• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@marke Já ale laparku nemám :frowning2: Teda né, že by mi to bylo líto, ale ráda dorazím, podpořit Vás všechny...
Jinak, taky mě vše kolem toho zajímá :slight_smile:
19. zář 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 JJ, odpověděla jsem dřív, než jsem si přečetla tvůj příspěvek. To neva - my tě do party vezmeme :grinning:
19. zář 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke No to doufám :grinning:
19. zář 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke laparka se dela po ms - tak se zajisti, ze nejsi tehu, kdyz jdes na stul:slight_smile:
19. zář 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke holky tak to ja vam budu nosit na ten spolecny pokoj ovoce a cerveny vino :slight_smile:
20. zář 2013 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marke jestli je to 99% laparka je na.... Nečekejte na nic a jdi do ivf... Ja měla taje takový verdikt a hned mi řekli ze nemám na nic čekat ....,
20. zář 2013 v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Děkuji, takže prostě někdy do ovulace? A když jsi byla na té konzultaci s dr. tak jak dlouho potom máš termín laparky?
@pidisek Ahojky, jenže my do IVF nejspíš nepůjdeme. Tak tohle je jedinné možné řešení ještě něco zvrátit. A jinak jste měli všechno v pořádku? A na kolikátý pokus IVF Ti to tedy vyšlo (vím, že jsi to někde už psala, ale přestávám se ve vás všech orientovat a popravdě se mi to nechce hledat :slight_smile:)? Vidím, že to letí jako blázen, už 15 tt.
@janice_opice jeeee, no to bychom měli privilegia :grinning:
@monyna83 Tak teď je řada na tobě - aspoň nějaký verdikt - nejlépe //
20. zář 2013 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 tak to je hustý.... to už abys ale začala pomalu hledat...
20. zář 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ježiš to jsou teda zprávy, jedna lepší než druhá... a budeš alespoň na neschopence?
20. zář 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke leti to moc :slight_smile: ale hezky :slight_smile:) mi nic jen ty vejcovody - oni ti nikdy pro kontrole pruchodnosti neřeknou ze jsou neprůchodné - ja mám od Řežabka psáno:... Průchodnost nepotvrzena a přitom mi sám řekl, ze laparka na 99 procent nic nevyřeší / samozrejme je to muj pripad, tím ze nechci nijak strasit!/ ze se buď se vůbec nepovede srusty rozrusit, nebo hrozí mimodelozní ... Ivf jsme se nebránili, chtěli jsme miminko a kdyz to jinak nejde , nevadí... Sice až na 6.pokus, ale je to tu :slight_smile: proc vy ivf nechcete????
20. zář 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek to by vysvetlovalo proc me rezabek od laparky odrazoval:slight_smile:) no je to tezky, znam osobne dva pripady, kterejm se po laparce povedlo prirozene otehotnet.
20. zář 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin co abych zacla hledat?
20. zář 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke na konzultaci jsem byla 18.zari a termin mam na 18.rijna. prej jsou cekaci doby cca 1-2 mesice. hele nevim jestli do ovulace, to uz chces po mne moc:slight_smile:)) proste se zeptal na posledni termin ms a jak dloho ji mivam a zacal pocitat a ja jsem ho jen zarazila, ze mivam kratsi cykly, aby to nebral v obecny rovine. pak tam chvili lovil v papirovym diari a vyrkl datum:slight_smile: da se rict, ze u me to vychazi na ovulaci cca. ale jako esli to resil takhle, to nevim.
20. zář 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke jo a to mi rekla jirsova, ze kdybych mela cekat moc dlouho, at se klidne objednam na tu laparku jinde, ne u nich ve VFN. ale rekla bych, ze mesic je oukej:slight_smile: este tady holky doporucovaly podoli, ale vzhledem k tomu, ze tam je taky porodni, tipuju, ze naval tam bude stejnej:slight_smile:
20. zář 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek @sasanka033 Ahojky, nechceme IVF tak nějak z osobního přesvědčení. Navíc na něj ani teď nezbývají finance, protože manžel začal podnikat - staví dílnu - pořádný příjem nemá (hlavně ne trvalý) a všechny penízky jdou tam. Ale víc na vině je to přesvědčení, že proti přírodě se až tak moc bouřit nebudeme. To mě zase naopak Řežábek sám řekl, že buď laparku nebo IVF. Dal mi vybrat. Do zprávy dokonce napsal, že IVF nechceme. A přitom mi řekl, že na 99% neprůchozí. Ale je pravda, že se do mě nemohl dostat, tak nevím, jestli si tím nebyl až tak úplně jistý, že přistoupil na laparku. Jen mě upozorňoval, že jeho verdikt nejspíš potvrdí. A když, tak aspoň budu mít už 100% jistotu.
@sasanka033 nemyslela jsem přesně vědět, ale spíš si tak nahlas odvozuji, že do ovu je jistota nebýt těhotná a moct na laparku :slight_smile: Tak to není zase tak dlouhá čekací doba - a co když se Ti to zpozdí? To budeš muset volat na jiný termín? A náhodou se nezmiňoval, které dny se operuje? Já jen, že konzultace je prý jen ve středu. A ke komu jdeš? A ještě, jak dlouho ji čekala u té konzultace (není objednání na čas, jen na den, tak se toho docela děsím). Já vím, moc otázek, ale chci všechno zjistit a potom všechno stihnout (ráno dítě do školy, odpoledne ze školy apod.) Já rozhodně chci na laparku do VFN, mají tam podle mě prostě daleko víc zkušeností než třeba u nás (Chrudim). Tak když už, ať to stojí zato. :grinning:
20. zář 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke ja nevim co kdyz se mi ms zpozdi, to asi budu volat a resit co dal, nejspis mi daji jinej termin. ale zatim se mi to nikdy nestalo o vic nez 3 dny a to i tak je tam rezerva. konzultace je silenej voser, cekala jsem tam pres dve hodiny. ale ja na to byla upozornena, takze jsem vedela do ceho jdu:slight_smile: a kdo me bude operovat nevim, pocitam, ze tam to nikdo jinej nez ten Kuzel nedela, ale jako neptala jsem se, stejne je neznam a musim jim verit.
20. zář 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 něco nového.. :(
20. zář 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - ahojka, tak zoladex už je břiše ...sice cysta byla ale prý 1,5cm nevadí, že se ještě trochu zmenší ..tak snad to bude ok.
Teď se mi jen ňák motá hlava, ale snad to bude ok.
Takže opravdu kolem 2.10. začínáme ...uf
20. zář 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@coralin jasný končím, dostanu odstupný a budu na neschopence od příštího čtvrtka. Ode dneška předávám naplno práci..... hustý
20. zář 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin ale já jsem ráda, původně jsem se chtěla na všechno vybodnout a jít marodit, takhle dostanu odstupný a budu ještě marodit, už se těším fakt
20. zář 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin no ted nebudu nic hledat, praci jeste x mesicu mam, zatim jen nevim do kdy, ale pocitam, ze tady jako HR budu zhasinat.
20. zář 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj,
Tak mám za sebou KET,paní embryoložka nám pochválila embrya,prý to budou luxusní dvojky =0)
Nám bude stačit aspoň jedno mimink,tak uvidíme,doufám,že se podaří.
20. zář 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pavlaru - tak držíme palečky, ať vydrží hoodně dlouho
20. zář 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru tak ze oba pozdravuju a at zlobi az za devet mesicu nejdriv:slight_smile:

@kamisb jojo, takovou nakou jsem u ketu taky mela, tak huraaaa:slight_smile:
20. zář 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru Tak tfuj, tfuj, tfuj...držíme jim palce, ař je z tomo mimísek :slight_smile:
20. zář 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahojky, tak to s ms máš dobrý, že jí máš skoro pořád stejně. Mě se zpozdí vždy, když na ni čekám - to víš, Murphyho zákony fungují :grinning: Taky mě upozorňovali, že není přesný čas, ale že se jde na řadu jak se přijde. A že tam bývá dost lidí. To jsi byla v oddělení G5 (to skleněné u caru)? Aspoň tam mě posílají, ale mě to připadlo trochu divný, protože odtamtuď chodí vždy ženský v županech :grinning: Vím, že některé otázky jsou asi dost divný, ale stejně díky za trpělivost a za odpovědi.
20. zář 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj berušky moje,

tak jsem si dnes volala do CAR, vzhledem k tomu, že dnes nazazuji Clostik. UTZ bude 30.9...Dnes sestřička naprosto výborná. Včera jsem nad tím dost přemýšlela...
Dnes jsem to také řídě vpálila, že ten Spar musím kur*a milovat, když jsem si ještě o měsíc IUI posunula...
Je teda fakt, že jdeme do šíleného období...Příštích 14 dní budu v práci od nevidím - do nevidím...Inventura bláznivá, už teď mám křeče z těch nervů...Ale nemohla jsem se na ně vyprdnout, za celou invošku jsem systémově zodpovědná...
Příští měsíc nekoukám nalevo - napravo...NIC...Pěkně cesta za mimouškem :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Takto je super zpráva :grinning: , toto tu bude panečku lítat, napřed Janinka, pak ty a začne to Pavlaru :grinning: . Moc držím palečky!!!!
20. zář 2013 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlaru Ahoj, hodně štěstí :wink: , konečně rozjedeš vlnu // :grinning:
20. zář 2013 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ahoj Moni, tak já jdu na utz ve středu, tak doufám, že tam bude krásnej folik :grinning: . Když už to do sebe perem, tak ať to stojí za to :grinning: . Taky o IUI přemýšlím......
20. zář 2013 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek