• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@kamisb ježiš chudáčku.... :frowning2:
27. čer 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl -njn, ale tak hlavně že se pak vzbudil a pěkně se vrtěl ...ale teď mi je tak nějak všelijak :unamused:
Snad nepojeme narychlo v noci a vydržíme případně aspoň do zítřka ...
27. čer 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak už se těším na tvůj výstup :slight_smile: Holka, užila jsi si, ale sama víš, že hlavní je, že jste obě v pořádku. A ty se z toho určitě vylížeš. Ale už je všechno skoro dobrý, ne? Tlak už je ok?

@kamisb No super, takže zase monitor na hodněkrát, ale jste v pořádku. A to je bezva. Tak už teď se těšíme na Adámka :wink: No, máš to už za pár. A to máš nástup o den dřív? A kdy budou dělat to předoperační vyšetření? Co všechno dělají a jak to může být starý? Já myslela, že už ho máš hotový.

@muddledgirl Jeee, tak to mě čeká úklid až zítra, ale už jsem začala stávkovat (spíše z principu), aby se ti moji dva chlapi taky zapojili :slight_smile: A až přijedu s malou, tak manžel slibuje, že bude vařit. No, to jsem tedy zvědavá :grinning:
27. čer 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - mám ho už hotový, jela jsem jen vyzvednout dneska výsledky ....EKG, krev a moč.
Je to za pár no taky se tak už pár dní cítím.
27. čer 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice . tak hlavně, že už jsi v pořádku, někdy je prostě lepší ten aktuální stav úplně neříkat pacientům....vím z vlastní zkušenosti.
27. čer 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :frowning2: :frowning2: :frowning2: jejda..tak budu držet pěstičky...ať Ti je líp
27. čer 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aleskuv pokojicek.foceno 25.6. Ve 31+1
tento vyhled mi chybel tri mesice.pohled z naseho balkonku. Janicka vi ze :slight_smile:
27. čer 2014 v 17:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@marke no já ho zapojuju furt...většinou aspoň vytírá...a zítra asi bude taky...páč mně se už nechce...jen jsem vytřela koupelku a kousek obýváku...všude vysála, umyla nádobí...a teď budu zase číst...chci conejdřív dočíst knížku...čtu ji hrozně dlouho...no a pak možná žehlení a nebo zítra...nevim.. :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm jééééééé tam jsem prožila celé dětství a mládí naučila se chlastat a hulit!! a spustila se :grinning: :grinning: :grinning: budu se tam muset zajet podívat :slight_smile:) vždyt tam mám i kamarády:slight_smile:
27. čer 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm no krása....seš kočka.. :wink:
27. čer 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jupííí Adámek bude brzo na světě jupíííí se těšííímmmm.. :grinning: :grinning: :grinning: hlavně, že jste Ok a za chvilku máš prtouska v náručí...pak ještě naše přenašečka @muddledgirl:grinning:DD a @marke a pak počkáme na Bery a petulaka a pak nás dorostou holky ale to jim budeme fandit už s miminama na ruce:slight_smile:)
27. čer 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl vid kdyz nejde videt hlava tak jsem cica :grinning:
Jasan jani prijeed :wink:
27. čer 2014 v 17:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm hoilka co tam po tom chodníku sjem se nachodila ze zábav a po tý silnici na Týnec ..to byl mazec a tam jsem si rozbila hubu na kole..přesně u odbočky na Machčák..dodnes mám jizvu na bradě páč to bylo až na tu bradovou kost:grinning:D jééé to bylo krásný mládí a dětsví(to kolo bych vynechala teda) a Radek Tuháček tenkrát spadl s motorkou do Machčáku,když jel do hospody u Machčáku to byla sranda:grinning:
27. čer 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jooo Jani a ja se tam tenkrat poprve na te dize s nekym vocicmavala :grinning:
27. čer 2014 v 17:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice hoo ta zatacka je pitoma to je fakt.hooo predstav si ze vsechny ty nadherne stromy okolo machcaku vykacely.vypada to priserne :frowning2:
27. čer 2014 v 17:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: přenašečka...Ty voe...já to úplně vidím...že budu jak Ty s Kubou... :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm ale houby...kdybys viděla moji hlavu..to bys koukala :grinning:
27. čer 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my jdeme s Val doprovodit tatu do hospody..bude svou dcerunku konecne zapijet...
27. čer 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl - už je to lepší, jen to břicho hrozně tlačí dole a docela tvrdne, ale jinak dobrý :grinning: ....a hlava už je taky v pohodě a manžel šel dělat večeři. Tak snad to bude ok.
27. čer 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak už mám doma těhu fotky ...nejsou teda úplně extra, ale některý se povedly ...až se dostanu pořádně k poči, tak je stáhnu z CD a něco sem dám :slight_smile: ..ale dneska ani ...jsem docela unavená.
Tak jestli mě ještě pustí zítra domů tak možná zítra nebo v neděli.
27. čer 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty jo...to je dobrej,že to tak dlouho vydržel... :grinning: Já doufám,že porodim nejdýl toho 18.7....když přijede přítelova rodina....abych nemusela být s šesti lidma ve 2+1 :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty jo...to je dobrej,že to tak dlouho vydržel... :grinning: Já doufám,že porodim nejdýl toho 18.7....když přijede přítelova rodina....abych nemusela být s šesti lidma ve 2+1 :grinning: :grinning: :grinning: ,...já chci fotky,já chci fotky :grinning: :pensive:
27. čer 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb http://www.babyweb.cz/38-tyden-tehotenstvi-vyvoj-plodu-tehotenske-zmeny

já teda nevim no..nějak se malý nechystá.. :grinning: :grinning: :grinning: Koupila jsem arnicu..takový malý kuličky v lékárně..paní říkala,že to je dobrý při začátku porodu,aby se člověk uvolnil..i pro tatínka :grinning: :grinning: :grinning: Jsou to homeopatika a paní říkala,že i na otvírání nejsou špatné..jiné homeopatika...Tak asi v pondělí se projdu a zkusím s homeopatičkou domluvit rande... :grinning: :grinning: :grinning: Za to nic nedám..pár korun leda....
27. čer 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jani jak jsi říkala, že se jmenují ta homeopatika na to kojení? jsem sklerotik :unamused:
27. čer 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hele já jsem dneska 38+4 a teprve dneska mám pocit, že se něco začíná dít ....ale na monitoru nic moc vidět nebylo..takže asi jen lehce poslíčci. Tak klíd :slight_smile:
27. čer 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb @janice_opice A ještě někde byly napsané homeopatika na léčení jizev. Hlavně po císaři je doporučují. Ale nevím nevím, našla bych to, jen si nejsem jistá, jestli něco budu užívat. Asi budu jizvu natírat tou dubovou mastí a infadolanem. A uvidíme, oboje se může při kojení :slight_smile:
27. čer 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb víš jak Ti závidim,že za víš,kdy bude mimi...já nesnáším tu nejistotu,že nevím.. :frowning2:
27. čer 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@marke holky...stejně byste homeopatika měli konzultovat s homeopatikem...
27. čer 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás v lékárně..jde domluvit schůzku..nějaké jsou bez předpisu to jo
27. čer 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - já mám na jizvu Contractubex gel ...a ten je fakt super ....jen já byla celkem dost líná pravidelně mazat. Jen se může až po úplném zahojení.
Jinak po tom císaři se hodně doporučeují ty nutridrinky a wobenzym. Ale nevím jak se to kloubí s kojením.
27. čer 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek