• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
Prcek zase jede hitparádu...včera klid..a dnes rejdí o stošest....jak Sas?
10. črc 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl alesek ma zrejme taky nejakou kindrparty :grinning: bricho se mi klepe jal blazen.nechapu jak a co tak dela ze mi břicho vibruje.
10. črc 2014 ve 23:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm :grinning: :grinning: :grinning: sranda,viď? No..tak jsem pouklízela jednu skříň, srovnala utěrky, ručníky...vyřadila hnusné na hadry....Když bych přenášela,tak přeperu zbytek ručníků, povlečení pro návštěvu a utěrky..přeci jen se to všechno nepoužívá..už mi hrabe..ale potřebuju činnost..nečinně čekat..až mimino půjde ven,už jaksi nedokážu...Jdu se napít úžasného těhu čaje....Jsi sama na pokoji kočinko?
10. črc 2014 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl mam tu pani ktera ceka dvojcatka.chteji ji udrzet taky alespon do ukonceneho 35tt. Je o tyden vice jak ja.
jee ja jak byla doma ja cjtela tolik uklizet a pripravovat a neslo to. Mame doma uklizeno po chlapsku tak si to dovedes predstavit :grinning:
11. črc 2014 v 07:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm tak budu moc myslet,ať to dáte obě dvě..jak chcete...ale dnes jsou miminka moc šikovná...protože i lékaři mají lepší postupy....budu se opakovat..já byla na 28tt a divím se,že jsme se ségrou přežily...v té době...80% takových dětí umíralo....

Jasný to chápu,uklizeno po chlapsku..já bych to nehrotila..ael už se nudim...a přijede tchyně..a ta určitě bude lozit všude..tak mě to aspoň donutí...Spala jsem asi třičtvrtě hodiny k ránu,než přišel přítel..nevim co se to děje..ale nejde mi spát...tak srovnám kalhoty a pak uvidím...počkám a asi se nasnídám a uvařím čajík..pak třeba ještě zaberu..
11. črc 2014 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno holky tak nevim,jelsti jsem to s tou produkcí mléko trochu nepřehnala :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jako??mas ho nadbytek?? Jinak take preji dobre ranko..
11. črc 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no asi jo, protože poslední dvě noci pokud se val nevzbudí fakt po těch max. 4 hodinách tak mám tvrdá a bolavá prsa a normálně se mi z toho to mlíko řine proudem ven a dneska z toho skoro stříkalo..... přes den se budí a občas odsaju nadbytek,ale v noci to je masakr a nějak se to stupnuje..
11. črc 2014 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice teda... :slight_smile: muzes darovat :grinning: to je super, ze jsi se tak krasne rozkojila.. :slight_smile:
11. črc 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no to je super:grinning:DD už mě přestalo i bolet to počáteční přisávání..což teda bolelo doted pekelně...no vždyt Valča už má 3685 g takže už přibrala hodně přes kilčo a jí je v neděli 6 týdnů:slight_smile:) takže asi dobrý..
Ty jo já balim na chatu a bojim se, že něco zapomenu..hlavně za chvilku přivezou obří nákup z Tesca to jsem zvědavá jak to všechno odvezeme:grinning:
11. črc 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice teda ta krasne pribira,je to sikulka...ja porodila dnes v noci :grinning:
11. črc 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 to znám taky se mi zdávalo:slight_smile:)
11. črc 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice uplne zivy sen, dali mi do naruci zabalenou holcicku u me stal pritel a rikal ji Terisku :slight_smile: bylo to hezky a nic me nebolelo :slight_smile:
11. črc 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 se bude jmenovat Terezka?
11. črc 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jeden z navrhu :slight_smile:
11. črc 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 a jaké máte další návrhy?
:slight_smile:
11. črc 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Nikolka,Lucinka.. mas take nejaky navrh?
11. črc 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 já neee jsem zvědavá...návrh to přece musíte vědět vy jaké jména se vám líbí:slight_smile: a navíc k příjmení,aby to ladilo:slight_smile:
11. črc 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no prave prijmeni mame tvrde a presto u me vede Terezka..
11. črc 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak nakonec do Cube jdu jeste jednou :slight_smile: je to lepsi.. v Podoli ty cekacky jsou paradni :slight_smile:
11. črc 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
do toho podoli jdu v 36+6 je to akorat na prvni monitor?
11. črc 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - no záleží jestli na něj budeš objednaná. Většinou se na 1.poradně nechodí, ale až na další. Ale třeba Tě doktor(ka) na něj pošlou po poradně.
11. črc 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no uvidime.. tak snad to neni pozde.. :slight_smile: jak probiha prvni poradna??
11. črc 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb nevim myslim ze v 36+6 by meli monitor udelat nebo mezi kolikatym tydnem se dela??
11. črc 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - no někdo jde ještě i později. Já byla prvně asi 36+4 myslím, ale já tam chodila už od 16tt.
Ale na monitor se tam musí dopředu objednávat, tak nevím no.
11. črc 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no nic mi o objednani nerekla tak taky nevim.. ale tak pak uz stejne chodim po tydnu, tak kdyztak pujdu na dalsi poradne to uz je asi jedno..pokud se chodi treba i dyl jak pises.. :slight_smile: ja vubec to rozmezi nevim
11. črc 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi proste jen zacinam plasit aby vse bylo jak ma byt.. zase bude zmena prostredi tak asi proto :-/ no uz se to blizi, tak mozna blbnu.. :slight_smile: co varite holky.. a kde je dneska Olca??
@muddledgirl holka copak dnes delas??
11. črc 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ahoj kočko...Ty vogo...celou noc jsem byla vzhůru..prostě magor..ani nic nebolelo..tak jsem šůrovala...nakonec jsem asi na 3x naspala ráno tři hodiny...a teď si jdu na chvíli zahrát diablo a pak zas poklidit..pověsit druhou pračku....ať mám co žehlit..i když žehlení nesnáším...dám prckovi vonňavější prostěradlo....nevařím nic..Těšila jsem se,že budu s miláčkem...ten přišel ráno po noční a jde chudák zase od dvou..takže na svíčkovou dneska nepůjdem....vrrr...no a od neděle zase noční..tak prostě nechci hlavně rodit v noci... :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jo..prý čím víc se kojí,tím víc se dělá mlíčko..a tak odstříkavej..to nevadí ne??? :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jo jo..to už jsem měla dvakrát..že jsem porodila a ani nevím jak..ha..kéžby...
11. črc 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek