• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@eevvaa jj tam clovek nacerpa energii.. my byli v tom hotelu pod Troskami, a druhy den jsme si pujcili kola a jeli asi 30km po okoli vcetne hradu kosti a tak.. a je tam krasne to muzeum panenek a medvidku :slight_smile:
1. črc 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa to jo, to ja vim, ze je tam krasne, ja to tam miluju a este na kokorinsku a na sumave:slight_smile:) ale kurnik v sezone si jeden neskrtne, nebo neumim hledat. nechci samozrejme nekam, kde jsou spolecny sprchy na patre, ze jo... :grinning:
1. črc 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Kokorin je nase srdecni zalezitost s pritelem :slight_smile: tam to milujeme oba..
1. črc 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak pod stanem jsme to měli, ale ten víkend se nechal :slight_smile:, Jinak na týdenní dovču taky vždy koukám, aby tam bylo všechno :slight_smile:. My taky rádi na Šumavu, jezdíme tam každý rok, a doufáme, že příští rok to vyjde i s malým, už má koupené tričko s veverkou a na ocase má vytištěno Šumava, moc se nám líbilo. I když my Českým rájem budeme projíždět za nedlouho, jedem na prodloužený víkend do Harrachova, a ještě se stavujeme u švagrové se švárou v Jičíně.
1. črc 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa nojo, ale ja ted pod stan nechci, kdyz beru utros:slight_smile:

@petulak1988 to jo! to je uzasny misto! muj teda nejradsi jizerky, ale to je tim, ze miluje lezeni po skalach:slight_smile:
1. črc 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak do toho muzeu se mužovi moc nechtělo, tak někdy příště i s malým. Rádi bychom ho pak zvykli i na spaní pod stanem, rádi jezdíme aspoň jednou za rok, pokaždé na jiné místo v ČR na prodloužený víkend pod stan, tak snad to bude taky milovat :slight_smile:
1. črc 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jasně to chápu, já tou dobou teprve brala jen ten estrofen, takže to šlo. Jinak bych taky chtěla do penzionu.
1. črc 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa to pritel me vlastene vzal do toho muzea sam ze uz tam byl a libilo se mu tam.. :slight_smile: a byla jsem nadsena.. ty stare hracky medvidkove a ty panenky jak zive..ty pusobili trochu strasidelne ale bylo to pekne
1. črc 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 tak se tam někdy vydáme s dětma :slight_smile:
1. črc 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa jj je to fakt pekne :slight_smile: cekas chlapecka??
1. črc 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no mám to potvrzené od dvou doktorů, tak věříme, že to platí, ikdyž nikdy není jistota až po porodu. Ale chlapečka jsme chtěli, spíše, že u nás v rodině se teď pár let rodily jen holčičky :slight_smile:.
1. črc 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa no u nas jsou same holcicky.. mamka ma tri vnucky a ja ji dam ctvrtou :slight_smile: my jsme si zase strasne holcicku prali, hlavne pritel :slight_smile:
1. črc 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčiny, mám dotázek, dopoledne jsem třídila oblečení na malého, kolik toho máme v 56 ? Já poskrovnu, ještě se podívám, co je u táty po synovcovi, ale mám takové nutkání dneska až půjdu do tesca, tak tam maj výprodej 50% si něco malinko koupit.
1. črc 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak manžel pak prohlásit, že to druhý bude holčička, aby měl koho tahat za culíky, no když ti chlapi kolikrát nevědí, co by chtěli :slight_smile:. bane jsme moc rádi, vzhledem k tomu, že ta cesta počít nebyla tak snadná.
1. črc 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa presne tak... bylo by nam take jedno jestli je to chlapecek nebo holcicka hlavne ze se podarilo a miminko je zdrave :slight_smile:
1. črc 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa ja toho v 56 take moc nemam.. no uvidime.. bojim se abych nekupovala jeste 50 po porodu.. mamka rika ze jsem byla malinka.. no uvidime.. ale tak miminka rychle rostoou :slight_smile:
1. črc 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 akorát teď jsou všichni zvědaví na jméno, asi kterej dědeček vyhraje :slight_smile:, ale já na to chci dát tabu až do porodu, ať je aspoň nějaké překvapení. a hlavně chlap se u nás hodí, oba jsme z baráku, takže to v budoucnu nebude na škodu :slight_smile:
1. črc 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no já právě taky nechci kupovat kvanta, ale oba jsme byli tak akorát, tak snad nebudeme mít obříka, no pokud budu něco dokupovat tak si bodýčka a dupky, ale minimální počet.
1. črc 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no ono oblečení mi švagrová přivezla hodně, ale to růžové jí zase vrátím, tím se ten počet zredukoval, no když tak něco pokoupím a můžu to domluvit s tchýní a zabalí to pod stromeček a bude mít vyřešeno, když bych koupila něco ve větší velikosti, no zateplené kombinézy kupovat nemusím, máme je postupně ve velikosti 62,68 a 74. A tu nejmenší už mám na hromadě s mikinkou a tepláčky na cestu z porodnice, tak ještě nějaké to bodýčko a bude připraven :slight_smile:
1. črc 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa teda mas toho i hodne dopredu to je parada.. ja na zimu nevim jestli neco mam. asi kombinezu a bundicku po neteri ale nevim zda nebude jeste velika.. :slight_smile: na cestu domu jsme koupili tu soupravicku, dupacky, bodycko, kabatek a slabou capku :slight_smile:
1. črc 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa tak jsem si udelala obed..vanilkovy pudink s jahodama :slight_smile:
1. črc 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 no já dělám šunkofleky, ty zbydou i na zítra, snad pro oba. Ale na puding si brousím zuby už dlouho, asi ho dneska udělám, bude zítra k snídani :slight_smile:
1. črc 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no já nevím, jestli to oblečení bude stačit, možná v neděli pojedem na otočku v době vycházek k tátovi, že bych tam přehrabala oblečení po synovci, asi to nevydržím do konce měsíce, kdy tam pojedeme na celý víkend :(. Ráda už bych to pomalu měla u sebe, abych věděla co tedy případně přikoupit.
1. črc 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa jj take jsem to chtela mit pripravene.. :slight_smile: susim jeste ted sukynku a laclove manzestrove kalhoty a dva spaci pytle a pokud jeste neco nekoupime tak mam vyprano vse.. jak budes osetrovat plysove hracky ktere se nesmi prat??
1. črc 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa sunkofleky bych si dala take.. :slight_smile:
1. črc 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A já se těším na Křivoklát..to je zase moje srdeční záležitost Křivoklátsko a okolí:slight_smile:))
1. črc 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tam je take krasne.. :slight_smile: tyy jo naposledy jsem tam byla na vanosnich trzich :slight_smile:
1. črc 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 já to tam miluju strašně moc už se těším, ještě tak 14 dní a tradááá
1. črc 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak už jsem taky neodolala a udělala pudink vanilkovej s ostružinama a piškotama a mám ho už v sobě, měla jsem ho dělat večer a třeba by mi na snídani vydržel :slight_smile:
1. črc 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holkyyyy tak @kamisb ma Adamkaa na sveteeee 30.6. Ve 14.30 ,52 cm a 3,46 kg :slight_smile:))
1. črc 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek