• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@muddledgirl - to jo to je jasný, my jsme tam jezdily jen tak na týden max dva... a jen pár let.
26. čer 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - tak uvidíš, třeba se ještě otočí. Já malou neměla hlavou dolů ani jednou. Prostě se usalašila palicí pod pravýma žebrama a bylo vymalováno :grinning: Já jsem jí normálně hladila a držela hlavičku v dlani, tj nezapomenutelný. Ale bylo to pak už děsně nepříjemný, jak tam tlačila :slight_smile:
@janice_opice - no to víš, že je s ní prča. Směje se nahlas a už je to prostě reagující osoba :grinning: Vy máte to šestinedělí takový v pohodě, nebo mi to přijde? Já nestíhala nic, natož Koníka :grinning:
@kamisb - napíchnutí bude ok, neboj....... a modřiny zmizí, musíš to ještě chvilku vydržet. Po porodu jde clexane píchat jedna báseň, alespoň se Ti od něčeho uleví.
My byly dneska s Adi na chatě, tak jsem jí tam konečně udělala postýlku a už můžeme žít jako dva normální lidi :grinning: posílám foto :slight_smile: Zítra ZOO a příští týden má tatínek konečně volno tři dny, tak pojedeme právě na chajdu. Už se těším. A pak baba chlalupa na týden - vířivky, sauna, bazén - no až budou děti spát, samo :grinning:
26. čer 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Adi v kocarku a jeji nova postylka na chate :slight_smile:
26. čer 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
autor
@brsh jééééé ta je krásnááá:slight_smile:))))
26. čer 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh no joooo Valinka je zlatá jsme v pohodě zatím:slight_smile:))) ale tak já tak nějak to měla i u Kuajse, asi mám štěstí:slight_smile:))) blbý porody nebo komplikace,ale děti mám hodné...:slight_smile:)) ono to pak přijde až se začne hýbat to bude určo zase jako motorová myš..Kuba je hyperaktiv..jako mimino naspal co mohl a nabral sílu na řádění později:slight_smile:) Jinak Val krom občasných prdíků nic netrápí no je hodnounká:slight_smile:)) snad to vydrží..třeba se to změní , doufám, že ne:slight_smile:
26. čer 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak alespoň s tímhle můžeš být spokojená, když porody byly těžký :slight_smile: Malá netrpí na prdy asi týden... docela jsem si to s ní vyžrala. A do toho už tři týdny lezou zuby a furt nic a jenom béééééékááááááá :grinning: no musíme to vydržet. Já jdu chrnět, jsem ko. Tak dobrou, holčičky :slight_smile:
26. čer 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děvčata dobrou noc, ráno zase musím brzo vstávat, abych se nasnídala a po 7h vyrážíme. Tak jsem zvědavá jak to zítra půjde.
Adámek je už asi hodinu vzhůru a furt někde dloube....to jsem zvědavá jak usnu.
26. čer 2014 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb držím pěsti, my zítra jedeme do Cube a pak pro lístek na peníze k mýmu gyndaři a na poštu
26. čer 2014 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to jsem zvědavá jaký to bude a co budeš říkat :wink:
26. čer 2014 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - a děkuji :wink:
26. čer 2014 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčata,
tak všem dneska hodně štěstí a těm, které už mají děti, aby bylo vysvědčení co nejlepší :slight_smile: Taky čekám, co Samča donese. No v druhé třídě by to ještě nemělo být nějak drastické :grinning:
27. čer 2014 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak jsme uz skoro v Cube a mam tremu asi bude mluvit muj muz :grinning:
27. čer 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke cha tak u nas teda letos vizo nic moc :slight_smile:
27. čer 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to das Jani!!!!!!! :wink: :wink:
27. čer 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@hhani uffff uz to mam za sebou ..jsem tam blekotala jako blekota :grinning:
27. čer 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice a to bude v telce nebo kde?? Mela jsi tam vsechny co jsi chtela?? :slight_smile:
27. čer 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice pis,pis jsem zvedava :grinning:
27. čer 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 nestras v telce snad neeee na jejich strankach :grinning: jo sesypali se tam na nas vsichni akorat Budka tam nebyl ma dnes volno....Višna opet super byla dojata rikala at zase prijedeme ze je to vzdy strasne nabiji energii ty vysledky a kecali jsme ..rozhovor vedla s nami pani Brezinova :slight_smile:))) no bude to strasny, ale uprimny ;))) malem jsem se tam rozbulela na konci kdyz se me zeptala co bych vzkazala kolektivu Cube ; )))) jako dojetim to bude hruza treba si to tam radsi ani nedaji :slight_smile:))
27. čer 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj kočky..tak tlak ráno úplně super..109/69...to říkám...že mě vyskakuje jen na gyndě.. :grinning: :grinning: :grinning: v Sanusu jsem ho měla taky o.k.. :grinning: :grinning: :grinning: Jinak jsem líná jako prase...celý den jsem ležela...začnu utírat aspooň prach a ten můj bordel v obýváku prozatím..
27. čer 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jééé já to chci pak vidět... :wink: :wink: :wink:
27. čer 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak parada, tak pak juknu :slight_smile: jj ani vcera tam Budka nebyl :slight_smile: to je super ze jsi se vsema pokecala.. :slight_smile:
27. čer 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no az to tam.daji no to bude hruza
27. čer 2014 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo holky tak jsem se az dneska dozvedela jak jsem na tom byla spatne pred a po porodu a ze to mohl byt peknej pruser ...tak hlavne, ze to dobre dopadlo
27. čer 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to určitě mohl.....preklampsie,eklampsie..jsou pěkný průsery...ale zaplaťpánbu jste ok...dnes vysávám...vytírám...a poklízím...třeba se začne něco dít...jdu do sekáče..nemám co na sebe....tílko má flek...pak mám tři bilýl..a ty mi vydrží vždycky tak na den.. :angry: Pak jdu do antíku pro knížky a když stihnem tak do Lidlu
27. čer 2014 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no on mi to dneska rikal muj doktor, ze mluvil s doktorem z Motola ze to byl masakr a ze muj stav po porodu byl komplikovanej dost a vsichni tam kolem me litali, ale ze jsem.na tom byla pry fakt spatne..divny pry bylo jak se ten muj stav najednou z niceho nic zmenil a dost rapidne se horsil...nastesti me tim nestrasili, ze pry jsem si nic nepripoustela, ale chteli si me tam nechat na pozorovani 3 tydny prej tezkej pripad..tak jsem dnes koukala ;)) nakonec jsme se shodli ja, doktor I manzel ze konec dobry, vsechno dobre a mala ok a ja se dam do kupy
27. čer 2014 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl neco dit jo??? No holka moc s tim nepocitej..ja delala tenkrat taky vylozene brikule a nic ..:grinning:Samik se chce dopect :slight_smile:
27. čer 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka děvčata tak jsem doma, ale pro velký úspěch zítra repete a pak v pondělí a na úterý potvrzený nástup...tak nejdýl ve středu bude Adámek venku.
27. čer 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice hlavně,že jste o.k... :wink: :wink: :wink: ....no nepočítám radši.....ale řekla jsem si,že aspoň budu mít dokonale vygruntováno.... :grinning: A pak ještě v úterý až bude hotová kuchyň :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ježiš? Jak dlouho jsi tam byla dnes a kolikrát??? Jééé další miminko.. :wink:
27. čer 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no v půl 9 na 1. monitor a odcházela jsem po 13h po třetím, ale stihla jsem si mezitím i vyzvednout u obvodní doktorky předoperační vyšetření.
27. čer 2014 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek