• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
@muddledgirl Já právě po celou dobu nedělala skoro nic, prach, myčka, pračka, sušička, vaření a lehčí úklid koupelny ano, ale jinak nic... Tak jsem to musela vzít opravdu z gruntu a pořádně píglovat...
Mám z toho dobrej pocit a den utekl, ani nevím jak...
Jdu se na zítřek vyspat, a´t mám dost sil :slight_smile: Dobrou mamino :wink:
9. črc 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 jsi šikulka...drž se kočko...a krásný sny...pusu :wink:
9. črc 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko..kdopak dobře spinkal? Tady je krásně..furt průběžně prší...ms bolesti zas jak sviňa a nic z toho...tak broučkovi vysvětluju,že už by teda zítra mohl ven....Hm...ale jestli bude poslouchat jako doteď ,tak teda nevim.. :grinning:
10. črc 2014 v 05:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Dobre ranko.. no vyspana dobre... ale od vcera obcasne bolesti v podbrisku, rano jsem nemohla ani dosednout, jak me tlacilo na konecnik, nevim co to je :frowning2: a to dnes jedu pres celou prahu do cube vlakem a tramvaji.. pritel je v praci ... takze nevim jak to dam, je to tak na hodku a pul.. autem jsme tam za 20minut :frowning2:
10. črc 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cau holky tak jak se dnes máte??? já za hodku vyrážím k holiči:slight_smile:
10. črc 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jeee to se mas :slight_smile:
10. črc 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, mám dotázek co se týká výbavičky, kolik čeho máte v těch nejmenších velikostech, myslím tím 56 a 62?Děkuji.
10. črc 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no to uvidíme, snad bude Valuška spinkat tak jako vžřdycky:slight_smile:)
10. črc 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa tak mě se na to neptej:grinning:
10. črc 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mě právě přijde, že toho mám zatím málo, ale včera jsem se byla podívat v jednom bazárku u nás v PB a maj tam pěkné věci a hlavně opravdu za pár kaček, tak jsem to i říkala manželovi, že pokud něco bude chybět i později, že to tam určitě seženeme a nebudeme kupovat nové :slight_smile:. No ale nejdříve to ještě prozkoumám u táty po synovci, pak teprve v nouzi půjdu nakupovat. Já si i myslím, že pak možná po mě budou chtít z práce vědět, co by se nám hodilo, tak abych věděla, co si případně nechat koupit :slight_smile:
10. črc 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa na to je tě+žká odpoived dost zaleží na velikosti miminka....
10. črc 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice urcite je to andilek :slight_smile: ja doufam ze prijedu cela.. :slight_smile: vcera byl doma a dnes musel, zakon schvalnosti :frowning2:
10. črc 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa ja ani nevim extra hodne ne.. kdyz bude neco chybet tak dokoupi pritel za pochodu :slight_smile:
10. črc 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to já vím, takže případně mám kde pokoupit, kdyby nám to nestačilo, co se sejde. Měli tam třeba 3 bodýčka za 20,-- a vypadaly jako nové, takže opravdu dobrý nákup za pár kaček a velký výběr i když na holčičky větší :slight_smile:
10. črc 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 neboj co bys nedojela:slight_smile:
@eevvaa já podle zkušenosti koupila a dostala jen pár velikostí 56 50 vůbec no a Valinka jak musela dřív tak ted dorůstá teprve do 56:slight_smile: u prvního jsme oblékly první velikost zase 62, 56 nám nebyla vůbec..hlavně vše se fakt dá dokoupit je toho hafo všude a v těch sekáčích jsou krásný věci páč ty děti to nestihnou unosit:slight_smile:
10. črc 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice nevis na kolik vyjde taxik?
10. črc 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 vůbec netuším asi jak která společnost Profi taxi tam si můžeš spočítat cenu
10. črc 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
holky pomohly byste mi s vyberem klokanky..??
10. črc 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dekuji :slight_smile: fakt se te cesty bojim
10. črc 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 to snad nemusíš ne?? proč by ses měla bát?? Holky takhel cestovaly normálně celý těhotenství @kamisb ta jedině vlakem a Olča byla dokonce ve Frenštátu vlakem a neni to tak dlouho.. a to je určo cesta tak 4 hodiny
10. črc 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 ale tak ,jelsti se budeš cítit v taxiku lépe-...
10. črc 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice protoze mi neni dobre..desne se mi mota hlava a tlaci mi bricho na spodek..jinak se nebojim cesty..to uz jsem jela a jinak je to v pohode..
10. črc 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no hodila jsem do sebe snidani a treba se mi udela lepe...vyjizdim az ve 12 :slight_smile: kdybych se nebala autem, tak frcim autem, mame ho pred barakem, ikdyz s motajici hlavou asi nic moc .. to radsi po svych :grinning:
10. črc 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no tak,jeslti ti není dobře tak to bude asi rozumný abys sebou někde nepráskla
@janice_opice jj toho e jenom bojim, jinak cesta do CUBE je ok
@janice_opice no právě, že to nestačí unosit, ale z druhé ruky se toho nechá nakoupit spousta, ale u táty jsou ještě ty dupačky aspol. po nás, zase to jde do módy a na doma to stačí a vzhledem k tomu, že budu mít zímní mimi, tak to ani v tom kočárku pod tou vrstvou nikdo nepozná :slight_smile:, v 56 a 62 mám nové soupravičky, aby bylo k doktoru atd. Tady v tom bazárku se mi toho líbilo, ale odolala jsem, zatím :slight_smile:
10. črc 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice neporadis s nejakym nositkem?? jen nechci satek
10. črc 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 taky nejsem zastance šátku,..nejlepší je Manduca,ale je pekelně drahá..já jí vychytala na bazarku pěknou a za slušnou cenu..jinak jsem dostala 2 další nosítka a ty budu prodávat asi na bazaru
10. črc 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ty jsou spatna?? Jakou mas manducu??
10. črc 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 nejsou špatná ta nosítka já jsem jen koupila tu Manducu no,která se mi líbila
10. črc 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek