• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

25. března 2017 
@martas14 @sasanka033 - já neměla taky ani náznak nějakýho příznaku. Cigára mi chutnaly, kafe jsem lemtala :grinning: Tak to může bejt zrovna ten nepříznak :grinning: myslim na vás, kočiny***
2. črc 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 zrekonstruovana chata :grinning:hodne nadnesenej vyraz..trosku poupravena bych rekla stale bez vody ;) Kuba na tabor nechtel se skautem tak jede jen na tyden na airsoftovej.Juuu pristi tyden kdyyyy?????? Moc moc drziimmmm
2. črc 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh opicka :slight_smile:))))))) no ja musim.dostat dolu 20 minimalne :slight_smile:))) asi budu behat s kocarem.cviceni mam jeste zakazany ze zdr.duvodu.. :slight_smile:
2. črc 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 muj si vezme tyden dovcu jinak tam bude jezdit vzdy kdyz nebude mit smenu :slight_smile: jak ma kratkej a dlouhej tak to bude stridat..
2. črc 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jééé kamisb moc gratuluju..a jak koukám,tak to není žádnej obřík,jak se Kamisb bála :wink:
2. črc 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice když budeš dobře a rychle chodit, tak to půjde dolů :slight_smile: Jestli se tam moje malá nevopičí po tobě, ty opice :grinning: Já jí mažu pusu genciánkou, tak si to umíš přestavit - všude lila barva :grinning: asi se poseru z toho slintání věčnýho. Se modlim, ať už vyleze žub číslo jedna a je na pár dní klid. V sobotu jedeme s kámoškama na týden na chalupu, tak nechci mít Aďana pořád na ruce :slight_smile:
2. črc 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14,@pidisek, ahoj kočko...tak hlásím všem..že se nic neděje.Do termínu je 15 dní.Tlak pod 140/90...Tak ležim skoro fut..nebo sedim na zadku..tak aspoň tak..krev o.k..3x denně monitorují mimíska..pak ho asi 5x denně poslouchají na pokoji jen takovým pidi přístrojem..5x denně měřili tlak.Zítra primář vyřkne verdikt...jestli mě ještě pustí nebo ne..ale asi není důvod mě držet...I když zas bych radši asi byla pod kontrolou..tak uvidíme...Už jsem ve své živlu...když mám pc konečně...už jsem přečetla skoro dvě hubené knížky :grinning: :grinning: :grinning:
@janice_opice a všechny...

@kamisb..ježiš nádhernej..včera jsem tady okukovala 4-denní mímo a málem jsem se rozplynula :grinning: :grinning: :grinning:

NA VŠECHNY MYSLÍM,AŤ VŠECHNY MÁTE MIMÍSKY V BŘÍŠKY A VŠE JE O.K... :grinning: :grinning: :grinning: Posílám pusiny
2. črc 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@brsh děkuji poklade, já to cítím fakt dobře, jen se bojím toho pádu pak na hubu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to se nestane, to je jasný :wink: a ty si užij dovolenky, určitě se Adi pochlapí a bude nejhodnější pod sluncem, aby vám babinec dopadl dobře :slight_smile:
2. črc 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no vidím to tak na pondělí holka moje, bo jestli nepomůžou šťastné sedmičky, tak už nevím :slight_smile:
2. črc 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl slavaaaaa ja uz se o tebe bala :slight_smile:))
2. črc 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 at zijou sedmicky asi zkusim kartyvsnad po tolika mesicich :slight_smile:
2. črc 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jj obrik to neni ma pekny miry :slight_smile:
2. črc 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jo děvče doufám, seč mi síly stačí :slight_smile: byla by to velká bomba, měla jsem transfér, jen o čtyři dny dřív než u malé, takže bych jí sourozence mohla přihodit jako dárek k narozeninám, ani nevíš jak moc bych si to přála ....
2. črc 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: já se na malýho těším čím dál víc..zítra asi okouknu zas nějaké miminko.... :grinning: :grinning: :grinning: no paní co dnes přišla..udělali hamiltona asi o půl 4 a je na sále...Před hodinou jsem šla na monitor..a ještě neměla hotovo..ale o půl osmé už funěla pěkně...chudák....
2. črc 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl no prosím, tobě se tam nakonec zalíbí a uděláš si tam do porodu čtrnácti denní dovolenku :grinning: což vůbec není špatné, nemusí se tam uklízet, prát, ani vařit....to mi zní jako sen :wink:
tak hlavně, že je tlak už v normě, držím palec ať je vše ok...
2. črc 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 no...konečně jsem bez telky...jakej mám klid...a čtu a čtu a čtu..a dneska si snad pustím na spaní nějaký filmek...jsou tu hodní..některé baby jsou přísnější..ale i tak hodné..strava kupodivu zatím fajn...takže pohodička...fakt....mně se snad domů ani nechce..já už bych ráda odcházela se Samíkem.. :grinning: :grinning: :grinning: Děkuju kočko....dnes jsem od kolegyň dostala větrníka...to byla mňamka..jinak jsem zatím vydržela jen s jedním pytlíkem boonbonů a pěti jablkama...Ale teda večeře v pět..to je masakr...ještěže toho dávaj tolik...jinak bych umřela hlady....no a v noci jsem spala cca jen 4 hodiny..tak jsem přes den usínala..ale oni furt choděj..takže to moc nejde... :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 hele to je dobry znameni..ja mela transfer presne na den stejne jako s Kubou....a povedlo se ;))) jen se mala narodila driv o tech 3,5 tydne jinak by mohli byt taky stejne.Kuba ma narozky v sobotu...
2. črc 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to znaaam tenhle rezim.vecere v 17 v noci blbe spat a pres den furt za tebou nekdo leze :slight_smile:
2. črc 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl zlato penízky nespěchaji hlavne at jste oba v pohode :slight_smile:
2. črc 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice začínám mít hlad :grinning: :grinning: :grinning: hihi..tak jdu pro bonbon a napít se....jako mohla bych pro sušenku do automatu..ale jak by na mně koukali,že? :grinning: :grinning: :grinning: Jo jo..přesně jak píšeš..musím využít toho,že tu nikoho nemám.. :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek no..hlavně abych pak na to nezapomněla...ten můj miláček si to prej ještě ani neprohlídl..moc děkujem..moc se těším až lehátko uvidím..Máte se s pidískama? :grinning:
2. črc 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl presne uzivej si klid a zatim.se pekne cpi ..jako fakt ta vecere v 17 to bylo zabijacky...a to me na ni nechavali 3 hodiny koulat na riziku:slight_smile:) tak at jste v pohode!!!
2. črc 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no chudáčku :frowning2: :frowning2: :frowning2: Já jak mám hlad..tak jsem nervní... :grinning: :grinning: :grinning: Děkujem kočííí...
2. črc 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jojo vím, že tobě to taky vyšlo pěkně ten transfér, no doufám, že to zpoždění ms o dvanáct dní!!! mělo tento důvod, abych to měla pěkně na jednu hromadu :wink:
2. črc 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no to je fakt, ta brzká večeře dělala problémy i mě a to jsem byla tenkrát jen na operaci klíční kosti, být dva v jednom, tak jim ohlodám i rožky na stěně :grinning: chápu, že už bys ráda Samíka u sebe, ale ono už to není daleko i tak, takže to určitě vydržíš, i když chápu, že už se těšíš, jak bude krásňoučkej, voňavoučkej a celej jen tvůj.....teda do první prořvané noci, tak pak člověk i vyhrožuje, že ho půjde někam vrátit :grinning: :grinning: né určitě bude hodnej jak Valinka a bude pěkně jen spinkat a bumbat....
2. črc 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl mno jooo to ja taky hladova vrazdim pohledem :slight_smile:)))
@martas14 urcite sakraaaaaa
2. črc 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martas14 :grinning: :grinning: :grinning: no záleží po kom bude mít víc genů no...hlavně ať není po tchýni..ta mluví víc než já :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. črc 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl cože ty máš moji tchýni!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2014 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
2. črc 2014 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek