• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@marke za dva dny budes mit malou v naruci.. dalsi krasne miminko.. :slight_smile:
5. črc 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj holkyyy tak to je hruza dneska je tomu memu pubosovi 13 let..strasne to leti..
5. črc 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@petulak1988 Já osobně na kole moc nejezdím, jen tak příležitostně. Ale, když jsem šla na mateřskou, tak jsem potřebovala zkontrolovat malýho, jestli jezdí do školy na kole tak, jak má :slight_smile: Takže jsem jela párkrát s ním :grinning: A jak jsem psala - netvrdlo mi vůbec břicho (samozřejmě, že jsem jela jak kačer, sedlo nízko a nohy od sebe :grinning:)
Takže pokud máš chuť, tak podle mě chvilku a ne namáhavě si šlápnout do pedálu nevadí :slight_smile:
S těma zádama Tě lituju, Vím, co to je bolest zad, ale co máme nové matrace, tak se to snížilo tak na 10% předchozích bolestí. A jsem moc ráda. To já v noci spím celkem dobře, ani na záchod nechodím (max 1-2x). Jen včera večer jsem sežrala půlku melounu a to bylo vody - musela jsem jít v noci 4x :grinning: A manžel říkal, že to vypadá, že jsem ho spolkla - celý :grinning:

Jj, letí to, už jen dva dny a jsme spolu. Moc se na ni těším, prďolku jednu moji malinkatou. I tatínek začal nějak měknout :slight_smile:

@muddledgirl Ne, neboj, nestresuju se, jen prostě člověk neví, co a jak bude. Samozřejmě, že vnitřně jsem přesvědčená, že budeme kojit, a to je asi to hlavní :slight_smile: Jen jsem si potřebovala asi od všech těch myšlenek ulevit. A včera jsme si popovídali i s manželem a už je to lepší. Cítím takový přísun energie a jistoty od něho. A to jsem asi potřebovala. Vědět, že se těší. I když je pravda, že když jsem mu minulý týden v pondělí volala, že se malá 7.7. narodí, tak hned to hlásil v práci, že bude doma - resp. v porodnici. Takže se asi opravdu těší, když i těm chlapům hned datum vyslepičil :grinning:
Jinak bříško připadne asi jen mě, že neroste, jen se vyplňuje, zato kilíčka rostou pořád :slight_smile: Už jsem skoro na 15 kg :grinning: Tak třeba mi i něco zbyde.

Dneska ráno jsem si šla k manžílkovi pro ranní pusu a on mi říká - ty jsi takový můj hrošík :slight_smile: No nezabily byste ho, dámy? :grinning:
5. črc 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke no my mame novou matraci taky a od te doby me temer nebolely.. zacalo to ted koncem 7. mesice a dnes v noci teda hruza.. vzdy kdyz jsem lehla do loznice tak mi to diky te matraci pomohlo a tentokrat nic.. no usnula jsem ted aspon na hodinku v kojicim polstari..ale jem spis jak prastena palici a zada boli ale tak telo si snad odpocinulo..mala se mi dnes tlaci desne na zebra, tak take nic moc, ale hlavne ze ji citim :slight_smile: uz ted ji miluji :slight_smile: no me to jen napadlo ale asi to necham.. :slight_smile:
5. črc 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke jj zabili, me rika ten muj.. ty jsi moje slunatko.. :grinning:
5. črc 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@marke Holka znám spoustu chlapů co nejsou "pupíkovský"..prostě to mají jinak a přitom se na prcka strašně těší..mj kamarád..prostě na bříško nesahal, pohyby neprožíval ale chodil na všechny utz nebo skoro na všechny, když mohl,aby věděl, že jsou holky v pořádku..Pak se malá narodila a on je etotálně posranej:slight_smile:)) a kor teda,když z vánočky trošku povyrostla v komunikativní miminko..oni to prostě někteří chlapi tak mají no s tim bříškem:slight_smile: vníaj to jinak ale neboj to přijde:slight_smile:)))
5. črc 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
Holky já už se tam tak těšímmmm to je hrůza už tu vůbec nechci být ale ještě musim vydržet
5. črc 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahoj holky...tak jsme 8+5tt a vcera nam jsme zjistili,ze jeden se prestal vyvijet,ale tak trochu jsme s tim pocitali,byl malicky a ten vacek ho tam dusil..nicmene ten druhy je nadherny..velky jak ma,tancil jak o zavod a vrtel pekne tou prdylkou a ty rucicky :grinning: ...no jsme na mekko,ale to chapete :slight_smile: Dr. rikala,ze je to lepsi,protoze tech rizik je potom opravdu moc a tenhle si troufla rict,ze to da konce :slight_smile: ...strach je,ale ten uz bude porad tak musime byt pozitivni :slight_smile:
5. črc 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
autor
@hhani gratulujuuu Hani..já yslím, že vše je tak jak mááá..lepší jeden zdravej prcek než mít nějaké zdravotní problémy a rizika a tak!!!!! superrr roste kouká..hele a co ty těhu věci? :grinning:
5. črc 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@hhani a ten strach tam bude at je mu týden v bříšku nebo 9 nebo 30 nebo 42 týsnů a pak to samé na světě:slight_smile:)) hele já furt chodím koukat na pterodaktýlka, jeslti dýchá a to mám monitor dechu:slight_smile:
5. črc 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice dekujeme ted to proste dame!!!! :slight_smile: presne a ta priroda vi proc to dela...no my na to mysleli ,ale Belohorska byla totac zasekana tak jsem rikala,ze se s tebou domluvim a bud by jsi mi to poslala a nebo bychom se nekde sesli ...ja jedu v pondeli ke svemu gyn tak kdyztak bych to zkusila jestli jeste budes doma :slight_smile: ..to chapu by jsi me mela videt s tim angelsound a to jsem ho nechtela :grinning: :grinning: :grinning: a to je teprve zacatek :grinning:
5. črc 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky co ta Monča??? @monyna83 Moníí tak co??? :astonished:
5. črc 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice ja mam pocit,ze jde nejak na utz pristi tyden..nebo ne?
5. črc 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani v pondělí jsme doma celý den....páč odpo přijedou švagr se švagroou a neteří tak dopo uklízíme, ale klidně ti to i pošlu.akorát teda asi ne ty obří kalhoty...ty byly velký imně:slight_smile:) příští týden jde?? já už to mám pomatený
5. črc 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani jako bělohorská je ted strašná jak tady rozkopali ty koleje od malovanky až na vypich..strašný bordel, prach a rámus.....
5. črc 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@hhani Hani, moc moc gratuluji a ať to vše dál běží tak jak má :slight_smile:

Monča jde myslím v úterý na utz. Protože jsem si říkala, že ji nestihnu :slight_smile: Tak budu muset potom dočíst :slight_smile:
5. črc 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@hhani moc gratuluji :slight_smile:
5. črc 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice no tam je to peklo :slight_smile: ...hele uvidim jak to bude a dala bych ti vedet..jdu na 9.00hod tak pisnu :slight_smile:
5. črc 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky myslite ze ty zada jsou normalni???
5. črc 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice pěkná chatička a ještě na Křivoklátsku, no my jezdíme na chalupu k Rakovníku i když letos nevím, když musím každý přesun hlásit :slight_smile:, možná v srpnu by to mohlo vyjít.
5. črc 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa no mně končí nemocenská 12.7. takže vím jak to myslíš:slight_smile:) nicméně......:slight_smile:
5. črc 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani - super, jen ať se prcek dál vyvíjí jak má.
5. črc 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - postupě dočítám, tak jen k tomu kolu (rotoped) ....kamarádce doktor říkal, že pokud je na něco zvyklá nemá přestávat. Ale pokud jsi v těhu přestala a chtěla by jsi začít teď tak moc teda nevím.
To spíš zkus nějaký ty cviky na záda a tím se celá protáhnout.
5. črc 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak to holky vypadá, že možná mlíčko bude dneska ráno z levého začala dost při sání téct ta průhledná tekutina a teď v poledne už i trochu z prava :slight_smile: jen teda netuším kolik toho může být, ale dokrmu si pak vezme už jen 30 ml. Tak snad to stačí, ale v pondělí jdeme k doktorce tak snad mi k tomu něco řekne.

A první noc doma byla celkem v pohodě ...5-6 hodin spánku myslím jde ne? Malej se vzbudil kolem půl 11, pak v půl 3 a pak po 6h. A teď taky pěkně spinká.
5. črc 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb jj urcite mas pravdu.. ja v tehotenstvi prestala, takze ted to riskovat nebudu.. zkusim mrknout na nejaky cviky na zada.. dneska me prdola nejdriv tlaci do zeber ted me zase pne dolu... se tam asi nudi :grinning:
5. črc 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky jeste potrebuji radu..brala jsem Lutinus na udrzeni,ale ted uz nemam a musim zacit brat Utros,ktery moc nemusim..myslite,ze ten agolutin by byla lepsi volba?
5. črc 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb super tak kolostrum je dobrej začátek.....s tim spaním to znám..kdybych nemusela malou ty první 3 týdny budit tak spí taky tak,,,,,,, ted už ji nemusim budit tak dobrýýý :slight_smile:
5. črc 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani a na jak dlouho to máš brát?
5. črc 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice do konce toho 1 trimestru tak jeste 3 tydny a lutinus mam tak na 4 dny
5. črc 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - taky se Ti to už blíží, máš nástup zítra nebo až v pondělí? 7.7. jsem měla termín podle MS :wink:
tak hodně štěstí a ať to máš rychlý a pohodový. Už jsi se rozhodla jakou tu narkozu?
5. črc 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek