• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@petulak1988 cs 3,hlavička je dole...monitor ok....malej teda skoro furt spal..klasika...ale probral se na chvilku a dokrorovi to stačilo....a děloha se trošku probrala...hodnoty byly 30-70...tak víc než v pátek....aspoň něco.. :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl tak parada, tak si krasne odpocin.. :slight_smile:
8. črc 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
kdybyste se chtěly kouknout, přidala jsem ty newborn fotky ve fotoblogu :slight_smile:)
8. črc 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jdu juknout, ja ted douklidila a vyluxovala a jsem mrtva a tlaci me bricho..koncne se zatahlo a lehce bouri snad z toho aspon zaprsi.. no za hodnu jdu k holiccce, tak sby uz jen prselo, v bource se mi jit nechce
8. črc 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nadherne fotecky.. v tom pruhovanym cervenym je kouzelna.. sikovna pani fotografka.. :slight_smile: a Valinka jak byla hodnoucka :slight_smile:
8. črc 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 no jo ona je Luca šikule i ty oblečky si na ně šije a háčkuje a plete sama:slight_smile:))
8. črc 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je fakt krasne.. :slight_smile: slusi vam to obema.. :slight_smile:
8. črc 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no já to Val kazim,ale zas ejsem ráda, že tu fotku mám, protože tohle už nikdo nikdy nevrátí:slight_smile:
8. črc 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ale prd kazis...moc ti to slusi.. je videt jak jsi stastna
8. črc 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice krása..já dnes napíšu panu fotografovi...deset fotek asi 1600...akorát rekvizity pro miminka prý nemá...nevíš co mám tomu našemu klučinovi dát??Jsem trošku bezradná...Jinak jsem teď usnula...tak jsem moc ráda....
8. črc 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl brouku tak to fakt nevim..ta naše fotografka má všechno takže jsem to neřešila..asi záleží na tobě co se tobě líbí a jaký styl chceš mít:slight_smile:
8. črc 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak taky jsi jí neměla moc oblíknutou..tak vezmu asi nějaký šátek a nějaký hadýrek...nevim no....zkusim nasbírat nějakou inspiraci....ale aby mi chodil domu nechci...tak jsem zvědavá...přinejhorším bude naháček no.. :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jak snášíte s Valčou to počasí?
8. črc 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem holky asi fakt uplne blba,ale ja to proste nemuzu z toho angelsound nahrat... mam nahrane vsechny zvyuky okolo,ale srdicko proste ne..pomooooooc :frowning2: :angry: ...preci to musi nejak jit...
8. črc 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji holky. Ja se mam dobre. Jen trochu boli ta vcerejsi jizva ale uz jsem si na bolest nic nebrala. Navic nas dneska prestehovali na sestinedeli. Dneska jeste malou nemam ale od zitrka budeme rooming in :slight_smile: Tak mi sice z prsou tece ale jeste je potreba zvysit mnozstvi. Klaudince to nestaci a dokrmujeme. Tak na nas myslete at se vse rychle upravi :slight_smile: A byly jsme na kontrole kycli a jsou v poradku.
Dneska mi prijede na navstevu manzel a mozna bratr. A to bude asi temer vse :slight_smile: protoze tchyne je na dovolene se Samcou a moje mamka je desne nachcipana :frowning2:
Jo Samca vcera chtel jet z dovolene domu kvuli Klaudince :grinning: A kazdy den mi vola jak se ma. Desne se tesi :grinning:
8. črc 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@hhani budes si muset udelat holt cas a dorazit a zkusime to spolu :slight_smile: ja takhle tezko rict na dalku kde delas chybu...:slight_smile:
8. črc 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl Valca je celkem v poho, jen navecer je vzdycky trochu mrzuta....ze me leje a manzel nadava :grinning:
8. črc 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani :frowning2: :frowning2: já to nahrané nemám no...takže neporadim..
8. črc 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani zkus vyhledávač... :wink:
8. črc 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Super..myslím,že mlíčko bude..nic není hned..nebooj..to je super,že se Samča tak těší...a buď ráda,že za Tebou nepoleze moc návštěv..já bych to teda brala...chci mít v šestinedělí klid,co to půjde..ale realita bude asi totál jiná....
8. črc 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já jsem mrzutá celej den.... :grinning: snažim se nebejt..a dnes jedu bomby sladkýho...to moje dítě zas spalo..probudilo se jen na pár vteřin..na monitoru.....masakr...No nic..jdu dožehlin a uklidit nákup... :grinning:
8. črc 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice manžel nadává..proč? :astonished:
8. črc 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no asi jo protoze vubec nevim co delam spatne :frowning2:
@muddledgirl nikde jsem nenasla jak to spravne zapojit,ale ten kabel proste jinam dat nejde nez davam,chjoooo :confounded:
8. črc 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani chápu úplně,jak jsi nešťastná..mně se někdy dějou věci třeba s pc nebo tiskárnou..bohužel nevím,jak poradit.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. črc 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - mě to taky nešlo ...ale měla jsem jinej ...takže nic nemám ....ale pak mi manžel řekl,že jsem trubka, že se k tomu asi měl stáhnout nějaký program.
Ale zase když slyšíš něco jinýho tak asi bude chybka jinde.
8. črc 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - ahoj, tak to mlíčko fakt závidím...ale dneska už to vypadalo zase o něco líp.
Jinak ke Klaudince moc a moc gratulujeme.

Jo a na tu bolest, jako doporučuji na noc ten čípek. Není na spaní, jen se prostě budeš moct lépe hýbat ...dokud jej dávají tak bych brala ...ono to noční vstávání k malý pak bude lepší. Občas jsem se zvedla i rychleji a aspon se v noci v klidu bez cukání přetočíš na bok.
8. črc 2014 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl na to vedro ukrutny nadaval ;)
8. črc 2014 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@hhani tady k tomu fakt program nepotrebujes....vzdyt v profilu kdyz se kouknes mam tu nahravku ;)..koukneme na to spolu ju
8. črc 2014 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb @marke souhlas s cipkem
8. črc 2014 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 holka tak co je s tebou?? Jsem jako na trni
8. črc 2014 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek