• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
Já umřu vedrem...anebo se tou sprchou půjdu osprchovat...Holčičky
@kamisb
@janice_opice jste o.k.??? Já tlak 109/68..tak vy musíte chcípat..s vaším nízkým běžným tlakem...
6. črc 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl To vůbec nevadí, nějak se mi nastřádala a mám jich 10. Když je potřeba, nějaké kočince srdíčko pošlu, aby jí přineslo štěstí... Nehodlám je syslit...
Tobě moc děkuju za to virtuální...Vážím si toho...Posílám je všechny tomu drobečkovi do bříška....
Zítra si chci raději ještě koupit testík...Snad vydržel a bude OK. Dělala jsem naposled v pátek a // to byl fofr... :wink:
6. črc 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl a to předtím ta váha? to bylo kdy?
6. črc 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak to jo já jsem se taky za šestinedělí aztím nezastavila no,jenže já jsem hyperaktiv.-)))) to se nezdá,ale s tim miminem ten den je v čudu raz dva.....neboj až se zajedeš tak to bude lepší já už si taky pomalu ten den začínám lépe rozvrhovat, i když ještě t neni ono s tim kojenim, to přesně naplánovat jak se probere...to se časem doladí:slight_smile: ale fakt hodně odpočívej, já si dneska taky dáchla odpo když malá spala aspon na chvíli
6. črc 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 já si zkrátka monulko myslím, že tam je jen prostě se schovává nebo doktorka blbě vidí fakt věřím mu!
6. črc 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice těch 2260 bylo 4 týdny před tím bez jednoho dne... :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 :wink: no to je super,že byly pořád //...moc myslím čičinko...a co chutě nechutě jsou nějaké? I když na mně ty největší hnusy přišly asi kolem 8tt :grinning:
6. črc 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jsi poklad, já mu také věřím, v úterý se nám prostě ukáže už i s přirozením :grinning: Ba né, zlehčuju to, ale už nemůžu jinak, jinak bych se asi zcvokla....
6. črc 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl chjooo takže nějakej 34 týden a termín máš kolikátýho?
6. črc 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 a mně nic nebylo celý těhu krom toho , že mě bolela prsa a to i ted,ale z toho, že Valča je tam přisátá jako blázen furt:grinning:DDD
6. črc 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Zlatí, já nemám jediný sebemenší příznak, vůbec nic, krom asi únavy...Ale to už asi i přisuzuju tomu, jak jsem přes měsíc doma a gauč se stal mým nejlepším kámošem :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak nic, dlabu vše, z ničeho se mi špatně nedělá...Zítra udělám testík a uvidím...Kdyžtak hodím fotku :wink:
6. črc 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Zlatí, když mě ani ta prsa nebolí... Nebo malilinko, ale slaběji, než před MS. Když to mám dostat, bolestivá prsa jsou mnohem intenzivnější... Už zase beru utroš, takže i možná tím, ale jinak nic...

Valinka je taky šikulinka a počkej, bude přibírat, jak krásně papá :wink:
6. črc 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kecám ..takto
33+6 2260g
38+1 3164g

Termín 17.7.
6. črc 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 nemusíš mít nic..žádné příznaky neboj...já jsem citlivá na pachy normálně totiž...a ze začátku mě smrděl jen guláš a uzená polívka :grinning:
6. črc 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl bych řekla, že ted má tak 3290 tak si myslim, že bude mít tak jako měl Adámek kamisb třeba 3500-3700g
6. črc 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 já taky neměla nic jen unavu a ta prsa jsem tu měla jen jediná takhle jinak holky nebolela... No dyk Valča za měsíc přesně přibrala skoro kilčo a už začíná buclatet..už to není takový stažený králíčk :slight_smile:)) já se o ní nebojím páč je to pterodaktýlek pažravej:slight_smile:)
6. črc 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice díky za tip.. :grinning:

jo jo..mně kozenky vůbec nebolely..teď jako kráv. .. :grinning: :grinning: :grinning: pak až kolem 12tt chvíli...to rostly...a teď jsou pevný jak nikdy... :grinning: :grinning: :grinning:
@monyna83
6. črc 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
6. črc 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
tak se chystám a do půl hodiny odjíždíme. Mám narvanou tašku k prasknutí, ale netuším, kdy za mnou bude moct manžílek, tak to radši nechám :grinning:
A moc děkuji, že na mě myslíte. Jen co to bude možné, tak se ozvu. PC si s sebou zatím neberu, tak kdyžtak jen pošlu zprávu z mobilu, až budu OK.
Mějte se tu a ať všem dopadá všechno přesně tak, jak má :grinning:
7. črc 2014 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marke moc myslím,už jsi asi na sále... :wink:
7. črc 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik..tak to čiči,jak je...vypadá to,že postupně fakt odchází hlenovka...v noci jsem dvě hodiny uklízela,páč jsem nemohla spát...a zas mě bolí břicho.......no tak si chvíli odpočinu a mám tady další žehlení... :grinning: :grinning: :grinning: A už je zas his..fuj..
7. črc 2014 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke hodne stesticka !!!
7. črc 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak mas chvilku pred porodem tak jupiii hlenovka dobry...mozna to je taky tim jak si mackas ty beadavky..nekde jsem cetla, ze drazdenim bradavek se to muze urychlit....masazi a stimulaci...ale osobne s tim.zkusenost nemam...
7. črc 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: já to teď zas nedělám radši...ale ještě včera joo.. :grinning: :grinning: :grinning: jsem praštěná...jsem zvědavá co se zítra dozvím na kontole...to bříško už mě neba...je to jak kdybych měla silnou ms...
7. črc 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice chudáci ty holky..které mají poslíčky několik měsíců..to bych se z toho asi scvokla :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no covece ....:slight_smile:
7. črc 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl ahojky.. ja umiram vedrem.. nesnaim je.. vuebc v noci nespim.. a navic se k nam nevim jak dostal komar a schytala jsem to ja na nekolika mistech a jeste mi bzucel nad hlavou.. :angry: tyyy jo, ze by se Samik chystal na svet..to je krasny
7. črc 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 jjj.to asi my všechno..to vedro je hnus..opět jsem tu jak v kobce a dnes budu s kámoškou a jejíma dětma....tak už včera jsem jí hlásila...že slunko néé..letos fakt nedávám....Jsou to mrchy ti komáři.No...nevadilo by mi to,kdyby si mě tam zítra na porod nechali... :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83
@janice_opice holky jste zlate.. tak schvalne, jestli to odhadnes.. :slight_smile: ja jdu ve ctvrtek naposledy do Cube.. :slight_smile: pak uz do Podoli.. :slight_smile: nejak se to blizi :grinning:
7. črc 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl to verim, ze by ti to nevadilo :grinning: Samik uz je dopecenej :slight_smile: jj mame site, ale asi jak jsem otevrela zaskleni balkonu a balkon a u neho PC tak asi tak :slight_smile:
7. črc 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek