• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@petulak1988 no k nám na PB se žena bouřka, chceme jet na nákup, tak se uvidí. Časem to třeba doputuje i do Prahy.
7. črc 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke mně po spinálu taky vůbec nic nebylo ..jen jsem měla smůlu na doktorku na to napíchnutí,ale jeslti ho neseš dobře ted tak už ti pak nic nebude:slight_smile:
7. črc 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady už se to mračíí
7. črc 2014 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tady je porad jasno,vzduch se nehne.. uz fakt nemuzu.. v noci vubec nespim...
@eevvaa ty jsi z Pribrami?? :grinning: mozna ze uz jsme to probiraly, jen mam asi tehotenskou ztratu urcitych informaci z mozku :grinning:
7. črc 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Tak doufejme, že ano... :slight_smile: Myslíš, že za 8 dní může být taková změna? Žloutkový váček i s embryjkem a srdíčkem?
7. črc 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 já si myslim, že určitě může :slight_smile:
7. črc 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
docela se ted bavim, zkousim z nudy ruzne vypocty pohlavi, cinsky kalendare atd.. a jeste mi ani jednou nevysla holcicka.. ale tak na 3D nam ukazoval stydke ysky, tak snad zamenit nejdou, kdyz tam prdolka nic jineho nemela.. jinak to bude klucik v ruzovem....
7. črc 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
7. črc 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak já ti věřím a hlavně tomu našemu prďouskovi :wink: :wink: :wink:
7. črc 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a v PB už fučí a leje a bouřka nás možná obejde :slight_smile: a hned je lépe
7. črc 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa jeee posli to jsem.. ja jsem take z Pribrami :slight_smile:
7. črc 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam melo byt sem a ne jsem :grinning: asi fakt blbnu
7. črc 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 sice jsem si to přečetla až teď,ale kofču jsem si za Tebe dal..pak birella točený, birella citronovýho a borůvkový knedlíky.. ale 4km celkem mi daly zabrat..uff...
7. črc 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jeeee ja chci boruvkovy knedliky.. :grinning:
7. črc 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke velikánská gratulace a odpočiň si,pokud to trošku jde...hlavně moc zdravíka oběma... :wink:
7. črc 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyyy jo tady ani nekaplo..vzdavam to a jdu do vany.. :frowning2: pripravila jsem si uz i skrinku s plenkama i papirovyma a pomalu davam na komodu kosmetiku a teplomer atd
7. črc 2014 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jani nemas foto jak mas udelany prebalovak??Co vse mam mit po ruce010??
7. črc 2014 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 uz jsem to sem davala jednou marke zkusim to najit
7. črc 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 akorat tam to obleceni nemam to tam bylo zrovna polozeny na uklizeni
7. črc 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 a je to tam zrovna rozbordeleny nesrovnany tak nevim jestli ti to pomuze k
7. črc 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - tak super, že už to máš za sebou. Gratuluji a hodně zdravíčka.
7. črc 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ahoj, odkaz jsem už někde viděla. No snad to bude v klidu u dál. Teda až na dnešek.

Jinak návštěva doktorky (zástupu) byla docela v pohodě...super sestřička a doktorka - divná. Ale četla jsem recenze, takže jsem s tím počítala a byla jsem v klidu.
Jinak mi doporučily kojit a pak dokrmovat lžičkou. No dneska jsme to teda zkusili a chudinka Áda byl asi spíš o hladu, nebo to bylo i tím vedrem ...ale moc toho přes den nenaspal ...i když ...u prsa si sem tam pospal :grinning:
odpoledne s ním pak byl manžel na zahradě a já se na chvíli natáhla. Večer jsme mu zase dali lahvičku a pak šel spát. Snad bude zítra lepší počasí na takovýhle experimenty. Taky chci zkusit pořádně odstříkat abychom viděli jak to s tím mlíkem vypadá. Ale už to nejsou jen kapičky ...když jej zmáčknu, ale občas to hezky teče.
Doktorka i sestřička říkaly, že se ještě nemám vzdávat, že to někdy trvá dýl. No v plánu nic vzdávat nemám, ale dneska to teda bylo náročný.
7. črc 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb hele presne my taky s Val bojovaly a vybojovaly, ale narocny to je kor ten zacatek....pocasi je des, Valca je dneska taky takova neklidna....
7. črc 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no mě přišlo, že asi dnešek na tokavýhle testování asi nebyl úplně ideální. Takový vedro a dusno bylo (máme tu fakt všude 27°c - teda teď už je to lepší) a jak asi dostal míň mlíka tak to asi taky nebyl ideální nápad. NO uvidíme jak to bude dál no.
7. črc 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dekuji moc.. :slight_smile:
7. črc 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 kdyztak ti pisnu co vse pouzivam :slight_smile:
7. črc 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko..bouřka parádní,krásnej sliják a prcek v bříšku spinkal o stošest..To jsem se zas vyspala sakra...3,5 hodiny..straším už od čtyřech zas...pak nemám spát přes den že? No...voda ohřátá,tak si jdu dát spršku z lavoru... :grinning: :grinning: :grinning:

Jak se máte děvčátka?
8. črc 2014 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnesni hlaseni :slight_smile:
Klaudinka je uzasna a desne nenazrana :grinning: Dokonce jsme se i hned vcera rozkojily. Proste nam z prsou tece :slight_smile: A mala by jen sala a sala. Do pulnoci dostala jeste 2x dokrm a pak spinkala do 5 hod. Jo a desne se pry vcera zasvihla :grinning: Tak z ni i ze sebe mam ohromnou radost :grinning:
8. črc 2014 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@marke jeee to jste teda sikulky, to je parada.. :slight_smile: a jak ti je??
8. črc 2014 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jee to bys byla hodna..
8. črc 2014 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek