• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@janice_opice - jani mám asi úplně blbej dotaz, ale přesto ...máme v pokojíku stálých asi 24-26°c ...a Áda má jen bodíčko s dl.rukávem a ponožtičky ...a buď je v zavinovačce nebo překrytý tou bambusovou plenou. Myslíš, že to stačí nebo to je málo? Mamča mi do telefonu říkala, že jí to přijde málo..tak nevím :unamused:
ono v i noci je tam takhle tak nevím jestli mu na noc třeba ještě i něco přidat ...teď jsem někde četla, že se mám i trochu řídit podle nosánku a ten má občas trochu studenější, ale jinak je teplej.
6. črc 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hodně šahej na zátylek a nosánek...vždycky má mít o jednu vrstvu víc než ty..já mám Valču stabilně většinou doma v dupajdách s dlouhym rukávem ...a přijde mi to, že to je tak akorát ...blbej dotaz to neni taky s tim zápolim,když jdeme ven..jo a do 30 stupnových veder se s miminkama nemá ale to asi víš....a venku nad 25 nemusí mít lehkou čepičku, do těch 25 by prý měli, ono největší termoregulátor je hlavička....my jsme se ustálili proste v těch dupajdách s dlouhym rukávem a myslim fakt, že je to fajn....teda ted už jak nabrala..páč předtim jsem jí balila víc... na ven jí dávám bodýčko s dlouhym rukávem a polodupajdy nebo katata a ponožky k tomu, v tašce mám lehký kabátek a ještě jedny ty capáčky a čepičku ..tu jí dávám dle toho jak fouká ...
6. črc 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - my chceme ven dneska navečer, jestli ta teplota trochu klesne.
A pod těma dupačkama něco má? Já mám vždycky problémy s tím přebalováním, a mám dupačky co se jim nedají úplně rozepnout nožičky tak nevím no :frowning2: ale říkala jsem si, že zkusím najít malý kaťata na ty nožičky.
Manžel tu chodí jen ve spodkách a já mám triko s kr. rukávem.
No dneska dopoledne měl ten nosánek rochu studený, protože jsem ho měla v tý přenosný tašce do kočárku na zemi, tak asi někudy táhlo, ale zátylek má vždycky teplej.
6. črc 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb nemá pod tím už nic..... bud je takhle v bílym v celodupajdách anebo má na druhý fotce bodýčkos dlouhym a přes to ty polodupajdy jen na ramínka..a ven má většinou bodýčko a k tomu malá katata a ponožky
6. črc 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice ) já to našla tenkrát ve vyhledávači....ikeu
6. črc 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no mne to nic takovyho nenaslo prave online obchod...
6. črc 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ..já nevím,jak to mám vysvětlit..byly na těch stránkách všechny pobočky...a údajně jen z Brna tuším lze objednat domů...Jinak je to na hovňajs...já si chtěla tenkrát objednat tu matraci pamatuješ? Věci dáš maximálně do nějakýho nákupního seznamu a pak se nehneš...Ostatní pobočky domů nezasílají..na co mají tedy stránky...???..Takže jediná moje rada si tam brnknout zítra...

Jani,jak jsi to měla s Kubou? Dnes mě bolelo hrozně na ms a záda a asi odešlo kousek hlenové zátky...ale to nemusí nic moc znamenat,že? Když jsem v pátek byla zavřená..mimi nesestoupnuté a cs 2-3...
6. črc 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no Manžel tam zítra sjede radši..Ikea dost zaspala s tim, že nemá vlastní eshop si myslim..ale díky..:slight_smile:)

Hele s Kubou já si vůbec nepamatuju, že by mi odešla hlenová zátka, asi jsem to nějak nesledovala, protože jsem vůbec nevěděla, že něco takovýho může nastat ale doktor mi říkal, že může odejít 3 týdny i dva měsíce před porodem,ale taky třeba den ....spíš bych řekla, že neznamená nic CS, protože se to může z hodiny na hodinu měnit..Každopádně to klidně může být první známka přípravy na porodo,ale rodit budeš třeba za týden anebo taky dneska..zkus hodně teplou sprchu nebo vanu.....ta by ti měla pomoct pokud to jsou poslíčky a pokud ne tak se to rozjede...to si pamatuju... vim, že jsem vlezla do horký vany jak jsem začala mít bolesti a tim se to odstartovalo potom, ráno mi ted dělal doktorka Hamiltona..no,ale to už jsem byla týden po termínu...zkus to uvidíš...
6. črc 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice je trapná ta Ikea...já moc chtěla tu chladicí tašku zelenou krásnou velkou... :frowning2: na grilovačky... :frowning2:

Už mě záda ani na ms zase nebolí..no my právě máme odstávku teplé vody...do 13.7...tak je to blbý no....to bych musela ohřívat mooooccc hrnců na vanu....ale já myslim,že určitě ještě vydržim...aspoń do prohlídky do úterka...moc děkuju kočko....mám tu kupu žehlení a radši si čtu... :grinning: :grinning: :grinning:

Co Valinka? Je to takovej smíšek viď?
6. črc 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no uvidíš no to je blbý s toou odstávkou zrovna před porodem teda..
No Val je zlatá...ted zrovna čekám, že se probudí na kojení a jeslti je venku trochu líp tak bychom šli ven jinak už víc kouká a sleduje obličeje a hračky:slight_smile:) je s ní sranda.-)
6. črc 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice je to blbý..ale blbější by to bylo po porodu... :wink: :grinning: No..moc se vám povedla fakt,že jo.... :wink: :wink: :wink: Já jsem doma zabedněná...chtěla jsem původně ven..pak mě chytlo to břicho se zádama..pak jsem spala...několik hodin a teď čtu a klasicky čučim do compu.. :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ahojky ja dnes umiram, ale zvladli jsme ikeu, koupila jsem jeste pleny a vanicku a pak v tescu kojici podprdu a zasoby.. :grinning: no doufam ze mi bude sedet, je lehounce vetsi, cekam ze prsa se asi nalijou a chci ji hlavne do porodnice .. no a merila jsem brisko a mame 98cm :grinning:
6. črc 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ahojky..já jsem líná jako prasátko..utřela jsem aspoň prach v obýváku no....plenky dvojky zatím nemám...čekám..jak malý bude velký.. :grinning: :grinning: :grinning: vaničku budu muset umýt nebo vydezinfikovat??? Kojící podprdu mám jen jednu...a pak mám i takový z kterých jde vystrčit prso...jsem procházela spodní prádlo včera a nikdy jsem neměla tolik podprd jako jsem koupila na začátku těhu..tak snad je nebudu muset vyházet... :grinning: :grinning: :grinning: To je dobře,že je větší..Jtu kojící mám...85C nebo D...a je z nějakýho super elastickýho materiálu...já teda...si mačkám bradavky...abych upouštěla kapičky teď druhý den..páč jinak mě děsně bolej.. :grinning: :grinning: :grinning: Bříško mám velikánskýho..ani ho nebudu radši měřit..
6. črc 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ja mam take 85C :slight_smile: no ja kupovala plenky latkove :slight_smile: jeste 8ks :slight_smile: jsou tam kvalitni no me uz z nich taky tece kdyz je zmacknu :slight_smile:
6. črc 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no vidíš..mně teče asi jen týden..ani nevím..jsem čučela.. :grinning: :grinning: :grinning: A dnes teda mnohem víc...jo tak...látkovek mám dvacet...jak jsem chtěla zkoušet látkování,tak se na to asi vyprdnu... :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no ja koupila taky 20 ale nejsou extra kvalit, po vyprani zmenili tvar tak jsem pracne z nich delala ctverec, jsou ty kraje divne zaposity a takovy prusvitny a tyhle jsou 100%bavlna a krasny ctverec neprosvitaji fakt pekny.. :--) mam je jen na odrihnuti pod hlavicku atd.. :grinning:
6. črc 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak jsme si mysleli, že v podvečer bude venku líp a teď je tam teda fakt příšerně, takže 1.procházka se odkládá.
6. črc 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 však jo...ty které mám...jsou taky takové... :frowning2: :wink:
6. črc 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tady je taky hnus... :frowning2:
@kamisb Dnes jsem vyjímečně ani sebe nešla vyvětrat...A jak se cítíš maminko?
@muddledgirl jj tyyy jo ted uz jen Marke, pote ty a pak jsem asi na rade ja co?? :grinning:
6. črc 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no..je to masakr..nakonec to docela uteklo.. :grinning:
6. črc 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no ja si porad rikam jak to od 7.mesice vubec neutika.. ale do terminu uz mam jen 54dnu :grinning: a treba vykoukne driv a tak si porad rikam , zda mam vse pripraveno a zda ja jsem pripravena a tak :grinning: ted se cpu melounem a merunkama a pak jsem udelala oblozeny talir se sunkou , ledovym salatem , okurkama a rajskym :grinning:
6. črc 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jo..mě to teď taky neutíkalo..ale najednou jen 11 do TP...to je hustý :grinning: No..já furt nemám ten monitor..ale jinak vše asi mám....a přítel bude týden po porodu doma....tak ho dyžtak budu vysílat .Já se dneska živim jen pečivem, šunkou, sýrem, rajčetem a paprikou.. :grinning: V zásobě mám ještě uzenou makrelu...tu zbožňuju.. :grinning:
6. črc 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak mi blbnul počítač, tak jsem ho musela trošku usměrnit :slight_smile: Jen to zase vzalo spoustu nervů a času :frowning2:

@petulak1988
@muddledgirl
@janice_opice No, je to takový zvláštní, vědět, že zítra porodím :slight_smile: Moc se na malou těším. Samča odjel včera s babičkou a dědou na dovolenou a dneska mi babi volala, že na nás pořád myslí. Kdy už se Klaudinka narodí (neříkala jsem jim to, aby neplašili) :grinning:
Jinak ve zprávě je napsáno že CS plánovaný 7.7.2014 v 8 hod. Ale zdá se mi to trochu nereálné :slight_smile: Když mám přijet v 7 do porodnice. Tak snad to bude třeba do desíti, abych nemusela čekat do odpoledne.

Dneska jsem uvařila opožděný oběd, chtěla jsem nechat něco manžílkovi na začátek (aby mi tu neumřel hlady) :slight_smile: A dobalila. A doprala prádlo (2 pračky) a převlékla jsem postele a uklidila a dodělala pár drobností, které jsem chtěla stihnout, než přijde Klaudinka (resp. umyla košíčky na kosmetiku, připravila koberec do síně ...) a tak ... Prostě dohnat, co se dá :slight_smile:

Jo jo, děsně to uteklo. Tak jsem se měřila a přes břicho mám 96 cm a přes boky 100 cm. Tak nevím, kde to dítě mám :grinning:

@kamisb Taky už od zítřka budu chodit pro rady. S tím oblékáním to je právě na prd. Vůbec netuším, co a jak. No, tak procházku radši nechte na lepší počasí. Tady je taky hrozný dusno.
6. črc 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marke trošku závidím..... :grinning: Ale taky se snad míma dočkám... :grinning: :grinning: :grinning: Můžeš jít první na řadu..operace se dělají od osmi....nemyslím si,že je to nereálné.... :wink: :wink: :wink: Budu moc myslet kočko...ať je vše o.k...s váma oběma.. :wink:
6. črc 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Děkuji. Věřím, že bude vše OK. Jen nevím, jestli to do těch 8 všechno stihnou - porodopis, asi monitor, kapačka, připravit se na operaci. No uvidíme zítra.
Dneska mi manžel říkal, že začíná být nervózní. Že je právě lepší, když to na ženskou přijde a jede se, než to takhle vědět dopředu. A když jsem mu byla říkat, kde co najde, tak mi stejně řekl, že mu to budu muset říct potom po telefonu :grinning: No chlapi.
Neboj, ty to máš už taky za pár :slight_smile: A jak jsem psala, jen mi je líto, že nemůžu rodit přirozeně, aby si Klaudinka řekla, kdy se chce narodit. Ale určitě má důvod, proč je otočená :slight_smile:
6. črc 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Ty ještě nemáš porodopis sepsaný...hele sranda...sepíšu ho..za týden skončím s tlakem v nemocnici...a skoro na vše se mě zas ptala..nejdřív doktorka a pak doktor...jako klasika no....No já si nemyslim,že je lepší,když to na ženskou přijde a jede se....Taky mě můžou vrátit...Jo..tak to je normální,že si chlapi nechtěj pamatovat...hi hi...

To víš,že má důvod...proč je otočená... :wink:
6. črc 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Děkuju zlato, máš nádherné bříško a když bude miminko drobeček, o to líp... Malinká miminečka jsou roztomilá , navíc, všechno hned doženou. Moje nejlepší kamarádka porodila před 8 měsíci malilinkatou kočičku, měla asi 2,30 a byla tak maliličkatá... Dnes je jí 8 měsíců, žvatlá, krásně papá a už se snaží stavět na nožičky. Je dokonce napřed.... Neměj strach a užívej si těhulkování. Miminečko u Vás bude coby dup :slight_smile:
6. črc 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Ne, ne, Janinko, je to úterý 8.7. já ale byla u OG v pondělí a to tam právě nebylo nic...Za 6 dní žádná změna, co jsme byli na prvním UTZ v CAR. Ještě pořád ale doufám...
6. črc 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek