• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
autor
@kamisb hele Valče je ted malá ta nejmenší čepička,která jediná jí byla a ted jsou jí nějaký 50 akorát ani nevim kolik ted měří...ale ono to je taky dost od výrobce třeba Frog dělá ty věci všeobecně menší a ted jsme dostali dvě bodýčka s krátkym rukávem velikosti 56 a to teedda bych řekal že jsou tak 74
10. črc 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak jsem mu dneska chtěla dát jedny dupačky na cedulce 50/56 ...no vešel by se do toho 2x :grinning:
tak jsem vzala jiný no. Fakt je to číslování srandovní. Něco má vyslověně napsáno newborn a plave v tom taky.

A nebude vadit, když se jako bude míchat to mlíko moje s tím příkrmem? A jak dlouho ho tak nechat sát?
10. črc 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no nevímasi to nevadí to míchání, když se takhle učí rozkojovat..je fakt, že já jí k tomu dávala odstříkaný, ale z kraje asi 2x nutrilon...bych tak řekla dokud si neřekne ho nechat - určitě vystřídat prsa..nechat odkrknout mezit tím..já jí nechala sát chvíli třeba 5 minut nebo 10(ale ona měla málo síly na začátku) pak nechala odkrknout a pak zkusila ještě druhý
10. črc 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no s tim obllečenim je to mazec no..já jsem zrovna říkala až budu balit na chatu, že to bude mazec:grinning:
10. črc 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - mě vydrží u prsa tak 10-15 minut, tak uvidíme. Dneska se asi i konečně dostal na zadní mlíčko, nebyla to už ta průhledná voda...a dokrm vzal asi jen 23ml. Ale to může být jen vyjímka :wink: no uvidíme dál.
10. črc 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no to bych vubec nevěděla co zabalit. Takhle občas něco vyndám a zase uklidím dyž zjistím že mu to je velký/malý ...a jak čepičky ...to je taky sranda, jednu jsem mu chtěla nasadit a bez šance ...to musí být fakt maličká hlavička, aby se do ní vešla. Teď po jídle a zase dělá letadlo :grinning:
10. črc 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele já už ted tak jako asi vim co s sebou,ale ze začátku to byl chaos:grinning:DDDD a až tam pojedu na ten měsíc tak to bude prča!!
10. črc 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dekuji, ja bych prave radsi aby ji ty nozicky takhle nevisely :frowning2: uz jsme doma z poradny, malicka je v poradku, cipek uzavreny.. :slight_smile: a mame odhadem 1880g :slight_smile: jsme 32+6 takze odpovidame pry.. dali mi papir na materskou, a je to :slight_smile: od Budky potvrzena holcicka, tak snad uz ji to vydrzi :slight_smile: potkala jsem Visnovou a byla uplne nadsena z meho briska, ze mi to moc slusi, ze je krasne kulatoucky... a ze mam pozdravovat manzela a mame se prijit ukazat :slight_smile:
10. črc 2014 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@petulak1988 tak to ti pak neporadim, nevim v které klokance nevisí miminku nožičky...myslim skoro v každé.. krom šátku.. JJ to je dobře, že jste OK:slight_smile:
10. črc 2014 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak v te manduce je ma do tvaru M vis nozicky nez zadecek, to bych chtELA :slight_smile: jj jsem rada :slight_smile:
10. črc 2014 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 jo takhle to myslíš jj Manduca je dle mého nejlepší a pak teda to baby björn
10. črc 2014 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tyy jo tady je ta manduca nejaka levna v uvozovkach.. no asi pujdu do ni, zda se mi nejlepsi :slight_smile: a to si ta moje prdolka zaslouzi
10. črc 2014 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak jsem se podívat jak vypadá jen dudlání, ale je tam něco jinýho....hm ..tak nic no.
10. črc 2014 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to jo, teď jedete na víkend? tak si to užijte, mě dneska přijede mamka. Tak jsem na to zvědavá. Ona je hrozně moc smutná, že tu nebyla od začátku, ale někde nastydla, tak nechtěla abych něco chytla. Ale už je asi v buse :slight_smile:
10. črc 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo ted jedeme na víkend s první várkou..2 utama.. obří nákup, dětský zahradní domeček, vanička, hrací deka a cestovní postýlka s matračkou..to už tam zůstane a příště dovezu jen oblečení, kosmetiku, ruční pračku malou a čerstvé potraviny....
10. črc 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb už se těší vid..to je lepší no že počkala....mně ted přijde na návštěvu kamarádka z Irska, včera přiletela tak se s taví má nějaký věci po malé její :slight_smile: tak se těším na ní dlouho jsem jí neviděla
10. črc 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb malinky je moooc krasny, koukala jsem ted na fotky..je to fesak, povedl se vam
10. črc 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - njn, jet někam na měsíc to je fakt pomalu na přestěhování. Tak hlavně aby bylo hezky.
10. črc 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - děkuji
10. črc 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no já se těšim, i když nebude hezky ..odjet z toho bordelu tady do přírody tam je krásně i když prší:slight_smile:tak já budu stejně muset občas zajet sem do Prahy a věci jako vanička, hrací deka a tak tam už zůstanou...možná ještě postýlka i když to nevim, protože možná pojedeme k mojí mámě nějak tak postýlka bude potřeba
10. črc 2014 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb bych si tak myslela, že Adámek je dost podobnej tobě teda ted ..
10. črc 2014 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jeste dokoupit na mesic pleny :slight_smile:)))) jsem jantar netusila, ze ty byle pampersky maji spesl prouzek a na co je :grinning:
10. črc 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb vrrr....já už si myslim,že budu přenášet...no co..už to vydržim no...co mám dělat... :grinning:
10. črc 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 Ahojky, mě to čeká zejtra:slight_smile: končí nám dovča..chjo. Už mám žádost na lázně, nepojedeš taky Mončo?
10. črc 2014 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tam je nějaký proužek? a kde a co značí?
10. črc 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja ti to rikala :grinning: hele nemuzes nastesti dlouho ;)))
10. črc 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice do termínu týdne, 41+0 je nástup na příjem pokud se přenáší a říkali nám,že klidně se ještě čeká několik dní..nadšená z toho nejsem.... :grinning:
10. črc 2014 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek