• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
Tady už zase prší, snad se fakt konečně ochladí ...no nic už jdu opravdu spát.
Ten clexan do břicha je teď takovej divnej ....vubec mi nejde propíchnout kůže, ale je fakt že to nebolí...jen je to divný.
8. črc 2014 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jj to je boží na těch miminkách:grinning:D jaks jsou pak kožený a xichtíky dělaj úžasný:slight_smile:))
8. črc 2014 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb dobrou noc:slight_smile:
autor
@muddledgirl co ty zlato co jsi dělala dneska?
@janice_opice čoveče kočko..skoro nic...byla jsem v nemocnici u doktora,na monitoru..pak jsem jedla samý sladkosti až do večera..než jsem spořádala rohlíky se sýrem a šunkou.... :grinning: :grinning: :grinning: A přes den odpočívala a dospávala noc...jinak jsem jen trošku žehlila..a teď čumím na přešlapy.... :wink: Zas mě bolí břicho a už mě to moc nebaví to těhotenství... :wink:
8. črc 2014 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl jj to jsem četla:slight_smile:) a nedivim se, že tě to už neba..já teda zodpovědně musím říct, že až na ten závěr jsem měla krásný těhotenství, užívala jsem si ho moc, ale jsem moc ráda, že Val je už na světě a ani se mi nějak jako nestýská po pupíku..asi taky proto jak měl člověk furt strach,aby tam uvnitř bylo vše v pořádku a ten poslední měsíc je to otravný kor v těch vedrech..neboj za chvíli se ti uleví:slight_smile:)) Včera jak sjem byla na tý kontrole po šestinedělí tak mi doktor znovu opakoval jak to se mnou mohlo špatně dopadnout a jak ze mě měli v Motole po porodu vítr:grinning:DD tak sjem mu řekla, že to dobře dopadlo asi tím, že jsem byla av dobrých rukách a taky tím, že jsem taková hyperaktivní povaha a že si nic nepřipouštím a neutápím se v bolestech a depresích.-)) a že jsem ráda, že to dobře dopadlo.. A doktor prej: no jo první porod obří plod a kleštěma, druhý porod akutní sekcí kvůli preeklampsii ..no tak ten třetí porod by Vám ted mohl vyjít krásně hladce....tak jsem mu říkala, že tohle se už nikdy nedozvím a že už po tom ani netoužím, že mám odrozené dvě krásné a zdravé děti a to stačí....musím přenechat štafetu dalším:slight_smile:)vtipálek
9. črc 2014 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice já myslím,že dvě krásné děti a zdravé stačí...Nevím,jak to mám říct,aby to nevyznělo blbě..ale já třeba bych už třetí dítě nechtěla...myslím,že už je to trošku rouhání a risk....

..Ráno znovu odešel hlen...a už ne pidi midi.. :grinning: .tak by to mohlo dopadnout..dnes tu konečně není vedro...tak by to bylo fajn..ale tak rychle to asi nepůjde no... :grinning: Nejdůležitější je,že jste obě v pořádku...někdy ta cesta na svět pro mimíska lehká není, ani pro maminky...Naše nemocnice mě velice příjemně překvapila..jak všechno hezky hlídali,kdybych preklampsii měla...PA byly úžasný všechny..i když dvě maj drsnej humor...rozuměly jsme si..a jsem ráda,že už mě jich dost vidělo..tak snad nebudu tak nervozní....ale začínám teda být,jak se blíží termín...Ta jedna PA poslední tak..no tak se vás konečně zbavíme a pak zas,že se těší až přijdu...taky vtipná..ale je s ní prdel..ona se totiž děsně důležitě tváří...
9. črc 2014 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice dřív jsem vždycky chtěla dvě děti...ale zatím se přikláním,že možná zůstaneme u Sama jen..uvidíme.ještě je čas...ale když sem si třeba uvědomila jen prázdniny...že to bude docela složitý kam ho dát...Jsou tábory..ale 14 dní tábor třeba 3500..tak poslat ho na dva + jet na dovču by nás zruinovalo....No třeba ta touha velká přijde třeba ne..
9. črc 2014 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl přesně jak říkáš ...já už třetí taky nechci ..je to jasný je to hlavně o tom, že ta cesta za tim miminkem je pro nás taková trnitá a je to o strachu...Jo děti stojí fakt hodně..jako tábor na 14 dní za 3,5 tisíce?? tak to je levný..já zatim narazila na tábory na týden za 3,5 -4 tisíce..jen se skautem Kuba jezdí na tři týdny za 3,5 tisíce to je dobrý..ale jinak to je děs..to samé i školy v přírodě.... je fakt, že třeba u nás je to ted už trochu jiný..protože mít dvě děti jako brzo za sebou tak ty tábory řešíš dvojnásob,ale než se Valča dostane do věku táborovýho tak Kuba z něj bude dávno pryč... takže to je dobrý..ale ono stačí kolik toho sypeš do školky a pak hlavně do školy a kroužky...jéje
Hele já myslim, že ta hlenov á zátka fakt klidně může být dneska nebo zítra pojedeš...:slight_smile:) uvidíš, přála bych ti to..ted je počasí akorát:slight_smile:)
9. črc 2014 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice :grinning: No,já ty ceny táboru nesleduju...ale myslim,že to je na 14 dní ..nebo na týden...? :astonished: :sunglasses: No,nevím...Já bych chtěla si udělat nějaký kurz...až bude mimísek větší,aby nebyl úplný stereotyp,ale vůbec nevím jaký,abych to využila...já bych měla dělat němčinu,ale ta mně neba...Dnes přijde australanka,tak se těším...protože minulý týden jsme anglinu neměly..jak jsem byla v nemocnici...Stojí vše moc peněz....Zas mít dvě děti a nemoct s nima ani na dovču do ČR,že nebudu prachy...tak to nechci..uvidíme,jak to budeme zvládat se Samíkem....

To by bylo fajn....třeba 11.7. na můj svátek...to by byla prča.. :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2014 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no právě neni to sranda živit víc dětí..teda jedině pro cikány:/ no jsem zvědavá a napjatě očekávám kdy porodíš:slight_smile:
9. črc 2014 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice to jo no...to není....a já si to uvědomuju jen trošku...protože jsem to ještě nezažila..holt dyžtak budeme mít doma mamánka no.....a třeba ne... :grinning: :grinning: :grinning: Jéé to já taky napjatě očekávám.... :grinning: Teď jsem se vykoupala v lavoru... :grinning: A jak spíš? Spíš trochu?
9. črc 2014 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele Kuba je taky vlastně jedináček a neni to nějak znát..jen v něčem asi trochu,ale žádná hrůza to neni a já jsem taky jedináček svym způsobem a já to ted nikdy neměla jednoduchý, od 13. jsem se o sebe starala sama a s mámou nevycházela.. a Valča bude taky jedináček vlastně když se tot ak vezme:slight_smile:)) nebojim se toho..záleží na rodičích:slight_smile:)
Jooo vyspim, Val je moc hodná..jedinou slabší chvíli máme tak kolem 20-22 večer to je nějaká taková jako mrzutá a občas jí bolí bříško, takže kojíme, chováme..ale trvá to tak max. hodku..a to jako ne, že by řvala, většinou jí asi bolí trochu bříško páč ho má napjatý a kroutí se...ale fakt vždycky kolem té 20-22 hodiny v tom rozmezí..včera usnula v 21.15 a vzbudilas e ve 2 ráno a pak v 6... ted spí,ale jedeme do Motola tak jí sasi přešoupnu spíící opatrně do autosedačky a uvidíme
9. črc 2014 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl taky se koupeme v lavoru a Valča v kýblu:slight_smile:) nácvik na chatu :grinning:
9. črc 2014 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl dobre anko, no ani nevim proc tydny nemam zadane, juknu na to.. konecne je tu trochu ochlazeny vzduch.. jak je u vas??
9. črc 2014 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl a prosim te jak se to zadava??Ja mam zadane datum porodu.. :-/
9. črc 2014 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 už to tam máš vidět..33tt
9. črc 2014 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 tady je fajně....
@janice_opice to máš recht..já jsem vlastně taky jedináček...jsme se seégrou o sedum a obča mě hlídala..já si to ale nepatuju....a od deseti žiju jinde....A myslím,že u mně se bude střídat přísnost s rozmazlováním..no uvidíme.... :grinning: Tak to docela pěkně spinká,že? Ty v lavoru a Valča v kýblu :grinning:

Jinak proběhly křeče dost velké....tak jsem ležela..nakonec usnula a už je to dobré..jen ať se tělíčko chystá..já furt odpočívám..kdyby to náhodou přišlo.. :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2014 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo jen odpočívej.-))) musíš mít hodně síly..a ted,jelsti to přijde tak už to nebude náhodou:slight_smile:)) už se na Samíka těšíme.-) Jo Valča je zaltíčko zlatý..ted jsme byly spolu na jednom takovym vyšetření v Motole a to teda jako řvala tak sjem jí ještě neslyšela..jak moc nepláče tak tohle pro mě bylo trauma....tak jsem jí pak strčila rcyhle k prsu ještě dokojit a usnula
9. črc 2014 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice :wink: :grinning: :grinning: :grinning: jjj..já taky moc...děkuju :wink: Viď...pro prcka je všechno hotovo,tak maximálně něco vyžhlím..vytřu koupelnu a wc..v ložnici stejně dělat nic nemůžu,tam přítel spí po noční....No,chudinka...Tak to je super,že pak ještě spinkala u prsa... :wink:
9. črc 2014 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no teda,ale co ti s ní tam dělali já jsem se na to nemohla dívat..jsem svolila ke studii a teda chvíli jsem si to až vyčítala:grinning:DDDD jak fakt ona nepláče tak tady řvala jako tur a moje nervy:slight_smile:
9. črc 2014 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
9. črc 2014 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak jsme dneska zkusili stříkačku na příkrm a sice mu to trvalo, ale dal aspoň 20ml nakonec. Nejdřív jen dudlal a pak pochopil, že musí i sát.
Jen někde dělám chybu když chci po kojení doodstříkat mlíko a nějak mi nejde udělat podtlak na prsu :angry: asi někde dělají soudruzi chybu...jen jsme nepřišli s manželem kde :angry:
9. črc 2014 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jj ja to tam mela zadany videt jen pro pratele tak asi pro to.. :slight_smile: ja dnes byla v podoli na informacni schuzce, misto kurzu, trvalo to asi hodku, a mohla jsi pokladat dotazy a PA odpovidala,tak me to trochu uklidnilo, bylo nas tam asi 4pary... :slight_smile: chudinek Valinka a co ji delali??
9. črc 2014 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb odsávačkou?? nebo růčo
9. črc 2014 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb :frowning2: Ty máš ty manuální viď? Chtělo by to možná elektrickou,ne? :frowning2:
9. črc 2014 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak křeče byly dopolko....a zas pohodička..tak dožehlíme...Australanka odešla..a já se zase cpala sušenkama a nanukem a je mi blbě...Zítra jdu za kámoškou co má tři děti a vnutila jsem se na sprchu a umytí vlásků....a prý si můžu dát i vanu.. :grinning: :grinning: :grinning: Taky se mi zdál sen,že jsme někde byly s Jani a Kamisb..asi na tom Křivoklátsku :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2014 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sasanka033 Ahojky, mě bolelo břicho jako na ms, celou dobu a na testu byli // :slight_smile:
9. črc 2014 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl Holka, já dnes gruntovala celej barák... Ještě nemám úplně hotovo, chybí mi kuchyně, ale makala jsem jak barevná, že jsem ani neměla čas na blbosti... :wink:
9. črc 2014 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 Ty jo...no já moc nic už nedělám...spíš jen ty blbosti...ono to chce, při úklidu baráku se vyčistí i hlava..tady krásně prší..bomba je to..
9. črc 2014 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek