• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
21. zář 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 tohle umis jo?:slight_smile: no esli se s tim mym znate (jako ze z toho stadaku podle me musite), tak jsem rada, ze jste spolu nic nemeli, pac by si te se svoji vasni pro sladky nechal!:slight_smile:))
21. zář 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 To já říkám vždy, že si spálím sliznici :grinning:...Uklízím LARINem na koupelny, je perfektní a fakt účinný, kam se prdí celá fixinella, pulirapid, bref, cif a podobné přípravky...
Hele, tohle je ale jídlo, co se dělá samo v troubě, jen to připravím a pak peču 2 hoďky...Mezitím nechám vykynout těsto a upeču ten věnec...
Vůbec se nestyď, jen si nemysli, že se mi také vždy chce...Někdy mě tahle naprosto nezdravá a tučná strava štve...Jenže Michal to má rád a já teda také...To víš, že občas udělám k večeři těstovinový salát s tuňákem, kukuřicí a morarankou, nebo něco zdravějšího..Ale je to minimálně...Bohužel...Naopak obdivuju sportovce a jejich výživu...Komu čest, tomu čest...

Malej Michal právě odjel, přijel včera navečer, přespal tu a teď ho Michal odvezl... Včera jsem mu pustila stmívání, tak se trochu bál... :grinning: :grinning: :grinning: Pořád čekal, kdy se upír zakousne :grinning: :grinning: :grinning:
Malej je krásnej a má obrovská kukadla...Měla jsi vidět, když se schylovalo k nějaké scéně, kdy on nevěděl, co se stane...Deku měl přitaženou až k pusince a oči vyvalený...Musela jsem se smát :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 jojo. ja se z tech deti muzu uplne po...kolikrat mi staci naky hezky dite na ulici a mam slzy v ocich, ale tak jako v dobrym, jsem dojata, jak jsou krasny...a ty deti to poznaj, jak jsi z nich vedle, te uplne fixujou ocima:slight_smile:
21. zář 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 a jak vychazis s tou jeho mamou? je to ok?
21. zář 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Co blbneš, buď ráda, že ho máš a on Tebe...On by nechtěl mě, páč je ze mě spíš domácí kuchtička a hospodyňka, než sportovec a flamendr...Než, abych šla pařit, tak raději umyju okna nebo tak...Sama sobě nadávám, že víc nežiju, ale já to jinak moc nestíhám...Ale od příštího měsíce jsem si slíbila klid...jak v práci, tak doma...

pošlu recept, je to vážně hrozně jednoduchý a výborný... Udělej mu to, zvládneš to levou zadní a je to fakt moc dobrý...
21. zář 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Jeho matka je "sprosté slovo" ...Bere léky na nervy a dělá naschvály, no jo, nebožka...
21. zář 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ja ti vlastne ani nevim, co on by vlastne bejval chtel nebo nechtel:slight_smile: nejakym zazrakem mu vyhovuje jaka jsem a nic by nemenil:slight_smile: no proste jsme se hledali...dyt ja cekala 30 let, nez jsem potkala toho pravyho:slight_smile:
ja uz dneska taky jsem vic doma. driv jsem lila prvni ligu a furt nekde byla. uz mi to prijde jako ztrata casu a ani mi ten chlast nedela dobre. nekdy se mi ale zasteskne. jsem mela furt v ruce telefon, pac mi furt nekdo psal a volal a nekam tahal. ted po mne uz nestekne pes a kdyz mi pipne telefon, tak se leknu:slight_smile:))) ale ja jsem takhle spokojena, proste kazdej vek nese neco jinyho.
21. zář 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 jako recept dobrej, ale hnedle zkraje jsem v pasti: kvasek. jak se to dela? :grinning: :grinning: navic esli to dobre chapu, musela bych penetrovat svoji troubu :grinning: ne, delam si srandu, ja si dycky vzpomenu na carrie ze sexu ve meste - stala v kuchyni a vykladala, ze jeste neodpanila troubu a ze si do ni dava svetry :grinning: :grinning:
diky, hodne se snazime pect dobroty v zime, kdy neni moc o vikendech co delat, tak tohle navrhnu:slight_smile: ale ja dycky trpim, pac udelame trebas cheescake a ja to pracny a ja pak stejne snim jen kousek, pac proste to sladky nemusim :grinning:
21. zář 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ale malej misus s ni musi bydlet teda?
21. zář 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Takhle to mají dané, je u nebožky..znova se vdala, má další dítě a majek k nám jezdí..Je teda pravda, že čím dál víc chce být u nás...Tady máš pár fotek, není to extra kvalita, foceno mobilem...
21. zář 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 jako vtipny je, ze vypada, ze je tvuj:slight_smile: ty oci...
21. zář 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Hele, jednoduchý...Rozdrobíš si droždí, přidáš trochu cukru, vlažné až teplé mléko- pozor, né horké a trochu mouky...vznikne ti takové těstíčko...Dej si do mísy mouku, udělej důlek a kvasek do něj vlij...Přikrej utěrkou a nech v teple kvásek nabývat...Já ho ještě zlehka popráším moukou...Asi po 20-30 minutách by měl až ztrojnásobit objem...Když vidíš, že nabyl a mouka je na povrchu narušená kynutím, je to OK. Pak smícháš těsto, dle návodu a zase nech tak 45 min kynout...Opět hodně nebyde...Těsto po vykynutí rozdělíš na dvě části...Pak už jen udeláš placku, kterou hodně potři máslem, posyp hojně skořící, vanilinovým cukrem, vlašskými ořechy...Já dávám všeho dost...smotáš do rolády a hodně utahuj...Když máš smotáno, rozkroj podélně...Nelekej se, že se ti to začne rozpadat, tak to má být...No a pak to zamotek do věnce a dej péct...Právě ten řez, to, jak je to vroubkaté, to je to dobré...Náplň je po celém nákroji a ingredience se pečením krásně spojí...Po upečení opět hormá potřeš rozpuštěným máslem a pocukruješ a je hotovo....Já peču, do více zlatova, jde o kynuté těsto, tím, jak je utažení, může se stát, že bývá uvnitř dost vláčné...Někdo si myslí, že je to nedopečené...Jak chladne, tak už pak ne...
21. zář 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 :grinning: :grinning: :grinning: Oči má právě po nebožce, jinak je celej Michal... :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 hm. jako dekuju, ale myslim, ze az na todle dojde, tak si te radsi pozvu :grinning: :grinning:
21. zář 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 tak mi na tu hlavu zabira cepice! celou dobu tady sedim v milackove zimni cepici a huraaaa, prestava to:slight_smile: takze asi dutiny...
21. zář 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no kazdopadne je malej jako vas:slight_smile:
21. zář 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ahooj.. tak sem tu :dizzy_face:
21. zář 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 diky za prijati.. :slight_smile:
21. zář 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Není problém, až pojedu do Práglu, dám Ti vědět a jeden Ti přivezu...Ale ještě teplý je fakt nejlepší...
Ale aspoň to ochutnáš a uvidíš...
Čepice, to je originální nápad...Já to řeším Ibáčem, trpím na migrény...
Tak to je jasný, je to náš Mišák lišák Svačiňák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciebx Ahojky, tak Tě tu obrovsky vítám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Prosím, představ se nám :slight_smile:
21. zář 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 - hihi, já jsem v kuchyni taky střevu, ale řeknu TI na sladký koláčky, buchty a pod. mi jednou kamarádka koupila hrníčkovou kuchařku a to je naprostá pohoda. Tak za 20 minut se vše smíchá a jen dá do trouby a je to :slight_smile: a zatím si nikdo nestěžuje ...bábovka je prý vynikající a jinou už nechtějí ;)
21. zář 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky.. Jmenuji se Lucie.. v prosinci mi bude 32 a mam 3 leteho chlapecka ktery se nam povedl az po laparce. Ziji v Anglii uz 9 let. Za manzela mam anglicana, kterej nikdy nebyl moc proto mit deti a tim nas problem nastal. Vecny hadky a tak podobne.. pred 4.5 lety sem prodelala laparoskopii kde nasli hodne tekutiny tak pry tehu uz nic nebrani.. tak se zadarilo.. no a my se pak vzali prisel malej ja cela nadsena.. a kdyz sem chtela dalsi mimi.. muz ne ne ne a ne.. ze na to neni jeste pripraven.. sem si rikala sme manzele jedno ditko mame.. jediny co on musi jit si nechat udelat spermio a dalsi laparku si pak zaridim ja.. ale to on neeee.. takze ja se nervove zhroutila.. a v tom stavu si nasal pritele.. sme spolu od novyho roku.. a v lete sem manzela opustila a sem s novym pritelem. Ten pro zmenu mimi chce hned.. nechava to na me az se na to budu citit.. Vim ze sem asi magor.. ja mimi chtela hnd po skole a nikdy to neslo.. laparoskopie mam za sebou celkove 4x pokazde neco.. srusty cysty a tak.. naposledn pry jen tekutina.. no a v prosinci kdyz mi delali hormony a utz pry se tam tekutina znovu tvori.. tak uvidime.. chtela bych si nechat laparku domluvit hned po novym roce.. a snad do velikonoc tehu..
:dizzy_face:
21. zář 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciebx A ty jsi v Anglii pořád? i s novým partneren???
21. zář 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciebx ahoj, vitame te:slight_smile: to je taky pribeh no....tak aspon mas to stesti, ze uz jedno dite mas, to je super start, aspon nebudes na to dalsi snazeni tak hodne fixovana, jako treba ja:slight_smile: a po takovejch peripetiich si urcite zaslouzis novej zivot s novym pritelem a dalsim miminkem. takze logicky to vsechno resis v britanii, co? jaka je tam pece? a je to drahy? jinak jsem prekvapena, ze mas za sebou tolik laparek, to tady uplne bezny myslim neni. ja se ted chystam na prvni.
21. zář 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 jj v Anglii sem porad. do cr se asi uz nikdy nevratim.. me tu nic nechybi.. a je to tu fajn..
21. zář 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to zni dobre, s tou hrnickovou kucharkou, trochu jako pejsek a kocicka, jak varili:slight_smile:) vsechno splacat a je to :grinning: to by mi mozna fakt slo, podivam se, esli neni naka online verze:slight_smile: ja bych rada tomu mymu uzasnakovi nekdy udelala takovou sladkosti radost, i kdyz to sama nejim.
21. zář 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ja ty prvni 3 laparky mela delany v Cr. ja mela v 16 slepak.. a moje mudra me neposlala do lazni a tim to vse zacalo.. laparka v18. pak hned nekdy kolem 20-21... za dva -3 roky na to dalsi.. no ulet.. tu posledni laparku sem si nechala delat v brne na soukrome klinice Helios.. zkouseli I pruchodnost vejcovodu.. ale pry teda nic moc.. no a pak ta posledni laparka tu v UK kterou sem si taky vydupala tak tam pry vuuubec nic neni.. vse v poradku jen ta tekutina..
21. zář 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciebx ja byla v londyne 2001 asi pet mesicu, ale zdrhla jsem zas zpatky:slight_smile: mela jsem klasickej homesick. miluju cestovani, ale zit jinde bych asi nemohla. a miluju britskej akcent:slight_smile: zrovna koukam na downtonwn abbey a vrnim blahem:slight_smile:
21. zář 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek