• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@petulak1988 no tak super,gratuluju..cs je o.k...já mám 3 už dva týdny....ono je to ukaždého jiný...64 to je krásný... :wink: Kolikátý jsi týden? Rodíš tedy v podolí? U nás se normálně nepředává do nemocnice..... :wink:
26. čer 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - není ta spodní hodnota u tlaku ňák vysoká?
26. čer 2014 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Já právě koupila od známé zbytek (50 ks) premium care. Mají na ně potom kuponek v DM, ale jen při koupi 2 balíků, tak jsem je chtěla nejdřív zkusit. A prý jsou i docela drahé, nevím, kolik stojí v DM.
Jasný, taky budu zkoušet. Koukala jsem i na ty DM Babylove, ale cenově mi nepřipadly příliš výhodné. Já mám zatím jen jeden balík Pampers Newborn a vzhledem k naší velikosti, asi je ještě chvíli užijeme :slight_smile: No, vy budete větší, tak budete moct dřív začít používat ty větší (a ty bývají v akcích) :slight_smile:
26. čer 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Drahé jsou jak svině..já koupila ty dva balíky tam...klasická cena byla asi 404 za 74 plínek...no a sleva byla myslím 20 procent..v DM...Babylove stojí skoro stejně jako pampers ve slevě.... :wink: :wink: :wink:
26. čer 2014 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - já mám ty Pampersky Newborn (ty jsme koupili v akci v kauflandu) sebou do porodky a pak jsem na ty kuponky koupila ty dva balíky těch babylove...zase nakonec myslím vyšly na docela slušně s tím slevovým kuponem. Jako žádný zázrak cenový (teď nějak nevím přesně kolik stály po tý slevě), ale chtěla jsem je zkusit.
26. čer 2014 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - myslím že ty babylove po slevě jsou pak na kus pod 4koruny....ikdyž někde holky psaly, že dobrá cena je pod 3,5 kč/kus.
26. čer 2014 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky s tema plenama ja vyzkousela ty DM pleny, pampers 2-5 kg a Tesco pleny a zatim.mi prijde, ze jsou vsechny ok..pampers rozhodne nejdrazsi
26. čer 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jani věřim..prý i v Hypce mají dobré ty druhé nejlevnější... :wink:
26. čer 2014 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
schválně se kouknu a vyzkouším no,ale Hypku máme daleko celkem
26. čer 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl to bylo pro tebe ..já říkám všem návštěvám at nekupujou kraviny a radši dovalej pleny... :grinning:
26. čer 2014 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb nevim nevyznam se v tom.. nestras...
26. čer 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl v sobotu zacinam 32tt dnes jsem 30+6 :slight_smile: jj rodim v Podoli..ted m kamisb vystrasila tim tlakem :frowning2:
26. čer 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jestli tě to uklidní tak se cpu croissantem s čokoládou jo a to chci hubnout :grinning: ..je m,i dneska nějak divně tak jsme s valčou skoro celej den ležely...Zítra jdu do Cube točit nějaký ty řeči tak jsem z toho nervozní snad to bude frk frk pár slov a jedeme domů..cestou si jedu pro lístek na peníze tak aspon Val ukážu jak V Cube tak u svého :slight_smile:))
26. čer 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 @petulak1988 máš tlak dobre, problém je až u tlaku třeba 150/100 a výš navíc já jsem si s tím celkem užila že ten poslední týden před porodem121/95 je úplně v pohodě věř mi ..navíc z jednoho naměřeného tlaku se nestřílí..bylo by dobrý kdybys měla doma tlakoměr a občas změřila, ale tahle hodnota co máš je úplně v pohodě co já bych za ní dala bejvala..tak klid!!:slight_smile:vim to ...doktoři mi to říkali...takže fakt bud s timhle tlakem úplkně v pohodě!
26. čer 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 prosim Tě..jak to není nad 140/90 tak v klidu..já mám od 3
měsíce tlak kolem hranice..klíddd matko..a jestli seš stresař..to ho budeš mít v poradně vždycky vyšší...já teď měla 147/89 a dnes doma před chvíli 132/78 úplně o.k..
26. čer 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice dekuji za uklidneni..tlakomer bohuzel nemam.. kolik tak stoji?? mela jsem poprve takovej , jinak jsem mela nizky 90/60 nebo 111/65 tak jsem prave nevedela.. jsem teprve 31tt
26. čer 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ani nejsem, prave naopak ze vzdy tam byl nizky :slight_smile:...dam na vas a budu v klidku .. dnes jsem misto u sveho dr (Budka) byla u dr Bahnikove...tu moc nemusim ale byla prekvapive mila, usmivala se, vse vysvetlila :slight_smile:
26. čer 2014 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 tak kolem 1000,- my ho pořizovali kome mužovi má vysokej tlak tak ho hlídám.. a teda mně se to vyplatilo,ale já musim mít prostě něco extra, takže preeklampsie mě neminula,ael toho se neboj ..to má 4-8% těhu a pokud nemáš bílkovinu v moči a krev v pohodě tak se neboj, kvůli tomu ti ten tlak měří a berou si moč,aby právě tohle hlídali,takže kdyby bylo něco špatně tak ti řeknou, v klidu..n akonci těhu je ten tlak trošku vyšší oproti normálu..
26. čer 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 já jdu do Cube zítra tak jsem zvědavá kdo se na Vla přijde kouknout:slight_smile:
26. čer 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj moc byla v poradku a dnes mi brali i laborator a znovu jeste jeden odbrer kvuli tomu negativnimu RH faktoru a za 14 dni tam jdu naposledy...
26. čer 2014 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ahoj, mas rada budku a nemusis blahnikovou? to me zajima...
26. čer 2014 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice přesně Jani,máš pravdu..doufám,že návštěvy nebudou kupovat oblečky..hadrů mám tak na tři děti.. :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice urcite vsichni...je moc krasna.. dnes tam byli vsichni krome Budky.. ani jsem se neptala, kde je.. s Bahnikovou jsem tentokrat byla hodne spokojena..nespechala i se podivala na pohlavi.. ukazala poradne oblicejik.. i srdicko..byla opravdu fajn
26. čer 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jééé Ty to zvládneš..pak dej vědět... :grinning: on je divnej tlak asi....
26. čer 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ja mam uplne nejradsi z Cube Visnovou a sestricku Lucku.. ale je fakt ze jsem se nesetkala se spatnym chovanim od nikoho :slight_smile: a dnes byla Bahnikova opravdu prijemna.. :slight_smile:
26. čer 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tlakoměry jsou různý...já koupila dnes omron asi za 1300...ale prý je dobrý...tak jsem to holt do toho vrazila..ať vydrží chvíli....akorát snad mám účtenku..prý ty na ruku nejsou tak přesné....Průser je,jak to měla Jani..jak jsou do toho otoky a bílkovina.... :wink:
26. čer 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no me vecer otyka jen nart s prsty jinak nic a bilkovinu nemam, tak snad dobry.. :slight_smile: muzes mi poslat odkaz jaky presne jsi koupila??
26. čer 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jo, to byla. po telefonu mi sdelovala, ze mame jen jedno embryo. a prej mam myslet pozitivne.
26. čer 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 tak to ráda o bahníkové slyším je dobře, že jsi tam byla spokojená :slight_smile:) já se tam na ně celkem těším, i když nevím třeba kolik ze sestřiček krom Lucky tam zůstalo,které znám
26. čer 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988
@muddledgirl to máme asi stejný ten náš Omron stál 1000 ve slevě z 1300 a je kvalitní !!
26. čer 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek