• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: krasny zpravy:slight_smile:
1. črc 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice velká gratulace :slight_smile: a pěkný míry :slight_smile:
1. črc 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je Adamek @kamisb je moc krasneej a jsou v poradku ;)
1. črc 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@janice_opice děkujeme za foto :slight_smile:
@kamisb krásný chlapeček, moc gratuluji :slight_smile:
1. črc 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice broucek krasnej :slight_smile: @kamisb velika gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
1. črc 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ten je nadherny ,vyrid pozdravy a at jsou v poradku....
1. črc 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vse jsem vyridila..dekuje :slight_smile:)
1. črc 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Dobrou noc u tatinka ;)
1. črc 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@janice_opice já sem valím jak musím popřát Kamči, že má jít rodit a on už je Adámek mezi náma :grinning: já myslela, že má jít na císaře až ve středu....no je to taky pusinka krásná a super míry....popřej jí i za mě Jaňurku
1. črc 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jeee super zprava o adamkov a kamisb :slight_smile: ma krasne miry..
1. črc 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice teda ten je krasny.. ze gratuluji
1. črc 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 mony neboj, pořád tě mám v merku a pořád strašně moc držím palečky, určitě to vybojujete a bude to dobré, jak říká Janča, doktorka v caru si tě objednala za čtrnáct dní, tak ví co a kdy je nejlíp vidět.....moc moc mačkám zlatíčko, výjde to, opatrujte se....
1. črc 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl a co ty holka, prý už jsi taky v porodce? já tu chvilku nejsu a tady takové novinky, tak hlavně ať jste se Samíkem v pořádku....sice mu domlouvám ať si tam ještě pár dní pobyde, no ale pokud by přeci jen spěchal za tou svou maminkou nahoru, aby mohl zahájit své rozmazlovací kolečko :grinning: tak ať je zdravunký a vše dobré...
1. črc 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tady vidím podle fotky vše v naprostém pořádku :grinning: jen tak dál, není možné že už je to měsíc co je Valinka tu, je šikulka, že tak pěkně přibírá a co už kočárkuješ o sto šest? baví tě to? Já to ze začátku jaksi nemusela :grinning:
1. črc 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martas14 a co ty? jak se drzis, spolubojovnice?:slight_smile:
1. črc 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb kraaaasnej chlapecek, musim ti jeste poprat takhle zvlast!!:slight_smile:
1. črc 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 zatím dobře, jsem v takovém divném klidu, jak před bouří :sweat_smile: takže mě buď po testu odvezou nebo odvezou :grinning:
a co ty pregnyl už je pryč :slight_smile: ?
1. črc 2014 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee ze Kamce taky moooc gratuluji.je nadherneej :wink:
Monicko drz se zlatoo.posilame hodne siil.
2. črc 2014 v 07:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jani, díky za info - já si říkám, že je tu nějaký ticho po pěšině - vždycky jen nahlídnu do přátel, co je novýho a Kamča nic :grinning: Malej je kouzelnej, prosím vyřiď i moje gratulace! :slight_smile:
@kamisb - Nádhernej! Jste moc šikovný :slight_smile: tak se hezky v porodnici vyspi, pak už začne rodeo :grinning:
2. črc 2014 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh :slight_smile:))) vyridim..hele treba nezacne rodeo...ja mam.Valcu zlatou..asi 2x ji vecer trapily prdiky jinak pohoda ;))) a Kamca je flegmous tak by malej mohl byt taky po ni ;)))
2. črc 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Tak já neříkám, že začne, dělala jsem si legraci. Samo, že je každý mimčo jiný :slight_smile:
2. črc 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh dyk jo a moje kamaradka ma dve holky..jedny jsou skoro 4 a druhy tak 8 mesicu a obe urvany a nespavy...nekdo si to holt vyzere :slight_smile:)) ale zase zhubla brzo :slight_smile:
2. črc 2014 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 nazdar zlato moje, dobrej chytak, ale nevim:slight_smile:)) dneska je embrouskovi sedm dni a ja se cejtim naprosto fantasticky, nic mi neni, ani prsa me tak neboli jako pri jinejch IVF, takze zacinam pochybovat :frowning2: jako kdybych vubec nebyla po zadny hormonalni nalozi, ani nafoukly bricho, proste nic! a to beru utros. no...takze toliko muj stav:slight_smile: co u tebe novyho?
2. črc 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice presne :slight_smile: ja jsem taky zhubla behem dvou tydnu na skoro svoje kila pred tehotenstvǐm :slight_smile:
2. črc 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh tak ja mam tehotenstvi dole jeste zhubnout tech 7 stimulek predtim :slight_smile:
2. črc 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 žádnéj chyták :grinning: já myslela, že teda testujes..... Beztak jo, jen si to syslíš, abych moc nezáviděla :grinning:
Já se cítím úplně jak ty, nikde nic, ani bricho, ani prsa, ani prdel :grinning: :grinning: , na mě teda utros nefunguje nijak, kdyby nevytekal tak ani nevím, že ho beru...za mě teda je to ta lepší varianta, protože poprvé když se to povedlo, tak jsem taky byla naprosto bez příznakova .....takže určitě to klaplo i u tebe, když je všechno jinak než vždycky to je logické :wink:
2. črc 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 ahoj brouku leti to teda neuveritelne.. kocarkujeme to si pis ;) zatim se o kocar pere Kuba s muzem tak jsem si ho moc neuzila...uz se tesim az vypadneme na chajdu az tu obehame vsechny doktory a tak....
2. črc 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 a co ty zlatooooo
2. črc 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice JoJo vy vyjedete na pěkně zrekonstruovanou chajdu to se budete mít, čerstvý vzduch, klid a pohoda....a tvůj bude mít dovolenku, nebo tam budeš i sama s Kubou? A Kubík jede někam na tábor? Já se cítím Jani výborně, teď jen aby ten test příští týden ukázal co má :grinning: příznaky žádné, ale to jsem tak měla i s malou, takže se uvidí... Ale vzhledem k tomu, že Kamca už porodila, tak by to mělo být dobré, byly jsme domluvené, že si předame těhu břicho :grinning:
2. črc 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice no já musim dostat dolů i to jedno... takhle, kdybych cvičila, tak je to fuč. Ale to víš.......večer už není energie. Malou teď měsíc trápí zuby, do toho má aft, takže na mně visí jak opička))))
2. črc 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek