IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
petulak1988
11. črc 2014
@muddledgirl jj take jsem nevedela jak..dokonce kdyz se me ptali jestli cisarem nebo normalne tak jsem nevedla.. no magor 😃
muddledgirl
11. črc 2014
@petulak1988 ono to je lepší,že se seznámíš s PA v porodnici..neboj..no jinak asi fajn,že nejsem z PHy...páč jsem zatím /kromě toho když jsem ležela v nemocnici/ na monitor nečekala ani minutu... a naštěstí ani nikdo zrovna nerodil.. 😃 😃 😃
muddledgirl
11. črc 2014
@petulak1988 😃 😃 😃 už nám trošku hrabe...a jako doufám,že dnes v noci budu spát...
petulak1988
11. črc 2014
@muddledgirl no to ti verim... me jen desne boli zada, tak mi trva nez zaberu.. ale ty uz to mas za par.. 🙂 jj to mas dobre ze necekas.. a kdy jsi byla na prvnim monitoru??
muddledgirl
11. črc 2014
@petulak1988 36+6 u mý doktorky..pak v nemocnici..ale jen proto,že má doktorka měla dovču..
muddledgirl
11. črc 2014
Tak a uklízím kuchyň...ohřála jsem zas vodu na nádobí...vysaju..otřu vše...umyju lednici.. 😃
petulak1988
11. črc 2014
@muddledgirl jj me to budou delat az v tom Podoli.. no ja peru a zehlim.. ty jsi ciperna teda
muddledgirl
11. črc 2014
@petulak1988 čoveče..musím se nějak unavit...ale koupím si pak cestou na poštu Milu... 😃 Měla bych jít i do Lidlu nakoupit..to už ale nedám....koupím k večeři něco...na rychlovku...
petulak1988
11. črc 2014
@muddledgirl tak ja uz mam vyzehleno a vyprano.. jen me ted teda ty zada boli silene.. takze dam pect bucek, oloupu brambory a pujdu se na chvilku natahnout
petulak1988
11. črc 2014
@muddledgirl mnam puding s jahodama 🙂
muddledgirl
11. črc 2014
@petulak1988 Ty jo..já vytuhla jak miminko.... 😃 Koupím Milu a jdu na poštu...mňam pudink..no dala bych si s borůvkama..Musím je vytáhnout z mrazáku.. 😃
petulak1988
11. črc 2014
@muddledgirl ty mam v mrazaku taky 😃 tady je pekna burina.. silenej vitr byl , malem jsem nestihla vse pozavirat..to bylo na male.. 😞
janice_opiceautor
11. črc 2014
@muddledgirl no jo ja odsyrikavam, ale v noci se mi teda nechce...🙂
janice_opiceautor
11. črc 2014
Holky ja jsem tak rada, ze jsme na te chate...sice je to kuca, ale je tu krasne 🙂
janice_opiceautor
11. črc 2014
@muddledgirl jinak vsecko nejlepsi k svatku a at uz se Samik uraci 😃
muddledgirl
11. črc 2014
@janice_opice tak to jo.....asi to dost bolí co..když ho máš moc...Tichá závist...kůča nevadí... 😢 😢 😢
muddledgirl
11. črc 2014
@petulak1988 jo jo..musim se pak mrknout či tady taky bude...vůbec se mi nechce na tu poštu,ale musim...
petulak1988
11. črc 2014
@muddledgirl no ja chtela ven taky ale vypada to tu na dlouho.. pritel uz jede domu..ja pecu bucek a varim brambory..
muddledgirl
11. črc 2014
@janice_opice jééé děkuju......měli jsme jít s přítelem na oběd..ale toho nečekaně povolali do práce..chtěl jít..ale já jsem řekla,ať si ještě lehne...tak zítra se jde na svičkovou...snad se nerozrodim do tý doby... 😃 😃 😃No a když jo,tak budu taky šťastná..už radši spím na inkontinenční podlažce...ale už je celkem asi po třech nocích docela rozlámaná.. 😃 😃 😃
muddledgirl
11. črc 2014
@petulak1988 bůček..fuj.. 😃 😃 😃 To my se Samem nejíme 😃 😃 😃
petulak1988
11. črc 2014
@muddledgirl pritel ho miluje... delam ho hlavne kvuli nemu 🙂
kamisb
11. črc 2014
@muddledgirl - no vidiš ...vše nej a já si furt říkala, koho takového znám 🙂
muddledgirl
11. črc 2014
😉 😉 😉
@kamisb
@petulak1988
petulak1988
11. črc 2014
@muddledgirl myslis ze mi muze pritel lehce promasirovat zada??
muddledgirl
11. črc 2014
@petulak1988 Jooo..já myslim,že jo.....porod Ti snad nerozběhne.. 😃 Mrkni na net na těhu masáže,třeba něco najdeš..my jsme s přítelem líní..ale párkrát mi taky masíroval... 😉
janice_opiceautor
11. črc 2014
@petulak1988 jo presne takovou mam....
kamisb
11. črc 2014
@janice_opice - tak jsem se koukala na fotky, když byl manžel malej a Adámek je teda celej on.
Zítra to vyfotím foťákem a hodím sem 😉 teď má můj foťák manžel na zapíjení.
muddledgirl
11. črc 2014
@kamisb jéé to je dobrý...to pak hoď...já bohužel miminkovskou nemám ani jednu 😞 až ve dvou letech cca...dala jsem ji sem...a ti magoři mi jí prostě neschválej..nebo co..
elysion
12. črc 2014
Ahoj holky,tak sem se měla ozvat jak dopadnu po KET tak jsem tu....Včera to bylo 14 den a hcg v krvi 108 za týden mám jít na krev znovu,protože to není moc vysoká hodnota :-|
Jaká by měla být asi ta hodnota 14 den ? Myslím si,že to bude asi u každého jiné,ale jak víte strach tu je jestli to opravdu není málo.Teď mám zase myšlenky co asi tak jíst,abych bejboška v sobě udržela a nebo naopak nejíst,abych tím něco nepokazila....

Začni psát odpověď...

Odešli