• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
@go Je to je hrozný :frowning2: , no to já bych taky byla asi samoplátce ne? Když už bych měla vyčerpané ty tři pokusy IVF....
16. črc 2013 v 18:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 uzasny, gratuluji. Na jak dlouho?
16. črc 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 pokud mas vycerpane 3 pokusy , tak ano :frowning2: . Desne nas uz to stalo okolo 300t. :frowning2:
16. črc 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go moc dekuji na 3 tydny.. jinak pak mam jeyste dva pokusy IVF ,dnes jsem byla na imunologii u Malickove zitra jdu na odber a za 10dni ji mam zavolat jak dopadla.. :slight_smile: a ve ctvrtek jdu na genetiku :slight_smile:
16. črc 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 kup si to chilli na imunitu a krev a caj baby Radnické a bude !!! :slight_smile: :wink:
16. črc 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ja jeste nevim podle toho jak imunita dopadne ..podle ni dobre..ze nemam zadne predpoklady k tomu ,aby dopadla spatne... tak uvidime... byla uzasna... zitra rychle na odber,ve ctvrtek na genetiku i s pritelem a v nedeli hura do lazni :slight_smile:
16. črc 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@go
@pavlina1976 mno jooo já bych o těch prašulích mohla vyprávět :frowning2:
16. črc 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 v CUbe stojí native 12.000,- nevím kolik minimála,alev úterý to zjistím...musí se k tomu dopočíst i ty léky..
16. črc 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 ty jooo tak to byl fofr to je supeeerrrr tak to si to moc užije v lázních a na jak dlouho? :wink:
16. črc 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jedu na 3tydny tak se moc tesim a zaroven bojim nebyla jsem nikdy pres noc bez pritele krome toho co jsem byla v nemocnici... bude se mi styskat... fofr to byl v patek jsem to tam dala a dnes vyrizeno..je fakt ze jsem tam dnes volala rano a on se o to zacal zajimat a sam ten doktor mi zavolal ze je to schvalene
16. črc 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek - tak to gratuluji, a ať se vše dál vyvíjí jak má ;)
16. črc 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tohle můžeš papat furt :slight_smile:))
16. črc 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek jj ja vim uvidime...co je to chilli?? jinak ted uvidime jak pomohou lazne pravidelny pohyb a koupele a tak
16. črc 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 chilli papričky v kapslích
16. črc 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek máš nějakej odkaz na to chilli?.)
16. črc 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to pomaha jo??
16. črc 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no já jsem o tom slyšela, že prý jo já mám chilli ráda hodně, v Mexicu jsem se cpala furt, v ldnici m ám, sušený mám i oáčky sweetchilli :slight_smile:
16. črc 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek krása, gratuluji
16. črc 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@meyryen Já měla u 1 IVF 10 folíků z toho 7 vajíček,všechna se oplodnila,ale zbylo 1 a to mi zavedli 3 den.Ale asi nemělo ani šanci. U 2 IVF jsem měla14 folíků, vajíček 8 a oplodněno 8 a do 5 dne jich zbylo 5. A teď jsem jich měla z 9 vajíček,folíků mi něřekli kolik.A oplodnilo se jich 6. Jelikož jsme měli PGD,tam jsme měli kultivaaci do 6 dne a to nám šli 2 na vyšetření a 1 máme zamražený to se nedalo vyšetřit. ale vzhledem k výsledku PGD kdy byli obě špatný spíš doporučují další IVF. Zatím teda necháme sněhuláčka u ledu. :slight_smile:
16. črc 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go Ahoooooj ty jsi tu také,super. :sweat_smile: Co je u tebe nového...musím to všechno dočíst. Říkala jsme si že teĎ na to další IVF potřebuju zase komunikovat s holkama co jsou na tom stejně a mají pochopení pro to co prožívám. :slight_smile:
16. črc 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 za PGD jsem neplatila nic. To jsem měla hrazené pojišťovnou. Helios má smlouvu asi se 4 pojišťovnama. A já mám VZP, tak ta do toho spadá také.
Nám u PGD zjistili,že se nám špatně tvoří genetika u pohlaví. Vím,že to byli oba chlapečci ale oba měli chromozom navíc. U jednoho by to hodně vadilo, a u toho druhého jsme měli kozultaci s genetičkou a po úvaze jsme se rozhodli ho zavést. Jinak totiž měl všechny chromozomy na nemoci v pořádku. Ani by to neovlivnilo běžný život. Ale bohužel se nechytil :frowning2: Pokud máš poslední pokus tak popřemýšlej co všechno ještě zbývá vyšetřit,prostě zkusit všechny možnosti co jsou. :wink:
16. črc 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky já vás musím nějak dočíst abych se ve vás vyznala :grinning: Dneska jsme byla u kadeřnice. Mám hrozný problém s kvalitou vlasů. Po 3 IVF je mám děsně vysušený. Roky jsem si dávala melír a tak mi dneska udělala kadeřnice změnu a dala mi barvu na celé vlasy - blond a do toho sem tam tmavé proužky. To by šlo, ale ta blond je u hlavy žlutá,že si připadám jako kuře. :grinning: Už jenom pípat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. črc 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ale nativ a minimalka je rozdil, ne? Ja brala clostik a pak 2 injekce, ale dvojite davky menopuru, posledni dva dny, ovittrele a jeste neco misto prednisonu a pak nejakou postupne uvolnujici injekci elonva(myslim).Nativ se nebere nic, ale nevim, jen si to myslim.
16. črc 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go tak minimálku už máš za sebou.Je mi líto,že to nedopadlo. :frowning2: Ale líbí se mi,že jsi odhodlaná dál bojovat. A jak prosím tě ta minimálka probíhá. Pícháš nějaké injekce?
16. črc 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho tak ja to mam uplne stejne, dlouho jsem nosila hodne husty melir, obcas uz tedy stridala s barvou, protoze fakt po hormonech kvalita vlasu silena. Ted nosim uz jen barvu a opravdu malo tmavsich prouzku, ale u hlavy to mam taky spis do rez. Cim casteji se dava barva na mensi odrost je to pak lepsi, neboj:slight_smile:
16. črc 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Uz jsem napsala dve dlouhe zpravy a vzdy to vypadne :angry:
16. črc 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go mě to taky vypadává. Takže máš vlasy po stimulacích taky hrozné? Já jsem z toho už nešťastná. Nechávala jsme si je dorůst abych je měla dlouhé a teď už zkracuju a mám je po ramena. A pořád jsou suchý jak sláma. Tak snad ta barva bude šetrnější.
16. črc 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ja mam tedy spis huste a po stimulkach jeste vice, coz me vadi. Suche jsou , ale extremne. Kadernice rika, ze jsou dobre, ale ja vidim, ze jsem je tak suche jeste nemela. Nastesti je zvykla prevazne na Italky a Spanelky, tak ma setrne a ucinne barvy, balzamy atd...
16. črc 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go to mě dneska kadeřnice rovnou řekla,že jsou ty vlasy fakt hrozný. Používá Wellu,tak snad mě je trochu dá do kupy. Než začnu další stimulku. Vidím to tak,že už musím otěhotnět jinak skončím na ježka :sweat_smile:
16. črc 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho pro mě je to 8. pokus a doporučuješ PGD??
17. črc 2013 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek