• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. března 2017 
@sasanka033 To je dobrý, polívku nařeď a zmraž si jí na horší časy :grinning: :grinning:
@monyna83 hele, krotitelé duchů jsou proti tobě břídilové...už bych ti konečně přála...// bez duchů...
@pavlina1976 hlavně aby vyšlo počasí, jinak budeš přímo snová nevěstinka...já mám v prstýnku briliantík taky, přesně - nekup to...
19. zář 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 I prd velebnosti, dovolala jsem se Dalajlamovi...Zítra mám první sezení :grinning:
19. zář 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no jako...varim, ale zadnej zazrak. takovyty jednoduchy jidla - rizek s kasi, francouzsky brambory, testoviny na ruzny zpusoby, palacinky...rada zapejkam treba. ja jidlo miluju, jsem velkej labuznik. ale obecne mam radeji jednodussi jidla a taky tak varime. na omacky si netroufam, ale my to ani moc nejime. svickovou si dam strasne rada, ale knedliky uz moc ne, me to dycky zabetonuje:slight_smile: mame s partnerem stejny chute, nastesti, takze on dela hodne treba kuskus a ruzne experimentuje. moje asi nejoblibenejsi jidlo jsou noky se smetanou, kurecim, brokolici treba a zapeceny syrem:slight_smile: a ten muj krasavec si dost hlida ty svoje buchty na pekaci, takze u nej prejidani nehrozi, vetsinou toho snim vic nez on :grinning: ale zas miluje sladky, to ja nemusim, ja spis slany:slight_smile:
19. zář 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 mas recht, asi to udelam. teda ne ze bych to nesnedla, ale jist to ctyri dny, by mi to lezlo i usima:slight_smile:
@monyna83 jo taaaak, takze budeme i reinkarnovat :grinning: :grinning:
19. zář 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 Ty jsi kočina, to jsem se pobavila, krotitelka duchů :grinning: :grinning: :grinning: Jednou určitě :slight_smile:
Teď se spíš zaměříme na tebe a Janinku...Ty už stimuluješ? Asi jsem to nejak neregistrovala :unamused:
Výjde to, musí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. zář 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Modlit, vtělovat, mládnout, krásnět... :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 tak z toho vyctu beru hlavne mladnout a krasnet :grinning: no a jak jsem napsala, ze sladky nemusim, tak jsem ted vdechla dve karamelky:slight_smile:
19. zář 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Tak to ano, já myslela, že nevaříš vůbec...Téda, takové zdravé věci, kuskus..Hm...Tím jsem se naposled cpala v Tunisu..Kuskus, cizrna a podobné dobroty...
Čoveče, to já knedlíky naprosto zbožňuju, čím víc jich je, tím líp...Já tedy jím také podstatně víc, než mužík...
Ale my jíme fakt nezdravě, knedlíky, moravký vrabec, výpečky, gulášek, omáčky, spousta smetany, krkovička, milujem brambory na všechny způsoby, dělám luxusní kachnu...No prostě mňaminy...Každý večer pytlík chipsů a olivy...Dobytci :grinning:
19. zář 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak kontrola jak jste na tom? Dnes sme byli v Praze na ultrazvuku. Jeden prcek už má 14,5 mm a druhý 13,8 mm, odpovídají 7+5tt. Srdíčka bijou jak mají. Až na to že je mi zle jak psovi dobrý :slight_smile: . Za první týden nevolností byli dvě kila dole, tak sem zvědavá teď. Naštěstí nás dneska vezl autem tchán, autobus bych asi určitě nedala... 22.října nás čeká první screening... Snad dopadneme dobře.
Tak se držte holky.
19. zář 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 VDECHLA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tlemím se, krásnej termín :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem cukrářka, takže umím, ale také na sladké moc nejsme...Ačkoliv občas... Svačik mi včera přivezl 5 studentsých pečetí, nějaké Toffifee, kyselé žužu a tak...Naše spižírna je plná dobrot...Až jsem dostala chutě...
19. zář 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jsem blondýna na krátko a většinou dost na krátko, ale teď to nechávám trošku delší, no delší, nebudu mít vylepanou lebku :grinning: , a mám to tmavě podbarvený. Jinak jsem takovej sportovní typ - ještě tak mít o 10kg míň, co jsem nabrala, přemlouvám se, že zavolám svojí trenérce už od toho nepovedeného pokusu :confused: . Mám hnědý oči, jsem asi zimní typ a to zimu nesnášim :grinning:, tak mu to musíš Sas nějak naznačit, někdy jsou ty chlapi fakt natvrdlí :wink:
19. zář 2013 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ty voe a muzes mi rict, jak se udrzujes takhle stihla??? to mi teda hlava nebere. to mas asi v genech, co? no ten vycet je pro me mnamka tak dohromady za deset let:slight_smile:) teda pro nas oba. fakt jako my oba jsme vlastne na zdravy jidla, obcas dame prasarnu, ale jinak to tak proste mame, nemusime se do toho nastesti nutit:slight_smile: a tuhle jsme se shodli, ze to musi bejt tezky, kdyz v paru kazdej ji neco jinyho. jako varit dve ruzny jidla a udrzovat dvoji nakupy. v tomhle mame kliku.
knedliky miluju akorat bramborovy:slight_smile:
19. zář 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 to jsem teda neměla, řekli ti proč? Já jsem nastoupila o den dřív, nechali mě vyhladovět, večer mi zpříjemnili klistýrkem a bylo. Ale tohle jsem teda neslyšela, že by před laparkou musel člověk držet hladovku :unamused:
19. zář 2013 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 a naznacuju jak vo zivot, cely jeho okoli taky, vsichni se porad ptaj a jemu je to i neprijemny....takze prd:slight_smile: no co nadelam, ja uz i vyhrozovala, ze zadnej patriarchat, at si jako nemysli, ze se miminko bude jmenovat po nem, kdyz si me nevezme:slight_smile:
ty jo!!! to je fakt zvlastni, ze jak tady nekdo nema profilovou fotku, tak si proste udelas nakou predstavu a opet jsem se totalne netrefila:slight_smile: predstavovala jsem si te jako tmavovlasku s takovym nakym mikadem treba:slight_smile: a blondyna jsi vod prirody? pac ta kombinace s hnedyma ocima je pekna...
19. zář 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ty jo a i trenerku mas jo?:slight_smile: no tyjo. a ceho? jako ve fitku? ptam se jako trotl :grinning: :grinning:
19. zář 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ne odbarvuju se, byl to boj, než jsme s kadeřnicí vychytaly jak na to, abych měla tu bílou platinovou hlavu, mám dost pigmentu, tak to byl oříšek :grinning: (ale jinak jsem bílá jo) :grinning:
19. zář 2013 v 18:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 - asi kolem 2.10. ...s puregonem tak uvidíme :slight_smile:
19. zář 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ja jsem vyfasovala hromadu papiru a jeden z nich je tadle silena dieta. pisou tam, ze kdyz ji nedodrzis, muze dojit i k posunu zakroku, pac budou ve strevech plyny a zbytky jidla a jak se to muze na sale samo jaksi...no chapes:slight_smile:
19. zář 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jj ve fitku, pustila jsem se do toho před půl rokem chodila 3x týdně a bylo to fakt po třech měsících znát, bylo to super, sice brutální makačka, ale výsledky viditelný, pak jsem šla zas do stimulky v květnu atd, a od té doby se přemlouvám, taky jsme s chlapem labužníci, ale bohužel chlap vyžaduje omáčky a knedlíky, takže já si vařím většinou něco jinýho :wink: , jo a pořád jsme v létě grilovali no hrůza, dobrota, ale hrůza :wink: . Musím se do toho pustit, cítím se pak líp, sice to bolí, ale bohužel nemám to štěstí, že bych byla vychrtlina i když jsem hodně sportovala profi, tak jsem nikdy nebyla vychrtlá :angry: .
19. zář 2013 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ted jsi mi dala :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 jo? a co jsi sportovala profi? no uz tady o tom jednou rec byla, ze ja teda taky nemam v genech stihlost no..ale prave mam chlapa, kerej je rad, ze sportuju s nim a ze vypadam jak vypadam, nema rad vychrtliny, tak to moc neresim. a ted ta mojziska dela teda zazraky.
jinak s tim varenim je to presne ono, to je dost pakarna...my jdeme treba nakoupit a kdybychom dostali kazdej jeden kosik, tak se u kasy sejdem a budeme mit tak na 90% stejnej nakup. je to klika no.
navic teda u me by asi chlap nepochodil s nakym vyzadovanim neceho :grinning: :grinning: dokud nemam dite, tak odmitam travit v kuchyni more casu. o vikendu jo, to si varime, ale pres tejden radsi jdeme sportovat, kouknem na film, nebo nejaky aktivity proste. ale taky je to jiny, to chapu, kdyz mas uz ditko a musis zivit oba:slight_smile:
19. zář 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - já teda žádnou neměla, jen v den nástupu jen kolem poledne polívka a pak nic až do druhýho dne večer.
ale dopředu nic.
19. zář 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 ahoojjj v pondělí jdu na první kontrolu
@pavlina1976 no doufám i když ted mě zase vyděsila televize čéče - mluvili o rakovině prsu a říkali, že u umělého oplodnění je to riziko vysoký:///
19. zář 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb @pavlina1976
tak to je krajne nefer! :grinning: tak to jsem si teda holky asi pekne s tou VFN zavarila :grinning: nebo si teda spis nezavarim, pac budu na sucharech. no uplne uvazuju, ze to zejtra v praci nascenuju a dam vam pocist, pac to je fakt sila.
19. zář 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 jéééé psouni a jejich tlapičky to bude onoooo jupíííí!!!!!!! díííkkkkkkkkk
19. zář 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jako to předávání práce takhle na rychlo to je fakt mazec......asi do středy chcípnu
19. zář 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no zlato, bohuzel je to tak a o prazdninach jsem si i tohle moralni dilema vuci svymu telu resila :frowning2: vzdyt anna k. je presne ten pripad. nekolik let marnyho snazeni a pak rakovina prsu:(
19. zář 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak se kvuli nim nepo, dyt uz ti to muze bejt jedno! ted mysli na sebe, dyt stimulujes! ale chapu, delala jsem to dycky taky takhle zodpovedne:(
19. zář 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no Annu znám osobně tak vím....ale dneska fakt potvrdili, že to riziko je moc větší
Hele jo,ale musim to předat fakt OK a pak budou prázdniny:slight_smile:))) co ty jak se dnes cítíš?
19. zář 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no v jedný diskuzi to taky psala holčina, ale nemyslím si, že by to bylo nějaký extra velký riziko, samo ty hormony můžou v těle nadělat děsnou paseku, ale při každém braní léků jsou nějaký rizika bohužel.
Takže na to nemyslet ...ještě k tomu všemu "trápení a snažení" .

hodně štěstí na pondělí
19. zář 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek