• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@muddledgirl tak u nas nic...3minuty vecer dest a uplne stejny vedro, tak jsem zase celou noc nespala.. vzdy na par minut usnula a hned vzhuru, nesnasim vedro
8. črc 2014 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@marke tak to je paráda to je super vidíš jak sjte šikovné:slight_smile:)))) u nás se dneska spalo taky od 23 hodin do 5.30 krása:grinning:
8. črc 2014 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 tady teda probělh rychlej slejvák a taky teda nic moc
8. črc 2014 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jj ja uz vubec nespim, zada me boli, uz nejak ne uzu, potrebovala bych se vyspat a nejen prevalovat
8. črc 2014 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 tak mám tam: plenky na přebalování, medvídka na zadeček s perlanem nebo navlhčené ubrousky, sudokrém, slunečnicový olej nebo měsíčkovej od veledy..pak jeden krémík ještě od eone..tim jí promazávám stehýnka..záhyby a prdku občas společně se sudokrémem....pak tam mám koupelovej olejíček páč koupu v kýblu ,kterej mám u přebalováku..... pak teploměr, hřebínek, nůžtičky, pupíka mastičku a plenu hadrovou. kousek od toho mám bambusovou velkou plenu jako ručník po koupání.. pak tu mám ještě kapičky vigantoil(dostaneš pak u pediatra) a to je vše:slight_smile: a musíš mít po ruce někde oblečení
8. črc 2014 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Včera jsem se koupala ve vodě s ohřátejch hrnců a i holila bobinu to jsou věci.-DD a za chvilu pádí na kontrolu po šestinedělí
8. črc 2014 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jj tak ja budu prebalovat nad postylkou nebo na posteli.. ale hned vedle mam prave komodu a na ty bych chtela mit tyhle veci..ja mam vsechnu kosmutiku od sebamed..snad je dobra, plus lih na pupik a masticku pupik.. no a ty komode mam prave ty plenky jak latkove tak papirove, osusky a prebalovaci podlozky jednorazove.. plus nahore ten hrebinek, nuzky, teplomer do vody i digitalni, odsavacku a smotky do usi a jeste ty ctverecky na pupik..nemam tam ted jeste vsechnu kosmetiku protoze bepanthen beru do porodnice a neco na umyti.. co tys brala do porodky?
8. črc 2014 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no ja si vcera musela napustit vlaznou vodu a chvili v ni lezet..uz jsem z toho vedra fakt hotova :frowning2:
8. črc 2014 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 ahojky, včera jsem se už neozvala, nakonec byla i buřina a v naší ulici do noci nešla elektrika :( a večer jsem seděla venku a četla si, protože doma máme hrozný vzduch už aby se ochladilo :( a profouklo to.
8. črc 2014 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 zlatiii moc na tebe myslim.. tesim se na krasnou zpravicku.. verim tomu.. :slight_smile:
8. črc 2014 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eevvaa no ady nebylo nic.. jsem uz uplne hotova.. :frowning2: dneska jdu k holicce, tak prostriha huste vlasy a hodne zkrati ofinu tak to taky ulevi..ikdyz ted jsem stejne nosila culik.. vadily mi na zadech
8. črc 2014 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 no mě pak večer volal táta, že četl na internetu, že PB je pod vodou, tak jestli neplavem, no my jsme na kopci, od nás to právě teče dolů do centra, tam lilo slušně, co jsme koukali z okna,u nás se vše vsáklo do země, holt je sucho, tak mělo kam, táta bydlí na Sedlčansku a tam prý sprchlo jen trochu, konkrétně v té obci :slight_smile:. No v noci se to ještě jednou vrátilo i s deštěm. Asi poruším vycházky a půjdu ven trhat rybíz, je tam fakt líp.
8. črc 2014 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa jeee zavidim zahradku a i ten rybiz.. zboznuji tohle ovoce :slight_smile:
8. črc 2014 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 no já právě asi mám výhodu, že je ta zahrada, takže i když jsem doma na neschopence, tak to přes to léto uteče, protože furt něco zraje a zpracovává se :slight_smile:, no příští nebo další týden manžel přiveze z práce meruňky ,berou je hromadně, takže kompoty a džem to jistí a možná si udělám i nějakou skleničku opravdu přírodně bez cukru na přidání do příkrmů, takhle jsem to udělala i s třešněmi.
8. črc 2014 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa mnam tresne, ty mi teda delas chute :grinning:
8. črc 2014 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 no předloni fakt byla nadúroda všeho, letos teda nemáme skoro žádné broskve, tak možná na to jídlo, ale do foroty zavařit, asi nebudou. Ale díky tomuhle se nemůžu říci, že je doma nuda.
8. črc 2014 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@monyna83 tak coooooo
@petulak1988 vubec nic jsem nebrala krom veci pro sebe
8. črc 2014 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice zadnou kosmetiku na mimco?? Ja musim brat plinky.. mam je do tasky dat rozbalene nebo normalne v obalu co jsem koupila??
8. črc 2014 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa tak to mas super.. to ti zavidim, ja ted vypulirovala kuchyn, utrela prach a jsem hotova.. :grinning: to je docela sila
8. črc 2014 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke jste šikulky.. :wink:
8. črc 2014 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 my musíme mít plínky a separační plenky..jinak tam prý vše je.. :wink:
8. črc 2014 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl cauky jak si se vyspinkala? Do ruzova??
@petulak1988 já plínky mám v obalu,co jsem koupila asi půlku velikánského balíku..jinak by se mi to nevešlo do tašky... :wink:
@muddledgirl jj my musime mit papirove..nebo jako ty co budeme pouzivat :slight_smile:
8. črc 2014 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulak1988
@janice_opice no...tady byla bouřka a slejvák a je stejně zase hnusně..děs běs no..
8. črc 2014 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jo jo..hrnce znám...ještě že už jen 6 dní... :astonished:
8. črc 2014 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl no tady prselo asi 3minuty a tudiz nebylo ani chvilku prijemne, bych se na to vykaslala.. :slight_smile:
8. črc 2014 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 do růžova teda néé...jsem psala jen 3,5 hoďky..pak v nemocnici na kontrole a v deset jsem dorazila...nohy nateklé ...tak se jdu na chvíli natáhnout.. :wink:
8. črc 2014 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 je to na hovňajs..to počasí před porodem fakt.. :frowning2:
@muddledgirl a co kontrola??
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek