• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
autor
@kamisb jo na tech bilych pamperskach je odpredu dozadu zlutej prouzek a kdyz zmodra vepredu tak ma mimco nacurano a kdyz vzadu tak nasrajdino a kdyz tam I ram tak oboje :grinning:
10. črc 2014 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice - hm tak toho jsem si nevšimla ...hihi ....tak jsme drahý kameny obě :sunglasses:
10. črc 2014 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb :grinning: jj mne to rekl v pondeli svagr :grinning: a na tom obalu to je takze... :grinning:
10. črc 2014 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb ze to dite nemusis tozbalovat, kdyz jsou prouzky zluty ;) ale my je mame stejne furt modry :grinning:
10. črc 2014 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jaky drahy kameny? Jsem.si vyjmenovala vsechny mozny a nazev debil nebo trubka jsem nenasla :grinning:
10. črc 2014 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice - no zkusíme jeden den vytahat fotky když jsme byli malý a kouknem na to :slight_smile:

jinak před hoďkou dostal napít po 2hodinách z jednoho prsa a pak si lehce krknul a už zase spí. že by mu to stačilo? noci taky jednou už nechtěl dokrm.
10. črc 2014 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice a nevis jak je to u zelenych pampers??
10. črc 2014 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl tak jak bylo u kamaradky?
10. črc 2014 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 to nevim je to na obalu nakresleny...ja tu mam asi 5x zeleny a neni to tam
10. črc 2014 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no prave, sla jsem to hned hledat.. no tak budeme rozbalovat :grinning:
10. črc 2014 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb zalezi jestli pribira.....Ja Val dnes vazila a ma 3600 ;) ta zere jak mlejn ;)))
10. črc 2014 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janice_opice - no dneska ho chceme zvážit
10. črc 2014 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky stale z nemocnice.dnesni poradna dopadla dobre.maly ma 2083g je stale prdelkou dolu a placenta stale nizko a dela tam porad neplechu.musime vydrzet min jeste 14 dni a pak se dej vule bozi.
Moni mooc me to mrzi.kdyz jsem videla ty testiky tak jsem verila ze je to ok :frowning2:
petul gratuluji k poradne jen tak dal :wink:
dlouho jsem tu nebyla tak nevim co je tu noveho.
10. črc 2014 v 17:17  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@beryltm Maru ty jsi zase ve spitale?
10. črc 2014 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb ja ted Val vykoupala, namazala, dala cisty obleceni a najednou pŕrrrrrrrrrrd a pokajdila se az za usima :-/ :grinning:
10. črc 2014 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@beryltm moc dekuji.. jsme oproti vam malinky :slight_smile: drzim moc pesticky at to jeste minimalne tech 14dni vydrzite.. malinkej je velkej bojovnik.. a ty jeste vetsi, musi citit , ze ma silnou maminku :slight_smile:
10. črc 2014 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice to aby si se nenudila :slight_smile:
10. črc 2014 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice jojo jani jsme.vydrzeli jsme doma 14 dni a rano z niceho nic opet krvaceni jak z prokople pracky.tak zachranka a uz jsem frcela.nastesti se odlucovani placenty nepitvrdilo a alesek je v poradku.ja jsem sice uz s nervama v prdeli ale uz se blizime do finale.musim to zvladnout.
10. črc 2014 v 17:33  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@beryltm holkaa teda to je fakt děs,ale už to más za párrr už to vydržíte tu chvilku a Alešek bude s tebou a budeš mít klid a pokoj:slight_smile:
10. črc 2014 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak objednaný pleny do zásoby at nemusim na chatě nic řešit aspon nějakou dobu:slight_smile:
10. črc 2014 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice to je dobrý s tím pruhem.. :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2014 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@beryltm kočinko to dáte..neboj..drž se..já potkala paní..má termín 19.7. a prý má utrhnutou placentu od malého..a prý ji cestuje..to je masakr... :wink:
10. črc 2014 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@beryltm chudinko....to mě moc mrzí..že zas krvácení..to je ta zasr.placenta..tak půjdeš císařem? Neříkali Ti? Kočičko moc se drž...a papej samé dobrůtky..ať Ti je líp,posílám jen virtuání srdíčko..žádné jiné nemám a pusinu :wink:
10. črc 2014 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 u kámošky dobrý..hodila jsem koupel a umyla si vlasy..přišla i další moje kámoška jeji ségra...dostala jsem mrtě bábovky a čočkovou polívku..já jim na oplátku donesa, dvoje čipsy a křupky..oni se tím její děti i ona hrozně rádi živěj.. :grinning:
10. črc 2014 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jojo jdem cisarem.doufam ze tak okolo poloviny srpna by to mohlo probehnout nejpozdeji a nejdrive pokud by neco tak na konci cervna-doufam.
10. črc 2014 v 19:10  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@beryltm kočinko budu moc myslet...Ty sis to těhu vyžrala celý chudinko....ale určitě to všechno bude v pořádku nakonec...posílám pusinky...poslala bych TI i nudle s mákem.. :grinning:
10. črc 2014 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl dala bych si sisky s makem :grinning:
snad ta placenta jeste chvili vydrzi.alespon tech 14dni.chjooo.
10. črc 2014 ve 20:07  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@beryltm neboj čiči....bych Ti poslala..ještě tu mám tak dvě porce..škoda no...jsi mooocc daleko...
10. črc 2014 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak jsem konečně koupila baterku do vibračního lehátka a vyplatilo se:slight_smile:
10. črc 2014 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice taky koupím... :wink: Hraju diablo...a snažím se zabít kováře a nemůžu a nemůžu..tak až mě to přestane bavit...dožehlím povlečení a přerovnám skříně v obývaku...s dekama, prostěradlama, bundama a tak....
10. črc 2014 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek