• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@muddledgirl - jako na tom monitoru? tam jsou porodní asistetky, ale ten monitor pak musí někdo schválit. A pokud už dole nejsou doktoři v porádnách tak se to chodí podepisovat nahoru k porodním sálům. A ten druhej mi natáčeli už i tam pak ...a oni se tam občas ti doktoři objeví :wink:
tak u nás pokud spí a ta srdeční čára prcka je hodně rovná ..bez výkyvů tak Tě domů nepustí no.
25. čer 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jo jo..na monitoru...já nevim..já když jsem byla sepsat porodopis..tak tam byla na sále jen jedna porodní asistentka...doktoři prý chodí jen ke konci porodu...no uvidíme...mám se nejdřív nahlásit v kartotéce,tak uvidíme kam mě pošlou,ale co vím u nás se natáčí srdíčko jen na sálech nebo čekankách...ne v ordinacích....Co myslíš chodí se podepisovat? Myslíš sepsání toho porodopisu? No..to jsem na to zvědavá...asi to tak v nemocnici taky bude...no..já tam měla taky samý malinký kopečky..pidi midi..
25. čer 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no nám musí někdo podepsat ten monitor, že je v pořádku ....musí tam být to F. JInak Tě prostě domů nepustí a honí Tě za hodinu zase na další natáčení. Na 3. se může taky za hodinu a pak až za 3hodiny.
Je jasný, že pokud máš monitor a pak hned poradnu, tak ten monitor zhodnotí ten doktor ke kterýmu chodíš, ale taky by na něj měl něco napsat...teda aspoň v Podolí se to takhle dělá.

Ale to srdíčko jak jsem psala, je právě ten monitor.
25. čer 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha..tak to já nevím...tak to jo...To je masakr....no tak to jsem zvědavá.....no já mám právě ale soukromou doktorku...takže vůbec nevím....jestli mi v porodnici poradnu udělají..moč radši vezmu s sebou...ale myslim,že spíš mě pošlou jen na monitor..dokrorka říkala,že utz třeba mi dělat nebudou..takže mylsím,že ani prohlížet mě nebudou..samo,že bych byla radši,kdyby mě prohlídli...tak uvidíme.. :grinning:

Jo jo..srdíčko a monitor..chápu... :wink:
25. čer 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - mě ULZ dělali v tu neděli jen pro můj klid prý. Jinak ho dělají snad jen v případě pokud je prcek KP nebo kvůli špatný váze.
25. čer 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jasný...a ani do Tebe nešahali? Já jsem zvyklá,že mě doktorka na každé poradce prohlídne no...
25. čer 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - už nedělá, mě doktor řekl, že tím, že jdeme stejně na císaře tak je nám jedno jak to dole vypadá. Když by začaly stahy nebo odtekla voda musím hned přijet.
Ale já dneska byla jen na monitoru poradnu mám až v ten pátek - poslední :slight_smile:
25. čer 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hmm...no tak uvidím no,jak to bude probíhat....doktorka má dovču...tak jsem zvědavá...jestli mi jen natočí miminko...předpokládám,že jo no... :frowning2: No jo..tak je to to nejdůležitější .... :wink:
25. čer 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak rodíme, děvčata? :grinning: nebo jak jste na tom? Nestíhám vás pročítat, tak prosím info v kostce :slight_smile:
25. čer 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - já bych měla 2.7. ...pokud se doktor v pátek nerozhodne jinak. :wink:
25. čer 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh jééé ahooj..no..já CS3...Doktorka má dovču..tak půjdu na dva monitory do porodnice...a pak mám u ní napsanou poradnu 16.7....den před termínem...docela sranda....asi se u mně Samíkovi líbí... :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh prý na dřívější porod to nevypadá...
25. čer 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ááááááááá, už se to blíží :grinning: Tak já hned Ádu zapiju na baba chalupě, kam jedeme příští víkend :slight_smile:
@muddledgirl - no dyk ať se pěkně upeče ještě :slight_smile: Není kam spěchat. Počkej na 6nedělí, jak budeš vzpomínat na dny klidu a míru, když byl v bříšku :grinning: :grinning:
25. čer 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh já vím..to říkají všechny maminky...ale poslední týdny už jsem hrozně unavená a sotva lezu s těma kilama...mám skoro 23 kg nahoře...zítra začínáme 38tt :wink:
25. čer 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. čer 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@janice_opice to jsi Ty s Valinkou? Ty jo...to je nádhera.... :wink:
25. čer 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice slozte ty ruce takhle a takhle... Tj ale desne neprirozeny! ... Ja vim, ale vypada to nejlip na fotkach :slight_smile: Rozhovor Bary a pani fotografky v uniru 2014 :grinning: Fotky mas uza, Jani :slight_smile:
@muddledgirl - ja vim, taky uz jsem ji chtela venku :slight_smile: Ty uz nikam nelez a odpocivej!
25. čer 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh :wink: :grinning: :grinning: :grinning: odpočívám...ale vzduch je taky trošku potřeba..ale to víš...už to nepřeháním..ještě že ta váha docela stojí...jen necelý kilo za poslední měsíc..tak aspoň něco....
Co malá? Dobrý? Je taky moc krásná..nevim jak to děláte,že máte tak nádherný děti holky s Jani, Pidískem.. :wink:
25. čer 2014 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl Ano prosím to jsem jáááá černobílááá :slight_smile:) a valinka malinkáá :grinning:
@brsh kdepak my to měly s naší Lucinkou pěkně uvolněný ani mi to nepřišlo, že to je takhle nepřirozený a ona jak je Val takhle malinkááá tak to šlo:slight_smile:)) ono s Lucou fotografkou je to všechno zábava a uvolněný :slight_smile:) jsem strašně ráda za ty fotky to už je neopakovatelný:slight_smile:)))
25. čer 2014 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh - jj blíží se to hrozně ....furt jen doufám, že tam bude někdo fakt šikovnej a napoprvé napíchne ten spinál. Ale když vidím tu svojí modro-černou ruku tak se trošku bojím.... :frowning2:
25. čer 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty jo..být v Praze nebo mít auto..tak chci tu Tvou Lucinku fotografku...sakra... :frowning2:
25. čer 2014 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - moc vám to spolu sluší nádhera ....už se na to taky těším ...
25. čer 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Oxytocin asi nehrozí,co? To chvíli taky působí ne?A zálěží stejně či vydržíš do termínu,že?
25. čer 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata jdu spinkat ....u mamči jsem zase od 5ráno čuměla do stropu a převalovala se :frowning2:
snad to bude dneska lepší.
Tak krásnou dobrou noc :wink:
25. čer 2014 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice My máme tu jednu dobrou fotografku...ale já bych radši nevím proč k chlapovi..ta co znám...fotí hezky..ale pamatuju,jak na mně sedněte si takhle..takhle záda..jak asi? Když bolely...no a hlavně ať se nesměju..byla jsem z ní akorát nervozní,když nás fotila na tablo....
25. čer 2014 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo já taky..ale odpo jsem ještě usnula asi na půl hoďky...dobrou noc kočinko :grinning:
25. čer 2014 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - nechápu otázku? Já jdu císařem, a nechci celkovou nárkozu, takže mi musí napíchnout tu "páteř" ...
25. čer 2014 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já neměla kdy dneska spát ...ráno jsem jela na krev a EKG (předoperační vyšetření) pak do práce s kolegy na poslední společný obídek 2v1 :sunglasses: ..pak do Podolí na monitor ..teda na dva, pak jsem se dopravila na čerňák, kde mě vyzvedl manžel a domů jsme přijeli asi v půl 7, pak udělat večeři a konečně se zvodorovnit na gauč ....kouknout na tenis a pročíst net :wink: ..takže na spánek nebyl čas :sunglasses:
25. čer 2014 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to chápu,ale když mimís půjde dřív..tak budeš mít celkovou ne??? Oxytocin místo spinálu nelze? Co vím,tak miminko musí vytáhnout rychle...
25. čer 2014 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak u mně je spánek na prvním místě se přiznám... :grinning: :grinning: :grinning: Nevím kočko..jestli ten oxytocin jde použít pouze u přirozeného porodu..zatím jsem se o to víc nezajímala
25. čer 2014 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek