• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@petulak1988 wau..to jsi jak moje kámoška..má o 22 let..my jsme o 11,5.... :grinning:
30. čer 2014 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl :slight_smile: jj jsem strasne stastna a nikdy bych ho nevymenila :slight_smile:
30. čer 2014 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 to je dobře..kámoška tak šťastná není....ale ono to často není o věku ....45 je ještě mladej..mýmu bude 44...aaa bude klid..andulka mi usíná na garnyži :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2014 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jj je mladej hlavne vevnitr... :slight_smile: a ja bych ho nikomu nedala
30. čer 2014 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 tak to má být..Já toho mýho taky..ne..i když někdy je na zabití..s tou andulkou jsem to přehnala..začla zase řvát..mluví s ptákama venku..to mi připomíná,že jsem jí slíbila umýt klec
30. čer 2014 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl :slight_smile: s tou andulkou si me pobavila.. ja dala prat pracku a davam inzerat na kosik co jsem koupila vcera pres bazar a jaksi se priteli moc nelibi.... nevim proc tak hodavam dal
30. čer 2014 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je škoda no..
30. čer 2014 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jj to jo.. :slight_smile: tak snad sezenu nejaky co se mu bude libit :grinning:
30. čer 2014 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no na to co chtít a co si personál může dovolit a co ne tak to ti měli říct na tom kurzu právě ..hele předsevzetí netahat mimi do psotele :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nad ránem ,když se Valča třeba ve 4 nebo 5 vzbudí, šupnu si jí do postele a kojim vleže a obě usneme takže u nás ..cháááá :grinning: jo ty homeopatika jsou volně dosputné a jmenujou se Ricinus Communi 5Ch anebo myslim 9CH taky lze
30. čer 2014 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl mě ty naše andulky taky serou furt hulákaj na ty ptáky venku to je rambajs asi z nich budou papoušci plešounci

Já se tak těšim na chatu..u nás předělávaj tramvajový koleje včetně zastávek a fuj to je bordel a má to tu být až do konce srpna tak chci pryyčč...
30. čer 2014 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jak říkám na kurzu jsem se toho moc nového nedozvěděla..a fakt netuším,jak moc to bude bolet a jestli mám volit epidural,entonox nebo nic.....oproti nástřihu rozhodně nejsem jako některé maminky...věřím doktorům a snad vědí co dělají...Tak lepší to mimi vzít ráno...než ho mít celou noc v posteli no...já se hrozně vrtím celej život..tak ho nechci zalehnout..jakej máš monitor Jani...?

papoušci plešounci :grinning: :grinning: :grinning: Jéé...to tu vůbec nebudeš..nebo máš v mobilu net?
30. čer 2014 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl ted jsem fotila brisko.. zda se mi stale male..jen kdyz sedim nebo se ohybam ,tak zase tak male neni :grinning:
30. čer 2014 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 Vždyť jsi hubeňour..tak nemůžeš mít pupek jako já.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2014 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl no hubenour nejsem :grinning: ted za posledni mesic od 7 do 8 pribrano 2kila.. tak uvidime jak to pujde dal :slight_smile:
30. čer 2014 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 prosim Tě...já už mám asi 23
30. čer 2014 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
30. čer 2014 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl monitor dechu Nanny ...budu tu, neboj, ale asi ne tak casto..navic mala uz je vic vzhuru tak se ji venuju :slight_smile:
30. čer 2014 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl tak ja budu varit bramboraky. ale az odpoledne at je ma Lada cerstve.. ted jsem si dala jogurt :slight_smile:
30. čer 2014 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice děkuju..na ten jsem koukala.. :wink: A další tři knížky doma..tak musim dnes číst.. :grinning:
30. čer 2014 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 7 je těžká pohoda...já měla dnes...housku se sýrem a šunkou, pudink s borůvkama, polívku a čokoládu...a teď jdu dohánět pití :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2014 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl tyy jo asi si ten pudink fakt udelam :slight_smile: aspon budu mit neco tepleho nez Lada prijde..
30. čer 2014 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulak1988 je to mňamka...Ty jo..mně Ty moje prsíčka snad prasknou.... :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2014 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl :grinning: uz peru druhou pracku ale zehlit se mi nechce, ted tu zacalo lejt.. chjoooo :frowning2: chtela jsem odnest listek na penize.. to te prsa tak boli??
30. čer 2014 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 Jo jo..bolí...tady taky leje..mně to neva...tak ho pošli doporučeně poštou...nebo někoho s lístkem pošli..mně ho nosil i přítel....já toho moc taky nevyžehlila..asi tři věci :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2014 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl no pritel je do vecera v praci pokud jezdi.. a mam to tak 15minut chuze od baraku.. ale zajdu tam zitra :grinning: no ja tam mam taky par veci ale nenechala jsem si blbec vyndat prkno a ja ho tahat nebudu :grinning:
30. čer 2014 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky nevím,jelsti některá znáte Janinufox, pokud ano tak se jí 24.6. narodily zdravé holčičky Kačenka a Lucinka :slight_smile:
30. čer 2014 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Ahojky holky :cry: :cry: :cry: Mám dotaz, především k @janice_opice, páč ta ví snad vše :wink:
Odcházela jsem z ordinace s pláčem :cry: ... Gestační váček sice povyrostl na 14mm, ale to je vše...Ani náznak žloutkového váčku, Dr. koukala do zprávy a z CAR bylo, že minule byl žl.váček pouze asi +. Říkala, že i podle velikosti váčku je těhotenství malilinkaté a ona ho ani nemusí vidět. Pak říkala, že v CARech mají kvalitnější UTZ. Jinak jsem 6+3, což Mudr. potvrdila....

Já si myslela, že oni mají super, ale pak jsem se dozvěděla, že je to ten vnější, nikoliv vnitřní.
Takže takové uplakané zprávy od nás. Příští úterý do CAR a ještě mě MuDr. objednala i na příští pátek, který prý rozhodne...
Test jsem si dělala naposledy 20DET, den před 1 UTZ, pak už ne. Na tu testovací čárku jsem musela ale chviličku počkat, po tom dnešním orteli jsem si koupila test a hned ho udělala, ta testovací čárka vyskočila okamžitě, ještě ani barva nepřeběhla na konec proužku. No a je podstatně tmavší, než kontrolní.. Myslíš, že by mohla být takhle silná, kdyby byl opravdu konec? Viz. foto...Není kvalitní, ale vidět je...

Prosím moc, žádný med kolem pusy, potřebuju vědět, na čem jsem... Slova útěchy slyším všude kolem, že se určitě ještě objeví, že je to maličké těhu a musím mu dát čas apod.... Ale potřebuju vědět, jaké jsou reálné šance... Děkuju moc :wink:
30. čer 2014 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 tak kočí..já Ti popravdě moc neporadím co se týče váčku..netuším..já měla hrozně brzo srdíčko.........a krev Ti nebrali-hcg? To se docela divím...ale známé tenkrát taky ne...ch jo...držím pěsti,aby vše bylo jak má...drž se
30. čer 2014 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 Ahoj zlato, moc mě mrzí, že tě doktorka takhle trápí..já nejsem odborník na váčky apod..ale můžu napsat svůj názor.... 1. bych si doběhla zítra ráno na krev abych věděla jestli a jak stoupá hcg.... to bych já udělala za sebe teda klído jako samoplátce, když ti ho doktorka nenabrala, to si myslím, že v takových případech je dost směrodatný..zda stoupá nebo ne..Mimiděložní to není to už víme, že je tam kde má být..takže to bychom vyloučily...přijde mi divný, že máš takovou tlustici..opravdu bych si počkala na kvalitní UTZ...jsou to nervy já vim,lae jako to, že mu máš dát čas to si myslím taky, určitě prostě počkej
!!! když už jsi tak dlouho bojovala atak to ted nevzdávej..já ti neřeknu, jak to dopadne, ale jak znám sebe tak určo bych čekala a doufala a věřila...a určo bych utíkala na hcg abych věděla jak roste páč mi fakt přijde divný, že by ti ta čárka takhle sílila,když víme, že mimoděložní to neni..to neni jen tak samo sebou..Holt některá miminka potřebujou víc času ...!! MOc na tebe myslím a strašně držím pěsti a kdyžtak písni i do sz na FB !!!!!! kdybych měla srdíčko tak pošlu!!!tak aspon takhle!
30. čer 2014 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice Janinko děkuju, já nad krví přemýšlela, ale nejdu... Minulé úterý jsem byla v CAR na kontrole a MuDra říkala, že máme přijet až za 14 dní, páč tento týden ještě vůbec nic nemusí být vidět...
Dnešní UTZ byl na vlastní pěst, jen proto, že jsem si šla pro lístky na peníze.
Budu se snažit myslet pozitivně, věřím, že to miminko zvládne a bude. Příští úterý jedeme znovu do CAR.
Tam se uvidí a rozhodne, Moc děkuju za podporu a virtuální srdíčko :wink:
@muddledgirl Zlato díky, nechám to osudu...

Jen mi šlo o to, zda je možné, jestli může i prázdný váček vylučovat HCG a může, proto nemá smysl krev...
30. čer 2014 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek