• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
@janice_opice to jo ..to je brzo...viď? DOma..u nás pouští po pěti dnech...po císaři :wink: PA při mém odchodu zas vtipná,že se budou těšit,tak jsem jim řekla,že já taky teda :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no mas kus chlapa :slight_smile: tyyy jo za chvilku ho bude mit u sebe to je krasny :slight_smile:
4. črc 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no nas by s Valcou pustili uz taky ve ctvrtek byvali..rodila jsem.v nedeli...ale me nechteli pustit kvuli tee preeklampsii tak jsem je ukecala v pate.takze vlastne nastejno jako kamisb kdybych byla ok...pry je v podoli desnej brajgl....meni okna a doktori jsou na dovce
4. črc 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no porodila v pondeli a v patek ji pustili jak jsem psala nas by s Val taky tak pustili..ja rodila v nedeli a val by pustili uz ve ctvrtek a me kvuli tem zdrav. Problemum nevhteli ani v patek...v Podoli je ted brajgl pry....Jj Valca je v pohode..zlate miminko ;)))
4. črc 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 to jo..už ať to je..ale teď teda..ať ještě vydrží..dogruntuju ..umyju okna a tak..a hlavně furt nemám monitor...jsem měla v plánu použitý a nevím co je to za zvyky..že lidi co tu prodávají.t.ak napíšu..že je více zájemců..bože...tak buď zájem mám nebo ne...tak prdim a koupim novej...anebo si pučim v porodce a bude..ale zase si říkám,aby mi to tam nevymlouvali.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo já vím..já mám i dojem,že jestli to není zrovna tam,jak se 14 dní nebude rodit..ale nechci pouštět fámy...tak to pouští brzo....tady nejdřív šestý den..po císaři.. :wink:
4. črc 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj vim ze se tam maluje a delaj okna a tak..neslo na tu dobu ani registrovat porod.. akutni snad prevazeji do krce a k apolinari..tak my snad jeste nejakou dobu 2v1 zustaneme a do te doby by to meli mit hotove :slight_smile: tak to ted pousti brzy celkem vid??
4. črc 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl myslim ze ti ho urcite vymlouvat nebudou :slight_smile: ja koupila take novy, protoze kdyz jsem se se take ptala na pouziti tak porad cekali zda se ozve ten prede mnou a na to nemam nerviky :grinning:
4. črc 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Dorustame do nekterych vecicek velikosti 56 a puntiky nam taky slusi, ze? :slight_smile:
4. črc 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
autor
@petulak1988 no pousti hodne se rodi a doktori maj dovoleny ;)
4. črc 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice teda ta je kouzelna.. :slight_smile: takovy spokojeny miminko.. :slight_smile: ja se zacinam trochu bat jak vse zvladnu.. no jeyte si chvilku pockam :slight_smile: dnes uz jsem vypila 1,5l vody a pripadam si ze jsem vic na zachode nez kdekoliv jinde :grinning:
4. črc 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky co myslite muzu na rotoped nebo nee??
4. črc 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 já dneska to samé, piju asi více než obvykle, jak je horko a skoro furt běhám na záchod.
4. črc 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 to bude dobrý, hlavně neboj.-)
4. črc 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ahoj Mončo, co to tady čtu? Je všechno v pořádku????
4. črc 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa Jsem ráda, že čtu, že takové pocity nemám jen já. Děkuji :slight_smile:

@janice_opice Děkuji za krásná slova. Hodně mě to uklidnilo. Jen se právě bojím toho, že když je to ten císař, že ty hormony nezačnou tak rychle pracovat. Kamarádka měla laktační psychózu a říkala, že prostě se vážně rozhodovala, jestli uteče z porodnice (a sama) nebo ne. Tak se tak nějak trošku podvědomě bojím, aby vše bylo tak jak má.

No a od pondělí se už budu bát celý život :grinning:
4. črc 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak @kamisb už je doma? No to je fofr a samozřejmě super. Tak to jim moc přeju. Hlavně, aby byli oba zdraví a spokojení a sehraní :slight_smile:

@muddledgirl Tak to mě připadá, že mi břicho neroste od 33 tt (to jsem začala fotit). Spíš bych řekla, že se jen vyplňuje :slight_smile: Teď už tak, že snad za chvíli praskne :slight_smile:

@petulak1988 Ahojky, tak rotoped netuším, ale já ještě před 14 dny jezdila na kole :slight_smile: Tedy ne moc daleko (asi 2 km tam a zpět), ale dělalo mi to líp, než kdybych to šla pěšky :slight_smile:
4. črc 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka holky, tak jsem vás trochu pročítala.
v půl 1 jsme dneska přijeli domů ...no já bych tam ráda ještě den raději byla, ale prý to nebylo nutný, i když jsme lehce žlutý. Vubec nevím jaký jsou normální hodnoty.
Všem děkujeme za pozdravy a gratulace :slight_smile:

Ono to bylo v neděli takový všelijaký ...přijeli jsme z toho monitoru a já chtěla ještě pár věcí dodělat a tak ...ale pak jsem večer když jsem se zastavila a sedla si tak jsem měla pocit, že prcka necítím ...a nešel mi vzbudit. NO takže jsem trochu vynervovala manžela a ten že prostě jedeme. Sice přes ten angelsound jsme srdíčko slyšeli, ale ukecal mě no. Prcek se vzbudil na dálnici někdy kolem půl 10. Většinou byl vzhůru už od 19h. Ale na příjmu byl super doktor ...udělali monitor ...a malej zrovna řádil jak divej. Prý je to ale kvůli tomu jak jsem nervozní. Tak sám navrhl že by bylo asi pro mě lepší už tam zůstat a císaře udělat už v pondělí abych se sklidnila, že vlastně ty dva dny už nehrají roli. Tak jsem zůstala no ...manžel přijel ráno v 7h ...a na sál jsme jeli až ve 14h, docela dlouhý a měla jsem hroznej hlad.
Císař byl v pohodě, anestezioložka krásně napíchla záda a bylo to fakt docela v klidu ...když jej vyndavali tak ještě mě přidali kyslík, protože to vytahování je děsně zvláštní.
Mám i vtipnou historku, když vykoukla hlavička tak říkala jestli se nechce manžel podívat ...ten rázně odmítl :grinning:
a pak ještě že bychom Adámka měli dát na plavání, protože jsem prý měla hrozně moc vody.
Když mi ho ukázali tak mi tekly slzičky...manžel šel s nima nafotit osušení a zvážení a pak mi jej přinesl zpátky a byli jsme spolu než mě zašili.
Já pak jela na JIPku a manžel domů ...prcka nosili celou dobu po 3hodinách, malej je sice šikovnej a přisává se od začátků, ale mlíčko zatím nikde :unamused: ...takže jedeme už i v HIPPu, ale furt doufáme, že přikládání pomůže ....v pondělí jdeme k doktorce na kontrolu, ta naše tady má dovolenou.
Jinak je tam teď fakt hroznej zmatek ....malovalo se v červnu a to byl stop stav a teď se tam furt rodí.
Patra se stěhují jedno místo druhýho ...no prostě trochu zmatky. Jen to trochu poupravím, aby někdo neříkal, že uvádím něco špatně ...blbě jsem @janice_opice řekla něco ....takže doktoři tam jsou, ale prý vrchní vědení je někde snad na "sletu-konferenci" někde ve Francii. Ale snad už posílají maminky i jinam, jen teda nevím jak dlouho jim to bude trvat.

Prcek zatím jen spí nebo jí ...jen jsem zvědavá na doktorku co v pondělí řekne ...hlavně až ho zváží ..doma váha není tak není jak kontrolovat ty přírůstky...ale snad bude vše ok.

Fotečky dodám později. Dneska asi půjdu do sprchy ...po 22h asi nakrmíme a půjdu si schrupnout. Budí se pravidelně co 3 hodiny ...v noci jednou po 4h, ale dneska ten odjezd to trochu rozházel tak nevím jak to bude.
4. črc 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@marke - mě ještě ten mateřský pud nějak nepřišel, jako nějaký pocit je....jen to neumím popsat ...je krásný na něj koukat ...a když se směje ze spaní je to super....dneska jsem jej dala do postýlky a i když je na monitoru dechu a chůvičku tam má taky tak chodím okukuvat ....ještě furt nevím jak to udělat v obýváku aby tady byl s náma, ale snad o víkendu něco vymyslíme....začínám uvažovat o tom košíku, ale nevím ....
zase aby byl furt sám v pokojíčku je asi divný ...Možná koupíme nějakou menší cestovní postýlku ...fakt ještě nevím. Koukala jsem na 90 cm že jsou tam možná to no. Dneska mi to nějak nemyslí ...dokonce jsem při propouštění doktorce brečela, že bych tam ještě chtěla raději jednu noc zůstat....měla jsem jej u sebe celou noc jen jednou ...tak mi to přišlo na honem. Njn hormony ....myslím, že tam na mě koukaly jak na blázna.
4. črc 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb tak to je krása Kami, moc gratuluji k úžasnému miláčkovi, i porod byl fajn, takže sis to užila komplet....super, že už to máš za sebou, jste oba zdravý a v pořádku doma, zbytek už se doladí časem :slight_smile:
4. črc 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kamisb a neboj všechno krásně zvládnete, chce to jen čas a zažít se spolu....a co se týče toho mateřského pudu, tak já jsem to měla ze začátku taky takové ......přirovnala bych to ke vztahu......první je to taková ta zamilovanost, kdy to miminko je super,nemůžeš se ho nabažit, je tam spousta nového, ale ještě nevíš jestli ho chceš na celý život :grinning: :grinning: no a pak je to lepší a lepší a jak už jsou takový akční ty bejby, tak už je miluješ, že máš kolikrát pomalu chuť jim láskou ukousnout ty jejich tvářičky, prdelinky, kejtičky atd. :grinning:
4. črc 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@martas14
@kamisb
@kamisb souhlas s martinkou...:slight_smile: uvidis za chvilku se zajedes a budes to zvladat levou zadni :slight_smile:
4. črc 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@kamisb
@martas14 jo holky s tou vzrustajici laskou souhlasim, ale pak v puberte jsou na zabiti..do 6 let jsou uzasni ;-D
4. črc 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb jen me prekvapilo, ze ti rekli s tou odsavackou, ze to neni potreba...mne naopak rekli at ji pomuzu...a mlicko se krasne rozjelo a mam ho ted dost ....urco tu odsavajdu zkus
4. črc 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Ahojky, tak ještě jednou moc velká gratulace. :slight_smile: To je právě to, císařem si myslím, že trvá déle to rozkojení a vzájemné spojení. Ale věřím, že to přijde. Oběma :slight_smile:
Já mám hormony taky nějaký rozhozený. Včera večer jsem zase brečela, že jsem si vlastně to bříško ani neužila a že je manžel takový nepřístupný k bříšku (připadá mu divný, když se tam malá hýbe :grinning: chápu to, ale mrzí mě to). Ale je mi velkou oporou, pořád mě utěšuje, že to bude v pořádku a že se na malou moc těší atd.
Já mám právě tu druhou postýlku, protože nechci malou nechávat samotnou v ložnici. Určitě to vymyslíš nejlíp, jak to u Tebe půjde.
Tak hlavně, ať se krásně sžijete a jsem ráda, že jste v pořádku. A rozhodně bylo lepší, že šel Adámek o chviličku dřív ven, než se nervovat :slight_smile:
4. črc 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice nestraš jen do šesti let!!! tak to už mi moc nezbývá jen čtyři!! :grinning: :grinning:
jako ty začátky byly fakt úsměvné, když na to teď můžu vzpomenout zpětně ....jsem si pořád říkala, kdy to příjde a teď mě má malá obtočenou kolem prstu a když jde spát a chytne tě za ten krk a řekne já tě tak milujuuuu, ty mě taky milujesss tak to nemá chybu :grinning:
4. črc 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke tak to se máš,že Ti asi tak dlouho neroste..No...já to za poslední měsíc taky nijak extra nepociťuju a nabral cca kilo..masakr.. :grinning:
5. črc 2014 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke dekuji, no ja se bojim ze jsem cele tehotenstvi nejezdila , tak aby to ted nebyl sok a neprivolala jsem malou drive.. :slight_smile: na dnesek jsem nespala celou noc, k ranu uz jsem skoro brecela bolesti zad... vstavala jsem po 5, protoze uz se to nedalo :frowning2:
5. črc 2014 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb moc gratuluji k Adamkovi je prekrasny.. :dizzy_face:
5. črc 2014 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@no ještě jednou velká gratulace @kamisb

@marke..holčičko..Ty se furt nestraš laktační psychozou..je fakt,že jsem z toho měla strach...ale to jsem ještě nebyla těhotná...ale co jsem, tak si takový věci vůbec nepřipouštím.A s tím kojením...v červencovkách máme holky i jinde,které se hned po císaři rozkojily..ale to miminko ze začátku pije malinko a každá jsme jiná.Každá maminka chce kojit a každou to určitě mrzí..ale hlavní je se se z toho neposrat.. :wink: :wink: :wink: Někomu to trvá než se prsíčka nalijou i po přirozeným porodu několik dní..a určo dyžtak budu zkoušet,jako Jani..laktační poradkyně..
5. črc 2014 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek