IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
monyna83
6. črc 2014
@marke Jsi poklad, až mě to dojalo... Prosím Markétko, andělíčka mi pošli, moc ho potřebujeme.
A ty se neboj, všechno proběhne v pořádku a Ty už budeš mít příští týden miminko v náručí. Jo, teď jsem psala @petulak1988 zářný příklad mé kamarádky. Nejdůležitější je, aby bylo miminko zdravé a pokud bude malinké, tak je to krásné... Všechno dožene, neboj se a moc na Tebe myslím, zlatí 😉
janice_opiceautor
6. črc 2014
@kamisb my se ted vrátili došli jsme procházkou do naší hospudky na zahrádkau a holky měly soukr. akci tak nás pustily a seděli jsme tam sami s pár lidma a bylo příjemě:_)
monyna83
6. črc 2014
Některá hodná dušička nám poslala srdíčko se vzkazem "objímám Tě". Nesmírně si toho vážíme a dotyčné strašně děkujeme. Všem tu děkujeme za podporu 😉
janice_opiceautor
6. črc 2014
@monyna83 já taky malá měla 2,360 a jaká je krásná a dohání to:-))a hlavně je teda pekelně živá na zvedání hlavičky, cestování po postýlce a převalování se ze zad na bok.. 🙂
@petulak1988
janice_opiceautor
6. črc 2014
@monyna83 na tebe budu myslet v úterý já dju akorát na kontrolu po šestinedělí 🙂 posílám hodně pusinek
janice_opiceautor
6. črc 2014
@marke jůůůů tak zítra velký den tvůj s Klaudinkou.. budu na tebe moc myslet taky holka zlatá...hele mě taky mrzí, že jsem nemohla rodit přirozeně do dneska...ale zase si říkám, že ještě, že to tad dopadlo a Val je krásá a hlavně zdravá holčička takže už jsem to hodila za hlavu a jsem ráda, že jí tu mám zdravou a šikovnou🙂
janice_opiceautor
6. črc 2014
@monyna83 já si hlavně myslim, že petulak bude mít holčičku přes tři kilča a to je normální váha🙂 pá právě my kdybychom rodili normálně tak měla tak 3200-3500 g a to je krásný a Peta má podobný váhy mimča jako já v tom týdnu..jen u nás to pak prostě neproběhlo ))
monyna83
6. črc 2014
@janice_opice
@petulak1988 Přesně tak, takhle to měla i ta Kristýnka... Zvedala a především držela hlavičku ihned. Navíc, tahle miminečka si maminky mnohem víc vychutnají, než když se narodí třeba 5kg mimčo...Krásně pila mlíčko, dnes už má skoro 8 kg a měří 69cm 😉
janice_opiceautor
6. črc 2014
@monyna83 nevim proč,lae furt si myslím, že to tam j e holka, no uvidíš v úterý!! věřím tomu, že to tam prostě je...
monyna83
6. črc 2014
@janice_opice Moc děkuju, zlato, moc a moc...
janice_opiceautor
6. črc 2014
@monyna83 @petulak a je fakt, že jako Kuba měl skoro 6 kg a bl velikej, dneksa jsem našla fotky🙂)))) a prostě Val bude miminko delší dobu🙂)) prostěš si ted užívám holčičky ,která to teda dohání až předhání🙂 i když si fakt nemyslim, že 3,200-3,500 kg je malé mimčo a fakt jsem zvědavá jeslti to u té Peti odhadnu
monyna83
6. črc 2014
@janice_opice To určitě ne, tato váha je normální... Ale přesně jak píšeš, Val bude delší dobu miminko...
Péťa bude mít také krásné a zdravé miminečko, ať už bude mít váhu nižší nebo vyšší 😉
janice_opiceautor
6. črc 2014
tak holky tady máte šestikilový dvoutýdenní miminko...v té vaničcce jsou mu týdny 4 a v tom kočárku týden 🙂)) takže mimčo přes celou vaničku a kočárek🙂)
monyna83
6. črc 2014
@janice_opice Tak to je macan, Kubajs byl pořádnej...Můj bejvalej (podotýkám, že je střízlík) měl 5,5kg a 61cm... 🙂
janice_opiceautor
6. črc 2014
@monyna83 61 cm? tak to je hustý Kuba měl 5,83 a 56 cm 🙂) a podotýkám, že je taky jako záchodovej pavouk 🙂)
kamisb
6. črc 2014
@janice_opice - no to jedině, že bychom na procházku šli takhle pozdě, ale to se mi nějak nechtělo.
Holka já ňák doma nestíhám cokoliv udělat ..ale spíš tím, že jsem nějaká líná ..něco začnu a pak přijdu na něco jinýho a na to první zapomenu ... 😎 je to docela sranda.
ještě že manžel umí vařit a já se o to nemusím starat, asi bychom hladověli. To mě připomíná, že bych si měla dát něco k večeři.

To byl teda kusanec ten Tvůj Kuba ....jen mu neříkej, že se dáváš takovýhle fotky 😃
kamisb
6. črc 2014
@marke - tak holka na zítra hodně štěstí, ať to jde rychle a moc nečekáš. To je na tom nejhorší ...pak už to jde.
muddledgirl
6. črc 2014
@janice_opice Ty jo..zkusíš odhadnout váhu u nás..? 😃 😃 😃 .teď v pátek měl cca 3164g / 4 týdny předtím 2260g---ale na jiných utz..ale 2D.../
muddledgirl
6. črc 2014
@monyna83 kočičko v úterý budu moc myslet,taky jdu na gyndu...držím moc pěstičky,aby vše bylo v pořádku....
petulak1988
6. črc 2014
@monyna83 moc dekuji, jj strasne se tesime.. me nevadi kdyz bude drobecek, jen chci aby byla donosena.. tobe mooooc drzim pesticky.. uvidis , ze se drobecek drzi zuby nehty
monyna83
6. črc 2014
@muddledgirl
@petulak1988 Holky, strašně moc Vám děkuju. Vaše miminečka budou kouzelná.

Přistálo mi další srdíčko a já Vám hrozně moc děkuju, vážím si toho. Pokud bude vše v pořádku, ráda přepošlu dál, jste zlaté 😉
janice_opiceautor
6. črc 2014
@kamisb mas sestinedeli 🙂 na vse se vykasli a starej se o maleho a kdyz on spi spi taky nebo aspon odpocivej....😉 no byl peknej kubos co 😃
kamisb
6. črc 2014
@muddledgirl - hele mě doktorky podle ULZ v neděli (37+6) říkali, že malej má 3622 g ...a za 8 dní když jej vyndali tak měl 3460 g. Takže klid 😉
janice_opiceautor
6. črc 2014
@muddledgirl napis mi presne v kolika tydnech a dnech vazeno; )
muddledgirl
6. črc 2014
@monyna83 já bych Ti taky poslala...ale dávno žádné nemám..tak aspoň to virtuální a pusinu kočko 😉
muddledgirl
6. črc 2014
@janice_opice 38+1 3164g 😃
muddledgirl
6. črc 2014
@kamisb já jsem klidná..slyšela jsem i jiný případy,kde se utz sekl cca o kilo...ale tak,že mimouš byl o kilo větší... 😃
kamisb
6. črc 2014
@janice_opice - já vím, jenže to jsou takový ty věci co potřebuji, včera přivezli známý ten přebalovací pult ...tak ten jsem si dala kam jsem chtěla ...věci k tomu apod....věci na koupání apod...ted jsem koukala co mám za hromady na stole, abych tu nenechala tu zprávu k doktorce, sepsala jsem si dotazy apod 🙂
ale všechno hrozně dlouho trvá ....nádobí jsem umyla jen jednou večer...jinak myl manžel ....ten je taky docelaa unavenej a to my pomáhá jen přes den 🙂 ikdyž na dnešek spal s náma a dělal dokrm v ty 2h ...pak šel spát do ložnice.
kamisb
6. črc 2014
@muddledgirl - njn, prostě se musíš nechat překvapit no 😉
muddledgirl
6. črc 2014
@kamisb to jo no.......

Začni psát odpověď...

Odešli