• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@kamisb Je mi jasné, že jídlo bude až druhý den, ale to čekání muselo být hrozný. Ach joooo, to asi umřu hlady. Já tak rozežraná :slight_smile: A jen bujon.
5. črc 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke potvrzeno :slight_smile: krasne brisko a jsi nadherne stihla.. takove krasne stihle nozky.. zavidim :grinning: ale domecek mas fakt krasny.. :slight_smile: jen nechapu, kam se ty deti vejdou :slight_smile:
5. črc 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 drzim moc pesticky.. :slight_smile:
@janice_opice nadherna princezna.. povedla se vam... je to takovy kulisek :dizzy_face:
5. črc 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 Štíhlé nožky? Přes zadek mám snad jednou tolik co před těhotenstvím :grinning: Jen jsem chtěla ukázat, že tak malé bříško nemáš. Myslím, že ho máš krásně akorát. To my jsme malinkatý. Budeme mít asi 2600 g (snad i víc). Tak už pozítří se uvidí :slight_smile:
Jojo, jsou tam chudáčci asi pěkně zmáčknutý.
5. črc 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke jj tak oproti me mas krasnou postavicku.. a na tehotenstvi teda uplne suprovou.. :slight_smile: moc ti to slusi.. kolik jste meli na ultrazvuku ve 30tt?? na tom poslednim screeningu??
5. črc 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 No co povídáš, podle fotek máš skvělou postavu :slight_smile: My jsme měli v 32+0 tt o -1 týden a 1773g. Pak nám dělali ještě jeden ultrazvuk v 35 tt a to bylo už -2 týdny a toho se tak nějak držíme.
5. črc 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 Moc děkuji, mamino :slight_smile:
5. črc 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke ja byla ve 30tt a mela 1453 a pry odpovidala , tak snad ano.. :slight_smile: malinka to urcite hned dozene.. :slight_smile:
@monyna83 no uz bych ji tu chtela mooooc mit.. nemuzu vubec spat a strasne se na ni tesime, hlavne aby byla v poradku.. a u tebe bude vse jak ma, uvidis... :slight_smile:
5. črc 2014 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@marke tak je po tobe zlato dyk jsi hubenour :slight_smile: hele a ja to vidim na Valce jak pribrala za ten mesic kilco jen to hvizdne nenoj se nic oni miminka jsou sikovna a kor holcicky :slight_smile:
6. črc 2014 ve 02:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 ja myslela, ze uz bylo pristi utery mam to ted nejak poaunuty ale prave jak na vas tady myslim tak uz se nemuzu dockat dobrych zprav :slight_smile:
6. črc 2014 ve 03:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 Jasně, doženeme, pořád si říkám, lepší menší a v termínu (kdy už je vše vyvinuté), než brzo. Pak s tím jsou jen starosti a stresy, aby bylo minčo v pořádku. Věřím, že u nás je vše ok a prostě je po mamince. Já byla vždycky podviživená :grinning:

@janice_opice Jojo, bude po mě, nohu máme dlouhou dost :slight_smile: A když mi v rizikovce spočítali obvody, tak bříško i hlavička mají téměř stejně, takže jsem v klidu. Jen prostě bude štíhlá a vysoká ženská :slight_smile: Což je plus (než aby byla kus po tatínkovi) :grinning:

@monyna83 Monča čeká na úterý, protože my dvě jsme tak nějak sem do diskuse přišly společně, žejo :slight_smile: Tak já v pondělí propustím ze služeb toho našeho andílka strážného miminkovského a on poletí rovnou k ní. A bude tam tak krásně a svědomitě plnit svoji funkci dalších 8 měsíců :slight_smile:
6. črc 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@marke jj presne tak.. urcite je to lepsi, to mas pravdu.. sem zvedava kolik nakonec bude mit nase prdola.. :slight_smile: tyyy jo uz zitra a mas malinkou u sebe.. to je krasny.. :dizzy_face:
6. črc 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke jj presne Valca je zatim cela tata tak doufam, ze ho nedoroste..:slight_smile:))) ty jo zitraaa uz budes mit Klaudinku u sebe ......a v kolik hodin mas naplanovano? Jj ja andilka propustla a on odletel k @hhani a urco tam.s ni zustane celou dobu...Valca snad premlouva miminka dusicky, aby zustaly a priletely k holkam :slight_smile:
6. črc 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@petulak1988 odpovidate ...Val mela v 30+0 1550 g a prospivala krasne az do 16.5. Nez se u me projevila ta preeklampsie a placenta ji prestala vyzivovat..takze odhad u porodu byl 3200-3500g kdyby vse fungovalo tak jak ma...ty jsi na tom podobne vahove tak si troufnu rict,ze tak nejak budes mit vahove holcicku...
6. črc 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak super.. :slight_smile: no tech 3200 by byla parada.. ja mela presne tolik a 48cm :grinning: by mohla byt po me :slight_smile: ja uz se na ni tak tesim.. a zaroven se trochu bojim zda budu vedet jak co delat a tak.. :slight_smile: uz mam vse nachystane krome postylky, kterou jsme museli reklamovat.. jsem myslela ze nekoho uskrtim :angry:
6. črc 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 my na postýlku čekali 4 měsíce tak jsem byla ráda, že jsem ji objednali tak brzo...:slight_smile: já myslim, že by tak mohla mít +- fakt je podbná váhově jako Val a ta by měla asi tolik no dle odhadu 3 doktorů:slight_smile: a nebojse, zvládneš všechno..já jsem to psala i Kamče...já jsem tenkrát byla s Kubou úplně úplně sama..nikdo mi nepomohl ..neměla jsem ani chlapa ..nikoho....a zvládla jsem to:slight_smile: v porodnici je to asi takovej stres jak je všechno nové a tak,ale doma se člověk zajede a pak už ti to ani nepřijde..musíte se prostě spolu nehdřív sžít a nastavit si režim :slight_smile: pak to jde samo automaticky
6. črc 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no my ji mely uz doma ale po rozbaleni jsem zjistila ze je na nekolika mistech stipnuta a take ze nejsou vyvrtane diry na postylce na rost.. no sila.. a ted mai do 13. dovolenou tak doufam, ze pak ji jen vymeni,.. :slight_smile: jj to by byla parada kdyby mela takovou vahu.. no asi mas pravdu, jen mam takovy ty obavy prvorodicky , abych se o malinkou dobre postarala a tak.. ale to asi prejde hned jak si ji pochovam, hlavne aby byla v poradku :slight_smile:
6. črc 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 jasný je to normální myslim, že to máme všechny...já to měla i s Valčou..teda ne, že bych nevěděla jak se o ní postarat,ale bála jsem se, že jí nebudu umět vzít a manipulovat s ní, když byla tak malinkatá jsem nedržela nikdy tak malinký mimčo v ruce a pak už mi to ani nepřišlo a ted už ani mužovi i on s velkýma tlapama se naučil krásně s ní manipulovat a přebaluje a převléká a dobrý..:slight_smile:
6. črc 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky Ikea má nějakej obchode online??máte prosím adresu??? kujuu
6. črc 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj presne..malinke mimco jsem vzdy drzela jen v zavinovacce a pak az mimco ktere drzelo hlavicku a to uz bylo vahove pekne.. myslim neterinky.. takze toho se taky bojim koupani a tak. ale asi mas pravdu.. urcite to bude v poradku :slight_smile:
6. črc 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tyyy jo o ikee nic takovyho nevim, dnes se tam chystame.. :slight_smile:
6. črc 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no prej je něco takovýho..ale já to nemůžu najít já bych tam nutně potřebovala poličku
6. črc 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. črc 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja to ted taky hledam ale porad nachazim jen katalogy :-/
6. črc 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tu cernohnedou?? Tak chces ji tam vzit??
6. črc 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 dekuju on tam yitra sjede pry muž ma cestu do hornbachu.dekuju
6. črc 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nemas za co.. klidne bych ji tam vzala.. :slight_smile: ja se tam jedu podivat na plinky a potebuji nejakou dozu jako lekarnicku, mame leky dane dole v supliku v obyvaku a je to u mista kde si bude prdola hrat, tak to chci dat pryc :slight_smile:
6. črc 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
hezký den :wink:
6. črc 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice jejda ta se krasne usmiva.. :slight_smile: je uzasna.. :slight_smile:
6. črc 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek