IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
coralin
24. čer 2014
@monyna83 Díky...snad...vnitřní krvácení vyřešili, tak uvidíme v pátek po kontrole
monyna83
24. čer 2014
@muddledgirl Tak jsem to pročítala a jsem v normě🙂... Asi nemá smysl spekulovat, co má kdejaká těhulka... Je pravda, že jsme každá jiná a co se má stát, to se i stane...Moc děkuju, uklidnilo mě to 🙂
muddledgirl
24. čer 2014
@monyna83 😉 😉 😉 chápu,že je to těžký no.....nepřemýšlet.....člověk musí věřit...dokud má proč...neboj 😉 😉 😉
muddledgirl
24. čer 2014
No,jsem nasraná...kámoška mi jen tak mezi řečí oznámí,že u nich ve škole jsou dvě děti který nedávno prodělaly černý kašel..mám strach...o sebe i to mimi v bříšku...
monyna83
24. čer 2014
@coralin Přesně, nejdůležitější je, abys byla Ty v pořádku a dala se brzy dohromady. Odpočiň si, papkej vitamíny a moc držím palečky, aby dopadla kontrola dobře... 😉 Určitě budeš v pořádku...
monyna83
24. čer 2014
@muddledgirl Tááák, já Vlastičce věřím a příště už se nám ukáže v plné parádě 😉 😉 😉
muddledgirl
24. čer 2014
@monyna83 přesně koččííí...Vlastička se počůrám... 😃
monyna83
24. čer 2014
@muddledgirl Jasný, je to naše pipinka a tohle pracovní názvosloví nám vymyslela @sasanka033.
Holky, jsem KO, jdu chrnět, navíc ráno s tátou na chemo...dobrou noc, kočiny a díky moc 🙂
muddledgirl
24. čer 2014
@monyna83 😞 😞 😞 hezky se vyspinkej a tatínkovi hodně síly.. 😞 😉
janice_opiceautor
24. čer 2014
@monyna83
@monyna83 vubec se nesrovnavej s ostatnima kazdy mimi je jiny a nestresuj se predem kor kdyz se to doktorce libilo to mimcu nedela dobre
janice_opiceautor
24. čer 2014
@muddledgirl kspenkovou infekci..kaslem, kychnutim, smrkanim....
muddledgirl
24. čer 2014
@janice_opice jo děkuju..já to už vyčetla...teď se jen modlit..aby to člověk nechytl...byla jsem dnes u kámošky a ona mi až po pár hodinách řekla,že u syna ve škole už dvě děti měli černej kašel..to je fakt strašný..protože na ty miminka to hned nepůsobí..bojim.. 😞
muddledgirl
24. čer 2014
@janice_opice myslim..nepůsobí na ně hned ta první vakcína..jsou nejvíc ohrožené do 5-i měsíců
janice_opiceautor
24. čer 2014
@muddledgirl no a jeste ted radi spalnicky hodne taky se bojim o malou dost 😕
janice_opiceautor
24. čer 2014
@muddledgirl a ty deti jako nebyly ockovane?
janice_opiceautor
24. čer 2014
@muddledgirl pac je to povinny ockovani Preockovava se prubezne.Kuba byl naposled tusim v 10. Nebo v 11.letech..jestli to kamoska nedpletla?
muddledgirl
25. čer 2014
@janice_opice nevim...tomu malýmu je devět let asi ....chodí do druhý třídy s jejím synem do třídy..Nespletla si to.Jo a ty spalničky..to je taky děs....jak rychle se to šíří 😞 😞 😞
janice_opiceautor
25. čer 2014
@muddledgirl no ja to nechapu vb9.letech by mel byt imunni no...neboj budes v poho horsi byvto bylo jdyby uz bylo mimco a ona takhle prisla...uz abych mohla jet na chatu od lidi pryc mam.o Val taky desnej strach..skola konci tak jsem taky rada...
muddledgirl
25. čer 2014
@janice_opice hmmm,tak jo, děkuju..se mi chtělo brečet..Abych to nechytla a nemělo to mimi v bříšku a tak...ale s tím klukem jsem do styku nepřišla a měl by bejt v pohodě,když už chodí do školy zas.Je to nej kámoška..a vidíme se minimálně každých 14 dní no...To jo..jen je 😉 😉 😉 ď ať máš klid..Já vysušim vlásky, namaluju, dám kafčo a letím na monitor.Se moc těším...
muddledgirl
25. čer 2014
@pidisek tak jsem se konečně dokopala k tomu,abych Ti poslala penízky na účet..tak jen prosím pak dej vědět,jestli přišly...mocccc děkuji.. 😉 😉 😉
janice_opiceautor
25. čer 2014
@muddledgirl no tak pak dej vědět já si ted taky rychle fénuju vlasy a chystám věci jedeme pak na to newborn focení ..za chvilku vzbudim Kubu a pak ještě jednou rychle nakojit pterodaktýlka a v 9.30 vyrážíme.....jsem na to zvědavá🙂)
muddledgirl
25. čer 2014
@janice_opice jééé..tak to ať se vám focení hezky povede.
@kamisb,@marke CS3 stále, miminko taky spinkalo....a to jsem měla ráno kafe...ale chvilkama bylo vzhůru....byla jsem na monitoru skoro hodinu.Jinak kontroly po týdnu v nemocnici..protože doktorka má dovču.Ptala jsem se,jestli to může být dřív a vůbec to nevypadá.Mám napsanou i poslední kontrolu na 16.7.,den před termínem...Tak snad neporodim 18.7. až bude mít přítel koncert..by mě piclo...Mám jen mykozu,tak mám globulky na zavádění..
petulak1988
25. čer 2014
@muddledgirl ahojky super, ze monitor v poradku, Samikovi se u tebe libi 🙂
muddledgirl
25. čer 2014
@petulak1988 ahojky..děkuju..jo jo...líbí..Já už jsem ale děsně neohrabaná 😃 😃 😃 ...jen musím hlídat tlak....mám ho těsně kolem hranice...
petulak1988
25. čer 2014
@muddledgirl jj tlak se dovim zitra , jdu do poradny.. 🙂 vecer jsem mela otekla chodila tak uvidime.. 🙂 hlavne ze miminko je v poradku 🙂
petulak1988
25. čer 2014
@muddledgirl uplne ti zavidim , ze uz budes mit Samika za chvilku v naruci.. 🙂 dokdy se mimi muze v brise tocit.. aby bylo dobre hlavickou dolu??
muddledgirl
25. čer 2014
@petulak1988 no já spíš prsty...ten tlak chce hlídat no...ale já ho mám hraniční skoro furt...takže se neděsim a nijak nateklá nejsem a bílkovinu v moči taky nemám...To jo..hlavně,že je Sam ok.Tak se už taky těšíš,viď?
petulak1988
25. čer 2014
@muddledgirl jj strasne moc... tak ja zatim mela vzdy nizky.. 90 / 60 a tak kolem neho ..mela jsem natekle prsty i nart.. 😕 ale tak to muze byt asi i dlouhou chuzi nebo tak.. 🙂 co dnes varis??
muddledgirl
25. čer 2014
@petulak1988 máš mimi zadečkem? No teoreticky i před porodem..Mně se otočil ve 34tt asi po 16-i týdnech..

Začni psát odpověď...

Odešli