• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@petulak1988 ty jo děláš mi chutě, asi budu muset ten puding tenhle týden zase udělat, příští chci jít na tu cukrovku, snad bude vše ok, abych nemusela držet dietu, ale i to by se nechalo, ty necelé 4 měsíce.
14. črc 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa však joooo..to jen někdy na mně padne..že prdelka nemá pokojíček a vše zděděné..není všem dnům ale konec.. :wink:
14. črc 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 mám v plánu udělat zas vanilkovej s borůvkama... :grinning:
14. črc 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke trénuje do života...no něco pobného mě taky napadlo,jak jsi to popsala... :grinning:
14. črc 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no náš taky zatím nebude mít pokojíček :(. A nedělejte mi chutě s těma pudinkama, jo :slight_smile:
14. črc 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa mňamka..pudink... :wink:
14. črc 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl @brsh@janice_opice@monya83@sasanka 003,@danaho@martas14 Ahoj holky, tak už mám zarezervovaný hotel v lázních, rozhodla jsem se, že pojedu. Nepamatuju si ty vaše podtržítka a značky.
14. črc 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin ahoj kočinko...super...a kdy jedeš? Do Františkových?
14. črc 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke ahojky, gratuluju k miminku :slight_smile: já to tady teď tak rychle projela, a jestli můžu nevtíravě radit :grinning: Ne, zkus...třeba to pomůže. Mně řvala malá hrozně, trpěla na koliky do čtyř měsíců. Zaručeně pomáhal: sab simplex /nic jinýho/, baby calm kapky, odvar z kmínu, nošení na tygříka a furt jsem jí cpala na břicho. Od dvou měsíců malá pase na jedničku. A když bylo fakt nejhůř, šla do Ergo baby nosítka a tam spala jak zabitá. Jinak 15 - 20 hodin denně řev... tak držím palce, ať se brzo sehrajete :slight_smile:
@kamisb - Kamčo, zkus taky tygříka na to říhání. Mohlo by to pomoct.
@muddledgirl - porodíš ty někdy? :grinning: Jak se cítíš? Já byla teď pryč, tak jsem MK nestíhala a vůbec nic nevím :slight_smile:
Přidala jsem spoustu nových fotek do alba, tak mrkněte - @janice_opice atd
@coralin - Kačko, a kdy jedeš? Můžu si udělat s Adi výlet třeba přes noc :slight_smile:
14. črc 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh Ahojky, to je hezký:slight_smile: ,my bydlíme na sídlištích vedle sebe a nepotkáme se a Ty za mnou pojedeš na výlet:slight_smile: přes půl republiky:slight_smile: jedu až koncem září od 21. Dřív není volný pokoj a dvojlůžkách bych s cizí ženou (v cizím pokoji) :slight_smile: asi nedala. Ne teď a v tomhle rozpoložení. Mává to se mnou docela drsně:( Rozmýšlej:slight_smile:
14. črc 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl jo Františkovky:slight_smile:, ještě to nemám schválený, ale rezervaci už mám udělanou :grinning: Mám je ráda a už to tam znám docela dobře, jen je škoda, že není volný termín dřív, když bude ještě hezké počasí :frowning2: procházky by mi udělali dobře.. dopady po revizi pořád jsou.
14. črc 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Tak já myslela teď o prázdninách :grinning: my cestujeme kde se dá, nechci být doma. A to je právě to, proč se nepotkáme v Praze. Moc tu nejsem... Chápu, že je to na hlavu. Ale věřím, že Tě dají dohromady!
14. črc 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo holka..to bych taky ráda věděla... :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ted jsem dojedla s pritelem litr boruvek jen tak, pritel tedy se smetanou a cukrem a jeste mam litr na zitra :slight_smile: uz mame postavenoou postylku, je krasna.. ty mas povleceno jak dlouho?
14. črc 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Ty už jsi tam byla? Já jsem to původně taky zvažovala,kdyby 4.transfer nic...jinak nedám dopustit na pana Ševčíka z Frýdlantu nad Ostravicí...od tý doby co mi srovnal pánev...bederka nebolí...v těhu občas...ale do té doby..jsem cca 2 roky trpěla na bederku.... :wink:
14. črc 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jejda..holka..já už povlečeno nemám.......miminko bude v zavinovačce....zatím určo...přinejhorším vytáhnu deku od kámošky nebo ještě jednu mám...a prostšradlo jsem hodila do pračky...teď to máme přikryté plachtu,aby se na to neprášilo..když stále nerodim... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No...mám chuť na ten pudink..ale dělat se mi ho nechce..
14. črc 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 dvě zavinovačky jsem prala teď a jednu už před dlouhou dobou....
14. črc 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl a kdy bys tak povlekala?? strasne uz bych to chtela ale mesic dopredu je asi brzy.. :grinning:
14. črc 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 kočí..podle mně není..brzo...když si vezmu,že jsem věcičky prala nevím přesně po 30. týdnu...tak to leží ve skříni a stejně se na to práší... :grinning: Nebo to povlíkni a přehoď přes to prostěradlo...ale je to asi jedno.. :astonished:
14. črc 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 možná holka mnohem dýl než měsíc... :grinning: Já už ve čtvrtek začnu 41 tt :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no ja mam skrinky dobre tesnici doufam.. :grinning: porad to tam krasne voni ..je fakt ze jsem je otevrela asi dvakrat od vyprani a vyzehleni.. tak prave nevim.. preci jenom uz jsem zitra 33+4 :slight_smile:
14. črc 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 já jsem 39+4 a nic se neděje... :grinning: :grinning: :grinning: No já prala většinu věcí v Lovele...a nic moc necítím teda a ani jsem necítila po vyprání...vrrr..no tak snad to miminu aspoň bude vyhovovat...já mám radši výraznější vůně...
14. črc 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - ahoj, co znamená tygříka?
14. črc 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb drzis mimco pres ruku...jakoby na brisko najdu ti odkaz
14. črc 2014 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak Janina uz ti to poslala. Ja talhle nosila malou porad kvuli prdum :wink: a bylo to i pro me nejpohodlnejsi
15. črc 2014 v 01:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky s tema prdikama je to tezky no nekomu zabere to nekomu neco jinyho chce to zkouset.Valcu to trapi jen obcas kdyz se zapomenu a neco snim nadymavyho, ale zase tak hrozny to nastesti neni.pry je na ty prdiky prave nejhorsi kombinace MM a UM, ale nevim nno.Nekdy se proste musi vydrzet jen az se ty deti zacnou trochu hybat no a ten teavici system proste dozraje
15. črc 2014 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no ja porad nevim jestli povlecu nebo ne :grinning: je tak krasna.. nemuzu se vynadivat ... jak ti dnes je??
15. črc 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak co uz rodis?:grinning: tuhle otazku budes za chvili milovat :grinning:
15. črc 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 jak? Já Ti ani nevim...umyla jsem okna v obýváku, umyla nádobí a flákám se..pak zas půjdu něco dělat....odpoledne přijde na chvilku kámoška...tak aspoň můžu koupit něco sladkýho... :grinning: :grinning:Bylo mi nějak na zvracení...ale snědla jsem chleba s nakládanou paprikou a chvíli ležela a už to je lepší...

To máš dobrý s postýlkou...ta naše jak se posune,tak se rozpadá...no jo...tetka je hodná,ale vnutila mi ji...tak uvidíme..jestli co s tím....
15. črc 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek