• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@petulak1988 Manduca New style
10. črc 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a mas fotky tech nositek??
10. črc 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa ahojky..mám toho mrtě....až budu mít doklizíno,tak Ti to někdy spočítám..ale teď půjdu za kámoškou...rozhodně si nemyslím,že stačí pár věciek,co obas píšou na netu do výbavičky.. :wink:
10. črc 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jedeš na prohlídku..tak to hlavně řekni i o tom tlaku na konečník :wink:
10. črc 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl @eewaa jak říkám jak od které velikosti,ale teda my furt pereme to je ublinknutí sem, od krému tam a furt převlíkáme:slight_smile:
10. črc 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 nemám, nafotím a pošlu,ale ted už musím obléct díte a nachystat kočár a frčet k holiči ..pa a štastnou cestu
10. črc 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dekuji.. tak at jsi krasna... :slight_smile:
10. črc 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak ať Tě hezky ostříhají :grinning:
10. črc 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj reknu..premyslim zda by to nemohlo byt ze zacpy...konecne jsem se vyprazdnila a je to lepsi.. no jeste mesic a pul..co tvuj milacek??
10. črc 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
EVi...jak píše Janička...za prvé nevíš,jak velké dítě se Ti narodí..a za druhé..jak moc bude blinkat...Pokud toho moc nemáš..zbytečně bych nekupovala...až potom....Já dostala mrtě hadýrků..takže tak..
10. črc 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 Ty se drž a dyžtak si změř tlak....aby s sebou nikde nesekla..a pokud ho máš nízkej,tak dej kávu..můžou se až dvě slabý v poho...Já se jdu namalovat a letim..no ...šourám se za tou kámoškou...
10. črc 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ja nemam tlakomer :frowning2: koupim cestou kofolu
10. črc 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak já zácpu nemám...já mám furt hlad..jak blbě spím..tak furt jím...ale fakt z hladu..hrozný....no a kafíčko mi pomůže..ale začnu pít meltu..po tom mlíku mi je zas divně....Miláček kterej? Přitel nebo ten v bířšku? Asi přítel,že? Ten už má bůhvíkolikátý týden za sebou noční,tak spolu toho moc nenakecáme...dnes má ještě zkoušku.......Já jsem dnes 39+0...dneska by to šlo...ch jo..už jsem vyčerpaná z toho tahání břicha...
10. črc 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 kup,kup..ono zas není potřeba se strašit tlakem..on je tlak často divnej....poslední dobou..pokud nemáš vyšší...tak s nízkým tllakem moc neuděláš..maximálně najít nějaký tipy na netu...ale co vím holkám to nepomáhalo...tak hlavně vše opatrně a s rozvahou,aby jsi s sebou nesekla.. :wink:
10. črc 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl takze za tyden termin :slight_smile:
10. črc 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jo jo....Ségra říkala,že si myslí,že to do 11.7. nebudu,asi si vykládala karty...Musím přimět přítele k sexu,zítra nejlépe.... :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl :slight_smile: no ja jsem zvedava jak dlouho jeste vydrzis... :slight_smile:
10. črc 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl
@janice_opice no já prohrabu to po synovci a pak případně nakoupíme, až malý bude na světě, ono se určitě ještě i něco sejde od návštěv, takže to pak případně bazárek jistí. Nechci toho zbytečně moc nakupovat, jenže pak prát oblečení a aby jela pračka na 1/3 prádla, tak je to taky naprd.
10. črc 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co rikate na tuhle klokanku??Je ergonomicky spravne ??
http://www.spuntik.cz/cybex-2-go-klokanka-2013/
10. črc 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 být tebou tak si koupim tu manducu je do 20 kg
10. črc 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jupííí jsem zase ostříhaná ještě si musim hodit barvičku až poteče teplá voda a bude to dokonalý..a začínám se zdravym jídelníčkem :slight_smile:od pondělí :slight_smile:) přišel mi dnes napsaný a rozepsaný i s cvikama tak jsem zvědavá ..v neděli ukončuju šestinedělí tak v pondělí začnu
10. črc 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 já ti vyfotim ty co mám a budu je dávat pryč .jedna je po té kámošce s kočárkem a druhá je po neteřince
10. črc 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
10. črc 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - ahoj, adámek má teda 52cm a přes 3kg, ale myslím, že by klidně 50 unosil, některý 56 jsou veliký i na něj.
já zjistila, že asi ty malý věcičky ještě budz potřebovat třeba dupačky ....a to jsem měla pocit že mám všeho dost. naštěstí moc neblinká, takže převlíkáme když je nešikovná maminka. :slight_smile:
10. črc 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak cévka objednána jen mám dotaz nejdřív asi jn přiložím nechám chvíli jen u prsa a pak dám přidám cevku nebo hned?
10. črc 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak jestli přítele ukecáš, tak to přeba vyjde, ale podle červencovek to skoro žádný moc nepomohlo. Prý už musíš být na podor nachystaná, pokud se cesty nepřipravují, tak si moc nepomůžeš.
10. črc 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb děkuji za odpověďˇ, no uvidím, ještě chci probrat to oblečení po synovci u táty, a pak se rozhodnu.
10. črc 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no jak se přisaje tak mu jí tam hned koutkem vrazíš:slight_smile:
10. črc 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek