• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

25. března 2017 
@muddledgirl - tak já vím, že nejdýl ve středu no ...ale dneska mě celkem i berou záda tak uvidíme. Ale raději bych aby to proběhlo v klidu podle plánu a ne nějak z ničeho nic...
27. čer 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb i tak budeš mít císaře...takže víš..že prostě to mímo bude během chvíle venku......zatím já tam můžu funět celej den.. :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no každopádně myslim,že všechno má svoje no...
27. čer 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to je jasný, myslím, že pokud jde přirozený porod v pohodě, je to jistě lepší.
Císař je prostě operace no.
27. čer 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hmmm..málokterý jde v pohodě a rychle no...komplikace můžou nastat tak i tak...po císaři ta rekonvalesce je asi naprd.... :frowning2: Mám děsnej hlad...nevím..vždy se nacpu dopolko a pak to zanedbávám...dokoukávám seroš na www.sledujemeserialy.cz....no a jdu udělat pár chlebíčků....miláček přijde o půl jedenáctý..tak mu hlavně musim nějaký nechat...jinak jsme koupili sedmikilovej meloun a minimálně čtvrtka je v bříšku :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no vidiš meloun ten jsem ještě neměla letos :frowning2:
tak je jasný, že nikdy nevíš co se kdy může stát, ale s tím do toho jít nemůžeme ....bude všechno prostě v pořádku a basta :wink:

já koukám na tenis ...já ráda pasivně u telky sportuju :sunglasses:
27. čer 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb jejda..neměla...někdy mimískům taky vadí...v LIdlu neměli jahody no..tak zítra asi půjdu na trh...

Připomínáš mi mýho taťku,jak to všechno sleduješ v telce.. :grinning:
27. čer 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - njn, to mám asi od bráchy, vždycky jsme takhle spolu koukali, když jsme ještě bydleli oba u mamky. A dneska v tý telce stejně nic moc není ...a hlavně u tohohle nemusím přemýšlet a naštěstí se ani nenervuji, když třeba ti naši umělci prohrávají.
27. čer 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb vůbec nic tam není ...děs běs..a mně bude blbě...z těch chlebíčků :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no on moc nemel kdy zapijet nejak to driv neslo
27. čer 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - :grinning: :grinning: , jen blbni :wink:
já přemýšlím, že snad půjdu spát jsem nějaká k.o.
27. čer 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl
@marke http://www.lekarna.cz/ricinus-communis-ch9gra-4g/
Ja to zkonzultovane mam s homeopatem, ale uz je neberu ted beru ty bylinny kapsle a mlika mam.dost ;))
27. čer 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata dobrou noc, fakt musím jít spát.

@muddledgirl - doufám, že jsi nesnědla ty chlebíčky všechny :grinning:
27. čer 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb hihi...nééé jsem dobrá..jenom skoro půl veky...druhá půlka čeká na miláčka.... :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb dobrou noc kočíí..jen odpočívej..potřebuješ nabrat sílu..za chvíli u sebe budeš mít Adámka :wink:
27. čer 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já mám tu modrou arnicu...z lékárny... :wink:
27. čer 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak koukám,že ta Arnika je na víc věcí...prý si můžu vzít pět kuliček na zklidnění až to na mně přijde...ale chtěla bych i ty na podporu kojení..Příští týden si zkusím dát spicha s homeopatičkou..dopoledne v té jedné lékárně bývá.... :wink:
27. čer 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl ten bude vypadat zase to bude strasny....myslim, ze jsem.ho tu slysela uz huhlat pod oknama totalne na plech s kamosema jak se mu smejou a pak to prestalo tak to jeste tahli dal....by me zajimalo, jestli bude spat vubec doma nebo u kamose....
28. čer 2014 v 01:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak teda prekvapil asi ho dcera cini zodpovednejsim ;)
28. čer 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak to je fajn...tak přítel když jde..tak dá třeba jen pět piv....ale přijde třeba ve dvě...a to dřív nikdy nedělal..až co jsem těhu... :frowning2:
28. čer 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak oni to taky berou svym.zpusobem taky se asi boji oni to ti chlapi ventilujou jinak.....neboj to se srovna...jo ja dostala vcera nausnicky a retizek s priveskem za Val ;)
28. čer 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jo no..jsou jiný...to je hezký....to já už nic nedostanu..já dostala k miminku i k narozkám ten lístek na koncert....Ty jo..já už nemůžu...sporák a kachlíky v kuchyni se leknou,umyté nádobí..vařím zeleninovou polívečku...a jdu žehlit..blééé :grinning:
28. čer 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Poprve ve sve "velke" postylce ; )
28. čer 2014 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janice_opice Jeee, to je takovej drobeček v té postýlce :slight_smile:
To já mám postýlku taky takhle vedle postele (asi o 30 cm dál :grinning:) a otočila jsem si ji. Budeme k sobě nohama. Protože mi právě připadá, že když ležím, tak přes ten mantinel na ni neuvidím. Tak abych viděla spodem.
28. čer 2014 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Ty jseš dneska teda pilná :slight_smile: To já taky uklízela, ale dneska byl Samča zase nějakej moc hodnej a hodně toho udělal. Hned ráno umyl koupelnu a utřel prach a douklidil si v pokoji a ještě venku pomáhal taťkovi. Takže na mě zbyl jen ten prach (znovu :grinning:), záchod, zrcadla a vyluxovat. Tak jsem to taky do oběda stihla. Oběd jsme měli už ze včerejška. Takže ani vařit jsem nemusela :slight_smile:
28. čer 2014 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke no trošku jen....teď mi přítel sestavuje parní čistič,tak se těším..zkusím vyčistit židle pro začátek...a prý s tím jde všechno spáry a tak..tak jsem zvědavá...mám co dělat do porodu.. :grinning: :grinning: :grinning: Pustili jsme si film a klasicky usnuli..tak teď zase chvíli práce a pak možná do Lidlu pro vínko...dala bych si dvojku s colou...ale nevim,jestli se dokopeme :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2014 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...tak jsme doma :slight_smile: dneska se Adámek probral na konci 2.natáčení ...tak jsme mohli domů.
Doktor udělal i vyšetření dole, když jsem hlásila, že mě začalo včera docela dost tvrdnout břicho, ale prý dobrý.
Jen mi přidal monitor i na zítřek :angry: ...pak to domluvený pondělí a v úterý nástup ....jako celý dny jsou tím ztracený, ale aspoň nás hlídají no. Jinak Podolí je totálně natřískaný, vyměňují se okna v některý části a na rizikovku snad nikoho novýho ani nepřijímají ...pochopila jsem, že ani k akutním porodům přirozeným moc ne (ale můžu se plést).
Ještě že bude císař, s tím mě asi nevyhodí ...doktor říkal, že kdyby něco tak půjde malej ven dřív než ve středu.
28. čer 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - taky jsem přemýšlela o tom polohovacím válečku, ale nějak furt nevím a teď jsme nějak vydaní z peněz tak asi smůla.
Včera jsem kupovala ten gel proti srůstům ....br ...to jsou pálky :frowning2:
28. čer 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak aspoň že tak...ale teda Ty máš spáče..... :wink:
28. čer 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ahoooj no ty monitory jsou ted otravny :slight_smile:))) ale uz to mas za par...ja ty valecky dostala ke kocarku a monitoru dechu....
28. čer 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek