• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@janice_opice no to nechapu..jak jsi to udelala :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...preci nejsem tak tupáááá!!!! do jakeho vstupu jsi to pichla na pc?
8. črc 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
muj sestrih :grinning: a brisko...
8. črc 2014 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
8. črc 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 pěknej pupík....máš to jen v bříšku..tichá závist..
8. črc 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani jsem ti to psala bud do vstupu na mikrofon nebo na sluchátka, ted z hlavy nevím, musel abych to vyzkoušet....:slight_smile:
8. črc 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 holka tak cooo
8. črc 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčičky moje, strašně moc Vám děkuju za podporu a mačkání palečků a pěstí, ale bohužel..:cry: :cry::cry:

Dle mé inuice a nulových příznaků mi bylo opravdu potvrzeno AFETÁLNÍ vejce bez embryologických struktur.
Těhotenství jinak výborně prosperovalo a odpovídalo stáří, HCG mám vysoké jako blázen, placenta vyživovaná ukázkově, ale mimísek tam není. Toto se děje a já to bohužel tušila :cry: :cry: :cry:
Neudržela jsem se a brečela jsem už v CAR jako malé dítě. MuDra Jirsová byla ale skvělá, sama z toho byla smutná...

Po příšerné zkušenosti před 7 lety z Mladoboleslavské nemocnice jsem se rozhodla, že kyretáž proběhne u Apolináře ve čtvrtek. Honili mě od čerta k ďáblu, nakonec jsem zkejsla přes 3 hodiny v čekárně před ambulací na objednání výkonu vyčištění. Hrůůůza.
Ale bylo nás tam mnohem víc, ubrečené a strápené holky, které čekaly na termín... Byla tam i jedna moc krásná holčina a ta už měla průkazku, bylo mi jí tak líto...

Holky, moc Vám děkuju za podporu, už jsem se vybrečela a je mi líp. Požádala jsem o genetiku a ihned, jak to půjde, jdeme do dalšího IVF. Já se nevzdám, já to miminko vybojuju a budu ho mít...

Ještě jednou díky moc, holky :slight_smile:
8. črc 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@monyna83 Monisku to snad neeee tolik jsem tomu verila :cry: :cry: :cry: ale krasne jsi to napsala a jsem strasne moc rada,ze to nevzdavas a nasla si silu jit dal a bojovat!!!!! Kazdy neuspech nas vzdy polozi az na same dno,ale musime proste bojovat a ty to vybojujes jednou a jak si miminka vybiraji svou maminku tak tebe si vybere a bude nalezite pysne na to jakou silu v sobe mas!!!! :wink: DRZ SE MONI!!!!!!
8. črc 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@hhani moc Ti děkuju zlato, to víš, pořád se to ve mě mele.. :frowning2: Padají na mě stavy, kdy se mi chce hrozně brečet a pak zase docela dobrý... Já se na to snažila už předem připravit, vždyť víš, že jsem měla pochybnosti.. Sice to moc v CAR nepomohlol, ale už mě ta zpráva tolik nešokovala, páč jsem s ní počítala.
Z reakcí lékařů, kteří se snažili na předchozích UTZ zoufale cokoliv najít a přesto mě uklidňovali, tak už mi bylo jasné, že něco není dobré...
Dnes mě mohla čekat pouze dobrá zpráva, ale bohužel...Jinak jsem se objednala na vyčištění co nejdříve a příští týden chci už do práce. Příjdu na jiné myšlenky.

Ano, máš pravdu, miminko si nás vybere prostě příště... :slight_smile:
8. črc 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 chjo zlati to je mi moc lito.. fakt jsem verila tomu, ze tam miminko je.. tak je dobre, ze to nevzdavas a on si vas ten pravy prdolka urcite najde.. :slight_smile: posilam srdicko aspon takhle , protoze zadne nemam..moc na tebe myslim..
8. črc 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl moc dekuji.. uz mi tak maly neprijde :grinning: dneska se mi blbe dycha a pekne tlaci na zebra a zada o tech nemluvim.. no uz jen mesic a pul a bude dobre
8. črc 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 ...je to proste peklo a tohle tak strasne NESPRAVEDLIVE!!! :frowning2: :cry:
8. črc 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 brečim...je mi to moc líto kočičko..nevím co říct... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Je dobře,že to nevzdáváš...Toto měla holčina ze základky.. potkali jsme se v nemocnici...moc tomu nerozumím,jak to že to je vůbec možné...Drž se a zkus se držet nějakého koníčku....mně to moc pomohlo...posílám pusinky.. :wink:
8. črc 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 Děkuju drahoušku, přesně tak, ona příroda moc dobře ví, co dělá. :wink:
Moc děkuji za srdíčko, vážím si toho :slight_smile: Ty si užívej těhulkování a rostoucího bříška, páč je to zázrak :slight_smile:
8. črc 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Je to nespravedlivé, strašně to bolí, ale příroda to tak chtěla a miminko by nebylo v pořádku. JJe zázrak počít zdravé miminko a přesvědčuju se o tom dnes a denně.
Zaplať bůh, že si příroda umí poradit a nedovolí, abychom měli posléze ještě větší trápení.
Popláču si, ale oklepu se a za chvíli už zase budu ďobat stimulku :slight_smile: Teď si užiju krásné léto, budeme si dělat s manžou radosti a než se nadějeme, tak už zase budu těhulkovat :wink:
8. črc 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Neplakej zlatí, strašně moc si toho vážím, ale nemůžu se složit. Bolí to, doufala jsem v zázrak, ale měla jsem podezření... Hold se musím nadechnout a věřit v lepší zítřky... :wink:
Teď jsem volala řídě, že už příští týden příjdu, že se moc těším a příjdu na jiné myšlenky.

Já jsem si tohle vyhledala už po tom prvním UTZ v 5+4, páč už většínou bývá alespoň něco vidět a později srdíčko. O týden později zase nic a já už tušila... Snažila jsem se připravit, ale nedá se to a dnešní verdikt mě rozbrečel... Doktrorka mě dokonce poslala na víc UTZ, ale bylo to jasné..

Takže do třetice všeho dobrého to prostě klapne, víš :slight_smile: Už jsem se rozhodla a basta :grinning:
8. črc 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 ani nevis jak si to uzivam a jak jsem stastna ze to na po 5. vyslo.. :slight_smile: neboj urcite se miminka dockas, jsi silna holka a to miminko to vi :slight_smile:
8. črc 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 No vidíš, to jsem břídil, bylo to teprva podruhé :grinning: ... už tohle byl úspěch a musím to tak brát :wink:
Ty jsi si už své užila a byla jsi na řadě, já si musím hold ještě počkat... Hlavně buď v klídku a za pár týdnů budeš mít miminko u sebe.
Jo, proč nemáš na konikovi zadané těhotenství? Ať mám přehled nad týdny? :grinning:
8. črc 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Vybrečet se musíš kočičko...nám to dopadlo na 4.transfer...ale toto je naprd no...ale jak píšeš...lepší než kdyby to přišlo později no....Ćlověk to asi vycítí..známá taky přišla takhle brzo o mimi..a taky to vycítila...drž se holčičko...a do třetice věř na zázraky..teď je pohnojíno a to je dobré... :wink:
8. črc 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petulak1988 jo jo..zadej si týdny... :grinning:
8. črc 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Teď je pohnojíno prej:grinning: :grinning: :grinning: Jasan, zítra jsem sama doma, tak očekávám, že mě to přepadne, ale jak říkáš, musí to ven...Sama se teď divím, jak to dobře zvládám...

Nemělo to být a příště to výjde :slight_smile: My nemáme žádné zjištěné příčiny, tak by mohlo :wink:
8. črc 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 - ahoj, strašně moc mě to mrzí :frowning2: . Drž se ...slzičky asi ještě budou, ale občas jsou prostě potřeba.
8. črc 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb děkuju Kami, asi ano, pobulím si, ale oklepu se a bude zase dobře... A co Ty a prďousek?
8. črc 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 moc me to mrzi zlato fakt jsem verila, ze tam je :(((...Ale koukej, je fajn, ze to nevzdavas..nam Val vysla az na 7.ET a nikdy toho nebudu litovat ze jsem to tolikrat zkousela I kdyz jsme museli moc setrit a tak a nikdy nikdo nezjistil pricinu proc se celou dobu nic neuchytilo...kdybychom mohly otehotnet prirozene tak nam to treba 4mesice nepujde a 5. Ano a taky bychom nevedely proc.Ja moc verim, ze to prave miminko uz netrpelive ceka az prijde ta prava chvile :*posilam moc pusinek :-*
8. črc 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 - to je dobře. Člověk prostě musí jít dál.
Zrovna jsem hodila pár fotek do fotoblogu, pak ještě kouknu co nafotil manžel co jsme doma.
No seznamujeme se postupně - ale už začínám tušit, že několik hodit po svačince bude náročnějších ....po půl 10 se ráno vzbudí a dneska usnul až v půl 2. Ale tak půlku času si vystačil sám s mácháním ručiček. Ale co je jedno pokud nebude dopoledne spát, hlavně že spinká ráno.
A dneska si snížil dávku dokrmu, tak asi se mlíko přeci jen tvoří postupně.
8. črc 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb To je nádhera, krásně jsi to zvládla a Adámek je úžasnej. Zítra juknu na foto, ale dnes už jdu spát, byl to náročný den a musím nabrat síly... Gratulace maminko... :slight_smile:
8. črc 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 - děkuji a dobrou noc. Snad brzo usneš. Já asi pujdu taky, nějak se nám protáhlo spaní a asi se Áda vzbudí až kolem půlnoci. Tak clexan do břicha a chrupat ...nejspíš.
8. črc 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb Adamek je moooooc krasnej!!!!
8. črc 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - děkuji, a ty ksichtíky co už umí ....úžasný je jak po jídle postupně jakoby odpadá. Při kojení strká ručičky všude a po nasycení mu už jen volně visí podel těla a má takový ten blažený výraz :wink:
8. črc 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 :wink: tak určitě to ještě na Tebe padne...ale ten pozitivní přístup,že jdeš dál a chceš jít..je hrozně moc důležitej....jseš statečná holka.. :wink:
8. črc 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek