• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
autor
@muddledgirl ja mela akutni a mela jsem.spinal....ale to kvuli memu stavu zdravotnumu
3. črc 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj no jo vlastne ... :slight_smile:
3. črc 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 to neva..oni to po Tobě budou chtít v porodce vyplnit,když Ti to nedá gyndař..nebbboooj... :wink:
3. črc 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já právě myslela,že spinál je u akutního vždy.... :astonished: no a jináč furt přemýšlím o entonoxu..rajský plyn s něčím smíchaný....stojí to teda 1000 no.... :wink:
3. črc 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak se po pár dnech zase ozývám :slight_smile:

@janice_opice Moc gratuluji kamisb, kdyby jsi s ní mluvila, Adámek je krásňoučkej :grinning:. A víš něco dalšího? Jak se jim daří? Jestli jsou už spolu? Jak přetrpěla císaře? Jak to, že šel ven už v pondělí a ne až v tu plánovanou středu atd :slight_smile: Jsem zvědavá, já vím.

@kamisb Moooc gratuluji k Adámkovi. Je nádherný a má krásné ukázkové míry. Tak hlavně, aby vás oba doprovázelo štěstíčko a zdravíčko.

@muddledgirl Tak čtu, že jsi zase skončila v nemocnici, ale už i dočítám, že je vše v pořádku a jdete domů. Na těch pár dní. Tak to je dobře. Hlavně se šetři a opatruj, už to máš taky za pár :grinning:
Jinak u nás v Chrudimi je entonox zdarma :slight_smile:

@monyna83 Ahojky, drž se a rozhodně se nestresuj. Opravdu je to všechno individuální a každému trvá jinak dlouho, než se mimčo vyklube. Teď je důležité mít v pohodě maminku, aby se vše vyvíjelo, jak má. V úterý dej vědět, ale já už to asi nestihnu dočíst, protože v pondělí máme "svůj den D"

Tak info pro všechny:
Máme termín pro císaře, jdeme v pondělí 7.7. ráno v 8 hod. Mám být v porodnici v 7, tak snad to bude opravdu tak brzy a ne až odpoledne. Takže u nás je jisté, že se Klaudinka podívá za mnou na svět už za 4 dny. Moc se na ni těším, ale stejně tak jsem i hodně nervózní. Skončí najednou "klid" a začne "chaos". A taky se mi asi bude i trochu stýskat po bříšku, když mi vlastně nic hrozného nedělalo :grinning: Hlavně, aby byla Klaudinka v pořádku. Dle Dr. by měla mít minimálně 2600g, tak uvidíme. Snad bude mít i trošku víc.
Spíš si říkám, že je škoda, že se neotočila, protože jinak se jí ven ještě vůůůůbec nechce, tak by bývala mohla v bříšku ještě trošku přibrat :slight_smile: No, ale ona určitě ví, proč je hlavičkou nahoru a mamka jí za to vybrala tak hezké datum narození (měli jsme možnost si říct od 7. do 9. 7.) :grinning: Tak snad ji přinese štěstí :slight_smile:
3. črc 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marke jéé tak bomba...vidíš to.....tak vlastně snad všechny miminka teď jdou císařem..Jani,Pidísci, Kamča,Ty...7.7. je bomba datum...No..asi fakt zkusím ten entonox...než se nechat píchat do páteře...uvidíme...vůbec nevim ještě nejsem pevně rozhodnutá...Jsem zvědavá,jestli až mě zkontrolují,tak bude nějaká změna...Teď tlak 116/69 :grinning: :grinning: :grinning: Jak jsem míň spala v noci..tak celý den usínám ...je to prdel..chudák PA VŽDY PŘIJDE A vzbudí mě..Tady se s tím monitorováním teda nes....vezmou bříško..v mém případě velký břich a zaklepou s ním,aby se probral..když spinká..a když nic...tak znovu..jako teď...Spinkal jako já..Po čtvrtý přijde kámoška..tak tuším,že by mohla něco donést..no...jdu se podívat na chodbu či tam je k svačině houska.. :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2014 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl mame se úžasně :slight_smile: :slight_smile:
3. črc 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@pidisek jejej krásní prckové..už se taky moc těším.... :wink:
3. črc 2014 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ti jsou nadherni :slight_smile:
3. črc 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl To je pravda :slight_smile: Samý císař. Ale radši bych rodila přirozeně - aspoň by si malá ještě u mě chvilku pobyla :slight_smile: Nojo, všechno má své - manžel si zase chválí, že ví, kdy bude chybět v práci a nenervuje se, kdy to na mě přijde. Už ani neřeší, jestli si dát nebo nedat pivko :grinning: Protože tak nějak nepochopil, že ta možnost, že začnu rodit tu je, i když máme v plánu císaře :grinning:
Entonox není tak účinný jako epidurál. Nám říkali, že mezi kontrakcema prodýchávat entonox při střední bolesti. Takže to je asi prý stejně účinné jako sprchování. No uvidíš sama.

@pidisek Ti jsou nádherní :slight_smile:
3. črc 2014 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl
@marke no taky bych radsi byvala rodila prirozene z toho cisare 2x nadsena nejsem, ale co uz no
@marke tyy jo to mas za parr a pekny datum ;))) muj Kuba je 5.7. A Val mohla byt stejne kdyby....neboj 2600 je pekny..dyk my uz mame 3270 mozna I vic o par gramu talze kilco od porodu az se doktorka smala..holcicky jsou sikulky vitalni ...rikali to I v porodnici ze se rvou vic nez kluci ;)
3. črc 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jojo, máme to za pár. Na jednu stranu si to nepřipouštím, ale na druhou jsem trošku nesvá. Přeci jen přestane jedno krásné období a začne jiné a já nevím, jaké bude. Nějak pořád čekám, že bych měla už teď být na malé závislá, ale ono se to nedostavuje. Snad po porodu bude vše jak má. Nechci být krkavčí matka. Samozřejmě, že se na Klaudinku těším, jen asi nevím, na co přesně. A mám strach i o to, aby byla zdravá.
Zase si říkám, vždyť chlapi mimčo nenosí a pak se z něj můžou taky "poprdět". Tak snad vše vypukne i u mě. Nechci, aby to vyznělo špatně, jak píšu, těším se, ale nevím, jak to bude. Spíš potřebuju od někoho "zkušenějšího" podpořit.
3. črc 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke mám podobné pocity, vím, že mám téměř půlku těhu před sebou, ale předpokládám,že opravdu po tom porodu se to zlomí a teprve potom nastane ta pravá mateřská láska. Sice na malého mluvím, máme své minutky ráno, dneska se tam boulil, až jsem měla břicho jako šišku, i sem si to vyfotila, aby to viděl manža :slight_smile:, tak se tomu odpoledne smál.
3. črc 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@marke já se ani tak nebojím porodu..jako aby bylo vše o.k....a aby přítel stihnul přijít....a o pivku ani nemluvím...přítel se rozhodně nehlídá...jednou za týden si jde a přijde třeba ve dvě..což je blbý,kdyby to na mně přišlo,tak je to na hovňajs...ale co nadělám..zkusím mu to nějak jemně naznačit...zítra... :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke
@eevvaa holky nebojte se nic..mateřství je opravdu nepřenesitelná zkušenost a dokud neporodíte tak to nepoznáte..někomu to trvá i chvíli po porodu,ale většinou se to nastartuje hned...:slight_smile:) ty hormony a mateřský pud fungují dokonale..ale to fakt poznáte až porodíte najednou se všechno změní...cítíte ten příliv emocí a to, že už nejste samy a všechno je kolem toho drobečka..nedá se to popsat to se prostě musí zažít a fakt se toho bát nemusíte.. i když já takhle před prvním porodem přesně přemýšlela:slight_smile:))
3. črc 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no měl by mít ted jako už sakra zodpovědnost..už je dost velkem na to,aby to pochopil:slight_smile: :grinning:
3. črc 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já už sem ted tak jako na skok nakukuju, páč se věnuju malé, začíná zkoumat svět:slight_smile:) chodíme ven a tak a když ne tak spinkám s ní anebo něco dělám..takže abyste si nemyslely..že jsem tak stručná:slight_smile:
3. črc 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo holka...nevim nevim..rozhodně kvůli tomu nebude třeba tři týdny vůbec nepít...si myslim no..uvidíme....

My to chápeme kočííí..já jdu číst na chvíli a pomalu dadnout...páč jinak mě přepadne zas hlad...tak zítra pa pa :grinning:
3. črc 2014 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl ty jo tak to můj muž byl posranej:slight_smile:))) a nejlepší byla tenkrát ta jeho reakce u toho okna jak jsem říkala: cítím vodu??? a on No to si děláš prdel!!!!!!!!!!!!!! :grinning:DDDDD a já tim myslela ve vzduchu, že bude pršet:slight_smile:)) No nic ty už jsi doma ??? J8 jedu Kubovi pro dost na zítra a koupit někde ještě dětský šampáno na tu oslavu tak snad nikde nebude moc lidí...
4. črc 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice děkuji za pěknou odpověď, v toto já pevně věřím a doufám, z miminek jsem poprděná dost i tak, tak to pak nechci vidět u vlastního :slight_smile:
4. črc 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice a hlavně druhé pohlaví, bylo to u obou synovců, když byli miminka. To jsem tehdy ještě s mužem jen chodila, tak si ze mě dělali srandu, že jezdím za synovcem a pak za přítelem, no on i synovec, nevím co, ale teta se mu líbila :slight_smile:.
4. črc 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl ahojky , jak vam je?? Jste doma?? :slight_smile:
4. črc 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak on bude až to přijde..dnes jsem mu to vysvětlila a říkal,že není problém..ale na dnešní grilovačku si koupil 4 píva..jenže cs prý 2 / ze 3 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: /, malinký ani náhodou nechce ven.Odhad váhy 3164g...a už má dvoucentimetrového pindíka....
4. črc 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 čau čiči..už si válím doma šunky...a poklízím nádobí..rovnám do nové kuchyňské linky...páč přítel s tím za tři dny nehnul...ale mě to neva...aspoň se nebudu nudit.. :grinning: Co Ty nového?
4. črc 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no me vadi to vedro ale jinak dobre...celou noc jsem nespala se zadama a o zachode nemluvim..dnes musim vyzehlit a chystam se varit rajskou.. :slight_smile: pobavila si me s tim pindikem.. :grinning: to byl pekne natoceny teda :grinning: no a pristi tyden naposledy do poradny a pak uz do Podoli.. no zda se mi akorat ze se mi zastavil rust briska.. porad je stejne.. ale tak asi to nevadi
4. črc 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Cau holky tak kamisb je uz doma s Adamkem
4. črc 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no tak to jsou pekny miry :slight_smile:))))))))....te prave to prvorodicky vetsinou rodi po terminu ;) myslim.prirozenym porodem a klukum se ven vubec nechce ;)) ja byla vyzvednout dort a koupit rychly spunty a jsem uplne zplavena ;)
4. črc 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice fakt??Takhle brzo??Tak to je parada.. :slight_smile: a co Valinka?? Jak se mate?
4. črc 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no já myslela taky,že se mi zastavil růst..možná i jo..ale tílka mi jsou čím dál kratší...jinak podle váhy doma jsem nic nenabrala za deset dní....a ta jejich váha v nemocnici je děsná..tam mám o dvě kila víc...Jsem si říkala,jestli si říct o fotku...ale zas by tam byl skoro jen ten pindík..jsem čučela..mi to přišlo docela dost..dva cenťáky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nechce se klukům no...to bude prdel...kam ještě vyroste... :angry: :grinning:
4. črc 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek