• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
autor
@muddledgirl
@martas14 nemate moji tchyni?:grinning:
3. črc 2014 ve 03:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
3. črc 2014 ve 04:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočenky, na všechny moc myslim...hlavně teď na kamisb a těhulky...ať je vše v pořádku...mám hlad.. :grinning: :grinning: :grinning: Ale už to vydržím do snídaně.. :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2014 ve 04:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A samozřejmě stejně tak na čekatky..moc přeju už ty zatracené // :wink:
3. črc 2014 ve 04:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak co kočenky.Když bude dnes vše v pořádku,tak zítra půjdu dom.. :grinning:
3. črc 2014 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl to vis ze jo vsechno si doma dochystej a nacancej, za chviki je Samik tady :slight_smile:))
3. črc 2014 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jo jo...já bych si ho nejradši už za pár dní odnesla...tak ho přemlouvám..ať dneska leze ven.. :grinning: :grinning: :grinning: No myslím,že to nehrozí... :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ale teda..jak se na nemocnici nadává...tak až na nějaké jedno zabrblání..jsou všechny ženské v pohodě...to samé gynda...jsem příjemně překvapená a ráda,že už mě znají od vidění.. :grinning: A už se cpu....rohlíkama s taveňákem a banánem.. :grinning: Pak se půjdu mrknout co bude dobrého k obědu.. :grinning:
3. črc 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty jo..od rána jsem byla asi desetkrát čůrat...mně tam snad hrabe ručičkama nebo co :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2014 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja mam taky jen pozitivni zkusenosti..v Motole ta tepla jidla byla bida...ale snidane a vecere super...:slight_smile:
3. črc 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jako v prvním trimestru to víš..to byl hnus...a hlavně samý vepřový..teď ne..tak je to bomba..ale proč mám zase hlad??? :grinning: :grinning: :grinning: Takhle tady neshodim..ale naberu....K obědu je roštěná s rýží ...mňam...snad to hovězí v žaludku vydrží.. :grinning:
3. črc 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ahojky super, ze jste v poradku.. je fajn, ze ti tam chutna a je o vas dobre postarano :slight_smile:
3. črc 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 to jo kočččíí..děkuju
3. črc 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl hele jaky mas nazor na aniball?? bojim se nastrihu
3. črc 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 nástřihu se neboj, furt lepší nástřih než se potrhat
3. črc 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 to ti říkám jako ženská,která byla rozstřižená od ucha k uchu:slight_smile: ..navíc třeba nebudeš nástřih potřebovat..chce to rozumnou PA
3. črc 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jen papkej jen papkej....aspon si odpočineš nemusíš vařirt a umývat nádobí:slight_smile:
3. črc 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 tak já na to nemám trpělivost..ale uvažovala jsem o tom...jinak holky z červencovek soukr...si to moc chválí..Nástřihu se nebojim....lepší než se roztrhnout..až k zadečku :grinning:
3. črc 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: tak jak jsem čekala...tak přítel sušenku nekoupil..ale donesl velký červený pomeranč a dvě nektarinky..ty už jsem snědla... :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@muddledgirl jj tak jasne ale jestli se opravdu tim aniballem da tomu vyhonut.. no asi se na to vyprdnu.. Jani prosim te nevysvetlila bys mi co ted bude nasledovat?? Pristi tyden jdu naposledy do cube kde mi asi daji papir na materskou... co dal??Kam s nim kde mam co vyridit?? A kdy vyridit rodicak???Mam vyrizenou akorat matriku protoze nejsme manzele, tak je uznan otce a ze bude mit jmeno po tatkovi a dal nevim..
3. črc 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 pravděpodobně dá...Dáš ho zaměstnavateli.Ten ho odešle na sociálku.Rodičák se vyřizuje až bůhvíkdy...a mě říkali,že mi přijde dopis od kdy do kdy jsem na mateřské a s tím pak se chodí na socku...Potřebuješ ještě mít vyplněný jeden papír co se týče miminka..dá Ti ho buď doktor nebo v porodnici.A zeptej se na sepsání porodopisu.Lepší to mít dřív sepsané..než u kontrakcí vysvětlovat rodinnou anamnézu :grinning:
3. črc 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl a mam se zeptat uz ted na posledni kontrole u dr nebo az na dalsi poradne uz v podoli??Na ten porodopis??
3. črc 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 já ten druhý papír dostala na předporodním kurzu...prohlášení o jméně dítěte..se to myslím jmenuje..a rodné listy s sebou na sepsání porodopisu..u nás se sepisuje kolem 37tt
3. črc 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj tak to az v podoli :slight_smile: dost me ted desi ze jsem na predporodnim kurzu nebyla.. :frowning2:
3. črc 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 kolikátý jsi týden? Nemáš to v profilu...U nás u doktorky to visí...Zeptej se v poradně....ale určo je vše na jejich stránkách..My to měli vyvěšené na nástěnce u doktorky a ještě mi to říkal primář,když jsem byla v nemocnici na velkém utz
3. črc 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl dnes jsem 31+6 takze pomalu koncim 32tt :slight_smile: ale v podoli uz maji plno na predporodni kurzy uz bych ho nestihla
3. črc 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 holka...tam nám dali jen úlevové polohy a letáčky nějaké...vše je v knížkách......v porodce při sepsání porodopisu..pokud budou mít čas..určitě se na vše můžeš zeptat...já třeba vím,že kdyby byl akutní císař...tak že je celková narkoza..to se teda divim..myslela jsem,že je to naopak..tak asi sepíšu porodopis v bodech.. i když si ještě nejsem jistá co tam napíšu..ale bonding určitě...aby dyžtak mímo bylo u přítele na hrudi.. :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jinak přeposílám homeopatika...jdu konzultovat zítra..vypadá to,že bohužel jsem se měla o to zajímat trošku dříve..ale myslím,že tím nic nezkazím.. :grinning:
3. črc 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no tak to ja vubec nevim ze se neco takoveho pise :grinning: krom teda jmen samozrejme.. tyy jo jsem pripravena rodicka :grinning: mam depku cim dal vetsi
3. črc 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 tak Olca ti to napsala ja to mam jinak nemam materskou...
3. črc 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek