• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@marke Jsi poklad, až mě to dojalo... Prosím Markétko, andělíčka mi pošli, moc ho potřebujeme.
A ty se neboj, všechno proběhne v pořádku a Ty už budeš mít příští týden miminko v náručí. Jo, teď jsem psala @petulak1988 zářný příklad mé kamarádky. Nejdůležitější je, aby bylo miminko zdravé a pokud bude malinké, tak je to krásné... Všechno dožene, neboj se a moc na Tebe myslím, zlatí :wink:
6. črc 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb my se ted vrátili došli jsme procházkou do naší hospudky na zahrádkau a holky měly soukr. akci tak nás pustily a seděli jsme tam sami s pár lidma a bylo příjemě:_)
6. črc 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Některá hodná dušička nám poslala srdíčko se vzkazem "objímám Tě". Nesmírně si toho vážíme a dotyčné strašně děkujeme. Všem tu děkujeme za podporu :wink:
6. črc 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 já taky malá měla 2,360 a jaká je krásná a dohání to:slight_smile:)a hlavně je teda pekelně živá na zvedání hlavičky, cestování po postýlce a převalování se ze zad na bok.. :slight_smile:
@petulak1988
6. črc 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 na tebe budu myslet v úterý já dju akorát na kontrolu po šestinedělí :slight_smile: posílám hodně pusinek
6. črc 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke jůůůů tak zítra velký den tvůj s Klaudinkou.. budu na tebe moc myslet taky holka zlatá...hele mě taky mrzí, že jsem nemohla rodit přirozeně do dneska...ale zase si říkám, že ještě, že to tad dopadlo a Val je krásá a hlavně zdravá holčička takže už jsem to hodila za hlavu a jsem ráda, že jí tu mám zdravou a šikovnou:slight_smile:
6. črc 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@monyna83 já si hlavně myslim, že petulak bude mít holčičku přes tři kilča a to je normální váha:slight_smile: pá právě my kdybychom rodili normálně tak měla tak 3200-3500 g a to je krásný a Peta má podobný váhy mimča jako já v tom týdnu..jen u nás to pak prostě neproběhlo ))
6. črc 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@petulak1988 Přesně tak, takhle to měla i ta Kristýnka... Zvedala a především držela hlavičku ihned. Navíc, tahle miminečka si maminky mnohem víc vychutnají, než když se narodí třeba 5kg mimčo...Krásně pila mlíčko, dnes už má skoro 8 kg a měří 69cm :wink:
6. črc 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 nevim proč,lae furt si myslím, že to tam j e holka, no uvidíš v úterý!! věřím tomu, že to tam prostě je...
6. črc 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Moc děkuju, zlato, moc a moc...
6. črc 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 @petulak a je fakt, že jako Kuba měl skoro 6 kg a bl velikej, dneksa jsem našla fotky:slight_smile:)))) a prostě Val bude miminko delší dobu:slight_smile:)) prostěš si ted užívám holčičky ,která to teda dohání až předhání:slight_smile: i když si fakt nemyslim, že 3,200-3,500 kg je malé mimčo a fakt jsem zvědavá jeslti to u té Peti odhadnu
6. črc 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice To určitě ne, tato váha je normální... Ale přesně jak píšeš, Val bude delší dobu miminko...
Péťa bude mít také krásné a zdravé miminečko, ať už bude mít váhu nižší nebo vyšší :wink:
6. črc 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
tak holky tady máte šestikilový dvoutýdenní miminko...v té vaničcce jsou mu týdny 4 a v tom kočárku týden :slight_smile:)) takže mimčo přes celou vaničku a kočárek:slight_smile:)
6. črc 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice Tak to je macan, Kubajs byl pořádnej...Můj bejvalej (podotýkám, že je střízlík) měl 5,5kg a 61cm... :slight_smile:
6. črc 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 61 cm? tak to je hustý Kuba měl 5,83 a 56 cm :slight_smile:) a podotýkám, že je taky jako záchodovej pavouk :slight_smile:)
6. črc 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - no to jedině, že bychom na procházku šli takhle pozdě, ale to se mi nějak nechtělo.
Holka já ňák doma nestíhám cokoliv udělat ..ale spíš tím, že jsem nějaká líná ..něco začnu a pak přijdu na něco jinýho a na to první zapomenu ... :sunglasses: je to docela sranda.
ještě že manžel umí vařit a já se o to nemusím starat, asi bychom hladověli. To mě připomíná, že bych si měla dát něco k večeři.

To byl teda kusanec ten Tvůj Kuba ....jen mu neříkej, že se dáváš takovýhle fotky :grinning:
6. črc 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marke - tak holka na zítra hodně štěstí, ať to jde rychle a moc nečekáš. To je na tom nejhorší ...pak už to jde.
6. črc 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty jo..zkusíš odhadnout váhu u nás..? :grinning: :grinning: :grinning: .teď v pátek měl cca 3164g / 4 týdny předtím 2260g---ale na jiných utz..ale 2D.../
6. črc 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 kočičko v úterý budu moc myslet,taky jdu na gyndu...držím moc pěstičky,aby vše bylo v pořádku....
6. črc 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 moc dekuji, jj strasne se tesime.. me nevadi kdyz bude drobecek, jen chci aby byla donosena.. tobe mooooc drzim pesticky.. uvidis , ze se drobecek drzi zuby nehty
6. črc 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl
@petulak1988 Holky, strašně moc Vám děkuju. Vaše miminečka budou kouzelná.

Přistálo mi další srdíčko a já Vám hrozně moc děkuju, vážím si toho. Pokud bude vše v pořádku, ráda přepošlu dál, jste zlaté :wink:
6. črc 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb mas sestinedeli :slight_smile: na vse se vykasli a starej se o maleho a kdyz on spi spi taky nebo aspon odpocivej....;) no byl peknej kubos co :grinning:
6. črc 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - hele mě doktorky podle ULZ v neděli (37+6) říkali, že malej má 3622 g ...a za 8 dní když jej vyndali tak měl 3460 g. Takže klid :wink:
6. črc 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl napis mi presne v kolika tydnech a dnech vazeno; )
6. črc 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 já bych Ti taky poslala...ale dávno žádné nemám..tak aspoň to virtuální a pusinu kočko :wink:
6. črc 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
6. črc 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já jsem klidná..slyšela jsem i jiný případy,kde se utz sekl cca o kilo...ale tak,že mimouš byl o kilo větší... :grinning:
6. črc 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já vím, jenže to jsou takový ty věci co potřebuji, včera přivezli známý ten přebalovací pult ...tak ten jsem si dala kam jsem chtěla ...věci k tomu apod....věci na koupání apod...ted jsem koukala co mám za hromady na stole, abych tu nenechala tu zprávu k doktorce, sepsala jsem si dotazy apod :slight_smile:
ale všechno hrozně dlouho trvá ....nádobí jsem umyla jen jednou večer...jinak myl manžel ....ten je taky docelaa unavenej a to my pomáhá jen přes den :slight_smile: ikdyž na dnešek spal s náma a dělal dokrm v ty 2h ...pak šel spát do ložnice.
6. črc 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - njn, prostě se musíš nechat překvapit no :wink:
6. črc 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to jo no.......
6. črc 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek