• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@petulak1988 hmm..my sítě nemáme....se divím,že tu žádný komár není..měla jsem otevřená všude okna v noci..no nic..musím se vzpamatovat a žehlit :grinning:
7. črc 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no my bydlime blizko reky Berounky, takze jich je tu mraky..uz jsem ho nasla a strikla biolitem hajzlika.. ja chtela taky zehlit ale ja to v tomhle nedam.. pritel jede pracovne do Pribrami, tak pojedu s nim :slight_smile:
7. črc 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no..jsou to jen ručníky..a povlečení pro malýho a prostěradla.tak by to mohlo být za chvíli...
7. črc 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj tak to jo, ja tu mam i dost naseho a jeste spaci pytle no amusim vyprat ty plinky.. :slight_smile:
7. črc 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ale že bych byla z toho žehlení nadšená nejsem... :wink:
7. črc 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl :grinning: no snidam cerealie s mlekem a suchy rohlik... :grinning: snad dnes prijdou ty bourky nebo aspon dest a bude lepe
7. črc 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Ty jo..to doufám teda...mňam..já bych si dala cereálie...ale naposled jsem po mlíčku zvracela..tak se bojim.. :frowning2:
7. črc 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl to ja ted na mleku ujizdim.. desne .. takhle casto jsem ho nikdy nepila..denne tak litr :grinning: tak uz po snidani a nevim co budu delat nez pritel prijede , jeste ze muzu s nim...
7. črc 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Moc na tebe i miminečko myslím a pevne tisknu pěstí. Vy to zvládnete levou zadní :wink:
7. črc 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 super..uděláš si výlet..mlíko je fajn..ale já ho mám v těhu leda maxim.jako pudink, jogurt,sýr a tak..ale toho konzumuju dost..tvaroh... :grinning: :grinning: :grinning: Ty jo..jsme měla předskoro 3 hodinama dvě koblížky s vanilkovým pudinkem..a zas mám hlad...no jdu se napít..
7. črc 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl :grinning: ja bych si dala meloun.. nebo neco dobreho a nic uz tu nemam , vecer jsem vsechno snedla.. :grinning:
@marke drzim pesticky... :dizzy_face:
7. črc 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 co testik??
7. črc 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 my měli předevčírem...ale byl naprd :frowning2: No..to mi připomíná,že bych měla ještě rychle sehnat jahody..jenže furt žehlim....a dokud se neozve kámoška..tak půjdu maximálně dolů do obchodu pro čočku,těstoviny a mák....jé já si dám jogurt s grankem..mňam
7. črc 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl teda to jsou chute co ?? :sweat_smile: Me tam mala radi jako dablik :grinning: asi z vedra nebo nevim, strasne tlaci na zebra.. ja uz si preji deeeeeeest :grinning: co budes mit teda v porodnim planu??
7. črc 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 nadstandart ne...dyžtak ho zkusím domluvit potom..pokud bych tam měla někoho smradlavného nebo cikánku ...furt nevím..jestli epidural nebo entonox...nevím jak dlouho působí epidural..a trochu se bojím napíchnutí do páteře....ale dělaj to denně tak snad ..ví co a jak...hudbu si tam asi vezmu nějakou na čekanky..asi pink floyd :grinning: :grinning: :grinning: a možná cd od mého přítele :grinning: :grinning: :grinning: aromaterapii nechci...bonding.přítel s miminkem....pokud by byl císař ...přiložit miminko po porodu chci...no mám takový předtištěný papír z porodnice..tak ho vytáhnu..co tam ještě je? Ono vědět co chceš,kdyžs to ještě nezažila..je teda docela nemožný podle mého,ale co už..tu vanu..nevim no...v první době porodní...asi ne....
7. črc 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ja vubec nevim zda si to psat... protoze me fakt nic nenapada :slight_smile: epidural nechci snad to zvladnu bez nej :slight_smile:
7. črc 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 žádnej už doma nemám, musím se odpol stavit ve městě... Nevadí to, já už stejně nedělala z ranní moči...
7. črc 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 tak ty uz nepotrebujes z ranni moci :slight_smile: tobe vyjedou // i vecer to je jasne,.. :slight_smile: ke komu tam chodis??U apo
7. črc 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 kdyby sis to rozmyslela tak epidural se da napichnout naposledy, kdyz jsi na 4 prsty..to jen pro info :slight_smile:
7. črc 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 Nedělám z ranní moči, dělám klidně večerm ak to výjde...
Navíc ta testovací čárečka ještě v pátek vyskočila okamžitě po ponoření do moči, už byla nádherně vidět a to ta barva ještě ani nedolezla k té kontrolní čárce... Testy vycházely dokonale, tedy do pátku...
7. črc 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Jinak se snažím teď v poslední době k Jirsové. Dříve jsem chodila k Řežábkovi :slight_smile:
7. črc 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo a taky mame ode dneska odstavku teply vody a nikdo nam to neoznamil...jsem.nasrana..potrebuju se cela oholit na zitra a chtela jsem si umyt vlasy pac mame navstevu ://// takze ohrivat hrnce kua ale kkdybch to vedela tak se oholim.vcera
7. črc 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 tak hlavne ze se vam zadarilo :slight_smile: to je parada.. v kolik tam zitra jdes?? :slight_smile:
@janice_opice jj ja se bojim vice epiduralu nez ty bolesti, snad to zvladneme... :slight_smile:
@janice_opice ach jo...to jsou mrchy......nožičky mám nateklý...ale tlak v normě...jdu s kámoškou do zahradní restaurace...2 km tam a 2 zpátky.....tak snad to zmáknu..
7. črc 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jeee tak si to krasne uzij a dej si kofolu i za me.. :grinning:
7. črc 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 Zlatí, ale já někde četla, že i prázdný gestační váček může vylučovat HCG. Tělo si myslí, že je vše v pořádku... Tak se toho právě bojím... Ale spíše se držím varianty, že mimisek si s maminkou jen pohrával a schovával se. Teď se nám ukáže v plné parádě. Zítra v 8.45... :wink:
7. črc 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no to nevim ja myslim ze by to ale klesalo a ne aby ti vecer hned carky vyskocily..:slight_smile: takze urcite tam miminko je a vydrzi u maminky i dalsich 8mesicu..jeee tak pak dej hned vedet i s foteckou... ja uz ve ctvrtek posledni poradna.. :slight_smile:
7. črc 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petulak1988 Nevím, četla jsem to a proto se tolik bojím. Tak já si sjedu pro test a vyzkouším ho, snad nebudu zklamaná. To jsi napsala krááásně, že vydrží u maminky :wink: , děkuju, to se krásně poslouchá.

Určitě dám vědět, už jsem chtěla fotečku dát, ale za ten týden nebyla žádná změna, krom zvětšení váčku, proto jsem nic nedávala...
Už poslední poradna? To to letí, za chvíli bude mimísek u Tebe, to je nádherný :slight_smile:
7. črc 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 jj posledni poradna u doktora v CUBE a zacnu chodit do poradny v Podoli :slight_smile: urcite nebudes zklamana.. verim tomu , ze se te mrnousek drzi jako kliste :slight_smile:
7. črc 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek