• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
autor
@elysion ahoj ja mela 13.den po ET 110 jednotek a ty jednotky mi ted sajou mlicko z prsa zrovna..takze po KET si myslim, ze je to pekna hodnota.hlavne jak tu vsechny vime neni dulezity kolik je, ale jestli spravne stoupa ;)
12. črc 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj tak to jsi mě trochu uklidnila,že ta hodnota zase není tak málo.Teď už opravdu nezbývá nic jiného než se modlit,aby ta hodnota v pátek byla vyšší :wink:
12. črc 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elysion ahoj kočičko..budu moc myslet....já měla po 14-i dnech /15.den/ pouze 195 a držíme se..máme před porodem...já myslím,že to může být klidně v pohodě...budu držet pěstičky...
12. črc 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Děkuji moc... přeji hladký průběh porodu a nakonci pěkné miminečko v náručí :slight_smile:
12. črc 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elysion - ahoj, podle mě je to u KETu hezká hodnota, trošku jim trvá dýl než se rozjedou. Ale kontrolní odběr je dobrej. Pak napiš jak krásně stoupá.
12. črc 2014 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb ahoj určitě dám vědět :wink:
12. črc 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elysion jj..já měla ET..a Ty KET..věřím,že to bude ok..děkuju kočí
12. črc 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nic a nic a nic..aspon mám dokonale uklizenou skříń a vyžehleno..a skoro uklizenou kuchyn a zabíjím řezníka v Diablu a nejde a nejde mi ho zabít..přítel šel na pivko za kámošema ke kámošoj..mně už se nikam dnes nechtělo..
12. črc 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dávám ty fotky manžela ....
13. črc 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky děvčata.
Tak nás včera pustili domů, kde na mě čekal spadlej počítač :frowning2: Proto se ozývám až teď.

Tak na úvod pár foteček naší Klaudinky.
Našeho zlatíčka, bobečka, broučka, ... ani nevím, čeho jsem se bála, já ji za nic na světě NEDÁM - já ji totiž MILUJU!!!!
13. črc 2014 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@janice_opice
@kamisb Jééé holky, tak kojíme, ale asi nám to nestačí. Po plném nakojení mi spí tak hodinu, dvě a má zase hlad. A děsně nás trápí prdíky a vyprazdňování. Ach jo. V noci vůbec nespíme třeba do 4 hodin, jen kojíme, chováme, brečíme, přebalujeme a přikládáme. Pak zabere na 2 hodiny a jedeme na novo. Zase nespíme. A útlum začíná kolem poledne. No a končí kolem 6 hodiny odpolední.
Takže vám závidím, že máte klidná miminka :slight_smile: Ale stejně bych ji za nic na světě nevyměnila :grinning:
13. črc 2014 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - je krásná. No my jsme se asi taky trochu víc rozkojili, ale nestačí nám to. dokrmujeme 15-35 ml zatím furt z tý stříkačky. Ale lepší se to asi každým dnem - my přijde :wink: tak uidíme časem.
Když si vezme jen jedno prso, tak spí asi taky hodinu max dvě. Po dokrmení přes den 3 a v noci zvládne i 4 hodiny.
Ale prdíky začínají zlobit taky, sice furt mažu prsa tím fenyklovým oeljíčkem a dneska jsme začali i to bříško, ale asi si to užije.
A krkat po jídle mu taky nejde :frowning2: a pak možná zlobí to bříško. Tak nějak nevím no ...ale snad se to podá.
13. črc 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čau kočky...já už nemůžu z toho uklízení..jsem k.o... příteli se dnes zdálo,že ve středu odpoledne porodím..už aby to bylo....
@marke
@kamisb

Jinak už mě vše leze na nervy...

Asi to chce všechno čas..i to kojení .....bude líp kočky... :wink:
13. črc 2014 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak snad to máš už brzo a kdy máš další kontrolu?
mě se tu snaží uklízet mamča, takový ty věci na který jsem strááášně dlouho ani nemákla.

prcek dostal napít z obou prsou a snad na chvíli usne, jinak hold dostane zase dokrm no.
Zítra jdeme zase na kontrolu k doktorce tak jsem na to zvědavá, jak přibral apod.
13. črc 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke
@kamisb holky to bude dobry nam to trvalo taky dlouho a uz je to dobry...nas prdiky trapi obcas no..ale neni to nic hroznyho...davam ji 5 kapicek BioGaia...ale nevim...nekomu pomuzou nekomu nepomuze nic nez se mimco zacne hybat a dozraje trochu ten travici system ve 3 az 4 mesicich..
13. črc 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl vydrz prtka vydrz uz to brzo bude....:slight_smile: ja mam.dneska konec sestinedeli
13. črc 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice dekuji,koupime bud tu anebo se priteli libi ta s tema kostickama.. no ja mela narocny vikend ale uzasny.. vcera celodenni vylet do ceskeho raje, hrad kost, dva okruhy prohlidky, pres dve hodky po milionech schodu... pak muzeum panenek a pote jeste hodka v bazenu.. a dnes jsme jeli parnikem ze stechovic na slapy a ze slap pesky do stechovic..asi 10km.. podel reky, takze po skalach, lesni ceste, kamenech.. jsem mrtva
13. črc 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jani a tohle je vlatne ta sama jen ta barva jina??? Ja jestli je stejne kvalitni .. ale asi jo.. zitra asi pojedeme koupit do malvika nejakou, jdeme reklamovat i tu postylku tak to vememe jednim vrzem
13. črc 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 jo je to manduca new style myslim ta sama...V Malviku to maj desne drahy....tak super vikend ja mela taky a konecne lezim v horky vane....po skoro roce ; )
13. črc 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jj ja se pojedu podivat i do spuntika a tak ... jen tady byly dobre videt :slight_smile:
13. črc 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já gruntuju průběžně.....ale třeba nesetřenej prach týden mi vadí...dělám prakticky všechno zvenčí každý týden.....ale občas je také nutné uklidit bordýlek..hadry,knížky,časopisy a takový blbosti...

Přeju,ať se rozkojíš... :wink:
13. črc 2014 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kontrolu ve středu..tak jsem zvědavá,co se dozvím..chodidla natejkaj čím dál víc.,ale tlak mám v pořádku....jsem protivná, přítel to odnáší....dneska jsem přes den celkem naspala asi hodiny....tak teď hraju diablo a přítel spí...
13. črc 2014 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice snad vydržím už.... :grinning:
13. črc 2014 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Ahojky, ty už to máš taky za pár. Neboj, dočkáš se, aspoň budeš o to šťastnější, že jde Samík ven. To mě to právě mrzelo, že si sama neřekla. Ale je to super - je prostě úžasná a boží.

Holky, včera jsem si normálně sedla, když malá usnula, s manželem venku na kafčo a rozbrečela jsem se. Manžel hned co se děje, říkám, že nic, on že vidí ... atd. tak říkám, že to jsou hormony a on: copak, to tě už mimčo nebaví (celou noc malá brečela a celé dopoledne a to byl první "delší" spánek) a já říkám: NEEEE, právě že naopak, já jsem teď strašně šťastná, miluju všechny členy rodiny víc než předtím, Samča je úžasnej, celej poprděnej a já se najednou cítím taková užitečná, našla jsem smysl života, prostě jsem vnitřně klidnější a vyrovnanější a mám už jisté své priority. No, tak byl z toho na měkko a řekl: Tak to jsi už konečně dospěla :grinning:
Musela jsem to sem napsat, je to prostě úžasný pocit a já děkuji Bohu, celému světu, doktorům a všemu kolem, že mi dal tu možnost být matkou!

A už teď vím, že bych ji tu nemohla ani na 2 dny nechat samotnou s tatínkem, natož ji opustit (narážím na matku Samči).
14. črc 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice
@muddledgirl
@kamisb
Tak hlášení z dnešní noci:
Manžel mi včera zajel do lékárny pro kapičky Espumisan a příkrm. Říkala jsem si, že to prostě zkusím. A vyvařil mi ještě dudlík z DM (NUK ani MAM nechce, tohle byl poslední, který jsem dostala a nezkusila)
A výsledek:
Malá krásně prdíkuje, bříško nebolí.
Dostala po krmení 20 ml příkrmu a byla to nejspokojenější miminko.
Chytla se na dudlík z DM a neplakala.
Závěr:
Spali jsme 4 hodiny v kuse - tj. od 22 - 02 hod. Poté znovu krmení i s příkrmem a spala 03 - 05:30 hod.
Pak jsem ji zbudila, protože jsem měla prso už tak bolestivé a tak teklo, abych ho vyprázdnila. (jo, byly zvyklý, že kojím každou hodinu, ne 1x za 4 hodiny) :slight_smile: A teď mi spí od 06 hodin, čekám, jestli se zbudí už hlady (neměla už příkrm, zkusím to přes den bez něj, jen s kapičkama, abych věděla, co jí je)
14. črc 2014 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl ahojky tak jak ti je? Co dnes planujes delat?? :grinning:
14. črc 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl prosim te taky te tak tlaci na zebra?? Ja uz obcas nemuzu ani sedet,jak to boli.. hlavickou by mela byt stale dolu jen meni polohu zadicek, jednou je mam napravo a kope do leveho boku, to citim uz i nozicky krasne a pak zase stranu zmeni.. jen ty zebra zacinaji byt teda krutejsi..
14. črc 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau holky tak jak to vedete@muddledgirl tak co už rodíš matko??:slight_smile:)))
@marke jo mateřství je super...chápu jak to myslíš s tou Samíkovou matkou a tohle je pro mě dost nepochopitelný takový ženský fakt nechápu a ani snad nechci ..já si jen dovedu představit, že nechám malou s manželem klidně dva dny(teda ne ted jak je malinká) ale později určitě a budu mít čas i na sebe:slight_smile:)))) ono je to i dobrý pro tu mámu a není na tom nic špatnýho..i když je fakt, že někdy stačí pár hodina už se stýská:slight_smile:)) holky s tím kojením...snad ty dokrmy časem odbouráte..mně říkala doktorka, že právě na prdíky je nejhorší kojit a pak dávat ještě příkrm...že to právě na ta jejich střeva je dost zátěž...my jsme dokrm odbourali taky,ale snad asi až po těch 3 týdnech úplně co se malá narodila.....všechno se časem upraví a ustálí@kamisb a chce svůj čas a když kojení holt neklapne tak se taky svět nezboří....jasný, že je to nejlepší pro to dítě,ale nejdůležitější je,aby to díte bylo spokojený a matka nebyla ve stresu , že :slight_smile:)
14. črc 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
No a já jdu ted uklidit kuchyn, peru prádlo , objednávám dlažbu a jdu si udělat seznam co mi chybí na chatě ..co musím zabalit s sebou a co musím koupit a taky co Kubovi na tábor a musim to nějak dát do kupy...zítra ráno mám kontrolu štítný a pak v 13 hodin kyčličky a ve středu jdeme k pediatričce do poradny tak sjem zvědavá..Jinak Valča dneska ráno na mě hodila úsměv od ucha k uchu ..už ne ten samovolnej záškub nervovej,ale už regulerní úsměv se zvukem:slight_smile:) jsem bulela jak želva..to je nádhera:slight_smile:)
14. črc 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice jeee to muselo byt krasne :slight_smile:
14. črc 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek