• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@monyna83 Díky...snad...vnitřní krvácení vyřešili, tak uvidíme v pátek po kontrole
24. čer 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Tak jsem to pročítala a jsem v normě:slight_smile:... Asi nemá smysl spekulovat, co má kdejaká těhulka... Je pravda, že jsme každá jiná a co se má stát, to se i stane...Moc děkuju, uklidnilo mě to :slight_smile:
24. čer 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 :wink: :wink: :wink: chápu,že je to těžký no.....nepřemýšlet.....člověk musí věřit...dokud má proč...neboj :wink: :wink: :wink:
24. čer 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No,jsem nasraná...kámoška mi jen tak mezi řečí oznámí,že u nich ve škole jsou dvě děti který nedávno prodělaly černý kašel..mám strach...o sebe i to mimi v bříšku...
24. čer 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Přesně, nejdůležitější je, abys byla Ty v pořádku a dala se brzy dohromady. Odpočiň si, papkej vitamíny a moc držím palečky, aby dopadla kontrola dobře... :wink: Určitě budeš v pořádku...
24. čer 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Tááák, já Vlastičce věřím a příště už se nám ukáže v plné parádě :wink: :wink: :wink:
24. čer 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 přesně koččííí...Vlastička se počůrám... :grinning:
24. čer 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Jasný, je to naše pipinka a tohle pracovní názvosloví nám vymyslela @Sasanka033.
Holky, jsem KO, jdu chrnět, navíc ráno s tátou na chemo...dobrou noc, kočiny a díky moc :slight_smile:
24. čer 2014 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 :frowning2: :frowning2: :frowning2: hezky se vyspinkej a tatínkovi hodně síly.. :frowning2: :wink:
24. čer 2014 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83
@monyna83 vubec se nesrovnavej s ostatnima kazdy mimi je jiny a nestresuj se predem kor kdyz se to doktorce libilo to mimcu nedela dobre
24. čer 2014 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl kspenkovou infekci..kaslem, kychnutim, smrkanim....
24. čer 2014 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo děkuju..já to už vyčetla...teď se jen modlit..aby to člověk nechytl...byla jsem dnes u kámošky a ona mi až po pár hodinách řekla,že u syna ve škole už dvě děti měli černej kašel..to je fakt strašný..protože na ty miminka to hned nepůsobí..bojim.. :frowning2:
24. čer 2014 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice myslim..nepůsobí na ně hned ta první vakcína..jsou nejvíc ohrožené do 5-i měsíců
24. čer 2014 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no a jeste ted radi spalnicky hodne taky se bojim o malou dost :-/
24. čer 2014 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl a ty deti jako nebyly ockovane?
24. čer 2014 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl pac je to povinny ockovani Preockovava se prubezne.Kuba byl naposled tusim v 10. Nebo v 11.letech..jestli to kamoska nedpletla?
24. čer 2014 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nevim...tomu malýmu je devět let asi ....chodí do druhý třídy s jejím synem do třídy..Nespletla si to.Jo a ty spalničky..to je taky děs....jak rychle se to šíří :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. čer 2014 ve 02:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja to nechapu vb9.letech by mel byt imunni no...neboj budes v poho horsi byvto bylo jdyby uz bylo mimco a ona takhle prisla...uz abych mohla jet na chatu od lidi pryc mam.o Val taky desnej strach..skola konci tak jsem taky rada...
25. čer 2014 v 05:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hmmm,tak jo, děkuju..se mi chtělo brečet..Abych to nechytla a nemělo to mimi v bříšku a tak...ale s tím klukem jsem do styku nepřišla a měl by bejt v pohodě,když už chodí do školy zas.Je to nej kámoška..a vidíme se minimálně každých 14 dní no...To jo..jen je :wink: :wink: :wink: ď ať máš klid..Já vysušim vlásky, namaluju, dám kafčo a letím na monitor.Se moc těším...
25. čer 2014 v 05:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak jsem se konečně dokopala k tomu,abych Ti poslala penízky na účet..tak jen prosím pak dej vědět,jestli přišly...mocccc děkuji.. :wink: :wink: :wink:
25. čer 2014 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no tak pak dej vědět já si ted taky rychle fénuju vlasy a chystám věci jedeme pak na to newborn focení ..za chvilku vzbudim Kubu a pak ještě jednou rychle nakojit pterodaktýlka a v 9.30 vyrážíme.....jsem na to zvědavá:slight_smile:)
25. čer 2014 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jééé..tak to ať se vám focení hezky povede.
@kamisb,@marke CS3 stále, miminko taky spinkalo....a to jsem měla ráno kafe...ale chvilkama bylo vzhůru....byla jsem na monitoru skoro hodinu.Jinak kontroly po týdnu v nemocnici..protože doktorka má dovču.Ptala jsem se,jestli to může být dřív a vůbec to nevypadá.Mám napsanou i poslední kontrolu na 16.7.,den před termínem...Tak snad neporodim 18.7. až bude mít přítel koncert..by mě piclo...Mám jen mykozu,tak mám globulky na zavádění..
25. čer 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ahojky super, ze monitor v poradku, Samikovi se u tebe libi :slight_smile:
25. čer 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ahojky..děkuju..jo jo...líbí..Já už jsem ale děsně neohrabaná :grinning: :grinning: :grinning: ...jen musím hlídat tlak....mám ho těsně kolem hranice...
25. čer 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj tlak se dovim zitra , jdu do poradny.. :slight_smile: vecer jsem mela otekla chodila tak uvidime.. :slight_smile: hlavne ze miminko je v poradku :slight_smile:
25. čer 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl uplne ti zavidim , ze uz budes mit Samika za chvilku v naruci.. :slight_smile: dokdy se mimi muze v brise tocit.. aby bylo dobre hlavickou dolu??
25. čer 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no já spíš prsty...ten tlak chce hlídat no...ale já ho mám hraniční skoro furt...takže se neděsim a nijak nateklá nejsem a bílkovinu v moči taky nemám...To jo..hlavně,že je Sam ok.Tak se už taky těšíš,viď?
25. čer 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj strasne moc... tak ja zatim mela vzdy nizky.. 90 / 60 a tak kolem neho ..mela jsem natekle prsty i nart.. :-/ ale tak to muze byt asi i dlouhou chuzi nebo tak.. :slight_smile: co dnes varis??
25. čer 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 máš mimi zadečkem? No teoreticky i před porodem..Mně se otočil ve 34tt asi po 16-i týdnech..
25. čer 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek