• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

22. března 2017 
autor
tak a máme oblíbenou hračku:grinning:
24. čer 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak my bychom asi taky čekat frontu nemusely, ale prostě pak jak jsme šly z wc tak jsme rovnou šly k sestřičce do místnosti, ale byla tam sama tak jsi třeba čekala než ty dvě před Tebou nabrala no ...jako mohly jsme si sednout a počkat tam v tý jakoby hale ...ale co ve frontě jsme si pokecaly a pak si šly zase sednout :grinning:
24. čer 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
24. čer 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no zrovna dneska nás tam bylo více, kdo dostal žádanku na cukr a ona zrovna teď po té události, mě to hned nedošlo, až pak vyšel doktor, tak o tom povídala, tak mi to zapálilo, že to včera bylo ve zprávách, mám nějaké delší vedení v tom těhu :slight_smile:. No na monitory budu pak chodit ke svýmu, bude to sranda, asi opravdu v únoru nešla elektrika :slight_smile:, je nás docela dost.
24. čer 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
24. čer 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
Jupí holky dneska mě osvítila můza a vymyslela jsem dětský pokoj jak bude vypadat pro puboše a malou ségru:slight_smile: sice to bude až tak za dva roky no,ale představu a postupný zařizování by bylo:slight_smile:
24. čer 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Tak napiš, jak to bude s tím děcákem :slight_smile: My budeme řešit obdobu - asi. Kluk o 8 let starší než holka :grinning: Tak jestli tě nenapadla nějaká vychytávka - já si říkala, že pokoje je hodně velký (asi 5x5m), takže bychom jim doprostřed dali paravan a tím to rozdělili na levou a pravou půlku.
24. čer 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. čer 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke je tam víc náhledů
24. čer 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - kamarádka kdysi takhle měla s bráchou taky pokoj na půl a řešilo se tím, že doprostřed pokoje se dali skříně ....každej měl jednu a ta byla otočená směrem k tomu, kterýho byla a tím se to jakoby rozdělilo. Ale záleží jak je pokoj velkej a jak je tam umístěný okno a dveře.
24. čer 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb tak to je pěkné řešení. Resp. obě řešení :slight_smile: my máme pokoj asi 5x5 a na jedné stěně 2 okna a na protější dveře (ale nejsou přesně v polovině. Tak to budeme taky řešit nějakým asi přepažením :slight_smile:
24. čer 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no máme to přesně tak jako tady na tom odkazu dveře a naproti nim okno..já tam právě nechci rvát skříně vypadalo by to strašně.... uděláme to takhle nějak podobně..ten pokoj neni až tak obří jako tady ten na tom odkazu, ale malej není.. tohle je idelální řešení a to oddělení už jsem taky vymyslela :slight_smile:
24. čer 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no my před těma 4 rokoma když jsme stěhovali počítač z ložnice taky chtěli obývák nějak dělit, jakoby manželovi na pracovnu a zbytek...ale nakonec jsme se na to vykašlali a sedí mi za hlavou když já koukám na telku ...tak jsme vlastně furt spolu.

za 3 roky bude Kuba už velikej, ale pokud budou mít hezkej vztah tak to nevadí, že budou mít pokoj dohromady.
To nám jestli se pak ještě povede jedno tak to budeme muset řešit jedině palandou no. Ale zase děti budou snad blíž u sebe věkově.
24. čer 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsou ty ruce ještě hezčí ..takový barevnější :angry:
24. čer 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no holka velikej bude nejvíc v pubertě,ael na Valinku začíná být fakt upnutej..Myslím, že dětí je a o hodně víc které spolu jsou v jednom pokoji a nikomu to nevadí a jsou zvyklé v tom bych problém neviděla teda někde jich je i hodně pohromadě..holt každej nemá barák no:slight_smile:
24. čer 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice -hele my bydleli dlouho v 2+1 a jeden čas jsme tam byli rodiče, babička a 3 děti a králík pod nohama. Děti v tu dobu ve věku 3, 12 a 14 let ...pak umřela babíčka ...a kolem mých 9 let odešel táta. Ale pak se brácha nejstarší oženil ..přivedl si ženu a tý se pak narodil syn. Takže furt nás tam bylo jak smětí a šlo to no. Ale už si to moc neumím představit.
24. čer 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb tak jo to je hodně lidí no,ale tak Kuba snad nebude mama hotel ..i když no nevim do 40, že by měl u mámy vystaráno:grinning:
24. čer 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hihi, bráchové u nás byli dlouho, ale ten starší jak přivedl švagrovou, tak byl na vojně a jí bylo 18 a sama si ne prcka netroufla...jinak měli svůj byt tak po těch 2letech odešli. A druhej brácha odešel asi v jeho 28...ale sem tam se vracel no :slight_smile:
pak jsme tam byly jen s mamkou a ted je tam sama.

No nic děvčata já mizím...budu až zítra večer a nebo jen pošlu janičce smsku...kdyby se něco chystalo.
Měj se te hezky
24. čer 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky, tak podruhé potvrzen chlapeček, teď jen vybrat jméno, máme více favoritů, to bude dilema :slight_smile:, u holčičky to bylo jasné, tam mám favorita jen jedno. Mimís je v pořádku, vážíme 397 g a odpovídáme 21+0.
24. čer 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@eevvaa no supeeer,GRATULUJI!!!:slight_smile: ..tak jen doufam,že se s Mončou @monyna83 pridame i kdyz budeme o pár týdnů za tebou :slight_smile:
24. čer 2014 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@hhani děkuji. Musíte a moc vám oběma i @monyna83 držím palečky :slight_smile:
24. čer 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Zázrak nám odešel, jsme zase sami. Prožila jsem peklo...a jsem po operaci.
24. čer 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin COZE???? zlato, co se stalo????
24. čer 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin ježišikriste co se stalo??:(
24. čer 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin proboha to ne!!!!!! :frowning2:
24. čer 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ahojky tak prutoky nevim jestli delali, pani doktorka moc nemluvila ale asi ano.. no ve ctvrtek jdu do sve poradny tak se ho na vse zeptam.. :slight_smile:
24. čer 2014 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Zlatíčko, bylo to hrozný.
24. čer 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Bohužel..... už jsme zase jen s Duffy :frowning2:
24. čer 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Vážně to chcete, holky, popsat? Od soboty jsem byla v nemocnici, dneska mě pustili. :frowning2: ale už samotnou.
24. čer 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin :frowning2: ..
nechceme to popsat jen co se stalo,ze tak nahle nebo jsi mela nejake trable uz predtim?
24. čer 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek