• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

22. srpna 2017 
@marke - Ahoooj :slight_smile: NO Adi už nepláče skoro vůbec (jen teď trošku při zoubkách), ale jinak občas večer před mlíčkem, protože už je hotová a chce chrnět a přitom musí zdolat lahev mlíka :grinning: A proč Tě čeká císař? Kvůli KP? Já to tu nedočítám, tak nevím. JInak já rodila v Neratovicích a tam tatínek u porodu být nemůže, ale čekal před sálem a byl s Adinkou celou dobu po akci :grinning: A i předtím se mnou na pokoji a pak všichni tři po. Ale můžu Ti říct, že jsem byla tak hotová, že by se asi nic nestalo, kdyby mě nechali ten první den dáchnout. Holky vždycky říkají, že se nejlíp vyspí po sekci na jipce :slight_smile: A já se nechala přispat na šití, už jsem toho měla plný brejle. Pro mě spinál moc není...
26. čer 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jj, na pohodu :slight_smile: Nejdřív mi to lehce opíchli midocalmem a pak už nevim nic :grinning: Hrozně jsem se toho bála, ale fakt strašně - víc než řezání :grinning: a nakonec jsem se musela smát, jak se dokáže člověk vystíhovat zbytečně :slight_smile:
26. čer 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh no tak ja se toho nebala vubec a jak mi ttodoktorka posrala...to bylo to nejhorsi co bylo na tom.cisari...
26. čer 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh no prispani u me nehrozila a byla jsem.na sale 1hod45 minut pac me cistili vevnitr jeste..mala byla venku za 3 minuty od riznuti a spat se mi chtelo taky pekelne..na Jipce jsem byla, ale hnwd odpo za mnou napochodoval muz se synatorem :slight_smile:))) a furt mi stejne neco delali kvuli te preeklampsii ;))) je to asi ruzny..s malou uz je sranda co ;)) si to jeste pamatuju :slight_smile: I na Val vidim kaxdej den jak je vic a vic vnimava a zvedava :slight_smile:
26. čer 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Přesně tak. :slight_smile:
No, spíš asi není kdy se vidět. Protože na sál nemůže, potom může být s mimi, pak když dají mimi ke mě (stále ještě na sále), tak tam opět nemůže a mě potom převezou na pooperační (takže cestou se můžeme vidět - pokud budu vzhůru) a na pooperačním jsou zakázané návštěvy. A druhý den mě převezou na šestinedělí, tak tam už jo.
26. čer 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - ahoj, jj kamarádka taky psala, že jí to napíchli v Podolí úplně v pohodě. Ale já a ty injekce.
Včera mi dvě sestřičky v porodnici říkaly, ať si ty modřiny na rukou mažu hemarinem ....tak jsem četla te´d příbalový leták a jako na konci těhu se nesmí a v případě poruchy srážlivosti krve tak na konci taky ne.
Tak nic no, hold budu krásně bacevná ještě pár dní.
26. čer 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Jojo, protože jsme KP :slight_smile: do 30 tt jsme byli hlavičkou dolů a teď si malá postavila hlavu, že se nebude přece nechat nosit obráceně :grinning: takže od 30 tt jsme KP. U nás právě po spinálu někdy na šití taky nechávají přispat. Tak manžel bude moct být s malou, až ji vyndají (na sále nesmí být), ale mě pak převezou na pooperační a tam jsou návštěvy zakázány. Tak nevím, jestli se ten den uvidíme dohromady všichni 3.
26. čer 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - je vždycky lepší jet x-krát než si pak něco vyčítat.
Tak hlavně že je malá v pořádku a ty taky ...7.7. už je taky za chvíli.
Já už se těším, ale zároveň se už i začínám bát.

U nás co vím, tak manžel na JIPku po císaři taky nemůže, ale prcka budou vozit na přiklídání, asi aby si zvykal a udělalo se mlíčko. Leží se tam prý 12-24hodin. Tak jsem zvědavá jak to dopadne nakonec.
26. čer 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - užívám si na těch monitorech jen co je pravda, ale zase aspoň nás někdo pořádně hlídá a už se nebojím, jen vlastně čekám až někdo řekne tak jdeme na to ...ale malej se vrtí a i ULZ byl v pořádku, tak jsem z tohohle pohledu klidná. Ale jinak se trochu bojím no ...ale řekla bych, že to je asi normální. :unamused:
26. čer 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já se právě doktora ptala, jestli jako pokud bych přijela už načatá nebo v nějaký postupující fázi, jestli i tak jde císař udělat a on říkal, že jde udělat kdykoliv ...tak nevím ...nebo mě třeba jen uklidňovali :grinning:

Jinak fotečky jsou fakt úžasný ...manžel už volal tomu našemu kdy budou těhu fotky, ale prý toho má furt ještě moooc. Tak snad to pak bude aspoň třeba všechno najednou :slight_smile:
26. čer 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb neboj to bude dobrý....ta moje anestezioložka byla zkrátk anějak mimo no:slight_smile: pak přišel doktor a udělal pích a bylo to...akorát tam mohl přijít hned:grinning:DDDD..To je dobře, že tě hlídaj já už pak taky jen čekala :grinning:
26. čer 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Tak to to asi u vás probíhá stejně. Taky by mi měli malou vozit, ale jen mi je líto, že prostě nebudeme všichni 3 aspoň malou chviličku.
Přesně tak, hlavně, že hlídají. Ono to člověka všechno hezky uklidní, když ví, že se nic špatného neděje. A vy jste si těch nervů už užili až moc. A jinak, na malou se hrozně těším, ale taky mám určité nejistoty - prostě operace je operace. Včera, když jsme si s dr. povídali o císaři, tak mi v jednu chvíli hrkly slzy do očí a ona říká, neplačte, tak já na ní, že to jsou slzy štěstí, že se už moc těším na malou. A dokonce mi včera i manžel napsal do nemocnice zprávu, jak to vypadá a že na mě myslí. Tak mě to tak dojalo. Ach ty hormony :grinning:
26. čer 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke, @janice_opice - já jsem měla hodně nervy v jednu chvíli v pátek na tom 3.monitoru ...při tý kapačce první ...nějak se mi všechno vybavilo a měla jsem fakt strach.
A tak jsem byla ráda, že nás pak pustili na to kafčo ke známým ...pak jsme se tam vraceli a já už byla v klidu, prostě jsem si řekla, že hold si mě tam případně nechají a nějak se mi fakt ulevilo. No a v neděli pak po tom ULZ úplně ...takže teď už jen čekám co bude ...a počítáme dny. Nejdýl asi v to úterý bude nástup a to už je fakt za pár. :wink:
26. čer 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marke - to my budeme moct chvilinku po vyndání pokud bude všechno v pořádku. A možná pak ještě až jej převáží a zabalí ...ale tím si už jistá nejsem.
Takže to taky vypadá, že až pak druhý den. Ale ono po tom císaři je člověk stejně úplně vyřízenej....tak budeš podle mě ráda, že budeš moct spát.
26. čer 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl ahojky jak se dnes mas?? Vcera jsem odpadla po dennim maratonu a za chvili vyrazim do poradny.. zacala jsem se desne bat porodu a nevim jak se toho zbavit :slight_smile:
26. čer 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ahoj kočko..dobrý...děkuju..ráno mi třeštila hlava,,,tak jsem zase usnula...a teď byla ve městě pro tlakoměr a teploměr pro Sama...A´t je vše o.k....Já myslím,že Tě to zase přejde...já jen nechci zbytečně brzo jet do porodnice...a hlavně nechci přenášet,aby se nezkazila plodovku...ale porodu jako takového se už nebojim...už mě sere to břicho.. :grinning: :grinning: :grinning: No teď volala kámoška..bydlí za rohem..tak jdu na návštěvu..tak zatím pa pa
26. čer 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak s uzij navstevu... no ja mam spis strach z toho co bude a takk :slight_smile:
26. čer 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.tak uz jsme opet v nemocnici.rano jsem zacala krvacet a sly ze me i srazeniny.okamzite rz a ted jsem napichla na kapackach a dostavam kortikoidy do zadku na dozrani plic aleska.ted me jeste ceka ultrazvuk zda se neodlucuje placenta.jsem s nervama v prdeli.
26. čer 2014 ve 12:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm :frowning2: :frowning2: :frowning2: zlato, drz se, vsechno dobre dopadne, ver aleskovi, je to urcite silnej kluk!!! posilam hubana
26. čer 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm Bery holka nase drz se!!!!! ..mimisek to vydrzi on se nevzda,uvidis....DRZIME VSICHNI VSE CO MUZEME!!!!! ...ted rikam tem mym at mu pomuzou...vy to zvladnete...
26. čer 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm -holka to mě moc mrzí, Ty si to těhu moc neužíváš :frowning2:
Drž se, držíme palečky, aby tam malej alespon ty 2 týdny ještě vydržel.
26. čer 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dekujem.ultrazvuk dopadl dobre.alesek ma 1685g a placenta nejevi znamky odlucovani.prutok pupecnicku v poradku.alesek je opet otoceny zadeckem dolu a nozicky ma primo nad vnitrni brankou a kope tam.
26. čer 2014 ve 13:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm - tak to je dobře, že je malej v pořádku. Tak jen ať si klidně sedí ...ještě má pár týdnů čas. Hodně štěstí
26. čer 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, tak jsem se jela podívat do práce - resp. odevzdat ještě nějaké věci, odvést si svoje věci a odevzdat klíče. No a byla jsem ředitelem pozvaná na slavnostní oběd na konci roku, tak jsem tam zůstala. Pak nákup a teď hurá domů. Už jsem ráda, že jsem doma, hodím nohy nahoru a uvidíme.
Můžu se zeptat. Kupovaly jste pleny Pampers Newborn (zelené) a Pampers Premium Care Newborn? Za jakou cenu a kde (v DM)? Děkuji
26. čer 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm ufff..holka...jsem moc šťastná,že jste v pořádku.. :wink: Moc se s Aleškem držte kočičko,moc myslím.Určitě to zvládnete..
26. čer 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke ahojky mám dva balíky premium care newborn....pak už je kupovat nebudu asi nevím....podle ceny....prý i obyč z Hyperky nejsou špatné...holt budeme zkoušet...každé miminko je jiné...a ne vždy to nejdražší musí být nejlepší...
26. čer 2014 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak jaka byla navsteva??Ja ted dorazila od dr :slight_smile:
26. čer 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 a co dobrý? Návštěva super..dostala jsem povlečeníčka dvě pro mimi, prostěradla a ručníkček...pak mi kámoška půjčila hadýrka tak od půlroku nějaký...Já to zas vrátím..ono to pak takhle hezky koluje..a její segra má tři děti a kdoví,jeslti nepřijde čtvrtý...Co doktor?
26. čer 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl podle dr je miminko v poradku, srdecni akce pravidelna, plodove vody dostatek , jsme stale hlavickou dolu, CS mame 2,tak snad je to take normalni.. no uz vazim 64 :slight_smile: tlak nejlepsi ze vsech, snad nebude stoupat dale.. mela jsem 121/95 :slight_smile: za dva tydny posledni navsteva u nich a predavaji me do Podoli :slight_smile: ted jsem si koupila kilo tresni :slight_smile: to je parada ze mas povlecenicka atd . :slight_smile:
26. čer 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek