• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@marke Ahojky..věřím,že mímo dá životu smysl....Samík mě hod dal trošku už v bříšku...poslední dva dny nevím proč mám depku,furt brečim anebo řvu na přítele,protože mám holt nervy v kýblu a vlastně ani není proč....radši budu spát než abych vylezla sama ven...nohy jsou nateklý a já unavená z toho čekání .....

Espumisan mi v lékárně dali taky..ono je toho dost....nevím...jestli je dobrý od miminka dávat espumisan...ale zkusit se má všechno,když nic nezabírá...super,že se to lepší..ty začátky co čtu bývají složité...drž se kočíí
14. črc 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 do žeber ne.. i když dnes ráno to vypadlo,že snad kope do jater..nebo nevim... :astonished: Jak jsem psala...nálada pod psa...ale ono se to zlepší....asi si koupím sušenku :grinning: V plánu nemám nic...budu hrát diablo a dotřu prach v bytě a udělám asi úkol z angliny... :grinning: Co Ty? Mohla bych taky něco uvařit..
14. črc 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice už bych ráda rodila...ale poslíčci byli tak před dvouma týdnama??? Hrozný..občas mě bolí záda...ale to je na chvilku a zas nic...dneska jsem si oholila pořádně i bobinu.... :grinning: Užívej si Valinku,však víš,jak rychle prcci rostou.. :wink:
14. črc 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahojky, ano, plně s tebou souhlasím. Samozřejmě, že si taky někdy ráda povyrazím a udělám si den jen pro sebe (a malou nechám tatínkovi), ale až bude větší. Teď NEEEEE. Nechci a on by se asi taky zbláznil. Prostě příroda to zařídila tak, že maminka je ta trpělivá a starostlivá :slight_smile:

No vidíš, já zase četla, že horší je pořád kojit (v rozmezí menším než 2 hodiny - i když v porodnici říkali 1 hodina), protože se pak míchá nestrávené mléko se stráveným a jsou ty prdíky. Já jí do příkrmu dala právě ty kapičky na prdíky a jak od noci krásně prdíkujeme. Nemusíme ani tolik tlačit. Teď budu kojit bez příkrmu a uvidíme, jak ji to dlouho vydrží v bříšku. Než bude potřebovat zase :slight_smile: Já doufám, že to taky odbouráme, když mléka máme dost, spíš jde asi o tu hutnost :slight_smile:

Ale jak píšeš, svět se nezboří a hlavní je spokojené miminko.
14. črc 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl no ja budu jen varit, zaplatila jsem potrebne vydaje pres ucet a polosedim aby mi malinka netlacila uplne na zebra.. tyy jo uz 46dni do porodu.. to ty uz kazdym dnem.. ja vybiram jeste barvu ...chci koupit tu manducu a asi to vyhraje hneda :slight_smile:........no a asi vyzehlim, vyprala jsem ty povlaky na kosik, tak at ho zase obleknu... .-)
14. črc 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl To je jen opravdu příprava na porod :slight_smile: Však to bude každou chvíli a uvidíme už i tvoje fotečku Samíka :grinning:

Jo, já zkoušela gelík na bříško, cvičení nožičkama (ale vzhledem k našemu KP to moc nejde :grinning: - děláme pořád žabáka), masáž bříška, nahřívání, plácání ... prostě vše, co mě napadlo, ale efekt mizivý. Tak jsem sáhla po kapičkách. Používá je jedna švagrová a to na nedonošence (prý tím hodně moc trpí). A druhá používá něco jiného - přírodního - ale už nevím, co. A hlavně by to asi manžel nesehnal v neděli večer :slight_smile:

Dávám jí jen minimum - je psáno 5-10 kapiček před kojením, tak dávám těch 5 a myslím, že to bude stačit.
14. črc 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jo jo..taky asi půjdu do té manducy...když ji Janča chválí..mně se nechtějí studovat recenze...
14. črc 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke asi máš pravdu s tou přípravou na porod....cvičení nožičkama nejde kvůli KP? Aspoň se miminko dlouho netrápí,když to zabírá..... :wink: :wink: :wink: Já toho prcka už chci mít u sebe..no jo no..musím ještě vydržet..aspoň ať do té sředy to uteče na kontrolu :wink:
14. črc 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj presne.. ja i procitala a ta manduca jeste s jednim nositkem vychazi nejlepe.. tak jdeme do ni.. dokonce ani cena neodradila napriklad pritele.. rekl ze to bude hodne potreba a nebude na tom setrit.. :slight_smile:
14. črc 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke ja ji davam kapky primo do tlamicky pred kojenim..a v poho...no vidis ja s tim kojenim zase od laktacni poradkyne slysela, ze ze zacatku kojit kdykoliv si mimco rekne...nez se
14. črc 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke to zajede ..tak to vidis co clovek to nazor...hlavni je, aby bylo mimi spokojeny..My ted mame asi rustovej spurt..respektive jsme si ho prodelali a uz snad konci..ten prvni :slight_smile:))))
14. črc 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl
No ona jak se narodila, tak říkali, že ani neví, jestli nám ji změří, protože měla nožičky pokrčené jako žába (kvůli tomu skrčení v bříšku). Prý se děti po KP měří až tak za 2 dny, kdy jim jdou nožičky natáhnout :slight_smile: Klaudinka je natáhne, ale pohodlnější je pro ni ta žába. Takže když jsme cvičily, tak to bylo trochu s odporem :grinning:
Ale zato máme výhodu, že pozici na kyčle (3 pleny - jen preventivně) skoro dávat nemusíme, protože ty nožky tak má nonstop :grinning:
A je sranda při koupání - to nohy natahuje, ale do praku :slight_smile:
14. črc 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jo jo, taky říkali v porodce - kdykoli po 1 hodině. Ale s tou naší cácorou ani tu hodinu vydržet nešlo, protože díky tomu i prděla.

Ale jak píšeš - hlavně jde o mimčo.
14. črc 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 super...tak já říkám..když už z druhé ruky..tak ať je to kvalitka a vydrží na dlouho...všechno má Samík chudák z druhé ruky..až na hračku,kousátka,zavinovačku...pár bodýek..někdy mi ho je až líto...ale my mu to vynahradíme až bude větší... :wink: :wink: :wink:

Umyla jsem aspoň lednici a nádobí..ale nic se mi teda nechce... :grinning:
14. črc 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke preventivně bych je ani nedávala...ale každý pediatr na to má jiný názor no..to je jasný....žabička... :grinning: Musíte cvičit vojtovku? Nebo jste cvičili kvůli prdíkům?
14. črc 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke nohy natahuje do praku..se počůrám... :grinning:
14. črc 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl Když jsou ty děti malé tak jim je to jedno,jelsti to maj po strejdovi nebo bráchovi nebo pradědovi :slight_smile:)) taky máme 90% věcí zděděných ..a přesně vynahradíme jí to až bude větší a bude to vnímat:slight_smile:)
14. črc 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
tak už jsou nám konečně malé první věcičky...čepička a dvoje dupajdy jupíííííí tak to jsme asi vyrostly:slight_smile:))) no uvidíme ve středu...zítra jdu na endokrinologii se štítnou ráno na kontrolu a ve 13 na kyčličky a ve středu ráno jdeme da kontrolu s Valinkou tak snad se dozvíme kolik měří:slight_smile:)
14. črc 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo...já vím..jen mě to někdy přijde líto...ale ty penízky budou ještě potřeba...Mně přijde trošku zvláštní,že jsem od června u doktorky byla jen jednou....medikaci na štítnou mně vždycky napíše po mailu....podle krve..mám se také stavit po šestinedělí...Normálně nemůžu věřit,jak velkej mám pupek... :grinning: Super,že roste holčina....kyčličky jsou o.k.?
14. črc 2014 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ja jen vyzehlila a ted jdu uvarit Ladovi teple jidlo.. uz mam doma vymenenou postylku huraaa...vecer se postavi.. je krasna
14. črc 2014 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 super kočko...co vaříš? My měli hranolky s tatarkou a vajíčka :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no dyk budeš kazdou chvílí rodit ntak je to jasný že mas pupíkkk :slight_smile:))) kyčličky jdeme zítra právě na kontrolu tak snad se nic nezhoršilo...
14. črc 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 krásná ....se tam miminko bude mít jak v bavlnce.. :wink:
14. črc 2014 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jen zapecene testoviny s uzenym a vajickem.. :slight_smile: rychlovka.. ale stejne se mi do ni nechce.. :grinning:
14. črc 2014 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Ty jo a jakej mám pupek..doufám,že ta každá chvíle je za rohem... :grinning: Já právě nevěděla,jestli máte kontrolu jen tak nebo že jste měli problém.... :grinning:
14. črc 2014 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 hmmm taky dobré.... :wink:
14. črc 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@muddledgirl my taky budeme mít téměř vše zděděné, nebo pokud něco budu dokupovat tak v bazárku :slight_smile:
14. črc 2014 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa tsk testoviny v troube a ja dlabu puding s jahodama :slight_smile:
14. črc 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Cvičíme jen kvůli prdíkům.
Já je osobně (3 pleny) dávám tak na půl dne. I vzhledem k těm nožkám. Ale nijak to hrotit nebudu.
No, když ty nohy při koupání viděla sestra v porodnici, tak říkala, že je to pravá ženská, trénuje :grinning: do života :grinning:
14. črc 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek