusely, prý se to má vypít do 10 minut. A nám tam dali citronku, takže to fakt bylo v pohodě, hold záleží taky na zvyklostech těch odběrových míst no.
24. čer 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já jsem nepsala,že jsme musely..ale že to ženské pily na ex...Já ho měla s sebou..ale vrzla mi to do ruky dřív..tak už jsem se na citron vyprdla...
24. čer 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - aha, já jen že na ex by mi to taky asi přišlo moc :slight_smile:
no my stály frontu před "sesternou" každý vzaly krev a pak při odchodu jsi si brala kelímek a už tam bylo vše namíchaný.
Pak nás chodily kontrolovat, za hodinu s kelímkem na wc a pak zase na krev a za hodinu znovu.
24. čer 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jojo, je mi to jasný, samozřejmě, že když to bylo akutní a dřív, tak to může probíhat jinak. Jen jsem chtěla vědět, jak to probíhalo u vás a jestli se má cenu ptát u nás. Ale když @kamisb píše, že u nich to možné je, tak se poptám. Ať jsem připravená a pak se nakonec nestresuju tím, kde bude manžel a kde já a kde mimi :slight_smile:
24. čer 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl
@marke no uvidíme, co to se mnou provede, spíše, že budu muset vstávat brzy :slight_smile:, na to už nejsem zvyklá :slight_smile:
24. čer 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa gratuluju k chlapečkovi...cukrovka je v pohodě to se dá zvládnout ..hlavně dávej pozor co ti dávaj vypít po tom případu co se stal..lepší k tomu nejdřív čuchnout asi
24. čer 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke ti můžu říct, že po císaři se fakt stresovat nebudeš kde kdo je:grinning:
24. čer 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke já tam teda byla na sále 1 a3/4 hodiny takže jsemt oho měla pak plný kecky už to bylo dlouhý,ale aspon mi tam uklidili:slight_smile: a docela jsem se tam i bavila jak si doktor s asitetnkou povídali a vtipkovali:slight_smile:)))ale bylo to dlouhý..nejhorší pro mě byl ten spinál no..ta mi dala doktorka...ale ten doktor co tam přie´šel a píchnul tak to měl napoprvý ale týrat mě tam 25 minut teda nemuseli to byl fakt hnus jak to bolelo a bylo nepříjemný a se mnou klepala zimnice strašně a přestalo to až když zabrala ta anestezie ..jinak jako takovej císař v pohodě,ale jak říkám..první porod jsem měla masakr a nechápu ženský,který si dobrovolně vyberou císaře(myslím tím, když ho nemusí mít a mohou rodit přirozeně) já bych si ho nevybrala teda nikdy ani po tom prvnim porodu teda ..
24. čer 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa tak vstávání brzy mě nevadí..když si pak můžu lehnout kdy chci..
24. čer 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - kamarádky manžel taky seděl venku, ale taky se jim to změnilo na akutní. Měli v neděli nastoupit a v pondělí rodit. Ale v neděli ji doma praskla voda tak jeli hned a to byl za dveřma. Ale nevím jestli měl být vevnitř i kdyby akutní nebyl.
@kamisb jéé tak my byly jen 4...a seděly jsme...
@muddledgirl - nás bylo asi 6 myslím ....taky jsme seděly, ale tu krev jsme chodily k sestřičce do místnosti, tak jsem čekaly ve frontě a pak si šly zase sednout.
24. čer 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb my jsme fronty nečekaly..seděly jsme furt...a pak jen vstávaly na čůrání.měly jsme tam připravené kelímky se jmény....do místnosti před náma a na krev..hned do další místnosti.
24. čer 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek