• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@petulak1988 já se taky vždycky děsně těšim... :grinning: jejda..to máš nizoučký...tak to si klidně můžeš dát kafíčko...já taky dám někdy... :grinning: Dnes nevařím asi...nebo maximálně večer...asi těstovinový salát....te´d tu máme známeho a bude nám dávat novou linku ...od jedný jdu na poslední těhu cvíčo...a pak asi budu muset na chvíli usnout... :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no me dneska prijde pritelova mamka na veceri takze jsem si blbec vymyslela domaci bramborovy knedliky, bucek a pro pritelova syna stehna.. takze kazdemu stehno a kus bucku a se zelim, plus bramborovou polevku a upect margotku a nechce se mi teda ani jedno.. no ja si dam obcas kofolu kdyz se mimota hlava, protoze kafe nepiju, tak dr rekl ze obcas neublizi.. no minule jsem mela pul litru kdyz jsem sla k zubari, protoze se mi venku tak zamotala hlava.. a od te doby nastesti dobry.. :slight_smile: ted ujizdim na mleku a kakau.. i v noci jsem si byla nalit :grinning:
25. čer 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 oooo..domácí jsem ještě bramborový nedělala..bůček nejim...ale knedlík s něčím bych si dala.....bramboračku dělám často a už jí nemůžu ani cítit..to samé vývar, čočkovku, česnečku, porkovku... :grinning: :grinning: :grinning: Neublíží..já ji někdy vypiju i víc....když sedím s někým na zahrádce...i litr jsem dala asi dvakrát.. :grinning: :grinning: :grinning: Jejej...já si koupím smetanu sušenou do kafe..zas mě nějak v kávě nedělá dobře ani smetana... :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no ja je delala dvakrat a vcera jsem je slibila.. jsem mela asi nejake zatemneni mozku :grinning: musim se dnes nejak probrat jsem uplne mimo..boli me zada a akorat bych si tak lehla.. a musim jeste vyluxovat a vytrit.. :-/ chjoooo ..tak super , ze neublizi, protoze mi dokaze fakt pomoci..
25. čer 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 To jsi šikulka.....já teď prošla barákem a málem se pozvracela..asi někdo vaří vepřové..no nechutný :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak já skoro nevytírám se přiznám....a luxovala jsem jednou..páč máme vyysavač asi týden.. :grinning:
25. čer 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no me po vyluxovani boli lehce bricho ale tak budu to delat pomalinku... aspon ten prach vyluxnout..:slight_smile: no nechce se mi do niceho
25. čer 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 aby sis nemyslela,tak vytírá přítel... :grinning: do 4.měsíce mýho těhu musel,tak už mu to zůstalo :grinning: :grinning: :grinning: Mně taky neee..já se flákám....programy v tv nám nejdou kvůli špatnýmu počasí..tak třeba při knížce na chvíli usnu
25. čer 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj ja premyslim jaky samolepky nad postylku.. asi ji priti tyden postavim, abych vedela jak to bude vypadat..snad to neni extra brzy..uz budu 8.mesic
25. čer 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 já bych dala hned...ale postýlka nebude u zdi.....takže mám smůlu...beztak tam se to zatím prostě nehodí..i když mě to mrzí..uvidíme časem....my postýlku máme už x týdnů postavenou..
25. čer 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj asi ji opravdu postavim pristi tyden... a mas i povlecenou?? Ja premyslela zda povlect a prikryt igelitem
25. čer 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 už ji mám i povlečenou,ale přikrytou ne....no mám tam jen prostěradlo...chci nejdřív zkusit,aby mimís spal v zavinovačce nebo fusaku... :wink:
25. čer 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 je to divný.....
25. čer 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Ahojky, tak to je super. Takže stále vše v pořádku. CS3 mám taky pořád, akorát jak tu mojí cácorku někdo spásá přes břicho, tak začne vyvádět :slight_smile: Zatím jsem ráda, protože mám monitory odbyté za 20 min :slight_smile: Hlavní je, že se Samík probudil, aby ukázal, že je v pořádku. No, mě dr. říkala, že budeme chtít vydržet co nejdýl, tak jsem říkala do 7.7. a ona na to: "no znáte to, za hodinu může být všechno jinak" :grinning: Takže klídek, času ještě máš dost. Budu na Tebe myslet, aby to vyšlo i příteli (být u porodu) a ne zrovna někde vyhrávat :grinning:
Já streptokoka taky nemám, a pokud máš jen mykozu, tak je to v pohodě - přeléčíš a bude to.
25. čer 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj ja tam chci dat jeste mantinel..a asi povlect deku uvidime.. :slight_smile: uz se na mrnouska tak tesim
25. čer 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke ahojky....jo jo....v pořádku,zaplaťpánbu :wink: děkuju.Mně vyvádel asi třikrát..ale vždy jen na chvilku a mezitím spinkal.. :grinning: :grinning: :grinning: Bude asi po tatínkovi.. :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem se ptala kolik odhadem vážíme a paní doktorka říkala,že den před termínem změříme....no..tak to bude masakr s tím mým břichem vydržet do termínu...ale tak co..během dvou dnů dogruntuji a pak na to prdím....Jo jo..na mykozu mám gyno-pevaryl..prý mám užívat deset dní..
25. čer 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no já mám jen jeden kousek mantinelu..je to fajn..ale zas dobré,když do té postýlky vidíš z postele.. :wink:
25. čer 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj ja ji stejne nebudu davat nahoru uplne ..uvidime.. no stejne yslim ze porad budu vzhuru..mam sice monitor dechu ale stejen
25. čer 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cau holky tak jsme s foceni doma ;))))) a zmokly jsme ;)
25. čer 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak super ze jste ok vidis ja ti to rikala, ze si tam jeste pobude :slight_smile:)))
25. čer 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak já mám níž postel,takže kdybych ty manitely dala všude tak na mímo neuvidim...to by mě asi vadilo zatím...monitor dechu ještě musim koupit nebo nakonec půjčim z porodnice..nevim.. :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jjééé..musíš pak ukázat fotky....no...ale já už to nedávám....se s ním tahat.... :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl zatím jen 2 náhledy :wink:
25. čer 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
autor
@muddledgirl tak ještě jednu máme náhledouvou šipkovou Růžu
25. čer 2014 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@janice_opice ježiš Jani...já už zas brečim..to je krásný :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
co naše kamisb? je o.k.?
25. čer 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám zprávu od gyndařky na úterý do porodnice..páč ona má dovču a mám napsáno:
zevně: ut. normot.,nebol., SF 36 OP 140/min ctg F...
p.v. CS3 ut.normot, okolí volné, bez výtoku
IG/IP
Intrim.str. neg.
Jediné co chápu je,že tep miminka 140/min, streptokok není....CS 3 ..jinak ctg F prý znamená,že monitorování je o.k..

ROzumíte někdo tomu víc?? :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2014 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to F je že monitor byl fyziologický ...takže v pořádku :wink:
já to mám dneska na druhým monitoru :slight_smile: takže jsem ještě doma ...v pátek kontrola a další monitor a pak se uvidí. Ale vše vypadá zatím v pořádku.

@janice_opice - krásný fotečky. Já jsem taky úžasně zmokla ...vylezla jsem v Podolí z tramvaje a celý kalhoty durch a boty. Ale na monitoru jsem uschla ...ještě že jsem měla včerejší ponožky ...aspoň jsem mohla do suchýho :sunglasses:
25. čer 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb tak to je super...příště dám místo kafe,,,,asi něco jinýho,,,když taky furt usínal...co kdybysme zlkusiliy hroznovej cukr,? :grinning:
25. čer 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj hroznovej cukr si tam hodně holek nosí. Já dneska měla k obědu rajskou, pila jsem silnou šťávu a po cestě pak colu a měla jse lentilky.
Ale stejně se jim první monitor nelíbil, přitom jako prcek první půlku byl vzhůru. Ale prý ta křivka u toho kdy spal má malý rozptyl. Fakt co doktor to jiný názor.
Před druhým jsem dopila tu colu a docpala do sebe ty lentilky skoro celou krabičku a pak když jsem byla v leže tak byl vzhůru už dýl....takže nakonec dobrý.
Ale musím říct, že už to je docela únavný, jako jestli se to zase bude opakovat i v pátek tak jim snad už řeknu ať si mě tam nechaj už.
Ale teda zatím jsou tam všichni fajn a hlavně Ti doktoři do patří k porodním sálům ...už jsem jich potkala asi 5 a všichni hrozně milí.
25. čer 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb.....jo jo..příště zkusim colu a nějaké dobré bombonky třeba...tak to mě spíš spal než byl vzhůru...ale doktorka ani sestra nic neříkaly...tak jsem zvědavá jak to bude probíhat v nemocnici..u nás primář moc nemusí pacientky od soukromých doktorů...ani se Sanusem se asi moc nemusím..ale prdim na to...Na druhou stranu i doporučují chodit tam na monitor od 37-38tt. ..tak co...Ježiš v leže bych to nedala...mám pocit,že omdlím...to samé tedy,když jsem dýl na boku no..nebo chvíli stojím..prostě furt to musím střídat..Já naštěstí poloseděla,pololežela na křesílku.....Jo..taky bych jim to řekla fakt...dyť už začínám skoro 40tt a stejně půjdeš CS..tak proč to protahovat,že? To je super,že jsou milí....Aha..já myslela,že tam bude jen porodní asistentka...až mě budou natáčet...tak se nechám překvapit.. :grinning:
25. čer 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek