• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@marke Hi hi...jsem se musela smát..jak jsem si myslela,že Samovi jsou 3 a jak to je bomba,že jsi naučila tak malé dítě...mýt koupelnu a utírat prach.. :grinning: :grinning: :grinning:

Kočí...dvě kilka je dneska paráda...a holčičky jsou silné jsem toho se ségrou důkazem...
@ kamisb....ať jste holky v pořádku a vše má hladký průběh :wink: :wink: :wink:

Včera jsem si psala s jednou holčinou a ta mě trošku vyděsila..odhad týden před porodem měla přes 3 kg a narodila se jí mimo přes 3700...ona šla teda císařem..my jsme naposled cca byli o týden a půl větší...tak snad už těch půl kila navrch nebude..dyť se celá potrhám..ty vogo..
30. čer 2014 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ahojky jak se dneska mas?? Co varis?? Potrebuji nejakou inspiraci , nic me nenapada a na nic nemam chut
@kamisb moc drzim pesticky.. :slight_smile:
30. čer 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ahoj čiči...čoveče dobrý..noc teda..divná..furt jsem se převalovala..bolesti v zádech, bolelo břicho..prsa bříško horký jak kafe....ráno..teď už o.k...břicho mě svědí.t.ak ho furt mažu...Dnes až dýl budu vařit..páč nevím kde je zahrabošená mikrovlnka...koupila jsme moravské uzené..to osmahnu krátce...udělám špalíčky z prášku...a k tomu kysané zelí.....jinak jsem snídala pudink vanilkový s borůvkama..mňamka největší....takže inspiraci jsem Ti moc nedala..ale mám tu ještě dva kousky kuřecí a minule jsme je dělali s čínskýma nudlema...s kořením a sojovkou..mňam...
30. čer 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím..nějakej recept na borůvkové knedlíky...nejlépe ne kynuté? Nějakej jednoduchej a rychlej..děkuju...Babička dělala jablíčka v županu..to byla taky dobrota.. :grinning: :grinning: :grinning: No..jdu umýt nádobí... :grinning:
30. čer 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl je puding bych si dala.. mam tu mrazeny..no napul uz rozmrazeny cerny rybiz, tak bych ho tam soupla..ja ted snidam 4 nektarinky nakrajeny, chleba s maslem a pul litru kakaa :grinning: ale varit se mi teda fakt nechce.. nejak uz me bavi jen priprava na prcka a prochazky.. vcera jsme si privezli tu postylku uz se tesim az bude postavena... to ses teda moc nevyspala :frowning2: ja uz si na nespavost zvykam.. porad se budim kvuli zadum a kdyz usnu, tak musim curat :grinning:
30. čer 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky ;) tak ted mame drzeni pesti nejvic pro @kamisb ju no at jsou hlavne v poradku ;))@marke neboj hele Valca mela 2360 g a zitra ji je jeden mesic a predevciremnjsme ji nahatou vazili a mela 3135 takze fakt tyhle malinka mimca a kor holky dohanej co v brisku zameskaly ;)))) uz se nam.buclati puclik takze fakt neboj @muddledgirl ty se taky neboj a nestresuj preden.4kg dite se da v klidu porodit neboj a pokud te nastrihnou kdyby byl jo velkej tak se nepotrhas..zbytecnw se fakt dopredu nestresuj.Porod je narocnej co si budeme povidat ze ..vcera zrovna manzel rikal, ze jsem si porody musela vyzrat pekne oba dva...ze by ho zajimalo jak bych rodila treti dite...tak jsem ho uklidnila, ze to se nastesti uz nedozvime ;))).Ale JE to Jedina bolest na svere, ktera ma smysl uvidis sama ..to se neda popsat, protoze materstvi se musi zazit a je to neprenositelna zkusenost....fakt se dopredu nestrexuj a neposlouchej co kdy a jak rodil apod....kazda jsme unikat a kazda mame unikatni porod..:slight_smile:
30. čer 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 tak já kakao nerisknu..zas mě včera blbě bylo po kávě..to mlíko no..a pudink mi nevadí..zajímavý.. :grinning: :grinning: :grinning: Tak já na ty procházky už moc nejsem..sotva se valim.. :grinning:
30. čer 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no to ja mam denne minimalne tel pullitr.. :grinning: nekdy je pravda ze vynecham ale vetsinou aspon jedno kakao mam :slight_smile: uz se tesim na prcka.. zacinam se porodu desne bat.. takze uz bych radsi aby to rychle uteklo ..
30. čer 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já se porodu kočko nebojim...slyšela jsem už milion historek.....jen bych byla ráda trochu připravena jak zhruba velký dítě budu rodit......Tlak mám super...ale jsem nějaká unavená a zas bych spala...lehla jsem si a pošťačka mě vzbudila...vrrrr...no jdu se pořádně napít a žehlit...Pobolívá bříko..tak aspoň se něco děje..a trošku jsem zmáčkla bradavku a zas mlezivo..aspoň něco se děje... :grinning:
30. čer 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no mě se to táhne jak smrad...ale budu přerovnávat...věci,čistit sedačku a židle..žehlit..tak do večera mám co dělat.. :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no my snad tento tyden postavime postylku... tak aspon uz to tu bude vypadat, ze prijde miminko.. :slight_smile: dnes mam presne 60dni do terminu.. tak uvidime jak to nakonec dopadne.. zda vykoukne drive nbo budu prenaset.. :slight_smile: ty uz to mas za par...no koukam, ze dnes se nudit nebudes, ja vyperu a taky vyzehlim , jen varit se mi nechce...
30. čer 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no jo...letí to....za chvíli bude hysterie...nééé já na to kašlu..dyžtak budu číst a uklízet no... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já taky moc nevařim se přiznám....jen když se mi chce..přítel je naštěstí zvykle..no a časem budu muset pro prcka...takže pro všechny...aspoň se pak věčně nebudu cpát pečivem.. :grinning:
30. čer 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no ja musim varit pro pritele a jeho syna.. ale ted nejak nemam na nic chut, tak me nebavi vymyslet co varit.. chjooo.. mozna udelam bramborak... :slight_smile:
30. čer 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 nebo zapečený brambory...já dělám jen rychlovky..na omáčky moc nejsme...ale svíčkovou budu muset vypilovat páč ji miluju...kolik je jeho synovi?On s vámi žije?
30. čer 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj zije.. je mu 23..dela CVUT strojirenskou.. takze jeste dva roky mu chybi.. ted dela statnice na bakalare.. :slight_smile: no jsem zvedava jak prijme miminko..deti moc nemusi :grinning: ale to je jaksi holt jeho problem :grinning: ale jinak je v pohode a nastesti si rozumime
30. čer 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :slight_smile:) připraveníá holak na to se stejank nedá připravit jak velký dítě budeš rodit... kamarádce taky řekli, že bude mít 4,5kg chlapečka a chlapeček měl 3,420:slight_smile:) a nedá se na to připravit tak či tak to ti říkám jako, že mám zkušenost:slight_smile:))) Jinak ted kamarádka porodila chlapečka....celou dobu to dle všech UTZ měla být holčička:grinning:DD takže fakt neni nic jistýho až po porodu:slight_smile:
30. čer 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jen spi, však to máš za pár tak at nabereš sílu! :wink:
30. čer 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak ted si me vydesila :grinning: samozrejme hlavne at je miminko zdrave ale musi to byt na sale docela prekvapko
30. čer 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no to bylo no..jako kamarádka byla ráda, ale řekvapená to byla..ale neboj to je jeden případ z tisíců
30. čer 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj asi jo.. strasne se na ni tesim.. uz aby tu byla s nami.. vcera jsem se zase u mamky pokochala kocarkem :slight_smile:
30. čer 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 já tim spíš chtěla říct, že připravit na porod se člověk může, může dostat informaci kolik tak odhadem asi to dítko může vážit,ale realita dos často bývá jiná..takže spíš se naučit to dýchání .. jak na počáteční kontrakce, tak paka mašinku a pejska a vědět co vše si může a nemůže personál dovolit a co vlastně při porodu chci..to se fakt vyplatí :slight_smile: a někdy je to takovej fofr, že se nestihne nic a to si myslim, že je ten nejlepší případ.-))
30. čer 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no já jsem ráda, že ji tu už mám...... i když ted mám zase strach a furt na ní chodim koukat když spí.... jsem zvědavá jak kamisb dodrží to, že bude mít od začátku malého v jiné místnosti - v pokojíčku ... i když vlastně ona tam bude spát s ním tak to asi jo :slight_smile:)) ale já si to teda upřímě neumim představit, že byl malá byla jinde v místnosti než já :grinning:
30. čer 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj no na predporodni kurz jsme nakonec nesli, tak uvidime. ale tak PA by mela rikat co delat a tak ne??
30. čer 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj to ja taky ne.. doufam ze malinka bude od zacatku u me :slight_smile: ted zvazuji ten nadstandart zda ano nebo ne
30. čer 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Ty jo..a Tobě je 26? Kolik je příteli??? Jsem zvědavá viď? :grinning: :grinning: :grinning: Ať si uvaří pacholek...takovej velkej kluk..
30. čer 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já vim,že se nemůžu připravit..ale tak jako tak podle tabulek je Sam o dost větší...takže buď má dlouhý nohy..což nemá mít po kom..nebo velký bříško nebo hlavu..nebo bude buclík.. :grinning: :grinning: :grinning: Jen chci vědět po 4 týdnech odhad...ale v porodnici se na mně stejně vyserou..protože tam se chodí v úterý od 8-10:00 jen pro těhotné...tak doufám,že je to jen na monitor..ale i tak..jak to chtějí stihnout..když minule jsem byla u doktorky skoro hodinu jen na monitoru.. :grinning: :grinning: :grinning: bude to sranda...

Dneska snad se dodělá nová kuchyň...no jinak to lino..pěkně na hovno..hele krásný..ale vše je na něm vidět..já prostě po kolenou už vytírat nebudu ...ani tu koupelnu..to břicho mě překáží sakra.... :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to s tím vědět co chci..teda nevim...když jsi prvorodička...tak nevim...furt zvažuji ten entonox...přebytečnej litr na to je no....ale jinak jsem se bavila s kámoškou a ona,naše kámoška i její ségra rodily bez epiduralu..tak nevim no...ale neměly extra dlouhý porody...
30. čer 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl 45 :slight_smile: jsme o 19let :slight_smile: ale psychicky mu je 15 :slight_smile: myslim synovi , ma zamrzlou pubertu :slight_smile:
30. čer 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já myslim,že od narození to nehrozí.aby mimi spalo v jiné místnosti...

....ale jako zatím mám předsevzetí netahat mimi do své postele...no ... :grinning: :grinning: :grinning: Ale většinou to je úplně naopak...
30. čer 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no to dýchání..jako pejsek dejchat nebudu..pak nás učili to koňský a pak to poslední nadechnout se do bříška a vyfouknout pusou..zhluboka..mě teda dělá potíže dýchat nosem...ale snažím se no.. :grinning: :grinning: :grinning: Musím si taky pročíst ty papíry od PA,co jsme dostali na kurzu a zítra se zeptám v lékárně na ty homeopatika....Ty co jsi měla jsou asi volně dostupné co na to mlíčko?
30. čer 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek