• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@coralin ja ani nevim co napsat :frowning2: drz se :cry:
24. čer 2014 ve 20:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Né, né, né...Kačí né... Je mi to strašně moc líto... :cry:
24. čer 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin popsat ne jen jsme chtely vedet co se stalo..tak se drz at je brzo lepe
24. čer 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin :frowning2: :frowning2: :frowning2: ach jo...to mě strašně mrzí holka...
24. čer 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já dnes na UTZ také neurčito...Gravidita potvrzena na správném místě...
Máme bublinku v děloze, což je dobré. Odpovídámě 5+4, což podle MuDry odpovídá. Plodové vejce měří 6,5 x 7 mm s přítomností žloutkového váčku. Na přítomnost plodu a srdíčka je prý brzy. Jsme objednaní za 14 dní, to už bude jistota. Tak jsem taková v rozpacích... Opravdu ještě nemá nic být vidět?
24. čer 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 kliiiddd jste v pohode nebojjj
24. čer 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 neboj...pokaždé to je jinak.... :wink: :wink: :wink:
24. čer 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 Moni to bude v pohode uvidis :slight_smile: koukni se tady http://www.maminkam.cz/velikost-plodu-v-tehotenstvi
24. čer 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@muddledgirl
@hhani Já vím, doktorka sama říkala, že ještě nic vidět být neůže, že je brzy...Jeden den být nemusí a druhý ano, chtěla mě objednat dříve, ale ona tam není a já chci k ní, tak to vyšlo až takhle...Tak doufám, že se mě jen nesnažila uklidnit, ačkoliv si myslím, že zrovna ona taková není. Ale vypadala spokojeně... Nóóó, bude to sakra dlouhých 14 dní...A díky...
24. čer 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 neee neboj ja to mela podobne a na pohotovosti kde zadny empatie nebyly tak me vystrasili uplne a za 14 dni jupiiii srdicko ;)
24. čer 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 ty to das holkaa za 14 dni vam bude bit jako ZVON :wink:
24. čer 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
24. čer 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Já vím, že to bude dobrý, musí... Ona vypadala spokojeně, velikost pl. vejce odpovídala dělce těhu... Ale čekala jsem, že už něco malinko vidět bude...
24. čer 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 neboj kočičko..dočkáš se srdíčka..... :wink:
24. čer 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 hele normálně když ženská otěhotní tak vůbec ještě ani neví , že je a chodí o dost později na první UTZ tak na tu bublinku nespěchej..dej jí čas přece si to zaslouží...:slight_smile:)))))))
24. čer 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@monyna83 koukej tohle jsem psala 31.10.2013 jo : Taže včera křeče v břiše a v zádech, pro jistou pohotovost v Motole - doktor nepříjemnej, ultrazvuk tak 120 let starej. Dle datumu ET bych měla být v 6+0, ale dle něj jsem v 4+5 - utz mi bohužel neukázal,takaže jsem nic neviděla--napsal mi, že je tam gestační váček 9 mm a jinak nic..takže vlastně nevim,jeslti jsem OK nebo nejsem...příští týden mám jít na utz do Cube tak snad to povyroste a bude vše tak jak má,ale teda tojsou stresy to je hrůza..po takový době úsilí a pak ta nejistota, člověk by neměl číst o SP a ZT a různé hrůzné storky...:/ no co nekrvácím, miminko tam určitě je, tak budme pozitivní!!!!
24. čer 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@janice_opice a 6.11.(o 6 dní později) jsem psala toto: Tak první náš UTZ po 10 letech snažení - krásně broučkovi bilo srdíčko, 6+3 tt a tak doufám, že už tam zůstane a bude se mu tam moc líbit!!!!Je to neuvěřitelný zázrak!!!!
24. čer 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 . to bylo pro tebe:slight_smile:) janice_opice @janice_opice a 6.11.(o 6 dní později) jsem psala toto: Tak první náš UTZ po 10 letech snažení - krásně broučkovi bilo srdíčko, 6+3 tt a tak doufám, že už tam zůstane a bude se mu tam moc líbit!!!!Je to neuvěřitelný zázrak!!!!
24. čer 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 Díky Mončo, mě taky
24. čer 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani neměla
24. čer 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl
@janice_opice Holky, ale mě se i ten gestační váček zdá nějak malý... Ty jsi měla mladší těhu podle UTZ a vel 9 mm, ona mi tedy napsala 5-6 tt, ale mluvila jakoby o 5+4 a když čtu diskuze, holky také nic nemají, ale vel třeba 16 mm... Tak já nevím... :frowning2:
Půjdu si pro lístek na peníze k mému OG, tak ho asi poprosím, jestli by mi neudělal UTZ, klidně si ho zaplatím, on ho má dobrej... Půjdu ke konci měsíce, tak... nebo já nevím...
Já jsem dnes té Mudře dávala i ty krevní testy a ona říkala, že ani není třeba HCG nabírat, že je vidět, že roste...
24. čer 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 holčičko..nestresuj se...zbytečně předem...
24. čer 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 velikosti kolik mm bych neřešila...já měla taky docela malýho prcka,malý hcg a koukej....každý těhu je jiný.. :wink:
24. čer 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Pusu zlato a móóć foukám bolístku. Hlavní je to, že jsi v pořádku Ty... Viz. IP
24. čer 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Máš recht, musím na to koukat takhle...Holky, pardón za ten výraz, ale seru Maggi v kostkách.. :grinning:
Bude to dobrý...
24. čer 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 kočinko, někdy naběhne srdíčko až v průběhu osmého týdne...na jednu stranu chápu nervozitu..na druhu..fakt má bublinka ještě čas..tak si dej zákusky, bonbonek, a koláč jako já...a bude dobře... :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jani: jak se přenáší černý kašel?
24. čer 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Bléé, já vůbec sladké nedávám, jen slané... Dnes jsem zbouchala konzervu hrášku Bonduelle, miluju to a pak jsem asi za 3 hod chodila po zahradě a zhluboka rozdýchávala, abych nevrhla...Nechápu, vzdy jsem vdechla celou plechovku bez mrknutí oka a dnes blééé. Ale jinak opravdu jen slané, sladké mi nejede vůbec...
24. čer 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 :grinning: :grinning: :grinning: Mně je dnes ze sladkého taky blbě..
24. čer 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek