• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice jj tak to je super.. v kolikatem tydnu se vlastne narodila prdolka, o tri tydny tedy drive?? a to pocitani tydnu, to ale pocitas normalne ne?? Jako ze ji je 6tydnu nebo ne?? blbe otazky ja vim ale nejak v tom mam bordel
15. črc 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 narodila se 36+5...pocita se pry korigovany vek u nedonosenych deti tzn. Odecitaji se ty tydny o ktere sla driv..takze treba pri tom co by tabulkove mela umet se to zohlednuje....nicmene myslim, ze to ani nebude potreba :grinning: zitra jdeme na prohlidku v 6ti tydnech...ted frcim na kontrolu kyclicek ;)
15. črc 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 takze ted je na svete 6 tydnu ale korigovane jsou ji 3
15. črc 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jee tak drzim pesticky a moc dekuji za vysvetleni :slight_smile: Jani co jsi udelala s lekama ktere ti zbyly z IVF?? Mam jich tu fakt hodne
15. črc 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 mne zadny nezbyly..mela jsem nejvyssi davky a byla jsem samoplatce takze jsem kupovala po malejch..zbyl mi agolutin a ten jsem poslala @beryltm :slight_smile:
15. črc 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 nabidni snaxilkam ivf urco jim to pomuze anebo vrat do lwkarny...dle toho co ti zbylo
15. črc 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Já jsem tam byla loni, ale nepočítala jsem, že bych jela letos zas
15. črc 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no napriklad cely puregon , cely gonal.. pak jeste cetrotide, agolutin atd... :grinning:
15. črc 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 tak to nabidni samoplatkyne budou urco rady..
15. črc 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj asi jo.. dam na tebe.. taky bych asi byla rada abych to nemusela cele platit, kdybych byla samoplatkyne :slight_smile:
15. črc 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh no, je to docela psýcha:( Se Ti nedivím, že jste pořád pryč, když je hezky, co v paneláku? Taky bych jela.... vlastně pojedu příští týden na chatu... ztratit se do lesů :slight_smile:
15. črc 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 Přesně tak já si je taky hodně kupovala takhle přes net za o dost lepší ceny nebo za poštovné a jak jsem byla ráda..aspopn teda zlomek z toho co jsem potřebovala....
Tak jsme doma z kyčliček, byli jsme s Kubou na zmrzce a stavila jsem se u řezníka objednat maso na pondělí ráno a pak mizim ..do neděle už to tady vydržim, stejně zítra máme poradnu a ve čtvrtek mám pracovní pohovor a v sobotu odjíždí Kuba na týden na tábor tak ho musim vypravim,ale v pondělí tu na týden zamávám, pak se vrátim akorát pro Kubu a vyprat a zase trajdim :slight_smile:
15. črc 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tady je foto :slight_smile:
15. črc 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice pracovni pohovor?? Kam?? A kyclicky v poradku??
15. črc 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 do nové práce:slight_smile:))) no kyčličky tak jako joo no akorát prostě furt nosit to širok balení....má 1b a 2a tak to je relativně dobrý no,ale chce to osit tu plenku navíc
15. črc 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 koukám máš sovičky..já mám sovičkovej komplet i s kobercem:slight_smile:
15. črc 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj mam .. chtela jsem ty ruzove ale pritel me premluvil na tyhle :slight_smile:.. ty se chystas do prace?? Tak jedna plenka navic to je dobre ne??Je to sikulka.. :slight_smile:
15. črc 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

@janice_opice @kamisb Já jsem příkrm dala jen jednou. Včera jsem to zkusila bez příkrmu jen s kapičkama proti prdíkům. Malá večer šíleně trpěla. 2 hodiny byla k neutišení a svíjela se. Ale pak usnula a spala 4 hodiny. Ve 2 jsme znovu krmily. Než zase zabrala byly 4 hodiny a spala do šesti.
Včera jsme byli u dr. a její sestra je laktační poradkyně. Tak jsme to řešily a ona říkala, že je pod 3 kg takže je normální, že nevypije 100 ml ale jen 40-50 ml, takže prý běžně se takovéto miminka krmí i 16x denně. Tak mě to uklidnilo.
Jinak -viděla jsem 2 typy polohy na tygříka, ale malá se v ní vzteká.

@brsh Ahojky, právě na vás s Adinkou jsem si vzpomněla. Pamatuju si, jaké jste měly s brekem trápení. Takže moooc děkuji za rady a zkusíme něco. Jak jsem psala - my máme Espumisan, tak uvidíme. A ten babycalm jsi dávala jak často? Jo a v tygříkovi se vzteká.
Člověk má aspoň útěchu v tom, že to někdy přejde :slight_smile:
15. črc 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, od kdy jste dávaly mímo na bříško a na jak dlouho? A jak mělo ručičky a nožičky?
15. črc 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 ty máš taky sovy jo? jako m´komplet? no chystám napůl do práce napůl úvazku ..uvidíme jak to dopadne a co z toho vyleze...je to docházení do firmy 2 dny v týdnu na půll dne a práce z domova
15. črc 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj tak to by slo..nn mam jen ten polstar.. jaky ty mas komplet??
15. črc 2014 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahojky. Pracovní pohovor? Pochlub se :slight_smile:
P.S. už dočítám
autor
@marke přesně tak, miminko se krmí vícekrát...vím to taky jsem Val krmila víckrát než jsme se rozkojily a než přibrala :wink: to bude dobrý no..ty prdíky to chce zkoušet ..já jí právě zas dávaám Bio Gaia a jen občas ,když vím, že jsem něco snědla..jo a taky nemá tygříka zatím ráda :slight_smile:
autor
@petulak1988 já mám komplet postýlku včetně povlečení, prostěradla, mantinelů, nebes, a ješě mám koberec se sovama a jeden větší polštář jsem dostala..:slight_smile:
15. črc 2014 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@markeno chystám napůl do práce napůl úvazku ..uvidíme jak to dopadne a co z toho vyleze...je to docházení do firmy 2 dny v týdnu na půll dne a práce z domova
15. črc 2014 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jee to musi byt krasne..no ja uz mam povleceni 4 tak uz asi kupovat nebudem :frowning2:
15. črc 2014 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 já to taky nekoupila:slight_smile:) koupila jsem jen látku takže mám originál:slight_smile:)
15. črc 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 ti to vyfotim až budu mít povlečeno do soviček, musím je vyžehlit, zatím tam jsou čápi, ale vidim to až někdy po prázninách páč ted stejně nepoužívám polštář ani peřinkua budu stejnak celeý prázdniny pryč
15. črc 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke a s kolika kg vás popuštěli z porodnice..měla něco přes 3 vid a kolik zhubla?
15. črc 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice odkdy se tak pouziva polstarek?? Ja chci zatim jen plenku a zavinovacku a asi deku.. jen nevim zda normalni nebo jen takove ty ruzove..
15. črc 2014 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek