• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@muddledgirl - jj spáč ...přes den určitě a naštěstí i v noci, ae teď se tam už asi dvě hoďky převaluje :slight_smile:
tak aspoň jej cítím, ty poslední dny je to takový slabší, ale možná že to je tím tuhnutím břicha ...
28. čer 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - myslím, že snad poslední 3 dny na monitorech a pak už konec :slight_smile:
předpokládám, že v úterý na příjmu si taky ještě jeden dva udělají :wink:

já bych tak ráda, kdyby zítra to vyšlo na poprvé a jeli jsme brzo domů. Ale nevím no ...prcek s námi moc nechce spolupracovat.
28. čer 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb já myslím,že už maj prostě málo místa..já si dala dvojku červenýho s colou a to bylo boulování.. :grinning:

Nacpi se sladkostma...colou a zkus jinýho polohy než jednu...i když ten můj taky furt chrápal..
29. čer 2014 v 00:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Tak dneska držím pěsti, ať to máte na poprvé :slight_smile: A proč nastupuješ do nemocnice dřív? Mě říkali, že přijedu až v den císaře ráno.
@muddledgirl

Tak to já holky vůbec nepociťuju, že by se malá méně vrtěla. Ale je zase naopak malinká, takže to bude asi tím. Pohyby jsou pořád stejné (jen ten jeden den to bylo jiný). V pondělí jdu do rizikovky a asi naplánujeme termín císaře, tak tedy uvidíme, za jak dlouho už budeme spolu :slight_smile: Už se na cácorku těším. Jen si to nějak neumím zatím představit :grinning:
Co se týká monitoru, tak u mě stačí, aby mi přepásali břicho a začne boulovat jak o život. Asi se jí to nelíbí :slight_smile: Poprvé jsem jedla tu čokoládu, ale podruhé a potřetí už vůbec nic (žádné sladké, žádná cola - což nepiju nyní vůbec) a vždy to bylo pěkné vlnobití. Tak doufám, že v pondělí to bude stejné.
29. čer 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ahojky prosim te chtela jsem koupit ten klin pod hlavicku miminka.. jaky na to ,as nazor???
29. čer 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 ahoj ja ho mam..dostala jsem ho po neteri a ted jsem ho dala pod matraci...Val teda neblinka, ale neter blinkala dost tak to meli
29. čer 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 jinak vim, ze se podkladaji nohy u postylky knizkama a pak se postupne odebiraji
29. čer 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice takze asi dobra vec vid?? A davas pod matraci ne na ni teda?? Jinak uz mame snad vsechno..dnes jedu pro kosik, sehnala jsem na bzaru za 400 ..novy stoji 3900 :slight_smile: tak uvidime jak bude vypadat ale na tu chvilku to asi postaci...
29. čer 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 asi jo každopádně tim nic nezkazíš já to mám v postýlce od včera, malá je ve své postýlce teprve od včera
29. čer 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl, @marke - holky dík, že jste si vzpomněly. už jsme doma...zase sice až na 2. pokus. Ale prý lepší než před týdnem.
Hihi prý měnit polohy ...neboj děláme občas psí kusy a pán se jen ořetočí a uvelebí jinde ...takže tak 2-3 kopečky a zase si spokojeně spinká. Sladký nepomáhá, pití taky ne ....takže nevím ...ale už jen dva dny do příjmu do zvládneme :wink:

Dneska ta jedna PA říkala, že jsem mohla zítra říct, ať už si mě tam nechají a posunout to o den ... no uvidíme, jak bude prcet zítra spolupracovat. Ale o den dýl nebo dřív už to je asi jedno. Malej včera zase řídil mezi 20-23h. A ráno kolem půl 9 se dožadoval snídaně. Fakt prostě na nějaký monitory z vysoka :grinning:
29. čer 2014 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke tak to máš živé miminko..to je dobře..já si s radostí něco sladkého dám..dnes jsem měla polomáčenky smetanové..nedám si pokoj..ale snažím se aspoň jen jednou denně zas....Teda..mně ale bolej prsa...dnes mám totální návala energie..čumim......kámoška mi dala povlečení a prostěradýlka..tak ji chci za to dát nějaký korunky..ale vůbec nevim kolik..aby to zas nebylo málo...Za chvilku vytřu obýváček....Dnes jsme byli v kauflandu a koupila jsem si garnier hydratační a že by to byl nějaký zázrak..ty posr...strie mě pěkně svěděj.tak je furt mažu....Taky musím zvířátkům vyměnit klícky a dát jim nové hamání..a ptáčkovi desku na borušení drápků...Ta žáha mi zase dává.. :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2014 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: jo ..je mi to jasný,že jsi dělala psí kusy.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to budou asi pěkní flegmoušci..o jééé po tatínkovi... :grinning: :grinning: ; :grinning: Pěkně to najednou utíká..koupila jsem stolní hry...jako šachy a tak..tak jsme s přítelem dali partii...no moc mi to nejde..plete se mi vždycky jaká figurka kam chodí....přítel šel na zkoušku....
29. čer 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já teď sedím doma ....připravila jsem finanční výdaje na červenec, kdyby se pobyt v nemocnici protáhl tak aby manžel věděl co a jak :sunglasses:
Pak musím do auta vyndat nějaký věci z tý zabalený tašky do porodky...prý mám mít na příjem jen minimum věcí, zbytek má přivést až manžel až mě pustí z JIPky, ale jsem nějaká líná :wink: a pak bych asi ještě vytřít a do vany.
Zítra jedu na další monitor a pak budu spát u mamky ...takže na webu budu asi až se vrátíme domů. Info pak pošlu asi janičce na ní mám telefon :wink:
29. čer 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no Ty jsi šikulka....jééé já už se moc těšim na Adámka.. :wink: :wink: :wink: Já chodím do těch soukromých červencovek a tam už je taky pár miminek.....skoro vždycky to obrečím.. :grinning: Tak já vytřela a teď lakuju nehtíky...pak zkusim ještě zas čistit tu sedačku tím parním čističem..ale jsem zklamaná ..skoro to nejde...tak nevim...jestli to pak vezmu zas na mokro přípravkem od eurony..ale zas nevim..jak dlouho to bude schnout no..
29. čer 2014 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no i v těch nesoukromých se rodí o 106 :grinning: ...myslím že buď včera nebo v pátek přibyla 3 miminka a včera jedno. (pokud to nebylo v jeden den)
Já se na něj taky už těším ....je to za pár ...hurá :slight_smile:
29. čer 2014 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to jo ..máš to za chvilku..je nás tam kolem stovky a máme Terezku,Maxíka, Patrika,Šimonka...no snad jsem nikoho nezapomněla...hi hi..já se taky moc těším..konečně bude parťák na procházky....samotnou už mě to neba.... :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co naše těhulky...jak se mají? A i naše netěhulky...posílám pusinky... :wink:
29. čer 2014 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jeziiisssssssmarjaaaa ja jsem z tebe holka nervooozniii ze uz za dva-3 dnyyy budes maminoouuu ..dej vedet ja budu cekat jak a co a rozhlasim to ....jen me mrzi ze ti neoplatim tu navstevu v porodnici
29. čer 2014 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - ahoj, děkuji ....to nevadí pak přijedeš na návštěvu k nám až bude líp.
No už se těším, ale jsem i nějaká nervozní :slight_smile:
Teď jsem konečně uklidala svůj bordel na stole v obýváku a tak nějak bych to měla udělat ještě v kuchyni, tchán opravil konzoly v kuchyni tak ještě pověsit závěsy a záclony a dát ubrus na stůl.
A měla bych rozmyslet kam ty poličky v pokojíku ...polepit už to nestihnu, ale manžel je může pověsit a hlavně chci aby vyluxoval než přijdeme domů ....tak už by měly viset.
Včera jsme si přivezli od kamaráda monitor dechu nanny ....jen je bez návodu tak snad poznáme jak to funguje :wink: max. se bez toho budeme muset obejít.

Jo a dneska když jsem šla na opakování monitoru, tak říkala jedna doktorka i sestřička, že jsem prý ta drobná maminka co chodí furt na monitory. Jen teda moc nevím jestli to myslely jako soucitně nebo špatně. Ale byly fajn.
29. čer 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: drobná maminka taková ta co ujíždí na monitorech...... nanny je jednoduchej mám ho .-) tak když nebudeš vědět tak řekneš....zrovna včera jsem ho dávala do té "velké" postýlky :slight_smile:))moc ti držím palce a at to co nejlépe zmáknete s Adámkem :slight_smile:
29. čer 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a jak se tam dává....vysloveně jen pod prcka nebo nějak třeba na šířku postýlky?
Koukala jsem na fotkách, že Val spinká pod dekou a ne v zavinovačce tak jestli se nějak neodkulí? Nebo ji drží ty fixační válečky na místě?
29. čer 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no je vtipný (ikdyž vtipný asi blbý termín), že ty doktoři už tak ňák vědí, když přijdu kdo jsem ...když se zeptají na to proč teď císař, tak když odpovím tak vědí o koho jde.
29. čer 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no mám trochu strach, ale snad to bude dobrý.
29. čer 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb neboj se, i když já měla taky strach, je to normální...... měl by se správně davat pod matraci...jenže jsou prý planý poplachy když jsou ta miminka lehká..... já to narvala mezi molitan a tu kokosovou vrtstvu..přímo v těch místech kde spí Val.. jinak ona spí v zavinovačce..tohle bylo jen odpo jak jsem jí tam vrzla po kojení poprvé..v noci spí v zavinovačce :slight_smile:
29. čer 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb kdyžtak tady:slight_smile: http://www.nanny-monitor.cz/uzivatelsky-manual.html v Motole ho val měla taky právě v té postýlce co máme i pujčenou ten samý a nejhorší je, že jsem ho zapomněla vypnout,když jsem jí z té postýlky zvedla a stává se mi to i doa a to je kravál
29. čer 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - děkuji, hm my máme pod matrací rošt ...tak to asi budeme muset ještě nějak vyřešit.
29. čer 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já taky ale stačí tam dát normální kus desky ..já tam dala takovou tu zadní desku co se natlouá na hřebíčky do skříněk..... tak něco podobnýho stačí úplně..
29. čer 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb zatim jsem to teda dala mezi vrstvu kokosu a molitan
29. čer 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahojky, tak držíme všechny palce, ať je vše v naprostém pořádku, oba jste zdraví a hlavně, abyste byli v klidu :slight_smile:

@janice_opice
@muddledgirl
Tak já dneska jedu do té poradny (asi za chvíli) a už se možná taky dozvím, kdy se s Klaudinkou uvidíme :slight_smile: Potom hned jedu k mým rodičům. Od včerejška tam je Samča (na hlídání) se sestřenkou, tak jestli jim už nezbourali dům :grinning: Budeme tam společně vegetit ještě den nebo dva. Takže je možné, že se tu objevím až ve středu. Tak moc nedrbejte, ať to stihnu dočíst :grinning:
Jo, jak jsem psala o té kamarádce, která neměla vůbec žádné bříško a stejný termín porodu jako já a mimčo se jí začalo opožďovat, tak už v pondělí (před týdnem) musel malý ven. Měl 1910 g. Takže takovej malinkatej prďolka. No, však on to dožene. Zkusím se za ní dneska stavit.

Tak holky mějte se tu pěkně a myslím na vás. Tedy teď hlavně na @kamisb. :slight_smile:
30. čer 2014 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek