• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@kamisb tak asi nehrozí no...myslela jsem,že třeba lze nahradit spinál oxytocinem...ale asi se používá jen u přirozeného porodu..je to něco jako rajský plyn....působí asi jen minut..
25. čer 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá já :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl - no oxytocín by měl vyvolávat porod a urychlovat ne?
odkaz jsem nečetla kouknu zítra.
No kdyby chtěl prcek ven dřív tak i tak se může udělat jen v částečný narkoze. Ale to se uvidí jak to bude vypadat. Kamarádce praskla dopoledne (myslím) voda ...vyjeli tak do 20 minut a na sál šla stejně nějak kolem 16h ...a měla částečnou jen. Taky v Podolí. Jako ono to pak není vysloveně o hned teď ...protože ta sekce se prý dá udělat v jakýkoliv fázi porodu.
Já dneska jak ležena nahoře v tý příjímací místnosti na tom 2.monitoru, tak jsem s tou PA rovnou vyplnily všechny údaje co je potřeba u příjmu ...už mám jen odevzdat ty souhlasy. Takže jsme si ušetřily pak čas :wink:
Ale já tajně doufám, že se vše hezky naplánuje a klapne to ...žádný haló akce nechci :grinning: :sunglasses:
25. čer 2014 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no ona je fakt skvělá a já jak nesnášim focení tak tady mi to fakt ani nepřijde, kecáme do ničeho mě nenutí, jen tak mezi řečí mi občas řekne sklop oči nebo vysun víc bradu a nechá mě jinak fakt jako mezi řečí a nacvaká tam fotky a já se ani nestydim:slight_smile: tož je zázrak :slight_smile:) je fakt báječná a rychlá! :slight_smile:
25. čer 2014 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl oxytocín neee to nejde nahradit spinál..to je hormon,kterej máš v těle přirozeně a při prirozenym porodu ho přidávaj pro urychlení a po něm to bolí ještě víc ti teda řeknu když ti píchnou oxytocín:slight_smile:)
25. čer 2014 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jasně....já tomu až tolik nerozumim.. :wink:
autor
@muddledgirl poznávám tě:slight_smile:)
:grinning:
autor
@muddledgirl tady máš na oplátku malou Janičku opičku:slight_smile:))
25. čer 2014 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl co to máš v pacičce?
25. čer 2014 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice píchnou? U nás se oxytocin dýchá co jsem pochopila....a stojí to 1000...takže epidural je lepší?
25. čer 2014 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: krásnej kulich a obleček:slight_smile:) ale ty boby ty něco vydržely:slight_smile:)
25. čer 2014 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice nějak na mně jdou vzpomínky...dám ještě jednu :grinning: Jinak moc hezká fotka..Ty jsi ta malinká s mamkou,že?
25. čer 2014 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
25. čer 2014 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl oxytocín urychlí porod ten uměle dodanej ,ale víc to po něm bolí mně ho u Kuby nedávali kvůli tomu, že byl velikej...epidural je asi lepší no ..je to hlavně úplně něco jinýho ...normálěn se podává nitrožilně no tak nevím..u porodu vím, že se dává kyslík, mě ho taky dávali,ale já jsem ho zahodila:slight_smile:)))) ten náhubek páč mě sejřil-))
http://ona.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A110519_142701_zdravi_pet..pročti tohle:slight_smile:
25. čer 2014 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no jistě ne ten plyšovej Pinochio :grinning:
25. čer 2014 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
25. čer 2014 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl krásný vlasy!
25. čer 2014 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice plyšovej pinoccio..se počůrám..no právě už tak krásný nejsou no...ale co chodím ke kadeřníkovi,tak se zase zlepšily....přítel má ještě větší kudrliny..tak jsem zvědavá na malýho..kdyby měl..tak ho asi stříhat nebudu :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2014 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já tajně doufám, že Val bude mít vlasy po manželovi.... ten teda jako ted už plešatí, ale měl strašně hustý hrozně hustý a dlouhý vlasy..jenže pak ho postihly ty mužský geny no což se valče nestane..at nemá vlasy po mně hlavně:slight_smile: Samík kudrnáč...to je dost pravděpodobný!
25. čer 2014 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jdu si chvilku dáchnout za hodku tak budu zase kojit:slight_smile:) tak brou !!!
@kamisb dobrou kočíí v jakkýkoliv fázi už ne ...mně jí tenkrát už nemohli udělat no..:(
25. čer 2014 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. čer 2014 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a jedna s Hannah v Anglii...miláček.. :wink: tak pa pa kočko a dobrou noc..
25. čer 2014 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - joo, to my to měli taky uvolněný a super, až na to, že malá ne a ne zabrat :slight_smile: Jinak si nemůžu stěžovat. Ale to skládání rukou mi přišlo úplně divný :slight_smile:
@kamisb - spinálu se neboj, ani to neucítíš. Teď je to dva týdny, co moje nejbližší kamarádka rodila druhýho chlapečka v Podolí se spinálem a ani o tom nevěděla :slight_smile: Hlavně, oni ti to nejdřív opíchnou mydocalmem, takže fakt ani nevíš, že Ti něco potom píchají :slight_smile:
@muddledgirl - no neboj, taky budeš mít krásný miminko - jako mají všechny maminky to svoje nej :slight_smile: Adinka je supr, přetáčí se ze zad na bříško už měsíc, teď zkouší občas na kolena. Jinak pořád pase koníky, v kočárku na zádech už skoro nejezdí :grinning: Je moc šikovná. Od půlky července budeme chodit na plavčo. Chodím s ní na to mimi joga cvičení, tak si ještě přidáme nějakou zábavu. Tj sedm lekcí přes prázdniny ve slaným bazénu. Pak od září už chci chodit do velkýho na Šutku asi, ještě uvidím.
26. čer 2014 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh to jo no....Ty holčičky jsou vůbec takový roztomilý mi přijde... :grinning: :grinning: :grinning: To je šikulka...super,že s ní děláš nějaké aktivity...asi taky budu dělat..abych poznala nějaké maminky a Samík byl zvyklej na děti a tak.. :grinning:
26. čer 2014 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no hlavně proto, že nebudeš chtít být od rána do večera doma nebo s kočárkem :slight_smile: Je super vypadnout a taky se věnovat něčemu jinýmu. Malá je děsně akční a doma máme milion hraček, ale už jí nic nezajímá. Všechno znám, tudíž je to opruz. Přijedeme na návštěvu, dám jí na bříško a ona čučí celý odpoledne a je v pohodě... takže já musim pořád někam, jinak bych se z ní zbláznila :grinning: Teď jdeme už potřetí do ZOO, to je supr, tam si čučí a je spokojená :slight_smile:
26. čer 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky děvčata
tak jsem se včera nějak odmlčela - nestíhala jsem. Navíc se včera malá nějak neozývala. A to ani po 1/2 tabulce čokolády. Tak mě to večer už tak znervóznělo, že jsem radši jela na pohotovost. Opět mi dělali utz a točili monitor a všechno je v pořádku. Prostě asi jen chtěla tu bouřku zaspat :slight_smile:

@brsh Ahojky, Adinka je moc šikovná. Hlavně, že jste se sehrály a jakpak teď pláče? Už to je v pořádku? Tak to nás čeká také nejspíš císař, někdy kolem 7.7. Takže taky za pár. :slight_smile:

@janice_opice Ahojky, úžasné fotečky. Mě tedy vůbec nepřipadají ty ruce nepřirozeně. Naopak ještě víc vyniklo, jak je Valinka malinká :grinning: A tobě to fakt sekne :wink:

@muddledgirl Ahojky, super, že vše v pořádku. Co já vím, tak to SFčíslo znamená nejspíš částečný obvod břicha = velikost = vzdálenost od nejvyššího konce dělohy po stydkou kost. Prostě od prsou dolů. Já mám 29 :slight_smile: takže opravdu bříško menší :slight_smile:
A pokud vím, tak se nedýchá (aspoň u nás) oxytocin, ale entonox. Takovej rajskej plyn :slight_smile: mezi kontrakcema.

@kamisb Ahojky, tak ty si s těma monitorama užíváš :frowning2: Mít to takhle a navíc vědět, že 2.7. jde Adámek ven, tak asi na ten víkend v nemocnici taky zůstanu. Přeci jen, pořád tam lítat a pořád si vymýšlet nějakou činnost mezi monitorama - to musí být hrůza. Tak se držte, máte to za pár :grinning:
26. čer 2014 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě, včera na pohotovosti jsem si popovídala aspoň o průběhu císařského porodu u nás. Tak už vím, co jsem potřebovala vědět. Jen manžela v den porodu skoro vůbec neuvidím a malou jen málo. A hlavně, nebudeme všichni 3 pohromadě (ten den porodu), ale až druhý den. To mě asi nejvíc mrzí na celém císaři.
Jinak u nás i po spinálu se prý někdy na to šití uspává (tak na 15 min).
26. čer 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh Barco, tobe spinal.napichli hned?
26. čer 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke lepsi jet 20x zbytecne nez nejet ...kdyz mas pochyby ;)) to jsou u vas v porodnici tak prisni jo?
26. čer 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek