• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@lucavka Ahojky, no to je krásný :slight_smile: Moc, moc gratuluju, jen tak dál a chceme slyšet jen dobré zprávičky a nějaké foto z UTZ :slight_smile:
19. zář 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka my jsme na tom hnedle lip, kdyz vidime, ja se ti dari!:slight_smile: jen tak dal!:slight_smile:

@janice_opice hm, o to hur, ze muzes potvdrit, ze je to pravda:/ no to je ta zaludnost ivf. dela se to teprve relativne kratkou dobu na to, aby se vedelo, jaky to ma vedlejsi ucinky nebo dopady na telo...ti rikam, ja to resila v lete. kolik toho este budu a chci snaset, kdyz vim, ze to nesnasim dobre - hned po prvni stimulaci jsem mela uplne rozsekanej vnitrek. tak jsem si rikala, esli tohle fakt chci, abych pak ve ctyriceti zaklepala backorama na raka vajecniku nebo neco:(
19. zář 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dneska je mi lip, diky, musela jsem se z tech doktoru vcera vyspat. a dneska teda byli dalsi, ale hned je mi lip, kdyz vim, ze se to resi.
19. zář 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Holka, já Ti ani nevím, ale v genech to nebude určitě... Mamina má přes 80 kg a babička přes 100...Naopak jsme macatá rodinka...Víš, co je ten fígl, mít muže jako já...Vedle něj je hubeňour každá :grinning: :grinning: :grinning:
Jo, jo, knedlíky...Houskové, bramborové, kynuté onocné, tvarohové ovocné, špekové, karlovarské...Prostě všechny...Papůůůů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033
@monyna83
@pidisek
Ahojky holky, tak dávám hlášení. Dneska to opět nebylo ono - nešlo to jak mělo, ale nakonec po použití kleští se do mě dr. dostal. No, poslouchá, poslouchá, ptá se, jestli to nebolí, zase poslouchá a pak verdikt: z 99% oba neprůchozí. Tak jsem se tam skoro rozbrečela. Domluvili jsme se ještě na laparoskopii. Myslíte, že zkusí při laparce zprůchodnění, pokud to diagnoza dovolí? Nebo to bude jen pro kontrolu? A začínám zkoušet překecávat manžela na IVF. Prý by nebylo nic navíc potřeba, protože jsme oba zdraví, ale jen kvůli tomu, abychom obešli tu překážku ve vejcovodu.
19. zář 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb kujuu snad tentokrát porostou....
19. zář 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke hm, to me mrzi, to je asi v pytli no:( ale urcite ti rezabek rekl, ze ta metoda fakt je zastarala, neni to 100%. ja to taky obrecela...to je jasny. ja si vcera odnesla termin na laparku a oni se tam na to podivaj. proste zjisti, zda jsou nepruchodny a taky proc, ale zpruchodnit to moc jakoby neumi...pokud jsou srostly, tak to nejde. ale muzou bejt jen nejak priskrceny, treba kdyz jsou v brisni dutine srusty nebo endoska, tak muzou ty vejcovody bejt jen priskrceny. nebo i ta mojziska pak na to zabira, treba jen spatne posazena panev...
nehazej flintu do zita, mela jsem to stejne. kleste, nepruchodnost a k tomu roznickovou! hruza:slight_smile: ted jdu na laparku.
ivf bylo puvodne vymysleny prave pro zensky s nepruchodnejma vejcovodama, proto mi i rezabek tu laparku rozmlouval, ze tim to uz obchazime, tak ze je to nadbytecnej zakrok. ale ja mam po slepaku a bolesti pri ms i mimo ni, takze se do me podivaj.
19. zář 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no jako neco na tom porovnani bude, to jo, ale i tak, dyt to neni normalni! :grinning:
19. zář 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 hele ona ta laparka nemusí být od věci, páč jeslti máš srostlý vejcovody tak se ti tam v nich může držet ta tekutina,která spláchne ty embryjka a nemůžou se zahnízdit, já myslim, že toneni fakt od věci...
19. zář 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no dyt jo, ja uz se s tim pomalu smiruju, ze me vykuchaj a snad jim tam nezustanu :grinning:
19. zář 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 běhala jsem dlouhý tratě, sportovní základka i gympl, ve třeťáku jsem pak přešla na normální gympl, už jsem pak neudělala talentovky, to se dělalo na konci každého ročníku :confused: . Můj chlap je bohužel dost pecivál, takže chodím cvičit sama a to se mi právě moc nechce a to víš, učení s dcerou to je na denním pořádku a zlobení taky - puberťačka :grinning:
19. zář 2013 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke Ahojky, jejda...to je mi líto, Markét :frowning2:
Ale přesně, jak píše Sas, podívají se do Tebe a alespoň budeš vědět, na čem jsi... Takhle je to pořád spekulativní...
Půjdete se Sas obě, tak nám alespoň poreferujete... Jen tak pro nic, za nic laparku nedělají... :slight_smile:
A kdy jdeš? Ještě vydrž s IVF po laparce... Třeba pak nebude vůbec potřeba :slight_smile:
19. zář 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Kušuj babo jedna :grinning: :grinning: :grinning: Ty mi máš tak co povídat :wink:
19. zář 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 to je pekna historie:slight_smile: me mrzi, ze jsem driv nesportovala. ted bez toho nemuzu bejt a naopak jsem potkala desnyho sportovce, takze je to bezva:slight_smile:
19. zář 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 hele ja se z tebe fakt zvencnu, dyt mam o 10 kilo vic nez ty, ja fakt nevim kam jsi u toho apolinare dala voci!:slight_smile:
19. zář 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 já si ted začnu když to nevyjde hledat novou práci a začnu pořádně sportovat a hubnout a halvně se po těch letech čistit:slight_smile: škoda, že nejsi blíž chodily bychom spolu
19. zář 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak rozdělávám dalších 600 IUI Menopuru - to je hustý jako 1200 jednotek v sobě během 4 dnů a ted popíjim čaj báby radnické a jdu sežrat chilli dneska jsem na ní zapomněla
19. zář 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Jen se neboj, zkoukla jsem tě no a za mě supr a výstavní zaďál...To jsem už psala... A v té době jsem měla oči ještě v pořádku, oproti těm otokům, co jsem měla :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke -někdy stačí vejcovody jen profouknout. Fakt záleží jestli jsou jen jakoby zúžený, slepený nebo fakt srostlý.
Laparka je na tohle fakt asi nejlepší.
19. zář 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice ja nastesti vubec nevim, kolik jednotek jsem mela, jen pocet ampuli, takze vlastne ani netusim, jak moc toho je, jak pises, ale asi hodne:( no zlato, to je fakt na dvojcata:slight_smile:
19. zář 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 a jak to vubec ted vypada s tema ocima? jednak vysledek a pak hlavne ty otoky?
19. zář 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha, stacil strycek gugl a uz vim! ja zacinala na 150, ted mi prej pridaj. takze to je desny, bejbyno! drzim palce, at sou z toho krasny vajicka!!!!
19. zář 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jéžiš Janinko, takovýhle pořady neposlouchej holka :wink: , možná je větší riziko rakoviny prsu, ale třeba teď to měla moje padesátiletá kolegyně- kamarádka a žádný IVF nikdy nepodstupovala....Už je po operaci a dobrá :dizzy_face: . To víme i bez tv, že to není nic dobrýho pro to tělo, ale my jsme holky šikovný, my se nedáme nás to nedostane!!!!!!!!!! Tak se drž a mooooc na tebe myslí a držím palce na pondělí, ať rostou jak z vody :grinning:
19. zář 2013 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jj, ve dvou se to lépe táhne :wink: , tak si budem psát jak nám to cvičení jde a jak jsme bolavé :grinning: . Ale to tak za dva roky Janinko, teď nás čeká ještě těhotenské tloustnutí :wink:
19. zář 2013 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 to je ta lepší varianta Sass, neb já jsem teď líná a zrovna bych potřebovala mít pocit, že bez toho nemůžu bejt :grinning:
19. zář 2013 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Otoky byly lepší už v pondělí a v úterý už celkem dobrý... Už jsem se i sloupla...Zatím nic moc, pigment musí teprve vystoupat, ale určitě chci korekci a spodní dostínování...Budu tam chodit tak dlouho, dokud nebudu úplně spokojená... :wink: Na očích jsem si vždy zakládala, takže si je nenechám zkazit...
19. zář 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke,@monyna83@sasanka033@janice_opice teda holky rozjela jsem vlnu LAPARKA :grinning: , to je snad znamení či co, a po laparce :grinning: :grinning: rozjedeme tu vlnu //. HURAAAA :grinning:
19. zář 2013 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Já ne, kočí...Já mám vejcovody OK, tedy, když jsem byla před 2-3 lety na profuku...Tak to snad OK bylo a je...Takže mi to teď vůbec ani nenabídli...Můj gyndař přidal zprávu se všemi podklady, když jsem šla do CAR...Oni na to jukli a bylo...Zkusím do konce roku IUI, pak kdyžtak v lednu IVF a pokud ani pak nic, tak si o laparku také řeknu...
Jo, holky, tento měsíc ještě do IUI nejdu, koukala jsem do kalendáře a vychází to blbě...Zítra budu jen volat do CAR, že jsem dostala MS, tudíž nasadím Clostík... Ale IUI musím o měsíc posunout, no-nemusím a musím...ale v práci máme 6.10 roční inventuru, co znamená minimálně týden před samotnou nočkou tak denně 15hodin a o samotné noční tam jsem tak 28 hod v kuse...Sice sedím na zadku v kanclu, ale je to hroznej hulec, nervy, stres a hektická rychlost... Navíc mi volal regionál z Prahy, že si mě vyžádali ještě na noční výpomoc, na 13.10 na Harfu...Takže bych nebyla vůbec v klidu...
19. zář 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033
@monyna83
@kamisb
Řežábek mi sám nabídl laparoskopii nebo rovnou IVF. Tak jsem mu sdělila náš postoj k IVF a řekla, že bych tedy chtěla tu laparoskopii, aby byla jistota a on už nic neříkal. Jen pak to, že by v našem případě IVF jen obešli tu neprůchodnost a pak mluvil o té laparce. A pak spěchal na sál - říkal. No, pouštěli do mě plyn asi 2 min a kromě nafouklého břicha - resp. pocit jako když mám dostat ms - mě nic nebylo, nebolelo a prý se tedy ani nic neozvalo. Psal do zprávy: Odezva žádná. Vůbec žádná. ... Jinak ta průchodnost bolela, ale dalo se to vydržet. Byl ohleduplný a pořád se ptal, jestli to nebolí a kdyby jo, tak ať to řeknu, že toho nechá.
Prostě ještě zkusím tohle a potom uvidíme. Rozhodně se nebudu pouštět do IVF nějak hrr. Navíc když se nám do toho ani nechce. Takže jestli někdy, tak nejdřív tak na jaře. A na laparku taky tolik nespěchám, kvůli malýmu - musíme to doma dobře zorganizovat. Tak jsem si dala termín na konzultaci až na konci října a nejlíp by bylo, kdyby mi vyšla laparka těsně před vánocema. Doma malý nebude (tedy aspoň ne celé), tak bych mohla být v klidu a nic nedělat.
Chci mít jen jistotu, že žádné jiné možné řešení není - nebo naopak je. Dělají při tom zjišťování i rovnou zákroky, když něco najdou? A kolikátý den cyklu (resp. období) se laparka provádí? Díky za odpovědi
19. zář 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 @monyna83 @sasanka033 @janice_opice Hele děvčata - když už tu máme tu "laparskou vlnu", co si takhle domluvit společný termín a společný pokoj :grinning: Pak by se ani nemusely dělat srazy a holky by dorazily za námi do CARU :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek