• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@janice_opice - tak to je jasný, že jsi musela. No my bychom prý měli taky pokud by spal nějak extra dlouho.
Ale většinou fakt drží ty 3 hodiny.
Jen nevím jak to bude teď ...obědval na etapy :sunglasses: ..tak doufám, že ještě tak půlhodiny až hoďku bude spinkat
5. črc 2014 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čauky..to jo to letí..jako smetí..
5. črc 2014 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke hrošík..to je ještě dobrý...přítel se už uklidnil..ale umí rýpat hodně..a já jsem dost přecitlivělá celé těhu,tak to kolikrát zabolí...ale znám ho a vím,že to tak nemyslí..tak mu to holt vysvětlim..že by to tak často dělat nemusel...Jinak taky není na pupík moc..občas mě podrbká strie a diví se,že mi to není příjem...Vůbec nebyl takový tatínek....že by každý den šahal na bříško,povídal si s ním ...četl pohádky..taky mě to mrzelo..ale co naděláš.....uvědomí si to holt pořádně asi pozdějc no....Trošku závist..že za chvilku budeš mít miminko u sebe...
5. črc 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani krásnej bobeček...To mě mrzí,že dvě nevyjdou..ale přiznám se,že já bych už do dvou nešla...je tam dost rizik no.... :frowning2: Je to nádherný ty začátky..každý utz je bombový...když vidíš ručičku,hlavičku,nožičku....Užívej si to a opatruj se... :wink:
5. črc 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 to víš,že je to normální ty záda..já měla největší bolesti zad asi kolem 5.měsíce a te´d pomalunku to tělo ty kila nedává už...někoho bolí kyčle,tříšla,stydká kost..to naštěstí nemám...ale miminko dělá bugr o stopéro dneska...
5. črc 2014 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 s tím rotopedem souhlasím s kamisb...já chodila teda jen na dlouhý procházky..ale už tak pár týdnů to taky nedávám...takže max do města z města..nebo Lidl... :grinning:
5. črc 2014 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ahoj kočičko..super,že teče kolostrum...a že se máte dobře..jsem moc ráda..konečně máš to vytoužené miminko u sebe a určitě je moc nadšený z krásného pokojíčku :wink:
5. črc 2014 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani agolutin a utroš je v podstatě podle mně to samé...tak asi je to jedno...to bys ho asi píchala každý den,ne? To nechápu,proč nemáš toho Lutinusu nemáš víc...Mně ms chodila krásně po utroši i agolutinu a když jsi těhotná tak Ti to miminko udrží myslím také stejně dobře...Ale nevím co na to Tvůj doktor...no..Lutinus jinak vůbec neznám...
5. črc 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani jestli ti ma kdo pichat injekce a neva ti to tak Agous pro me byl lepsi jak utrous..
5. črc 2014 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb neboj system si zajedes my to taky nemame jeste vychytany ;)
5. črc 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. črc 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@muddledgirl jj ja taky chodila jen na dlouhe prochazky, vcera a dneska teda nic.. ty vedra nejak nedavam.. a to mi prijde brisko male.. dneska me mala okopava jak zahradku :grinning: chvilema mi prijde , ze chce z bricha vyskocit, cely den polehavam, desny
5. črc 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice krasne jste mu pripravili oslavu a dortik je moc pekny :slight_smile: :dizzy_face:
5. črc 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanni ja brala lutinus a ke konci pichala agolutin, nechtela jsem utros..
5. črc 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 já jsem dneska totál mrvoš...Už vlastně cca od června nedávám x kilometrů...Do města to mám asi 15 minut-20 minut a už mi to holt bohatě stačí..už rezignuju i na umytí koupelny s tím pupkem..na tom novým bílým linu je vše vidět..a když pokleknu..tak mě to obr břicho fakt překáží...
5. črc 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dala bych si dortík... :grinning: Dnes jsem se přemohla..ráno marmoška a domů jen jogurtíky...a meloun... :grinning:
5. črc 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj ja predevcirem myla okna a pak byla total mrtva... drive jem davala 10km prochazky ted mi staci 2km kolem reky a uz se tesim domu.. a to mi zbyva jeste hooooodne casu do porodu ...tady je me bricho, podle jinych holek male.. uz ale citim ze ji mam pod zebrama, desne tlaci :grinning: a koupeny kosik :slight_smile: za ten jsem desne stastna, uz se tesim az v nem prdelka bude..
5. črc 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@petulak1988 no tak máš pupík úměrný ke svému tělu....já mám tělo mnohem větší,tak i pupek... :grinning: :grinning: :grinning: Já taky chodila třeba 8-10...i když ne denně to ne..to ani před těhu..a teď jako se na to můžu... :grinning: No ale ty okna chci dát dokupy no... :grinning: Ale ještě to počká...do zítřka doluštim ty křížovky..pak dočtu jednu knížku..není moc záživná a pak se vrhnu do úklidu,žehlení a někdy těch oken...Kámoška má dovču a má zrovna děti od pondělí..tak asi s ní budu lítat do města a tak..a sednou ti na kofolu nebo birell...
5. črc 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 pupík moc hezkej i košík.. :wink:
5. črc 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl moc dekuji, ja porad rikam jak je maly..ale uz mi pekne prekazi.. tyyy jo kofolu bych si taky dala ale ted skace i bez ni ak radsi neee.. tlak asi celkem v pohode..
5. črc 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jojo, už to mám za pár (doslova) :grinning: Tak to obě rodíme přesně o týden dřív. Já mám termín 14. Nástup mám až 7.7. ráno v 7 hod a mám psáno, že cs jsem objednaná na 8 hod. Tak uvidím, jak dlouho budu čekat, než mě vezmou :slight_smile:
S narkózou ještě nevím, podle toho, co poradí anesteziolog. Ale nakonec chci jen spinálku a Dr. říkala, že někdy po porodu uspí úplně na šití, aby měli větší klid. Tak uvidíme.
Děkuji. Snad to bude rychlý a snad to budu dobře snášet :slight_smile:
5. črc 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 já měla včera...s vínem... :grinning: :grinning: :grinning: a asi ho to uspalo..Jinak PA v nemocnici se ptala..poslední den...co bylo k snídani..já že koláčky a ona,že to je jasný,že malý spí..tak jsem říkala,že jsem myslela,že je sladký probudí a prý to tak být nemusí no...trpěla jsem na monitoru na těch zádech..

Jinak furt nevím..jestli entonox nebo epidural..furt se sakra nemůžu rozhodnout.Vzala jsem si papír..kde jsou předtištěné otázky co se týče porodního plánu....Asi ho vyplním...a chci si vzít s sebou hudbu na čekanky..ale zas nevím jakou...relaxační cd mám jedno ...a moc na takovou hudbu nejsem..přemýšlím o pink floyedech.. :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Tak to jsme na tom s chlapama stejně :slight_smile: Ale jak psala janice_opice, snad to všechno doženou, až budou dětičky na světě. Aspoň tak mi to říká, protože teď z toho prý nic nemá, ale pak si bude moct aspoň pochovat :grinning:
To ten můj je celkem gentleman. Moc se nevyjadřuje. I když o své zadnici jsem slýchala často, tak jsem mu to taky musela říct :grinning: že to trochu mrzí.
5. črc 2014 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke je to blbý no..ale věřím,že to bude lepší....odjakživa slibuje,že bude vozit a že si malého bude brát chvíli po práci/tím si jistá nejsem/...Říkala jsem,že si musí na sebe zvykat..až budu na konci září na tom koncertě aby nikdo z nich nebyl ve stresu..bez maminky :grinning: :grinning: :grinning:

Já mám hlad...pomooocccc....Jo jo..musíme jim to říct...oni to jinak nechápou...

Není dnes něco normal v tv?
5. črc 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Saticky na brachovu oslavu :slight_smile:
5. črc 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@muddledgirl nemas jak preposlat ten papir s otazkama??
5. črc 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl No, tak to mám stejný pocit - spousta siláckých řečí a skutek utek :grinning: Myslím si, že si po práci radši sedne, než aby ještě někde trajdal s kočárkem :slight_smile: Ale co, stejně je milujeme. Tak až bude sedět, tak bude malou dostávat aspoň na pochování nebo na hruď.
Jojo, jak píšeš, měli by si zvykat :slight_smile:
Taky jdu večeřet. Dostala jsem chuť na chleba s máslem a medem. Zítra už budu muset od půlnoci držet půst, tak nevím nevím, jak to vydržím. Chudák kamisb, ta měla půst až do 14 hod. Snad mi to zítra urychlí :grinning:
A co se týká televize, tak tam snad už vůbec nic nikdy nedávají. Aspoň mi to tak příjde :frowning2:

@petulak1988 Já si myslím, že bříško máš tak akorát. To takovéhle mám já teď před porodem.

Mé nejaktuálnější bříško hodím zase na chvíli do galerie, tak se koukněte :slight_smile: (samozřejmě, kdo chce vidět Klaudinčin domeček) :grinning:

@janice_opice No to je princeznička. Doufám, že oslava se povedla :slight_smile:
5. črc 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 pls, potvrď mi přátelství, ať vidíš fotky :slight_smile:
5. črc 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Nevím čičí... V úterý... :slight_smile:
5. črc 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - no do 14h hladovět a čekat, ale bacha jídlo první bylo až druhý den v poledne a to bujón ....v kterým nic nebylo jen byl solený. ...prostě teplá slaná voda ...ale zasytil ....večer jsem k němu dostala piškoty.
5. črc 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek