IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
muddledgirl
30. čer 2014
@monyna83 prázdný váček může vylučovat hcg? Hm...to slyším poprvé..kočičko drž se a zkus věřit..ale chápu,že je to těžký....pokud ale hcg stoupá jak má...tak si myslim,že je vše ok..taky bych šla na krev... 😉 😉 😉
monyna83
30. čer 2014
@muddledgirl Četla jsem to v nějaké diskuzi ma MK. Já se nechci ještě víc nervit krví, na ten UTZ v úterý stejně musím a chci si zanechat nějakou naději. Pokud nestoupá, snad to ani nechci vědět, jestli mi rozumíš.
Mám ještě 8 dní naděje a nechci si jí nechat vzít. Doktroka mi dnes řekla, že těhotná jsem na 100%, jen není miminko... =-)
muddledgirl
30. čer 2014
@monyna83 😉 😉 😉 tak to jo.....držím pěstičky..aby vše bylo v pořádku...posílám pusinu a objetí...Dej si nějakou mňamku
monyna83
30. čer 2014
@muddledgirl Jsi drahoušek, koc Ti děkuju za podporu a myslete na nás, prosím...Vlastička to musí zvládnout a všechno dožene 😉
janice_opiceautor
30. čer 2014
@monyna83 mozna muze vylucovat hcg ale rozhodne nemuze stoupat tak jsk maaaa...a jestli ti doktorka v CAr rekla, ze mas prijit za 14 dni tak si myslim, ze jsi se ted uplne zbytecne vystresla...ja si ptoste myslim, ze to tam je no...
monyna83
30. čer 2014
@janice_opice Jasný, nebudu na to myslet, pokusím se tedy... Už zase hladím bříško 🙂
Určitě dám vědět, ju? a díky
janice_opiceautor
30. čer 2014
@monyna83 presne tak vim jaky to je a jak clovek vysiluje, ale fakt bych dala na lekarku v CAr a snaz se mimco pozitivne povzbuzovat.moc na tebe myslim a drzim fakt vsechno!!!!😘
muddledgirl
30. čer 2014
@monyna83 to víš,že budeme myslet na Vlastičku 😉 😉 😉
monyna83
1. črc 2014
@janice_opice
@muddledgirl Holky, díky moc...Naděje umírá poslední 😉
muddledgirl
1. črc 2014
@janice_opice tak Jani...na druhou musím na příjem...z důvodu hraničního tlaku...no brečela jsem,ael teď jsem doma..sbalim se ..uděláme obídku a půjdu no..aspoň budu pod kontrolou 😃 😃 😃
@kamisb
eevvaa
1. črc 2014
@muddledgirl budu držet palečky, ať vše dobře dopadne a případně je Samík brzy u maminky, ale s kým si tu budu psát ? 😞
muddledgirl
1. črc 2014
@eevvaa ahoojky..já si beru noťas...snad tam jsou přípojky panebože...prý budu na šestinedělí..
petulak1988
1. črc 2014
@muddledgirl ahojky, drzim moc pesticky.. ty to zvladnes.. 🙂 myslim na vas
sasanka033
1. črc 2014
@muddledgirl hodne stestiii, drz se!🙂
petulak1988
1. črc 2014
@sasanka033 ahojky jak se mas?
sasanka033
1. črc 2014
@petulak1988 ahoj🙂 ja ti ani nevim. jako dobre se mam, ale to cekani je sileny. a ode dneska se zacnu urcite pozorovat - dneska je embryu 6 dni, takze by se mohlo zacit zavrtavat🙂
petulak1988
1. črc 2014
@sasanka033 tyyy jo, tak drzim moc pesticky.. uz to musi klapnout... kdy mas testovat?? tak nekam vyjedte..
muddledgirl
1. črc 2014
@petulak1988
@sasanka033 děkuju kočky..to bude dobrý...teď už budem jen čekat na štěstíčko naše.. 😃
muddledgirl
1. črc 2014
@sasanka033 moc myslím,ať to klapne
petulak1988
1. črc 2014
@muddledgirl za par dni budes mit Samika u sebe.. moc vam drzim pesticky.. 🙂 a pokud budes moci, tak se nam ozvi
sasanka033
1. črc 2014
@petulak1988 dekuju🙂 nekdy jsem plna optimismu a nekdy se mi bricho uplne stahne strachy. testovat az 11.7. v cube to byl prusvih, meli jsme jen dve vajicka, tak musi to jediny embryo zabojovat!🙂
petulak1988
1. črc 2014
@sasanka033 prusvih??Jako dve vajicka z normalniho IVF?
sasanka033
1. črc 2014
@muddledgirl pockej, takze jeste tam chvilku pobudete dva v jednom, ze jo? nebo uz jde samik na svet?
sasanka033
1. črc 2014
@petulak1988 ano, dve vajicka. u apolinare jsem mela nejdriv 4 a pak 8
petulak1988
1. črc 2014
@sasanka033 no ja u apolinare i 53 😃 ale nekvalitnich ...tak to bude silak..kdy ti ho zavadeli??
muddledgirl
1. črc 2014
@petulak1988
@sasanka033 uvidíme co bude...ve dvě jdu zas na monitor.. 😉 😉 😉
petulak1988
1. črc 2014
@muddledgirl drzim vse co mam... a mrnousek take 🙂
sasanka033
1. črc 2014
@petulak1988 no ty voe!!! tak to je zavratny cislo 😃 je videt, ze jsi mlada🙂 ze me uz toho proste vic nedostanou 😞
dali jsme i embryoglue a dneska jsem este pichala decapeptyl, prej to ma pomoct zahnizdeni. nikdy jsem o tom neslysela, ale budiz🙂
sasanka033
1. črc 2014
@muddledgirl aha aha! tak at jde vsechno hlavne podle tvych predstav a oba jste v poradku🙂
ty jo! v tyhle diskusi uz budou za chvili jen samy miminka🙂
janice_opiceautor
1. črc 2014
@muddledgirl ježiš holka nestrašššš!!!! nebojjjj to dobře dopadne a Samík je velkej kluk už takže když bude muset ven tak už to dáááá!!Kukej na nás Nám je dneska přesně 1 měsíc a Valča přibrala už celý kilo než měla porodní váhu🙂))) tak se doktorka smála jak to ty malé holčičky dohání🙂 🙂 🙂 dej vědět brouku ju